Archiwum shoutboksa

Orzeu 30.01.2023 10:59

Odet 30.01.2023 10:54 te 15 mln i tak byłoby na 15 rat

Odet 30.01.2023 10:59

z czym? To Ty chcesz gracza Udinese

Odet 30.01.2023 10:58

ja mam problem ??

VVujek 30.01.2023 10:56

I jaki z tym masz problem ? Kup klub jak ci nie pasuje ,albo znajdź kupca. Ewentualnie zmień klub któremu kubicujesz.

Odet 30.01.2023 10:54

więc pewnie się nie zgodzą

Odet 30.01.2023 10:54

te 15 mln i tak byłoby na 15 rat

Luki165 30.01.2023 10:46

chociaż kto wie

Luki165 30.01.2023 10:46

tylko Udine nam raczej go nie sprzeda za 15 mln

Luki165 30.01.2023 10:44

bo dobrze grał

Luki165 30.01.2023 10:44

w tym pozytywnym znaczeniu

Luki165 30.01.2023 10:44

mnie on zawsze irytował w meczach z nami

Pjerun 30.01.2023 10:43

ja tez, do tego jest zagrozeniem przy stalych framgnetach

VVujek 30.01.2023 10:42

Zawsze jak mam okazję oglądać Udine to ten Becao gra bardzo dobrze ja bym go tu widział.

Luki165 30.01.2023 10:42

za Skriniara

Luki165 30.01.2023 10:42

15 mln

Luki165 30.01.2023 10:42

według sciery

mauroo1902 30.01.2023 10:18

Dobra P. Skriniar rób już ten wypad... 25 mln euro nie przytulisz za podpis.. najemniku... szkoda, że opaska Kapitańska jest tak opluwana ciekawe co na to Zanetti widząc co tu sie od.........la ehh szkoda słów

Dzonyy 30.01.2023 10:07

kocha ten klub

Dzonyy 30.01.2023 10:07

On by tu zostal gdyby nie arzad

Dzonyy 30.01.2023 10:07

Odczepsie sie od Odeta i Hamsika Interu

VVujek 30.01.2023 10:06

No niektórzy już idą w zaparte ze swoją głupotą.

Luki165 30.01.2023 10:06

bee argumnet

Luki165 30.01.2023 10:06

przypominasz wypowiedz o byciu Hamsikiem

Luki165 30.01.2023 10:06

bee argumnet

Luki165 30.01.2023 10:06

przypominasz o wypowiedzi Skriniara z wrzesnia ze kibice nie maja się martwić jego kontrkatem

Luki165 30.01.2023 10:05

gratuluje logicznego myslenia co niektórym

Luki165 30.01.2023 10:04

xD

Luki165 30.01.2023 10:04

najwazniejszy jest banialuk o wystawieniu na liste transferowa

Dzonyy 30.01.2023 10:04

xDD

Luki165 30.01.2023 10:04

beee argumnet

Luki165 30.01.2023 10:04

przytaczasz argumnet o tym ze Skriniar od zimy do czerwca nie miał agenta i nie było z kim gadac

Luki165 30.01.2023 10:04

beee argumnet

Luki165 30.01.2023 10:04

przypominasz o sytuacji finansowej klubu

Luki165 30.01.2023 10:03

beee argumnet

Luki165 30.01.2023 10:03

zestawiasz Bastoniego ze Skriniarem

VVujek 30.01.2023 10:00

Każdy wie w jakiej klub jest sytuacji

VVujek 30.01.2023 10:00

Co do bredni to ty jesteś z tego znany więc o czym ty... Xd

VVujek 30.01.2023 10:00

Tak winie go za brak szczerości typie , a działania klubu były jasne i otwarte

Odet 30.01.2023 09:59

daliśmy ciała jako klub, dajemy cały czas, ale Ty wolisz winić tylko Pana SKriniara

Odet 30.01.2023 09:58

ale to jest norma u Ciebie

Odet 30.01.2023 09:58

bredzisz

VVujek 30.01.2023 09:56

Bronisz gościa który koncertowo wyruchał Inter ,spotem wiedząc , że odchodzi do PSG miał czelność nosić opaskę.

VVujek 30.01.2023 09:55

No mówię banialuki

Odet 30.01.2023 09:55

poczytaj siebie

VVujek 30.01.2023 09:55

Odet co ty za banialuki wypisujesz na forum , takich głupot dawno nie czytałem.

Odet 30.01.2023 09:54

Interowi przeciez nie trzeba płacić

Odet 30.01.2023 09:53

poczekają aż się Dumfriesowi umowa skończy

Luki165 30.01.2023 09:52

ciekawe czy w związku z tym nie przyjdą po Dumfriesa

Luki165 30.01.2023 09:51

umowa upadła

Luki165 30.01.2023 09:51

Porro ponoc zostaje w Totkach

Dzonyy 30.01.2023 09:49

A on nie chce odchodzic bo kocha ten klub i podpisze kontrakt w 10 min

Dzonyy 30.01.2023 09:48

A tak chinol wyoychal Hamsika Interu z klubu

Dzonyy 30.01.2023 09:48

Sami wiecie kogo pusczamy za grosze.

Dzonyy 30.01.2023 09:48

Nie no najdrozszy za ladny hajs poszedl

Nasir 30.01.2023 09:47

u nas najdrozszych pilkarzy za darmo oddaja

Nasir 30.01.2023 09:47

witam ale lazio czy napoli umie sprzedawac

Dzonyy 30.01.2023 09:46

Wole nie pisac o sami wiecie kim

VVujek 30.01.2023 09:46

Skriniar mógłby się uczyć

Dzonyy 30.01.2023 09:46

On sie tam juz zakisil na dobre

VVujek 30.01.2023 09:46

Jakim cudem SMS tam tyle siedzi to nie wiem

Dzonyy 30.01.2023 09:45

Ze Lotito nic nie doklada, ani nie zadluza klubu

Dzonyy 30.01.2023 09:45

Wczoraj mowili, ze Lazio ma tyle hajsu ile zarobi

VVujek 30.01.2023 09:45

Seria A duża upadła liga , W niej duże upadłe marki

Dzonyy 30.01.2023 09:45

Ale Napoli chyba jest po dobrmy mercato w kwestiach finansowych

VVujek 30.01.2023 09:45

Dlatego piszę że Kava 80 bo we Włoszech bieda

Dzonyy 30.01.2023 09:45

Cos czuje, ze becao ukluje w debiucie.

Luki165 30.01.2023 09:44

No taka okrutna prawda

Dzonyy 30.01.2023 09:44

Mam nadzieje, ze w wknd bedziemy swietowac rozzbicie milana i odejscie milana

Dzonyy 30.01.2023 09:43

We wloszech za 70 baniek to pol skladu mistrza mozna wziac

Dzonyy 30.01.2023 09:43

W angli takie brighton dostaje 70 baniek za caicedo i ma wywalone bo ich stac odrzucac takie oferty

Dzonyy 30.01.2023 09:43

I patrzac jak idzie budowa stadionow we wloszech to nie zanosi sie na zmiane trendu

Dzonyy 30.01.2023 09:42

Ale zmierzamy do poziomu ekstraklapy

VVujek 30.01.2023 09:42

Dostają więcej*

Dzonyy 30.01.2023 09:42

Zyje jeszcze dzieki temu, ze 20 lat temu byla potezna.

Dzonyy 30.01.2023 09:42

Serie A to jest gowno liga

VVujek 30.01.2023 09:42

Klub z gówno ligi dostają od tych z Serie A niestety :D

Dzonyy 30.01.2023 09:42

To juz nawet nie jest smieszne :d

Dzonyy 30.01.2023 09:42

A pol sezonu przed nami jeszcze xD

Dzonyy 30.01.2023 09:42

Gosc ma 9 goli i 13 asyst

Luki165 30.01.2023 09:41

mowa o pófinale

Luki165 30.01.2023 09:41

tym bardziej bedzie ponad 100 jak Napoli wykręci porządny wynik w LM

Dzonyy 30.01.2023 09:41

Przypomina mi nicolasa

Dzonyy 30.01.2023 09:41

Piekny pilkarz.

VVujek 30.01.2023 09:41

A Sancho przepraszam to jakiej narodowości ?

Luki165 30.01.2023 09:40

z g@wno ligi

Luki165 30.01.2023 09:40

Antony 100 , Mudryk 100

VVujek 30.01.2023 09:40

Na bank ktoś da 150

Dzonyy 30.01.2023 09:40

Jak angole za jakichs Pulisic czy Sancho po 100 placili

Dzonyy 30.01.2023 09:40

Na bank go odda De Laurentis za 80 xD

VVujek 30.01.2023 09:40

Kava 80 Osi 100

Dzonyy 30.01.2023 09:39

Jak sie dobrze inwestuje hajs to mozna na tym dobrze wyjsc.

Luki165 30.01.2023 09:39

120 Kvamaradona, 100 Oshimen

Luki165 30.01.2023 09:39

ale za to ile kasy, zeby zabetonowac lige na ładnych pare lat

Luki165 30.01.2023 09:39

no Napoli może być ostro rozebrane latem

Dzonyy 30.01.2023 09:38

Ciekawe ile w lato zaoferuja napoli za niego. Stawiam, kolo 150 bnaiek

VVujek 30.01.2023 09:37

Tak przy na pewno

Dzonyy 30.01.2023 09:37

a teraz dostal goscia z innej galaktyki

Dzonyy 30.01.2023 09:37

Niestety u nas z gagsem i weczyno to nie mogl za wiele pokazac :D

Dzonyy 30.01.2023 09:37

Luciano to jest panisko

FReeFonix 30.01.2023 09:37

mawernykk mial racje, teraz spija smietanke

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się