Archiwum shoutboksa

Dzonyy 30.01.2023 09:37

Teraz Don, a takie plucie bylo jak byl u nas

Dzonyy 30.01.2023 09:36

Don Luciano Spaletti xD

Luki165 30.01.2023 09:36

haha

Luki165 30.01.2023 09:36

xD xD

Nasir 30.01.2023 09:30

najpierw nas ruchal na kase popijac lokalne wino za zangowe pieniadze, teraz nas rucha w tabeli, alez gigachad

Jedrula 30.01.2023 09:30

Luciano zasłużył

Nasir 30.01.2023 09:29

witam Don Luciano Scudetto, co czujecie w tej chwili?

Orzeu 30.01.2023 09:28

że Pedulla sprawdza sb

Orzeu 30.01.2023 09:28

VVujek myślał, że Ty tak na poważnie xd

Luki165 30.01.2023 09:28

przcież człowiek sobie beke ciśnie

Luki165 30.01.2023 09:27

vujas wiecej luzu z rana :)

Dzonyy 30.01.2023 09:25

U was tez wszyscy wokół są chorzy?

FReeFonix 30.01.2023 09:22

Ponoc to ktoś z młynu Wisły

Dzonyy 30.01.2023 09:19

Moze prawnicy?

FReeFonix 30.01.2023 09:18

xD

Dzonyy 30.01.2023 09:17

Ciekawe czy to inzynierowie czy lekarze

VVujek 30.01.2023 09:16

Luki zgasił zgapil ? Przecież tu nazwiska wracają jak bumerang.

ragnar 30.01.2023 09:04

prawie jak chelsea, umowy do 2030, z tą różnicą , że oni za graczy płacą

Jedrula 30.01.2023 09:03

dwuletnie wypożyczenie z opcją wykupu, płatność w ratach rozłożona na 8 lat

Matti 30.01.2023 08:57

bo jak nie to nierealna

Matti 30.01.2023 08:56

a jest za free?

Luki165 30.01.2023 08:46

Pytanie czy realna.

Luki165 30.01.2023 08:46

Djalo zdecydowanie najlepsza opcja

coco 30.01.2023 08:44

No ale 190 cm musi robić swoje

coco 30.01.2023 08:44

Mega szybki jak na obrońcę, kapitalnie gra wślizgiem i głową

coco 30.01.2023 08:43

Niby widziałem tylko 3 mecze Lille w tym sezonie, ale co gość tam czyścił to magia

coco 30.01.2023 08:42

Oby Diallo przyszedł

Luki165 30.01.2023 08:41

Pedulla jak zgapił ode mnie tego Demirala xD

Luki165 30.01.2023 08:38

xD

FReeFonix 30.01.2023 08:37

W końcu też prostytutki :D

FReeFonix 30.01.2023 08:37

Luki - ponoc ten autobus był wypełniony piłkarzami Legii

FReeFonix 30.01.2023 08:36

No skoro Inter analizuje każdą możliwą opcję to każdy jest na sprzedaż

Luki165 30.01.2023 08:36

ciekawe czy ten autobus dziwek dojechał :p

Luki165 30.01.2023 08:36

musiało być gorąco w nocy po wygranej z JUve

Tom_Hardy 30.01.2023 08:30

Orzeu kiedy klub wypowiadal sie ze kazdy jest na sprzedaz? Czy z plotek od romano to wiesz?

FReeFonix 30.01.2023 08:24

Tak w sumie sobie pomyślałem, że byłoby to fajne unowocześnienie

FReeFonix 30.01.2023 08:23

Orzeu, a dałoby radę żeby na sb wprowadzić funkcje edycji wpisu oraz zaznaczania shouta na który się odpowiada?

Czaglar 30.01.2023 08:16

A na Zhangowymv Titanicu dalej gra muzyka

kadrian89 30.01.2023 08:13

Capitano ucieka z okrętu

Czaglar 30.01.2023 08:10

Skriniar w strachu łaaaaa

Dzonyy 30.01.2023 08:02

Nasir wybierasz się?

Dzonyy 30.01.2023 07:55

Beka w championship wydali więcej w mercato niz w serie a xd

Dzonyy 30.01.2023 07:53

Amen nasyr

Nasir 30.01.2023 07:24

witam co ten skriniar taki cały obsrany, ależ niesłychana kompromitacja, miałem go za chada a to zwykły beciak tchórzliwy kuk

Tom_Hardy 30.01.2023 00:29

Latem wystawili go na sprzedaz to teraz maja za swoje

Tom_Hardy 30.01.2023 00:28

Imra bylo dac nowy kontrakt w 2021 i tyle w temacie

Adriano_forever 30.01.2023 00:07

Można dziobnąć takiego newsa jako ekskluzif

Adriano_forever 30.01.2023 00:06

Mamy SMSy między marotta a skriniarem [tylko na FCI] xD

Adriano_forever 30.01.2023 00:06

Pa

Adriano_forever 30.01.2023 00:05

Ok

Imrahil 30.01.2023 00:05

a kiedy?

Adriano_forever 30.01.2023 00:05

Nie

Adriano_forever 30.01.2023 00:05

Panie skriniar pogadamy?

Imrahil 30.01.2023 00:05

po dwa smsy poszly i tyle

Adriano_forever 30.01.2023 00:04

No my też, rozmowy się nie odbyły tak na serio 😁

Adriano_forever 30.01.2023 00:04

Znamy termin rozmów w sprawie kontraktu

Imrahil 30.01.2023 00:00

tak, "rozmowy"

Adriano_forever 29.01.2023 23:59

I co, i gunwo

Adriano_forever 29.01.2023 23:59

Od września pojawiały się newsy plan na skriniar, w przyszłym tygodniu rozmowy w sprawie kontraktu, agenci skriniar w siedzibie Interu

Imrahil 29.01.2023 23:59

werdykt jest tylko jeden: rozstrzelać

Imrahil 29.01.2023 23:58

jeszcze z nas idiotów robi

Imrahil 29.01.2023 23:58

klasycznie w tle jakaś tępa wymówka w stylu "wyższe ambicje" jprdl

Imrahil 29.01.2023 23:57

jak baba, dajesz mu palec a upyerdolil całą rękę, i jeszcze pali głupa że to nie jego wina

Imrahil 29.01.2023 23:56

wcześniej dając mu wygrać mistrza serie a

Imrahil 29.01.2023 23:55

tak to jest zaufać na słowo

Imrahil 29.01.2023 23:55

skriniar nas wydymal jak podrzędna szmata

Adriano_forever 29.01.2023 23:54

No i gul mu skoczył nooo

Adriano_forever 29.01.2023 23:54

Paolo87 Wbiciem szpili kalafiorowi powinno być podpisanie że Skriniarem nowego kontraktu🙂 Chciałbym zobaczyć wtedy jak mu gul skoczy

Adriano_forever 29.01.2023 23:53

Nie kto inny jak Dzyl 😁

Adriano_forever 29.01.2023 23:52

ie wiem po co w ogóle nasi działacze rozmawiali z tym bucem skoro on cały czas nami gardzi i źle się wypowiada. Niech spada i ściąga sobie kolejnych Messi, Neymarów za 200mln i dalej kopie się po czole w Europie. Skriniar to zbyt ogarnięty facet by iść do takigo kuridołka jak to śmieszne PSG

Imrahil 29.01.2023 23:52

co za kompro

Imrahil 29.01.2023 23:52

xD

Adriano_forever 29.01.2023 23:51

Ciekawe co Ci wszyscy teraz czują

Adriano_forever 29.01.2023 23:51

Jezusie nazarejski spójrzcie na komentarze

pluto11 29.01.2023 23:50

Ale mieć tyle kasy kupują kogo chcą za ile chcą i nie potrafią zniszczyć tej ligi nawet to jest żałosne

Imrahil 29.01.2023 23:48

oni tam balują

pluto11 29.01.2023 23:48

O widzę że super mocne PSG z gwiazdami w składzie i nieograniczonym budżetem zremisowało z Remis powodzenia Skriniar w lidze ogórkowej

pluto11 29.01.2023 23:44

Taki Piszczek np ogarnięty chłop

HB 29.01.2023 23:44

no pilkarze to jedna z glupszych grup spolecznych

pluto11 29.01.2023 23:44

On po polsku nie potrafił

Dzyl 29.01.2023 23:42

sorry za cenzure

Dzyl 29.01.2023 23:41

to juz ja na :cenzor: potrafiłem za granicą się dogadac z zagranicznakiem

Dzyl 29.01.2023 23:40

ale po angieklsk nie umiec? to juz kompromitacja

Dzyl 29.01.2023 23:40

nic dziwnego

Dzyl 29.01.2023 23:40

polracy tacy swiatowi XDDD

pluto11 29.01.2023 23:39

Słyszeliście wywiad Kiwiora po przejściu do Arsenalu on nie potrafi zdania poprawnie skleić

Dzyl 29.01.2023 23:37

z grosickim?

pablo77 29.01.2023 23:37

moj kuzyn grywał z nim na orliku

pablo77 29.01.2023 23:36

prawda

Dzyl 29.01.2023 23:34

mam akurat znajomego ze szczecina i mowil, ze poznal grosika na zywo i to taki idiota ze szkoda gaadc XDD

Dzyl 29.01.2023 23:33

wielu z niich to umysłowo debile np. takki turbodebil z pogonii

Dzyl 29.01.2023 23:32

claudio niestety pełna zgoda

Claudio 29.01.2023 23:32

"piłkarze" no w wiekszosci to malo inteligentni goscie

Dzyl 29.01.2023 23:31

sorry za literówki

Dzyl 29.01.2023 23:30

swoj a drogfą to troche przypał dosotłe chłpy, swiadome, ze są pod kmaerą mówi ą wprost tak

pablo77 29.01.2023 23:28

Zieliński: czego spyerdalasz ? - Zalewski: Nastepny jestes - Zieliński "morde zamknij" - Zalewski: Zamknij pyzde ku.wa xDDD

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się