Archiwum shoutboksa

mroowa111 29.01.2023 22:22

(y)

pablo77 29.01.2023 22:22

Napleciory puchną :D

Luki165 29.01.2023 22:21

Pisalem ze lekko sa do ukucia

FENDI_SOSA 29.01.2023 22:21

przy remisie 11

Dzonyy 29.01.2023 22:21

Bez szalu to napoli dzisiaj

FENDI_SOSA 29.01.2023 22:21

jakby przegrali to jeszcze -10 mamy

Dzonyy 29.01.2023 22:21

Roma to chyba wiecej sytuacji miala

pluto11 29.01.2023 22:21

Zalewski z asystą

Towarzysz 29.01.2023 22:21

elegancko

Claudio 29.01.2023 22:21

1-1

Ibracadabra eight 29.01.2023 22:21

gooooool

pluto11 29.01.2023 22:19

Tak jak Berardi się zasiedział w Sass a on by do Milanu pasował jak ulał

pluto11 29.01.2023 22:19

Masakra jak Belloti garbus zgownial a był czas że dawali grubą kasę za niego

pluto11 29.01.2023 22:17

Mogło by Nottingham zabrać Gaglie jeszcze

pluto11 29.01.2023 22:17

Ciekawe czy jak nasi opyla jeszcze Skriniara to kogoś będą na gwałt szukać czy dogramy sezon z DD i Drmianem

Claudio 29.01.2023 22:16

Dybala to tam bardziej przeszkadza niz pomaga. Fatalny mecz

Ibracadabra eight 29.01.2023 22:14

teraz akurat Osimhen objechany przez Smallinga

pluto11 29.01.2023 22:09

Miał całą lewą

Towarzysz 29.01.2023 22:09

masakra

pluto11 29.01.2023 22:09

Ale zjebal

pluto11 29.01.2023 22:09

Idziekontra

pluto11 29.01.2023 22:09

Za czapkę śliwek

Towarzysz 29.01.2023 22:09

dawać tego karnego

pluto11 29.01.2023 22:09

Z Juve wyciągnąć Kosticia Bremera i Vlaho

HB 29.01.2023 22:09

choc napoli moze przelicytowac inter latwo

Towarzysz 29.01.2023 22:08

masakra jakaś

HB 29.01.2023 22:08

dobra mysl

HB 29.01.2023 22:08

w sumie na truchle juve inter moglby przejac joriginho

pluto11 29.01.2023 22:08

Do Juve nie pójdzie

pluto11 29.01.2023 22:08

No to Jorginho

HB 29.01.2023 22:08

kante barca

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:08

pewnie tam pójdzie

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:08

chyba Arsenal od roku chce Tielemansa

pluto11 29.01.2023 22:08

Kante

andyvdm 29.01.2023 22:07

Jak Brozovic odejdzie to Matic

pluto11 29.01.2023 22:07

Ja to bym u nas z free transferów do pomocy to Tielemansa widział ale nie to kasy trzeba

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:07

za drogi będzie

pluto11 29.01.2023 22:06

Ale ja bym go widział u nas jeżeli Brozo musiał by odejść

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:06

chociaż Amrabat nawet w Violi nie był jakiś świetny

pluto11 29.01.2023 22:06

No tylko oni

HB 29.01.2023 22:06

Gruzina o nazwisku Budu Zivzivadze ma na swoim radarze Zagłębie Lubin, Inter mógłby wejść do gry, choć Zagłębie łatwo nie odpuści

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:05

a kto z tamtego Hellasu wypalił poza Rrahmanim i może Amrabatem?

andyvdm 29.01.2023 22:04

A zgownial kompletnie

andyvdm 29.01.2023 22:04

Kumbulla chyba nawet lepiej wyglądał w Hellasie niż Skriniar w Dorii

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:04

trzeba poszukać świeżej krwi w strukturach dyrektorskich

andyvdm 29.01.2023 22:03

Raz wypali a raz nie

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:03

Marotta już dwa letnie okienka zepsuł

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:03

a czemu miałby nie wypalić?

pluto11 29.01.2023 22:03

Trzeba takich wyszukiwać

pluto11 29.01.2023 22:03

Nam też Skriniar wypalił a był z Sampy brany

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:02

śmiesznie się to zestarzało

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:02

chociaż pamiętam jak opisywali tutaj niektórzy jaki ten Elmas jest słaby

pluto11 29.01.2023 22:02

Teraz obronę z Kima i Rahmmaniego jaka zrobili

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:02

odpalili, bo wcześniej tak dobrze nie grali

pablo77 29.01.2023 22:02

Kwara ale drewno xD

pluto11 29.01.2023 22:02

Ale Lobotka czy Elmas też dobrze graja

andyvdm 29.01.2023 22:02

Ale ten Smalling jest już gówniany 3.5 mln w Interze czeka

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:01

akurat Napoli też lubi sobie czasem szrot kupić

pluto11 29.01.2023 22:01

O Smalling pokazał jaki jest dobry

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:01

Ten Anguissa to mam wrażenie, że z przypadku im wypalił

Luki165 29.01.2023 22:01

XD

Nitrogen 29.01.2023 22:01

Ajajaaj

HB 29.01.2023 22:01

nie jestem z nim tak blisko jak Ty, zeby czytac w myslach

pluto11 29.01.2023 22:01

Trzeba szukać jak Napoli takie Kvicze czy inne Aungissy

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:00

a poza tym Lukiemu nie chodziło o to żeby Brozo szedł do Sassuolo, ale widocznie masz problem z interpretacją prostych zdań

HB 29.01.2023 22:00

trzeba liczyć na wyprzedać w juve

HB 29.01.2023 22:00

nie zachwyca Cię samofinansujący się Inter?

KibicInteru 29.01.2023 22:00

Ten Buchanan pewnie by przyszedł za Denzela

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:00

raptem 4-5 meczów Interu obejrzałem

Luki165 29.01.2023 22:00

Ndicka, Smalling, Djalo

pluto11 29.01.2023 22:00

Odpady z PL i z Hiszpania u nas się dobrze sprawdzaja

ZnawcaCalcio 29.01.2023 22:00

Nie HB, po prostu nie śledzę w tym sezonie Serie A

Luki165 29.01.2023 22:00

Siedzi na ławce

ZnawcaCalcio 29.01.2023 21:59

N'Dicka też

pluto11 29.01.2023 21:59

A ten Singo gra dalej dobrze w Toro czy był jednosezonowcem

ZnawcaCalcio 29.01.2023 21:59

Thuram to byłby najlepszy transfer dla nas

HB 29.01.2023 21:59

byc moze masz problem z glowa, nie wiem

HB 29.01.2023 21:59

Znawca

ZnawcaCalcio 29.01.2023 21:59

nie wiem czemu to sobie ubzdurałem \

ZnawcaCalcio 29.01.2023 21:59

jakoś wydawało mi się, że wypadł na parę miesięcy

KibicInteru 29.01.2023 21:59

Strzelił dzisiaj milanowi przecież

pluto11 29.01.2023 21:58

Na to chyba każdy by poszedł Brozo zrobił swoje ale już raczej lepszy nie będzie

ZnawcaCalcio 29.01.2023 21:58

Frattesi nie ma czasem jakiejś powaznej kontuzji?

HB 29.01.2023 21:58

przeciez brozo nigdy nie pojdzie do sass, co to za hipoteza w ogole

KibicInteru 29.01.2023 21:58

Thuram to jest szybkość

Luki165 29.01.2023 21:58

Tzn sprzedać i kupic wlocha

Luki165 29.01.2023 21:58

Jezeli bylaby szansa wymiec Brozo na Frattesiego bym sie nawet nie zastanawial

pluto11 29.01.2023 21:58

My nie mamy szybkości w ataku żadnej

ZnawcaCalcio 29.01.2023 21:58

sam chciałem go u nas

pluto11 29.01.2023 21:58

Jeżeli Dzeko zostanie to kolejne dwie wieże jak Scamma i Thuram nam nie potrzebne

HB 29.01.2023 21:58

+1 byczq

ZnawcaCalcio 29.01.2023 21:57

to tylko pokazuje jaka ta liga jest gówniana

KibicInteru 29.01.2023 21:57

Sam pewnie marzył o Interze albo Juve

ZnawcaCalcio 29.01.2023 21:57

ale przeskok był zbyt duży

ZnawcaCalcio 29.01.2023 21:57

wiadomo, że nie ma co go skreślać za wcześnie

ZnawcaCalcio 29.01.2023 21:57

od początku wiedziałem, że sobie chłop nie poradzi w PL\

ZnawcaCalcio 29.01.2023 21:56

w sumie ten spadek WHU faktycznie mógłby mieć na to wpływ

Luki165 29.01.2023 21:56

2 takie bledu jak z Skriniarem juz nie popelnia

Luki165 29.01.2023 21:56

Zeby przebudować sklad znawca

KibicInteru 29.01.2023 21:56

Do tego west ham może spaść

Shoutbox

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625735

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się