Neapol zapłonie jeśli dowiozą tytuł. Chciałbym to zobaczyć na żywo
No i licze na naszego zawodnika Smallinga
Dybala kuzynku liczymy na ciebie
Oby to Roma wygrala
Jose szepnął łysej główce że to nic osobistego
Jutro szykuje się gorący dzień skrinarowy
Jose kochamy i czekamy
Mam na myśli Wielkiego Jose Przenajświętszego Króla Mediolanu, jedynego prawdziwego The Special One
czy przez siwego bajeranta masz na mysli Pana Jose Mourinho?
siwy bajerant puści oczko do swojego byłego klubu z mediolanu
ależ dzisiaj Napoli zostanie wyjaśnione przez wielkiego mou
tacy piłkarze jak on tworzą calcio, szkoda że więcej nie ma
rok temu i jego krzyk do Fiorentiny to była ostatnia szansa
No i będzie leganda. Nie skonczy za nim sie zaczelo na slowach
On tam zostanie chyba do końca
Na pewno najlepszy moment na odejscie minal.
Mi sie wydaje, ze on sie tam juz zakisil.
jaka przyszlosc berardiego obstawiacie? czy odejdzie do dobrego klubu przed koncem kariery?
Roma jest pokraczna i licze, ze jakims cudem dzisiaj urwa punkcik na poli
obym sie mylil, ale cos czuje ze Napoli bedzie miało dziś wielki mecz znowu. Chociaz Roma bywa nieobliczalna.
Zwlaszca patrzac na to, ze stoczyul sie calkowicie po odejsciu od nas
no za ikardasziana to chociaz porzadny hajs wpadl
Icardi > $kriniar
Ale wielki minus dla zarzadu, ze mimo wszystko dopuscili do takiej sytuacji.
Skriniar zjechal do poziomu ikardiego.
Al]]
Tak, mam.
nie wiem jak was ale mnie podnieca roma odkąd mourinho ją prowadzi
Dzonyy masz focha na Skriniara?
Deratyzacja bedize.
Brzydza sie ich dotknac
Luki ciekawe jak reszta zawodników. Nie dawno jeszcze cieszyli sie razem z pucharu
Fajnie jakby roma dziś wygrała
A ja mam pytanie, czy sprzątaczka juz wyjeb$ala szmaty $kriniara z szatni ?
To co, dzień wtop faworytów dziś ?
zawyzylem wynik Atalanty, mialem racje co do Napoli
pisalem 1 Napoli 2 Milan 3 Atalanta 4 Juve 5 Inter 6 Roma 7 Lazio
ja wiem co pisalem rowniez, nie istnieje dla mnie pojecie "walki o 5" bo 5 miejsce nic nie daje
Jak nie masz odwagi sie przyznac to nie musisz. Ja wiem co pisales:0
to jeszcze było, gdy Milan był jakoś 5-7 pkt przed Interem
Ja się założyłem 0 100 zł z pablo, że Inter będzie wyżej od Milanu. Ciekawe czy pamięta zakład
nie pisalem, ze Inter gra o 5-8, tylko ze gra o 4 z Juve/Romą i przez długi czas Juve było faworytem do 4 miejsca z tego grona
teczki sb
no bo odjechała, a potem miała zastój, teraz znowu w gazie
najs
żeby nie być gołosłownym
czuje, ze 49niners to zrobia
juz sie doczekac nie moge
ale zaraz meczycho
jak kebo i mi sie zapamietalo
No Milan gra w innej lidze
HB ma zawsze czarne wizje
Niektore rzeczy mi dobrze zapadaja w pamiec
No a jak
Widzę teczka na każdego się znajdzie
A milan i napoli to graja w innej lidze :d
Gramy o miejsca 5-8
Ale Ty pisales, ze odjechala juz
jeśli Roma zremisuje/wygra to Milan będzie na 7. miejscu (pomijając odjęte punkty juve), pięknie to wygląda
A Ty mi napisałeś że top4 to nie
Dzony nie wiem czy pamiętasz, ale ja opisywałem że milan w styczniu odpadnie z pw, przegra supercoppa i straci top4 xd
odjazd wciąż w planie
Atalanta miała zadyszkę, od stycznia znowu w gazie
Przewidywales*
Hb ty już przewidywałem ze nam atalanta odjechała, a milan to gra w innej lidze xd
Maja same łatwe mecze
jak przejdziemy Atalanke w Coppa i prócz LM dojdzie jeszcze dwumecz w pucharze, to nasi wyzioną ducha
zblizymy sie do napoli w sierpniu, kiedy wszystkie druzyny beda mialy 0 pkt przed 1. kolejka
A my pewnie zaliczymy wpadke
Jeśli dzisiaj nie zgubią to so końca luttgo tez nie zgubia
Ogolnie to ja nie widzę zbliżenia się do napili do końca luttgo
correa od września DNO
chyba top model
Correa od połowy lutego TOP
Thauvin w Udinese
Amen
Inzaghi trypletta w tym sezonie niestety
napoli pogubi punkty, ale inni jeszcze wiecej
Dzieki korei
Myślę żę pod koniec lutego będziemy bardzo blisko napoli
Ja tez wierze
ale wiem ze szanse są iluzoryczne i rozum podpowiada, ze już po zawodach
nicolas opisz bilans Napoli w najbliższych 10 meczach - 5 porażek, 3 remisy, 2 zwycięstwa?
Witam oczywiście że tak. Ja wierze
Jeśli Napoli spuchnie to można zacząć wierzyć w innym przypadku nie
Moze tak byc
Niedługo zawodnicy pokroju Kałdrado będą rarytasem
witam broda
ja
Wierzy tu ktoś jeszcze w scudetto?
Od popołudnia zerkam na stronę milanówka tam to dopiero płacz i zwalniają już kloszarda
Jak zobaczę tego murzyna w koszulce Interu to chyba zbojkotuje oglądanie
Jeszcze Cuadrado tu tylko brakuje
Milenkovic...aj, szkoda
zapewne Marotta będzie się czaił na niego
Mop za darmo odchodzi
Fiora poprzeczka w ostatnich sekundach