Archiwum shoutboksa

Seba 30.01.2023 16:50

o ile faktycznie odejdzie

coco 30.01.2023 16:50

ten Demiral to doprawdy pokaz tego co nas czeka, no degrengolada całkowita

Seba 30.01.2023 16:50

szkoda, że taka akcja na kilka dni przed Atalantą i Milanem. Jego brak w tych meczach akurat będzie dużym osłabieniem

Orzeu 30.01.2023 16:49

prawda

pablo77 30.01.2023 16:47

nie wazne kto przyjdzie bo lepszy od Pana Skriniara i tak nie bedzie :)

Orzeu 30.01.2023 16:45

a gdzie napisałem, że top ?

Orzeu 30.01.2023 16:45

andyvdm 30.01.2023 16:26 Rezerowy Atalanty to top?

andyvdm 30.01.2023 16:42

Zaraz 100 mln będzie tak utopione

andyvdm 30.01.2023 16:41

Czyli klasycznie szukanie kogoś na szybko wywalenie 20 mln pewnie w błoto i latem ni ma na kogoś kto byłby realnym wzmocnieniem xd

andyvdm 30.01.2023 16:40

I siedzi na ławie od jakiegoś czasu

andyvdm 30.01.2023 16:40

W tym roku stracił miejsce na rzecz Palomino i Djimsitiego

andyvdm 30.01.2023 16:40

Grał na początku sezonu

Dzonyy 30.01.2023 16:32

Demioral nie gra w podstawie?

VVujek 30.01.2023 16:30

No ja wolę tego Becao

andyvdm 30.01.2023 16:30

No czyli jak zwykle

Rebelde 30.01.2023 16:29

na 48h przed zamknięciem okienka,, mając całe 0 Euro an transfer. Dostaniesz tylko zawodnika grzejacego ławę w obecnym klubie

Rebelde 30.01.2023 16:28

nas nie stać na zawodnika z Top, niestety

andyvdm 30.01.2023 16:26

Rezerowy Atalanty to top?

andyvdm 30.01.2023 16:26

Orzeu 30.01.2023 16:21 czemu tak źle Demirala oceniacie

Rebelde 30.01.2023 16:25

mniejsze kluby chcą mieć dobre realcje z górą tabeli, zawsze jakieś wypożyczenie może wpaść czy inne wałki

Towarzysz 30.01.2023 16:25

Juve :soon: serie B i to pewne

Towarzysz 30.01.2023 16:25

A i tak jeszcze na horyzoncie jest proces o wypłacanie pensji pod stołem

Towarzysz 30.01.2023 16:24

Podejrzewam, że skoro te kluby się na to godziły, to musiały iść jakieś łapówki pod stołem

Towarzysz 30.01.2023 16:24

Andrzej, to się nie skończy na 15

Towarzysz 30.01.2023 16:23

To jest przekomiczne, bo większość tych transakcji jest scentralizowanych wokół juve i ich zyskach kapitałowych, Napoli i Chievo robiło coś tam pod siebie, ale w nieznacznym stopniu

Rebelde 30.01.2023 16:23

Demiral poczatek w Juve miał fajny, myślałem ze będzie mocnym zawodnikiem. A potem spuchł , transfer do Atalanty i tak już nic wielkiego nie pokazuje . Ma swoje odpały

Andrzej1985 30.01.2023 16:23

W naszej sytuacji dobre i Te 15 i przy okazji my będziemy mieli spokój nie będziemy musieli go oglądać i on nie będzie się bał 😅

Rebelde 30.01.2023 16:22

konfidenci jedni

Towarzysz 30.01.2023 16:22

bo ma swoje "momenty"

Towarzysz 30.01.2023 16:22

Czyli parma, sampa, genoa, itd zgadzały się pomóc juve :D A teraz kibice juve płaczą żeby inni też popłynęli

Orzeu 30.01.2023 16:21

czemu tak źle Demirala oceniacie?

Rebelde 30.01.2023 16:21

Rodrigo Becão fajna opcja

Towarzysz 30.01.2023 16:21

Inne kluby nie zostały skazane, z powodu braku realnych korzyści wynikających z tych oszukanych transakcji

martins2000 30.01.2023 16:15

Juve go wykopało teraz Atalanta

martins2000 30.01.2023 16:14

Demiral półka niżej jak np. Acerbi

Rebelde 30.01.2023 16:14

15mln, to dużo jak za zawodnika skłuconego któremu za 5msc kończy się kontrakt

Andrzej1985 30.01.2023 16:12

Teraz Tylko czekać na oficjalne info sprzedaży Skiniara mam nadzieję że już dzisiaj To ogłoszą

FReeFonix 30.01.2023 16:00

Za 01/02, tylko Lazio powinno byc liderem zamiast Napoli xD

Luki165 30.01.2023 16:00

bedzie za 19/20 :P

FReeFonix 30.01.2023 16:00

Moratti maczałby paluchy pewnie wg Juwentynów

FReeFonix 30.01.2023 15:59

Scudetto to Scudetto, nawet jesli by tyle nie znaczylo to i tak lepiej miec niz nie xD

VVujek 30.01.2023 15:58

Napoli nie robiło tego na taką skalę , nie powinna im odjąć

Towarzysz 30.01.2023 15:57

Pewnie jak przeczytam całość to się dowiem

Towarzysz 30.01.2023 15:57

Dobra ale ciekawi mnie jedno- dlaczego ukarali tylko Juve

Luki165 30.01.2023 15:54

brzydziłbym sie

Luki165 30.01.2023 15:53

no dokładnie

Dzonyy 30.01.2023 15:53

walic takie skeduto

Luki165 30.01.2023 15:53

wszystko mozliwe xD

Towarzysz 30.01.2023 15:52

śmiesznie będzie jak serio odejmą te pkt. Napletom i zdobędziemy scudetto xd

Luki165 30.01.2023 15:51

a pozniej gadanie, ze sasiad tez złodziej bo uciekał przed płaceniem vatu kupując fakturki

Towarzysz 30.01.2023 15:51

Fiorentina, Sampdoria, Napoli, Pro Vercelli, Genoa, Parma, Pisa, Empoli, Chievo, Novara, Pescara - wszystkie kluby zamieszane

Luki165 30.01.2023 15:50

to tak jak troche z vatem, jedni kupują faktury na stacjach, a inni idą na całość

Luki165 30.01.2023 15:49

oni stworzyli system, bo o wycenie zawodników zawsze można dyskutować. Przegieli pałe.

Towarzysz 30.01.2023 15:47

Dyrektor sampy tam dostał po łbie xd

Tom_Hardy 30.01.2023 15:46

Nie za malo?

Towarzysz 30.01.2023 15:45

Oni sobie w ciągu 3 lat wymyślili 60 mln euro

andyvdm 30.01.2023 15:45

Agnelli mówił w podsłuchanej rozmowie że pezegieli palę z iloscia

andyvdm 30.01.2023 15:44

Każdy tak robił Inter też ale nie na taką skalę jak Juventus xD

Towarzysz 30.01.2023 15:44

Pieknie to się czyta, przyjemna lekturka

Towarzysz 30.01.2023 15:44

Pieknie to się czyta, przyjemna lekturka

Tom_Hardy 30.01.2023 15:43

Czyli zawyzali przychod

Towarzysz 30.01.2023 15:43

Póki co czytam że wpisywali fałszywe kwoty transferów, gdzie rzeczywiste kwoty były znacznie niższe xddd

Tom_Hardy 30.01.2023 15:43

Skad oni wezma na pensje obecnych zawodnikow?

Tom_Hardy 30.01.2023 15:42

Raczej uyebia

Tom_Hardy 30.01.2023 15:42

Jak spadna do serie b to brak LM przez comnajmniej 3 lata. Do tego srogie kary finansowe w polaczeniu z brakiem LM?

Capar 30.01.2023 15:40

UEFA będzie ich grillować ale nie uyebie

VVujek 30.01.2023 15:40

To co teraz zawodnicy będą mogli rozwiązywać kontrakty czy cos w tym stylu ?

VVujek 30.01.2023 15:40

UEFA ich uje*IE jeszcze

VVujek 30.01.2023 15:38

Przecież wszyscy robili to samo xd skala oszustwa wgl się nie liczy przecież xd

Capar 30.01.2023 15:38

Kręgosłupem naszej drużyny staje się Dzeko i Acerbi.

VVujek 30.01.2023 15:37

Mnóstwo transakcji+ przejęte rozmowy papiery itp xd

Tom_Hardy 30.01.2023 15:36

Czyli mistrzostwa do odebrania

Tom_Hardy 30.01.2023 15:36

Zostana uyebani bo mogli sobie placic pensje ronaldo i kupic innych

Tom_Hardy 30.01.2023 15:35

3 za 15 to nie jeden za 10

andyvdm 30.01.2023 15:35

On nie kosztował 30 mln tylko 15 tak naprawdę bo Atalanta wydała 15 na 3 gowniakow z primavery

andyvdm 30.01.2023 15:34

Tak jak Inter zrobił z Bastonim

andyvdm 30.01.2023 15:34

Zamiast wydawać np 15 mln euro kupuje się za 25 oficjalnie a za 10 mln oddaje jakiegoś gowniaka

VVujek 30.01.2023 15:34

Juve zrobiło tego mnóstwo :D

VVujek 30.01.2023 15:33

Raczej nic skoro to były pojedyncze przypadki , lub też te kluby nie wpisywały tych kwot w księgi

andyvdm 30.01.2023 15:33

Ta marsylia co kupiła tego gowniaka to z Milikiem powiązany transfer

darek666sz 30.01.2023 15:32

Vujek a wiesz co z Giroud?piata kartka pauzuje czy już pauzował?

VVujek 30.01.2023 15:32

Mogąc dzięki temu utrzymać Ronaldo czy kupić Vlaho za 70 baniek

Tom_Hardy 30.01.2023 15:32

A co z klubami ktore niby brali za te kwoty od nich?

VVujek 30.01.2023 15:31

Sztucznie podnosili wpływy do klubu

Tom_Hardy 30.01.2023 15:30

Sprzedali kogos za 10 i zayebali cos z tego?

Tom_Hardy 30.01.2023 15:30

Wujek o co dokladnie biega

VVujek 30.01.2023 15:30

20 zł miało być *

Tom_Hardy 30.01.2023 15:30

Czytalem to

VVujek 30.01.2023 15:29

Ależ pajace

VVujek 30.01.2023 15:29

"Robili tak samo, ale że nie robili tego z Juventusem to nie zostali ukarani xD"

Tom_Hardy 30.01.2023 15:28

I co ksiegowali tylko czesc?

Tom_Hardy 30.01.2023 15:27

Ej a jak to jest ze sprzedawali za tak wysokie miliony?

VVujek 30.01.2023 15:27

Tak jak mówiłem , ukradli 2 mln i się dziwią że nie biorą się za kogoś kto 20 ukradł xd

VVujek 30.01.2023 15:26

Ależ oni tego naje*ali

Imrahil 30.01.2023 15:25

fiu fiu

Imrahil 30.01.2023 15:25

hahahha

Imrahil 30.01.2023 15:25

XD

VVujek 30.01.2023 15:24

Translator dobrze dość tłumaczy widzę

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się