Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

maverik 29.01.2023 22:48

luki do czego 8 pkt

Claudio 29.01.2023 22:48

zobaczymy ile bedzie straty do Napoli jak LM sie zacznie. Nie bylbym zaskoczony jakbysmy odpadli z Porto, a Napoli doszlo nawet do polfinalu. Wtedy moga troche pottracic pkt

Towarzysz 29.01.2023 22:47

Na koniec i tak nam przy stoliku przyznają scudetto za transfer osimhena

Towarzysz 29.01.2023 22:47

Najważniejsze to skończyć jako 2

Imrahil 29.01.2023 22:47

ciekawe, kolejke temu przegralismy u siebie z empoli a teraz mamy 2 miejsce w tabeli.. xD

Luki165 29.01.2023 22:47

Ale tracimy 8 pkt

crislk 29.01.2023 22:47

no wlasnie atalnta,lazio,roma deocza nam po pietach

Luki165 29.01.2023 22:47

Jak Napoli ma mieć kryzys to tylko w okresie luty -marzec

Rebelde 29.01.2023 22:46

NIe ma co patrzeć na Napoli, jedna przegrana i możemy być na 6 miejscu

Towarzysz 29.01.2023 22:46

Dla tej wiary do końca

Towarzysz 29.01.2023 22:46

No a po co kibicuje, chyba nie po to żeby oglądać dla przyjemności gry correi czy gagliardiniego

Luki165 29.01.2023 22:46

A sezon dlugi

crislk 29.01.2023 22:46

jaj!

crislk 29.01.2023 22:46

on jest bez aj

Imrahil 29.01.2023 22:46

nie, ale tylko Inter był w stanie stracić 20pkt przewagi w 2. części sezonu

crislk 29.01.2023 22:45

z tym kmiotem inzagim ?

madvillain666 29.01.2023 22:45

O mistrza to my walczyliśmy za Conte

Luki165 29.01.2023 22:45

No nic -8

Towarzysz 29.01.2023 22:45

Tak

Rebelde 29.01.2023 22:45

jeszczcie się łudzicie ze Inter walczy o mistrza?

pablo77 29.01.2023 22:45

przy tym rzucie rożnym

Claudio 29.01.2023 22:45

no koncowka byla dobra

pablo77 29.01.2023 22:45

zadrżało serce Claudio ? :D

Claudio 29.01.2023 22:45

Spaletti mistrzem Italli. No i jednak daje rade

madvillain666 29.01.2023 22:45

Lepsze by było, gdybyśmy sobie na Bolonii rok temu głupiego ryja nie rozwalili

Claudio 29.01.2023 22:44

chociaz 2-2 byloby lepsze

Claudio 29.01.2023 22:44

meczycho

Claudio 29.01.2023 22:44

wspaniala SerieA

Claudio 29.01.2023 22:43

koniec

Towarzysz 29.01.2023 22:42

Będzie kocioł

HB 29.01.2023 22:42

Napoli zasluguje na scudetto, tyle sezonow byli w top2, a glupi Milan jeden dobry sezon zanotowal i od razu scudetto wpadlo

madvillain666 29.01.2023 22:42

De Vrij jest jaki jest, ale nie odwala takiego shitu, jak Skriniar. Może dlatego, że nim nikt z topu się nie interesuje :P

HB 29.01.2023 22:41

pisalem rok temu, ze oddanie sensiego to blad

madvillain666 29.01.2023 22:41

Ciekawe czy jutro albo pojutrze sprzedamy Skriniara, czy też Milanek zostanie z nami do lata. Super Beppe, genialnie to przeprowadziłeś. Wizjoner!

Claudio 29.01.2023 22:40

Co jest fajne w scudetto Napoli? Ze nie wygra go juve ani milan oraz chce zobaczyc te szalejace ulice neapolu i fiesta przez miesiac w Neapolu. To bedzie szalenstwo

crislk 29.01.2023 22:39

hu,,,im w dupe

pablo77 29.01.2023 22:39

kurła ale oni mają pakę, schodzi Zieliński i nie wchodzi Gagliardini... szok

Claudio 29.01.2023 22:39

ale tam wojna na murawie. Swietna walka

crislk 29.01.2023 22:39

remis

crislk 29.01.2023 22:39

xD

crislk 29.01.2023 22:39

i psg przepierdala

crislk 29.01.2023 22:38

przegrana z empoli to jego zasluga fani powinni go obrzucac jak kiedys figo w koszulce realu

pablo77 29.01.2023 22:38

dadza rade

Claudio 29.01.2023 22:38

Rakow w ten weekend mi kupon na 1300zl zawalil.

Claudio 29.01.2023 22:37

pablo jeszcze nie weszlo...nie takie rzeczy mi nie wchodzily :P

Chuchu 29.01.2023 22:37

Scudetto Napoli może zabrać tylko prokuratura

Imrahil 29.01.2023 22:37

xD

Imrahil 29.01.2023 22:37

2-5; 0-2 miło widzieć takie wyniki po pracy

Luki165 29.01.2023 22:37

A kiedy tak stwierdzilem xD ?

crislk 29.01.2023 22:37

niech spierda.. ten skriniar zycze mu ajk najgorzej !! !!

pablo77 29.01.2023 22:37

gratki

pablo77 29.01.2023 22:37

ładnie Claudio

Czaglar 29.01.2023 22:37

Żeby mieć taką przewagę po 20 kolejkach nad resztą to trochę uwłaczające

Claudio 29.01.2023 22:37

bylaby beka jakby roma na 2-2 dala :P

madvillain666 29.01.2023 22:37

@luki165 za to Inter jest taki zajebisty w tym sezonie, ma super ustabilizowaną sytuację w obronie i wszystko działa

Luki165 29.01.2023 22:36

Nie ma innej opcji

Dzonyy 29.01.2023 22:36

najs claudio

madvillain666 29.01.2023 22:36

Milanówek ma 6-7 świetnych piłkarzy. Hernandez, Maignan, Tomoro, Bennacer, Tonali, Leao, Giroud. Jednak Napoli ma mocną całą 1 jedenastkę. Każdy jest przynajmniej bardzo dobry.

Luki165 29.01.2023 22:36

Napoli jedynie moga spuchnąc przez LM

pablo77 29.01.2023 22:36

napuchnięty naplety już tego nie puszczą

pablo77 29.01.2023 22:36

nikt juz nie walczy ze śmieciarzami

Luki165 29.01.2023 22:35

A jaka jest wartosc milanowka widzimy teraz

El_Imprezatore 29.01.2023 22:35

Napoli juz mistrzem w styczniu! Dawni czegos takiego nie bylo

Dzonyy 29.01.2023 22:35

wedlug hb tylko milan walczy z napoli xD

Towarzysz 29.01.2023 22:35

gramy wtedy z kim innym?

Towarzysz 29.01.2023 22:35

madvillian a opisz mi jaka jest różnica pomiędzy walką o scudetto a top 4 w lidze xD

pluto11 29.01.2023 22:35

A nie jak tak to ok

Luki165 29.01.2023 22:35

Napoli jak milanowek na 120 % swoich umiejętności

madvillain666 29.01.2023 22:35

Game over w tym sezonie w kwestii ligi. Nie do odrobienia. Skupić się na top4, a to też nie będzie takie proste.

HB 29.01.2023 22:34

pluto dobra wiadomosc jest taka, ze nicolas oglosil powrot correi do topowej formy w polowie lutego

pablo77 29.01.2023 22:34

łoo panie ale pajęczynka zdjęta

ragnar 29.01.2023 22:34

Lozano uciekł smallingowi, teraz simeone go zgubił....oj słaby mecz anglika

Claudio 29.01.2023 22:34

mam cashout 397zl ale chyba roma chyba nie wyrowna juz

pluto11 29.01.2023 22:34

Było takiego Simeone brać a nie kur Coreły

broda4991 29.01.2023 22:34

Niema varu jakiego?

broda4991 29.01.2023 22:33

Urwa

Claudio 29.01.2023 22:33

tak czulem ze napoli strzeli. 15 sekund przed golem postawilem na napoli 100zl

broda4991 29.01.2023 22:33

I po scudetto

Dzonyy 29.01.2023 22:32

ale brama

Nitrogen 29.01.2023 22:32

Pięknie!

Towarzysz 29.01.2023 22:32

ech

Claudio 29.01.2023 22:30

lawka napoli, a lawka romy to niebo a ziemia

pluto11 29.01.2023 22:25

I tak będzie ktoś potrzebny na polprawego bo Acerbi to jak już coś to polewy

pablo77 29.01.2023 22:24

Chyba ze De Vrij / Acerbi out i Smalling in

pablo77 29.01.2023 22:24

Smalling wyglada mega solidnie, ale to bardziej srodkowy obronca gdzie mamy De Vrij i Acerbiego

Claudio 29.01.2023 22:24

Roma gra iekawy futbol, ale to zawsze roma

pluto11 29.01.2023 22:23

Politano ma kim grać

pluto11 29.01.2023 22:23

Fajnie ma kim rotować Spali jest Raspadori i Simone

Ibracadabra eight 29.01.2023 22:23

tak tylko napisałem, bo to tez po części prawda

Dzonyy 29.01.2023 22:23

Ktory wygladal jakby gral z jakimis juniorami momentami

Luki165 29.01.2023 22:23

Najlepszy mecz Romy w tym roku

Ibracadabra eight 29.01.2023 22:23

oglądałem :D

Luki165 29.01.2023 22:22

Dawac Roma

pluto11 29.01.2023 22:22

Jak by nasze gwiazdy wygrały z Monza i Empoli to było by 45 pkt

Dzonyy 29.01.2023 22:22

Mega w tym zasluga Kwicola

Dzonyy 29.01.2023 22:22

Ale wygladali bardzo dobrze

Dzonyy 29.01.2023 22:22

NIe wime czy ich ogladles

Ibracadabra eight 29.01.2023 22:22

bo Napoli ogólnie jest bez szału, to reszta nic nie gra i im prezenty robi :D

pluto11 29.01.2023 22:22

A Czesio nim nie grała bo się spalił i za slaby jest

Shoutbox

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625735

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się