Archiwum shoutboksa

Dzyl 29.01.2023 23:40

ale po angieklsk nie umiec? to juz kompromitacja

Dzyl 29.01.2023 23:40

nic dziwnego

Dzyl 29.01.2023 23:40

polracy tacy swiatowi XDDD

pluto11 29.01.2023 23:39

Słyszeliście wywiad Kiwiora po przejściu do Arsenalu on nie potrafi zdania poprawnie skleić

Dzyl 29.01.2023 23:37

z grosickim?

pablo77 29.01.2023 23:37

moj kuzyn grywał z nim na orliku

pablo77 29.01.2023 23:36

prawda

Dzyl 29.01.2023 23:34

mam akurat znajomego ze szczecina i mowil, ze poznal grosika na zywo i to taki idiota ze szkoda gaadc XDD

Dzyl 29.01.2023 23:33

wielu z niich to umysłowo debile np. takki turbodebil z pogonii

Dzyl 29.01.2023 23:32

claudio niestety pełna zgoda

Claudio 29.01.2023 23:32

"piłkarze" no w wiekszosci to malo inteligentni goscie

Dzyl 29.01.2023 23:31

sorry za literówki

Dzyl 29.01.2023 23:30

swoj a drogfą to troche przypał dosotłe chłpy, swiadome, ze są pod kmaerą mówi ą wprost tak

pablo77 29.01.2023 23:28

Zieliński: czego spyerdalasz ? - Zalewski: Nastepny jestes - Zieliński "morde zamknij" - Zalewski: Zamknij pyzde ku.wa xDDD

Dzyl 29.01.2023 23:28

atmosfera w kadrze priima sort

Dzyl 29.01.2023 23:26

zalewski vs zielniski?

pablo77 29.01.2023 23:26

grubo :D

Imrahil 29.01.2023 23:25

xD

pablo77 29.01.2023 23:24

ten dialog to zalewski z zielińskim ? :D :D :D

pablo77 29.01.2023 23:24

co tu sie odyebało :lol:

pablo77 29.01.2023 23:24

co xdddd

andyvdm 29.01.2023 23:23

Xd

Xucatlan 29.01.2023 23:19

PSG kolejny świetny rezultat. Ależ ten zespół ma moc xD

andyvdm 29.01.2023 23:14

Smalling czy Gagliardini mają doświadczenie którego talent nue zastąpi

andyvdm 29.01.2023 23:13

Trzeba stawiać na doświadczenie

Dzyl 29.01.2023 23:08

nie mówiąc juz o porrtugalii czy francji

Dzyl 29.01.2023 23:07

w anglii czy hiszpanii w jego wieku to tacy piłkarze to juz gwiazdy ligi i warrttsc 50mln+

Dzyl 29.01.2023 23:07

bo szymon to beton

Towarzysz 29.01.2023 23:06

ma podstawę w zespole pretendującym do awansu, gra regularnie, przyjdzie do nas i będzie dostawał 10-15 minut z cremonese w najlepszym wypadku

Towarzysz 29.01.2023 23:06

No niby tak, ale chyba lepiej dla niego żeby grał do końca sezon

Dzonyy 29.01.2023 23:06

a skad wiecie, ze mozna go sciagnac? :D

Dzyl 29.01.2023 23:06

tylko wypozyczony

Dzyl 29.01.2023 23:05

fabbian jest nasz

Dzyl 29.01.2023 23:05

pablo77 ale mozemy gdzie sciagnac kiedy chcemy jesli sprzedamy gagsa w styczniu

Towarzysz 29.01.2023 23:05

nie milan?

HB 29.01.2023 23:05

pablo Roma na pewno jest najgorsza w tym gronie

pablo77 29.01.2023 23:04

swoją drogą De Zerbi w mewach robi dobra robote teraz Liverpool wyrzucił z pucharów i kolejny raz ich oklepal. Ciekawe czy stac nas by było do niego

Towarzysz 29.01.2023 23:03

Dzyl ale Fabbian nie gra w Interze

pablo77 29.01.2023 23:03

Inter, Milan, Atalanta, Roma, Lazio 5 kandydatów na 3 miejsca w top4 ciekawe kto sie zalapie

Towarzysz 29.01.2023 23:03

rozbiorą im skład w lecie i tyle z ich będzie

Towarzysz 29.01.2023 23:03

Chociaż ja czuję że oni będą w 1/2 i będą tym kolejnym monaco i ajaxem

Towarzysz 29.01.2023 23:03

Może być tak, że eintracht ich rozliczy

Dzyl 29.01.2023 23:03

co tam fabbian ktory miazdzy serie b i gdyby grał np. w anglii to wartosc byłaby z 30mln+ to on dla szymona jest nimim bo muis grac zakała Gagliardini

Towarzysz 29.01.2023 23:02

no masz rację, ale forma ajaxu i liverpoolu też to wyolbrzymiła

HB 29.01.2023 23:02

TOwarzysz w LM Napoli rowniez gwalcilo przeciwnikow, wiec to nie tylko kwestia serie a

Towarzysz 29.01.2023 23:02

ale prawda, mają super formę

Towarzysz 29.01.2023 23:02

oni nie są nie do ogrania, w tym roku serie a to cyrk

Towarzysz 29.01.2023 23:02

mrowa chłopie, my ich ograliśmy, cremonese ich wywaliło z pw

HB 29.01.2023 23:02

mroowa pamietaj o realu madryt

mroowa111 29.01.2023 23:01

jedynie city im moze zagrozic

Dzyl 29.01.2023 23:01

XD

HB 29.01.2023 23:01

XD

andyvdm 29.01.2023 23:01

Inter nie odpusci 33 latka z Romy za darmo

mroowa111 29.01.2023 23:01

real tez slaby liverpool rozbity chelsea tez

Towarzysz 29.01.2023 23:01

Jeszcze spaleciak by tryplette z napletusami zrobił i przyćmił murynia

andyvdm 29.01.2023 23:01

Ibracadabra eight 29.01.2023 22:59 Smalling się popisał, niech nasi odpuszczą ten pomysł z nim xD

HB 29.01.2023 23:01

na pewno bayern w meczach z interem wygladal o wiele lepiej niz napoli

Towarzysz 29.01.2023 23:01

Aż żal tego cremonese

Dzyl 29.01.2023 23:01

spallowi odpierdoliło

HB 29.01.2023 23:00

napoli powinno zajsc do polfinalu, a pozniej juz ciezko cos przewidywac

mroowa111 29.01.2023 23:00

trzeżwy

mroowa111 29.01.2023 23:00

zobaczyta

HB 29.01.2023 23:00

mroowa jest zawsze po %, czyli w sumie nie po tylko w trakcie

mroowa111 29.01.2023 23:00

bayern psg bez formy

Towarzysz 29.01.2023 23:00

zrobiłem screena pokaże ci jutro rano

Towarzysz 29.01.2023 23:00

mrowa po %?

Dzyl 29.01.2023 23:00

HB racja lecz koniec końców potraktował nnas kiepsko

HB 29.01.2023 22:59

mroowa ile screenow robic?

mroowa111 29.01.2023 22:59

napoli moze wygrac lm serio robcie screeny

Towarzysz 29.01.2023 22:59

Taki dobry chłopiec ten Milan był, zawsze dzień dobry na klatce mówił

Ibracadabra eight 29.01.2023 22:59

Smalling się popisał, niech nasi odpuszczą ten pomysł z nim xD

HB 29.01.2023 22:59

Dzyl ja lubie Skriniara, przez 5.5 roku dawal z siebie wszystko dla Interu i bedac najlepszym pilkarzem Interu w tym okresie

Ibracadabra eight 29.01.2023 22:59

kurde, jednak wygrali

Dzyl 29.01.2023 22:58

20mln i ariweredczi roma

crislk 29.01.2023 22:58

niec. spier.. pajac do ciapatych

coco 29.01.2023 22:58

Jutro PSG ma złożyć ofertę 15 + bonusy ma się zamknąć w kwocie 18 baniek wg gds

Dzyl 29.01.2023 22:57

opiszcie sytuacje skriniaram wg, mnie to potraktował nas delikatnie mówiąc jak :cenzor:

crislk 29.01.2023 22:57

niech te napoli wygra ostani raz wygrali 34 lata temu

pablo77 29.01.2023 22:54

ciekawe czy we wtorek Skriniar w pierwszym

HB 29.01.2023 22:54

Betis ma mniejszą stratę do Realu niż Inter do Napoli

madvillain666 29.01.2023 22:53

To pocieszające co koledzy piszą o Juve. Jeśli będą mieli przerąbane, to od razu nowy tydzień zapowiada się na milszy :)

Towarzysz 29.01.2023 22:53

Dzięki, i tak to nie od nas zalezy

madvillain666 29.01.2023 22:52

Ludzie, jakie mistrzostwo, ale gratuluję optymizmu. Napoli tak, jak kolega poniżej, tylko jeśli udowodnią coś z tym Osimhenem. U nas bez Skriniara i jeszcze Rafaela chce Dumfriesa przehandlować last minute...

Towarzysz 29.01.2023 22:52

Te ich mecze to już tylko ciekawostka, od następnego sezonu grają w serie b

andyvdm 29.01.2023 22:52

A i tak byloby ciężko

andyvdm 29.01.2023 22:51

Jedyna szansa na gonienie Napoli to jak dostaną - 15 za Osimhena

Imrahil 29.01.2023 22:51

hue hue juve +12.. nad spadkiem ;D

Towarzysz 29.01.2023 22:51

To nie wiem, tak czy tak Juve popłynie w tym sezonie, nawet nie ma co na nich patrzeć

Claudio 29.01.2023 22:51

no ja czytalem ze za te płace ma ruszyc 27 marca

andyvdm 29.01.2023 22:51

Jeszcze ktoś się ludzi o gonienie Napoli XDDDD

Luki165 29.01.2023 22:51

A mogliśmy miec 8 pkt w tabeli

Towarzysz 29.01.2023 22:51

Czytałem że 22 lutego gdzieś ma być jeszcze apropos tych płac

Claudio 29.01.2023 22:50

Towarzysz a nie 27 marca?

Luki165 29.01.2023 22:50

Prawda jest taka, ze nie ma szans zeby nawet sie zbliżyć

madvillain666 29.01.2023 22:50

Nowy inwestor plus powrót Conte. A potem się obudziłem.

Towarzysz 29.01.2023 22:50

Mają odjąć im potężną ilość punktów, może nawet z 50

Towarzysz 29.01.2023 22:50

Będą jeszcze procesy, kolejny w lutym

crislk 29.01.2023 22:50

ogolnie nie trawie inzagiego i chcialbym hak najszybcej sie go pozbyc ,no ale z chinolami z naszym budzetem to ciezka sprawa

Claudio 29.01.2023 22:50

znajac napoli to za tydzien remis ze Spezią

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się