Napleciory puchną
Pisalem ze lekko sa do ukucia
przy remisie 11
Bez szalu to napoli dzisiaj
jakby przegrali to jeszcze -10 mamy
Roma to chyba wiecej sytuacji miala
Zalewski z asystą
elegancko
1-1
gooooool
Tak jak Berardi się zasiedział w Sass a on by do Milanu pasował jak ulał
Masakra jak Belloti garbus zgownial a był czas że dawali grubą kasę za niego
Mogło by Nottingham zabrać Gaglie jeszcze
Ciekawe czy jak nasi opyla jeszcze Skriniara to kogoś będą na gwałt szukać czy dogramy sezon z DD i Drmianem
Dybala to tam bardziej przeszkadza niz pomaga. Fatalny mecz
teraz akurat Osimhen objechany przez Smallinga
Miał całą lewą
masakra
Ale zjebal
Idziekontra
Za czapkę śliwek
dawać tego karnego
Z Juve wyciągnąć Kosticia Bremera i Vlaho
choc napoli moze przelicytowac inter latwo
masakra jakaś
dobra mysl
w sumie na truchle juve inter moglby przejac joriginho
Do Juve nie pójdzie
No to Jorginho
kante barca
pewnie tam pójdzie
chyba Arsenal od roku chce Tielemansa
Kante
Jak Brozovic odejdzie to Matic
Ja to bym u nas z free transferów do pomocy to Tielemansa widział ale nie to kasy trzeba
za drogi będzie
Ale ja bym go widział u nas jeżeli Brozo musiał by odejść
chociaż Amrabat nawet w Violi nie był jakiś świetny
No tylko oni
Gruzina o nazwisku Budu Zivzivadze ma na swoim radarze Zagłębie Lubin, Inter mógłby wejść do gry, choć Zagłębie łatwo nie odpuści
a kto z tamtego Hellasu wypalił poza Rrahmanim i może Amrabatem?
A zgownial kompletnie
Kumbulla chyba nawet lepiej wyglądał w Hellasie niż Skriniar w Dorii
trzeba poszukać świeżej krwi w strukturach dyrektorskich
Raz wypali a raz nie
Marotta już dwa letnie okienka zepsuł
a czemu miałby nie wypalić?
Trzeba takich wyszukiwać
Nam też Skriniar wypalił a był z Sampy brany
śmiesznie się to zestarzało
chociaż pamiętam jak opisywali tutaj niektórzy jaki ten Elmas jest słaby
Teraz obronę z Kima i Rahmmaniego jaka zrobili
odpalili, bo wcześniej tak dobrze nie grali
Kwara ale drewno xD
Ale Lobotka czy Elmas też dobrze graja
Ale ten Smalling jest już gówniany 3.5 mln w Interze czeka
akurat Napoli też lubi sobie czasem szrot kupić
O Smalling pokazał jaki jest dobry
Ten Anguissa to mam wrażenie, że z przypadku im wypalił
XD
Ajajaaj
nie jestem z nim tak blisko jak Ty, zeby czytac w myslach
Trzeba szukać jak Napoli takie Kvicze czy inne Aungissy
a poza tym Lukiemu nie chodziło o to żeby Brozo szedł do Sassuolo, ale widocznie masz problem z interpretacją prostych zdań
trzeba liczyć na wyprzedać w juve
nie zachwyca Cię samofinansujący się Inter?
Ten Buchanan pewnie by przyszedł za Denzela
raptem 4-5 meczów Interu obejrzałem
Ndicka, Smalling, Djalo
Odpady z PL i z Hiszpania u nas się dobrze sprawdzaja
Nie HB, po prostu nie śledzę w tym sezonie Serie A
Siedzi na ławce
N'Dicka też
A ten Singo gra dalej dobrze w Toro czy był jednosezonowcem
Thuram to byłby najlepszy transfer dla nas
byc moze masz problem z glowa, nie wiem
Znawca
nie wiem czemu to sobie ubzdurałem \
jakoś wydawało mi się, że wypadł na parę miesięcy
Strzelił dzisiaj milanowi przecież
Na to chyba każdy by poszedł Brozo zrobił swoje ale już raczej lepszy nie będzie
Frattesi nie ma czasem jakiejś powaznej kontuzji?
przeciez brozo nigdy nie pojdzie do sass, co to za hipoteza w ogole
Thuram to jest szybkość
Tzn sprzedać i kupic wlocha
Jezeli bylaby szansa wymiec Brozo na Frattesiego bym sie nawet nie zastanawial
My nie mamy szybkości w ataku żadnej
sam chciałem go u nas
Jeżeli Dzeko zostanie to kolejne dwie wieże jak Scamma i Thuram nam nie potrzebne
+1 byczq
to tylko pokazuje jaka ta liga jest gówniana
Sam pewnie marzył o Interze albo Juve
ale przeskok był zbyt duży
wiadomo, że nie ma co go skreślać za wcześnie
od początku wiedziałem, że sobie chłop nie poradzi w PL\
w sumie ten spadek WHU faktycznie mógłby mieć na to wpływ
2 takie bledu jak z Skriniarem juz nie popelnia
Zeby przebudować sklad znawca
Do tego west ham może spaść