Archiwum shoutboksa

nicolas80 30.01.2023 13:36

OFICJALNIE – Juve traci Milika kontuzja mięśnia

Jedrula 30.01.2023 13:33

Juventus pracuje, nad tym, żeby w przypadku anulowania punktów karnych nie być za wysoko w tabeli

Imrahil 30.01.2023 13:32

czy kroczy dumnie ku degradacji?

Imrahil 30.01.2023 13:32

jak tam WszechJuventus

nicolas80 30.01.2023 13:30

ciekawa opcja

Jedrula 30.01.2023 13:29

Chyba że w przyszłym sezonie gramy Bastoni - Maguire - Smalling 😁

nicolas80 30.01.2023 13:28

to byłby problem ale skriniar w tym elemenicie tez nie błyszczał

Jedrula 30.01.2023 13:27

gra głową Maguire'a top, ale jam mamy grać 3-5-2, to nie wyobrażam sobie go wyprowadzającego piłkę

nicolas80 30.01.2023 13:27

pozamiatałby w tej lidze

nicolas80 30.01.2023 13:26

może na wypozyczenie na pół roku

Towarzysz 30.01.2023 13:26

Szkoda że nie ma krótszej umowy, bo wtedy byłaby szansa go wyciągnąć

nicolas80 30.01.2023 13:25

dobrze gra głową lepiej od skriniara

Towarzysz 30.01.2023 13:25

pokazał na mundialu że nie jest pionkiem

Towarzysz 30.01.2023 13:24

Oczywiście, Maguire mimo wszechobecnej beki to solidny obrońca

nicolas80 30.01.2023 13:24

Witam toważyszu. Przydłaby siętaki solidny obrońca?

Towarzysz 30.01.2023 13:24

ale no jak widać Zhang szuka wszędzie jak mówisz sposobów na płynność finansową

Towarzysz 30.01.2023 13:23

nie sądziłem że Maguire prowadzi lichwe

Towarzysz 30.01.2023 13:23

witam nicolas, google translate?

nicolas80 30.01.2023 13:23

czyli marotta nie próżnuje. szuka wszędzie

nicolas80 30.01.2023 13:22

Fabrizio Biasin „Inter zapytał o możliwość pożyczki dla Harry'ego Maguire'a, ale kapitan Man United ma na razie zostać”

Matti 30.01.2023 13:20

zawsze solidnie gra jak oglądam Udine

Matti 30.01.2023 13:20

Becao dobra opcja

Jedrula 30.01.2023 13:20

ja bym chyba szedł po Becao, jeśli Udinese zgodzi sie na wypożyczenie

Towarzysz 30.01.2023 13:20

bo to nie fm i cancelo by nie chciał do nas przyjść

KibicInteru 30.01.2023 13:20

Demiral byłby dobrą opcją na środek

Jedrula 30.01.2023 13:19

myślę, że z wszystkich opcji najbardziej prawdopodobną jest Demiral, ale na pewno nie najlepszą sportowo

KibicInteru 30.01.2023 13:19

My już swoją kolej mieliśmy

inter30 30.01.2023 13:17

pewnie nawet nie byłoby ich stać na samo wypożyczenie

Jedrula 30.01.2023 13:17

zresztą raczej nie będziemy teraz wypożyczać zawodników nierealnych do ściągnięcia

Jedrula 30.01.2023 13:16

bo nie ma po co

inter30 30.01.2023 13:16

ehh czemu taki Inter nie może wypożyczyc cancelo

Luki165 30.01.2023 13:13

Ale jaja

Luki165 30.01.2023 13:13

Cancelo idzie na wyp do Bayernu

inter30 30.01.2023 13:12

nijak nie pasuje to bocznego stopera

inter30 30.01.2023 13:11

demiral to drewno

Luki165 30.01.2023 13:10

calciomercato.it

Orzeu 30.01.2023 13:10

źródło?

Luki165 30.01.2023 13:10

Merih #Demiral naciska na natychmiastowe opuszczenie Atalanty. #Inter jest skoncentrowany i ma pole position do rozdania. Turek może być spadkobiercą Mediolanu #Skriniar

Odet 30.01.2023 13:09

jakby to napisał VVujek pomyślałbym, że to na serio

Odet 30.01.2023 13:09

to akurat było niezłe, z jajem

inter30 30.01.2023 13:08

co za czasy, kasy w klubie nie ma,Skriniar leje na klub a na sb wysrywy marnego prowokatora nicolasa

nicolas80 30.01.2023 13:08

anglik też jest kapitanem byłoby 1 do 1

Odet 30.01.2023 13:07

heheh nicolas80 dobre naprawdę 10/10

nicolas80 30.01.2023 13:06

Ciekawa opcja podobnie technicznie do Skriniara

nicolas80 30.01.2023 13:06

Co jedrula o tym sądzisz?

Jedrula 30.01.2023 13:05

huehuehue

nicolas80 30.01.2023 13:05

Inter jest zainteresowany kapitanem Manchesteru United, Harrym Maguire

Jedrula 30.01.2023 13:04

dlatego kapitanem jest Handa, on nie odejdzie

nicolas80 30.01.2023 13:04

witam

pablo77 30.01.2023 13:02

Dimarco to najlepsza opcja bo raczej kokosów za niego nie dostaniemy i wydaje sie byc prawdziwym Interista.

pablo77 30.01.2023 13:01

a biorac pod uwage ze kazdy jest na sprzedaz

pablo77 30.01.2023 13:01

nie moze być kapitanem ktos kto zaraz moze odejsc

mroowa111 30.01.2023 12:59

:brozovic: :mysli2:

Jedrula 30.01.2023 12:58

ak będzie gotów

Jedrula 30.01.2023 12:58

otóż wróci

mroowa111 30.01.2023 12:58

to kiedy wróci ponawiam pytanie

mroowa111 30.01.2023 12:57

jest milan potem lm coppa

mroowa111 30.01.2023 12:57

to kedy wróci?

Towarzysz 30.01.2023 12:56

chce, poblokował transfery

Jedrula 30.01.2023 12:56

przemawia grą i zaangażowaniem

mroowa111 30.01.2023 12:56

pytanie czy brozo chce jeszcze dla nas grać

Jedrula 30.01.2023 12:56

nie płacze i nie macha rękami 90 razy na mecz

Jedrula 30.01.2023 12:56

osobiście wolę Lautaro. szczególnie pod względem charakteru

Towarzysz 30.01.2023 12:55

dokładnie

Jedrula 30.01.2023 12:55

myślę, że jak Brozo będzie zdrowy, to będzie miał opaskę

mroowa111 30.01.2023 12:55

czemu nie

pablo77 30.01.2023 12:55

opaska dla Dimarco

pablo77 30.01.2023 12:54

Dimarco

mroowa111 30.01.2023 12:44

oby tak

Andrzej1985 30.01.2023 12:44

Lautaro

Andrzej1985 30.01.2023 12:44

Chyba jest najbardziej dojrzalszy rozumie znaczenie noszenia opaski.

Luki165 30.01.2023 12:43

tyle, ze Demiral to bardziej pozcyja Vrija/Acerbiego

mroowa111 30.01.2023 12:43

i brozo tez

mroowa111 30.01.2023 12:43

Lautaro tez moze byc

Andrzej1985 30.01.2023 12:43

A lautaro?

mroowa111 30.01.2023 12:42

Barella albo Bastoni kapitanem

Luki165 30.01.2023 12:42

ja tam myslalem ze on tam gra

mroowa111 30.01.2023 12:42

my zyskamy moze 20 pprocent ich realnej wartosci

Luki165 30.01.2023 12:42

jak sobie sprawdziłem, ze Demiral nie zaczął żadnego meczu w tej rundzie od początku

Luki165 30.01.2023 12:41

troche się zdziwiłem

Andrzej1985 30.01.2023 12:41

I kogo byście na dzień dzisiejszy widzieli jako kapitana Interu?.

mroowa111 30.01.2023 12:41

czyli 200

mroowa111 30.01.2023 12:41

normalnie to skriniar i brozo po 75 dumfries 50

pablo77 30.01.2023 12:38

jak sprzedamy Skriniara, Dumfriesa i Brozo to może uzbieramy te mityczne 60mln

Luki165 30.01.2023 12:38

no wiadomo, ze jakieś wyp. z obligo

Luki165 30.01.2023 12:37

jak będzie grał tak jak gra to lepszych ofert nie będzie

madvillain666 30.01.2023 12:37

Za 5 miesięcy go tam nie będzie, a ja Dumfriesa bym zatrzymał do lata, bo mogą być lepsze oferty za niego. Jak wygląda sprawa z Demiralem? Oczywiście żydzimy i wypożyczenie z opcja/obowiązkiem za jakieś grosze? Czułem, że pójdziemy po niego.

Luki165 30.01.2023 12:35

poki co jest i chcieli zrobić transfer pod niego

madvillain666 30.01.2023 12:34

Przecież Conte po sezonie ma odejść, więc idiotyczne jest w ogóle robienie transferów pod niego. Totalny absurd.

Luki165 30.01.2023 12:33

Gdyby Holender grałby w JUve juz dawno to byłoby załatwione :) bo były dyrektor by zapewne pomógłby

Luki165 30.01.2023 12:32

skoro Porro ma zostać w Lizbonie

Luki165 30.01.2023 12:32

ciekawe czy Conte zrzuci się na Dumfriesa

Kredence 30.01.2023 12:31

tak sie skonczy

Kredence 30.01.2023 12:31

de vrij przedluzy bo nie bedzie miec lepszej oferty niz ta Interu

madvillain666 30.01.2023 12:30

faktycznie sporo informacji na temat demirala nagle się pojawiło

WTC 30.01.2023 12:30

Latem będzie musiał zastąpić dwóch obrońców i zobaczymy jak to wyjdzie z budżetem w wysokości jeden papieros

WTC 30.01.2023 12:30

Ja to jestem zaciekawiony spełnieniem buńczucznych słów Marotty, że obrońcę łatwiej zastąpić niż napastnika

Kredence 30.01.2023 12:28

to pewne

Shoutbox

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

AveCaesar 28.06.2026 10:51

Dwóch centralnych, jeszcze jeden na ławkę.

AveCaesar 28.06.2026 10:47

A Bisseck to już w ogóle. Niemiec to wygląda pewniej na LŚO niż PŚO XD

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Zarówno Ndicka jak Mancini są CŚO.

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Nawet jeśli nie jest lepszy wciąż potrzebujemy centralnego obrońcy. Solet nim nie jest, Akanji wali tam byki.

Piotrek85 28.06.2026 10:45

Ogólnie chciałem Ndickę ,ale on na mś przegrywa rywalizację z Agbadou z Besiktasu i z Kossounou z Atalanty. Zaczynam wątpić ,czy warty takich pieniędzy

AveCaesar 28.06.2026 10:44

Na ławkę, pod warunkiem, że przyjdzie ktoś do pierwszego składu. Jeśli do pierwszego zawsze Solet może zagrać na PŚO, a Akancji na CŚO.*

Piotrek85 28.06.2026 10:42

piłkarzem nie jest.

Piotrek85 28.06.2026 10:42

Ndicka i Solet to jest optymalne zestawienie ,ale nie wydarzy się że względów finansowych. Mancini lepszym

AveCaesar 28.06.2026 10:39

Zwlekamy z Soletm czyli może być opcją rezerwową lub coś z nim nie tak. Obaj z Romy są dużo lepszym wyborem niż Fracuz. Norweg może zagrać centralnie więc w naszej wystuacji również byłby rozsądniejszym wyjściem.

Claudio 28.06.2026 10:37

Repubblica (Rzym) – Inter zainteresowany Ndicką: Gasperini nie chce go oddać, ale klub potrzebuje pieniędzy. Inter nie rezygnuje z Ndicki. Środkowy obrońca nadal figuruje w planach „nerazzurri”, którzy zdają sobie sprawę z zobowiązań finansowych ciążących na Romie do 30 czerwca. Gasperini zgłosił sprzeciw, ale transakcja może dojść do skutku za kwotę poniżej 35 milionów, łącznie z premiami.

Piotrek85 28.06.2026 10:36

Myślałem,że jest lepszy. Na mś nawet minuty nie zagral

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625720

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się