Archiwum shoutboksa

Luki165 30.01.2023 12:35

poki co jest i chcieli zrobić transfer pod niego

madvillain666 30.01.2023 12:34

Przecież Conte po sezonie ma odejść, więc idiotyczne jest w ogóle robienie transferów pod niego. Totalny absurd.

Luki165 30.01.2023 12:33

Gdyby Holender grałby w JUve juz dawno to byłoby załatwione :) bo były dyrektor by zapewne pomógłby

Luki165 30.01.2023 12:32

skoro Porro ma zostać w Lizbonie

Luki165 30.01.2023 12:32

ciekawe czy Conte zrzuci się na Dumfriesa

Kredence 30.01.2023 12:31

tak sie skonczy

Kredence 30.01.2023 12:31

de vrij przedluzy bo nie bedzie miec lepszej oferty niz ta Interu

madvillain666 30.01.2023 12:30

faktycznie sporo informacji na temat demirala nagle się pojawiło

WTC 30.01.2023 12:30

Latem będzie musiał zastąpić dwóch obrońców i zobaczymy jak to wyjdzie z budżetem w wysokości jeden papieros

WTC 30.01.2023 12:30

Ja to jestem zaciekawiony spełnieniem buńczucznych słów Marotty, że obrońcę łatwiej zastąpić niż napastnika

Kredence 30.01.2023 12:28

to pewne

Kredence 30.01.2023 12:28

tam bedzie tez szanowany jak u nas

Kredence 30.01.2023 12:28

niech on juz sobie idzie zarabiac te pieniazki w psg

Luki165 30.01.2023 12:28

Łacznie wyszłoby 22,3 miliona euro, biorąc pod uwagę również oszczędność pięciu miesięcy amortyzacji i wynagrodzenia.

Andrzej1985 30.01.2023 12:27

Luzik zwróciłeś uwagę miałeś rację.

Luki165 30.01.2023 12:27

Pod koniec zimowego rynku transferowego wartość księgowa netto Skriniara wyniesie 2,45 miliona euro. W przypadku sprzedaży za 20 mln euro Inter odnotowałby zysk kapitałowy w wysokości 17,55 mln euro.

martins2000 30.01.2023 12:27

Demiral najbliżej

Pjerun 30.01.2023 12:26

Ale sedno sprawy mniej więcej zrozumialem

Pjerun 30.01.2023 12:26

Po prostu ciężko czasami coś zrozumieć.

Andrzej1985 30.01.2023 12:25

Inretpunkcja dziękuję Pjerun za uwagę i obiecuje się poprawić.

martins2000 30.01.2023 12:25

L'Inter ha chiesto informazioni al ManUtd per il prestito di Harry Maguire DailyMailUK

Kredence 30.01.2023 12:25

niczym husarz zza klawiatury ktorymi to gardzi

Kredence 30.01.2023 12:24

merytoryczny pjeronek jak sie nie zgadza z kims to musi opisac brak przecinkow czy zaatakuje ad personam

Pjerun 30.01.2023 12:23

Jak coś to istnieje coś takiego jak kropka i przecinek.

Andrzej1985 30.01.2023 12:22

Odet skiniar dał nam dużo jak Inter skiniarowi drogi rozejścia są nie smaczne klub dał Ciała bo zapomina że piłkarze to najemnicy i Tak i Trzeba traktować Skiniar zachował się jak zdrajca ponieważ deklarował Miłość do Interu przywiązanie i przynależność a kibiców którzy go Szanowali i kochali opluł sam i jak mam teraz Podchodzić do zawodnika Który nie jako kibica ma w dupie wysyła agenta żeby za niego się wypowiedział czasami można pożegnać się z klasą a nie jak zwykły Tchórz nikt mu nie bronił odejścia ale odrunizniasz napewno pożegnanie się z pracodawcą z Twarzą lub bez niej

Luki165 30.01.2023 12:20

Informacja z pierwszej ręki od właściciela lokalnego kebaba, demiral o krok

Pjerun 30.01.2023 12:15

Tutaj wielcy obrońcy honoru klubowego. Siedza se przed komputerkiem wielcy husarze Interu

pablo77 30.01.2023 12:11

dla mnie większym kapitanem był Skriniar niż Handa i elo :)

Andrzej1985 30.01.2023 12:11

Żaba godnie nosił opaskę

Claudio 30.01.2023 12:10

Ale naprawdę danie opaski Gagli to było jakieś konkretne spyerdolenie

Luki165 30.01.2023 12:10

ostatnim prawdziwym kapitanem był pan Żaba

Andrzej1985 30.01.2023 12:10

Ten to już niech idzie z Tąd gdzieś indziej

Odet 30.01.2023 12:10

pluć, obrażać gościa który dla nas grał bardzo dobrze przez 5,5 roku to tylko kibice pokroju VVujka i Dzonego mogą

Claudio 30.01.2023 12:09

Prawdziwym kapitanem tak naprawdę jest Gagliardini

Nasir 30.01.2023 12:09

witam no dla ostatnim kapitanem byl zanetti, jak zachodalem siem w Interze to kapitanem byl Zanetti, po nim to sami najemnicy

pablo77 30.01.2023 12:09

nie jest prawdziwym kapitanem bo powinien wiedzieć kiedy zejść ze sceny jak widać, że nie daje rady bo działa na szkodę klubu. Od 3 lat juz powinien być jakimś trenerem bramkarzy czy coś.

Odet 30.01.2023 12:09

takie są realia

Claudio 30.01.2023 12:09

Skriniar to taki Sasin. Ukradł nam 70mln ;(

Odet 30.01.2023 12:09

klub bez dużych perspektyw

Pjerun 30.01.2023 12:08

Wszystkie te problemy biorą się głównie z tego, że mamy biednych właścicieli bez żadnych perspektyw

pablo77 30.01.2023 12:08

Handanović to ręcznik co pozbawił nas scudetto rok temu

Andrzej1985 30.01.2023 12:08

Mógłbyś nie nazwywac Skiniara kapitanem dziękuję z Góry bo ublizasz Klubowi

VVujek 30.01.2023 12:07

Bo wszystkich zawiódł to naturalne

Claudio 30.01.2023 12:07

Prawdziwy kapitan to Handanovic

pablo77 30.01.2023 12:07

Jak zauważyłeś wszyscy przeżywają odejście kapitana.

Andrzej1985 30.01.2023 12:07

Co nie oznacza że skiniar jest święty

pablo77 30.01.2023 12:07

dokładnie. Amen

Andrzej1985 30.01.2023 12:06

Pablo a dalej będziesz Internistą?Czy przechodzisz z nim do PSG bo bardzo przeżywasz jego odejście?

Nasir 30.01.2023 12:06

po prostu marotta popelnij blad nowicjusza najpierw przedluzenie potem proba sprzedazy a nie odwrotnie

Andrzej1985 30.01.2023 12:05

Do Otulizacij 🤣🤣

pablo77 30.01.2023 12:05

ja bym powiedzial ze nawet zarząd okazał brak szacunku do opaski kapitańskiej używając jej jako symbol manipulacji i negocjacji. To było słabe.

Andrzej1985 30.01.2023 12:05

Ok

VVujek 30.01.2023 12:05

I należy ich Usunąć z mego życia

VVujek 30.01.2023 12:05

Bym pomyślał , że ujawniło się 2 fałszywych ludzi

VVujek 30.01.2023 12:04

W życiu tak jest , że jedno zachowanie może rozwalić całą relację.

Andrzej1985 30.01.2023 12:04

Serio Wujek jak suka nie da to pies nie ruszy jak np brat by ci wydymał żonę też tak byś pomyślał?

VVujek 30.01.2023 12:04

Ty kibic Skriniar pluję , ty traktujesz to jak deszcz

pablo77 30.01.2023 12:03

próba przedłużenia po nieudanej próbie sprzedaży i nieudanych negocjacjach z Bremerem to dla mnie za późno i dlatego nie mam do niego pretensji.

Odet 30.01.2023 12:03

ale nie każdy musi być mądry

Odet 30.01.2023 12:03

niestety

Odet 30.01.2023 12:02

ale VVujki i Dzonee to takie kibice

pablo77 30.01.2023 12:02

ja bym miał pretensje gdyby Inter w tym samym czasie co z Lautaro i Barella probowali podpisać z nim kontrakt. A on by odrzucał.

Odet 30.01.2023 12:02

o to tylko chodzi

Odet 30.01.2023 12:02

zgadzam sie w 100%

VVujek 30.01.2023 12:02

Pogląd , że Skriniar jest w porządku wobec klubu jest poroniony

Odet 30.01.2023 12:02

Pjerun 30.01.2023 11:59 Nie wiem, mnie tylko denerwuje plucie na Skriniara przez "kibiców". Chłop zawsze dawał z siebie wszystko na boisku, dzięki niemu w dużej mierze staliśmy się lepszą drużyną, wygraliśmy Scudetto. Ma prawo odejść, ja mu tego za źle nie mam.

Nasir 30.01.2023 12:02

dokl vv

pablo77 30.01.2023 12:01

nie ma co bić piany. Każdy ma swój pogląd i się nie przekonamy.

VVujek 30.01.2023 12:01

Jak suka nie da to pies nie weźmie

Nasir 30.01.2023 12:00

jak sama sie pcha na knage

Pjerun 30.01.2023 12:00

Może tak, może nie. Niewiadomo jak było naprawdę.

Nasir 30.01.2023 12:00

niby dlaczego nie

Luki165 30.01.2023 12:00

Sheriff Kassama witamy

pablo77 30.01.2023 12:00

czyli co jak dał zrobić to dobry Lakaka ? Czyli co jesteśmy na sprzedaż. Już moralność jest inna jak jest kasa ?

Nasir 30.01.2023 12:00

Andrzej1985 30.01.2023 11:53 Nie rucha się kolegą dziewczyn żon i dla takich śmieci nie miał miejsca w przenajświętszym Interze

Claudio 30.01.2023 12:00

Pjerun problem jest tak że oczywiście że miał prawo i nikt by nie miał pretensji. Ale tutaj zrobił klub w ciula by jak najwięcej zgarnąć dla siebie. Tak się nie robi.

pablo77 30.01.2023 11:59

Andrzej1985 30.01.2023 11:56 Lukaku dał zarobić i to sporo ale Tak samo zdradził Inter jak skiniar i zobacz jaka karme Teraz ma

Andrzej1985 30.01.2023 11:59

Można lubić wielbić jakiegoś piłkarza ale Inter jest jeden a polkarz zmieniają się jedni są internistami drudzy najemnikami to komu kibicujecie Interowi czy piłkarzowi grającemu w Klubie 😅🤣

VVujek 30.01.2023 11:59

Odstawiłeś leki ? Czy co się stało

Pjerun 30.01.2023 11:59

Nie wiem, mnie tylko denerwuje plucie na Skriniara przez "kibiców". Chłop zawsze dawał z siebie wszystko na boisku, dzięki niemu w dużej mierze staliśmy się lepszą drużyną, wygraliśmy Scudetto. Ma prawo odejść, ja mu tego za źle nie mam.

VVujek 30.01.2023 11:58

Myśli że go gdzieś zapraszam :D

VVujek 30.01.2023 11:58

No nawet typ czytać ze zrozumieniem nie potrafi xd

Claudio 30.01.2023 11:57

Jak w gazetach było coś na Inter to prawda przenajświętsza. A jak na Skriniara "pismaki nie mają o czym pisać to wszystko kłamstwa" xD

Odet 30.01.2023 11:57

nie skorzystam

Odet 30.01.2023 11:57

zapraszasz do siebie ??

VVujek 30.01.2023 11:57

Odet ewidentnie nadaje z psychiatryka

Andrzej1985 30.01.2023 11:56

Lukaku dał zarobić i to sporo ale Tak samo zdradził Inter jak skiniar i zobacz jaka karme Teraz ma

Claudio 30.01.2023 11:56

Obrońcy Skriniara wymyślają coraz to bardziej abstrakcyjne przykłady aby go wybielić. To jest już zenujace. Mleko się rozlało.

Odet 30.01.2023 11:56

i taki piłkarz jak Pan Skriniar może mieć już tego dość

Odet 30.01.2023 11:55

projekt Interu zmierza w złym kierunku

VVujek 30.01.2023 11:55

Porównywać sytuację Icardiego do Lukaku to też jakiś poroniony pomysł

Odet 30.01.2023 11:55

i nikt go na siłę nie wypychał

Odet 30.01.2023 11:55

Lakaka kocha Chelsea

Claudio 30.01.2023 11:55

Jeden i drugi zachował się jak ciul. A ty piszesz tylko o jednym pablo. Czyli z tobą jest coś nie tak

pablo77 30.01.2023 11:54

Lukaku przed odejściem miał 9mln w Interze a Skriniar 3.... Lakaka się połakusił o 3mln więcej tylko xD

VVujek 30.01.2023 11:54

To że Milan grał na innym poziomie jest niepodważalnym faktem ,ale to dla ciebie zbyt trudne do ogarnięcia

Nasir 30.01.2023 11:53

Milan merda nabiera nowego znaczenia

VVujek 30.01.2023 11:53

Cytuj dokładnie jak już się za to bierzesz

pablo77 30.01.2023 11:53

Lakaka poleciał na kasę bo w chelsea dostał 12 mln za sezon. Skriniar ma dostać 25 za podpis i 9 mln rocznie.

Claudio 30.01.2023 11:53

Co ty z tym Lukaku? Wystarczająco był obsmarowany gownem jak odchodził

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się