Archiwum shoutboksa

KibicInteru 30.01.2023 22:27

Bez skrzydłowych to nie ma sensu za bardzo

pablo77 30.01.2023 22:23

ale fakt zeby grać 4 pomocników nie można mieć 5 pomocników + Gags

pablo77 30.01.2023 22:23

to tak naprawdę nie byłaby aż taka duża zmiana. Bo za półprawego obrońce dorzuciłbym pomocnika.

VVujek 30.01.2023 22:22

To był sarkazm , nie mamy zawodników do zmiany formacji

pablo77 30.01.2023 22:21

nie mamy pomocników na ławkę, musiałby przyjść ten Kessie + ktoś jeszcze na wypożyczenie

pablo77 30.01.2023 22:20

Onana; Dimarco/Gosens Bastoni/ ?? , Acerbi/De vrij, Darmian/Dumfries; Asllani, Brzovic, Barella, Hakan/Mkhitaryan; Lautaro, Dzeko/Lukaku

VVujek 30.01.2023 22:20

Bez skrzydłowych, świetny pomysł Pablo

pablo77 30.01.2023 22:17

a może to czas przejść na czwórkę xD

pablo77 30.01.2023 22:17

od półfinałów są dwumecze ?

Cny 30.01.2023 22:17

K2 to typowy ŚO a Szymon ma swojego zolnierza

Dzonyy 30.01.2023 22:13

przegrany odpada

pablo77 30.01.2023 22:11

1/4 z Atalantą to dwumecz czy przegrany odpada ?

VVujek 30.01.2023 22:10

Towarzysz zdarza się nawet najlepszym

pablo77 30.01.2023 22:10

Jutro jest ostatni dzień okienka transferowego ?

pablo77 30.01.2023 22:10

Kalidou Koulibaly dałby rade za skriniara ?

Cny 30.01.2023 22:09

realna kolejność obrońców za skrniara: 1. Dawidowicz 2. Pavard 3. Magłajer

Towarzysz 30.01.2023 22:03

Wujek - walnął swojaka

Towarzysz 30.01.2023 22:03

Blastersky, tak było

Cny 30.01.2023 22:03

to jeszcze tardieu i Jørgensen

VVujek 30.01.2023 22:02

Tak

Cny 30.01.2023 22:02

?

Cny 30.01.2023 22:02

czy Paweł Dawidowicz już trafił do Interu

VVujek 30.01.2023 22:01

Nie wiem , czy na brata, ale tak zmieniał w czerwcu

VVujek 30.01.2023 21:59

Nie rozumiem , jak obesrany ?

Blastersky 30.01.2023 21:50

Panowie pamiętacie jakie Skriniara zmienił agenta bodajże na brata w czerwcu? Nie moge znaleźć tego ale jestem wręcz przekonany że tak bylo

Towarzysz 30.01.2023 21:48

Już obsrany na hellas

Towarzysz 30.01.2023 21:47

Jak tam wasze becao

faninter 30.01.2023 21:28

Mozliwoscia

faninter 30.01.2023 21:28

Isco idzie do unionu berlin na pol roku z moiwoscia przedluzenia o rok

mroowa111 30.01.2023 21:23

Isco

mroowa111 30.01.2023 21:23

Ości 5 razy lm

mroowa111 30.01.2023 21:23

Gags to przy nim nawet amatorem nie jest

martins2000 30.01.2023 21:22

UFFICIALE: Juve, ceduto McKennie al Leeds in prestito con diritto di riscatto. Il comunicato

mroowa111 30.01.2023 21:22

Ości chłopie to ma 5 razyvwygraną ligę mistrzow

mroowa111 30.01.2023 21:22

Jedna pensja już będzie slowak wypada

callthelaw 30.01.2023 21:21

Panowie oceńcie. Isco (aktualnie wolny zawodnik). Czy bylby gorszy od Gagli?

mroowa111 30.01.2023 21:21

To trzeba pogonić szrotu

pluto11 30.01.2023 21:19

Ale na to i tak potrzebna kasa na pensje i za podpis

mroowa111 30.01.2023 21:19

:serce:

mroowa111 30.01.2023 21:18

Dużo mógłby kobra z tego ogarnac

mroowa111 30.01.2023 21:18

I z przodu thuram firmino albo morelos

mroowa111 30.01.2023 21:16

De gea Ndcka soyuncu inigo martinez n Semedo kante jorginho gundogan r guerreiro

mroowa111 30.01.2023 21:11

De gea

mroowa111 30.01.2023 21:11

De gra tez

mroowa111 30.01.2023 21:11

Jorginho De dwa w lipcu do wzięcia za darmo

Rebelde 30.01.2023 21:07

ja w tych transferach Chelsea, nie widzę spójnej strategii.. Taka łapanka

pablo77 30.01.2023 21:06

no Ci wydali w zimowym okienku więcej niż Inter przez 10 lat

pluto11 30.01.2023 21:05

A my nie mamy 40 żeby się trochę wzmocnić

pluto11 30.01.2023 21:05

Przy takiej wycenie to Barella 200

pablo77 30.01.2023 21:04

jeżeli Enzo wart jest 130mln to Barella jest wart 180

pablo77 30.01.2023 21:04

mocno ? chyba o jakieś 80 mln xD

Towarzysz 30.01.2023 21:04

Pluto oni mają sposób

pluto11 30.01.2023 21:03

I tam ffp nikogo nie interesuje że wywalili 500 w rok i jeszcze 130 dokładają

Rebelde 30.01.2023 21:03

Enzo akurat nie jest od strzelania bramek. Ale wycena faktycznie mocno zawyżona

pablo77 30.01.2023 21:03

albo 30mln + Koulibaly i niech biora Denzela :D

pablo77 30.01.2023 21:01

mogliby rzucić z 70 na Denzela :D

pablo77 30.01.2023 21:01

Chelsea to są koty najpierw sciagają jakiegos Mudryka za 100mln a teraz biorą typa co 1 bramke na mundialu strzelil za 130mln xDDD

Towarzysz 30.01.2023 20:54

A tamci na juvepoland dalej wymyślają że się uwzięli na nich xdddd

Towarzysz 30.01.2023 20:53

Tom Hardy ogólnie to w tym opisie jest wszystko pięknie wyjaśnione dlaczego akurat judasze zostali ukarani

Atseif 30.01.2023 20:42

Trzeba zakładać temat o Koulibalym na forum

Andrzej1985 30.01.2023 20:41

Jeszcze chwileczkę To potrwa jeszcze list pożegnalny Napisze jak kocha Inter itp

Tom_Hardy 30.01.2023 20:37

W dupie mam juz tego skriniara. Liczy sie tylko i wylacznie uyebanie juve i kilka scudetti dla nas od nich

kadrian89 30.01.2023 20:32

Gdyby Zinho nie był polwrakiem to byłoby rozwiązanie

Tom_Hardy 30.01.2023 20:31

I co z judaszkami

Towarzysz 30.01.2023 20:31

Dawidowicz na obronę kadi

kadrian89 30.01.2023 20:25

Na ostatnia chwile to będzie desperacki transfer

Rebelde 30.01.2023 20:23

Kalidou Koulibaly.... ale kogoś fantazja poniosła

kadrian89 30.01.2023 20:22

Darmian na obronę i Frankowskiego na wahadło xd

Rebelde 30.01.2023 20:17

Dobra, ja zagram na stoperze. Beppe dzwoń. Mój "B" klasowy klub myślę ze mnie puści za "kratę" żubra

kadrian89 30.01.2023 20:12

Szkoda ze Dimarco nie sprawdza się na stoperku

kadrian89 30.01.2023 20:11

To już Darmian niech lepiej gra tam

Rebelde 30.01.2023 20:11

za 15mln, to Atalanta sama by spakowała Demirela i nam podwiozła. Tylko że Inter chce wypożyczyć

VVujek 30.01.2023 20:10

Wypozycza nam podstawowego zawodnika z opcją ? Zapomnij

Paolo92 30.01.2023 20:10

Luperto nie jest wypożyczony z Napoli?

Rebelde 30.01.2023 20:10

my i tak nic nie zapłącimy, tylko pewnie chcemy wypożyczyć z opcją

mroowa111 30.01.2023 20:10

polecam

VVujek 30.01.2023 20:10

Luperto lewonożny

Seba 30.01.2023 20:10

tylko, że Demiral za 15-20, a Luperto za 5 :D

kadrian89 30.01.2023 20:09

Luperto to tak jakby Pirola jakiś miał grać

Seba 30.01.2023 20:09

Demiral przy tych wszystkich nazwiskach, to na prawdę kocur :D

Rebelde 30.01.2023 20:09

to juz wróćmy do tego Demirala

Seba 30.01.2023 20:09

widzę Gattuso zwolniony z Valencii. Zaraz Milanówek go przechwyci :D

VVujek 30.01.2023 20:08

Zawsze to coś , Niech się dzieje.

kadrian89 30.01.2023 20:08

Luperto to już egzotyka

andyvdm 30.01.2023 20:07

No szukanie szrotu na gwałt

Rebelde 30.01.2023 20:07

Chyba pierwszy raz od X lat, coś się będzie działo w ostatni dzień zimowego okienka

Seba 30.01.2023 20:06

Luperto< facepalm >

martins2000 30.01.2023 20:03

Sebastiano Luperto nasi negocjują z Empoli

OstatniPrawdziwy 30.01.2023 19:57

zapraszamy

OstatniPrawdziwy 30.01.2023 19:57

wlahowik chce odejść

OstatniPrawdziwy 30.01.2023 19:55

serio złodziejom chcą zabrać skudetti?

Rebelde 30.01.2023 19:49

Martin Erlic z Sassuolo. Coś pojawiają się plotki o nim

Seba 30.01.2023 19:38

Mediral wylądował?

Luki165 30.01.2023 19:23

Wedlug Juventusu

Luki165 30.01.2023 19:23

Bez podstawy prawnej

Luki165 30.01.2023 19:22

Ponoc uzasadnienie jest nie logiczne,

Luki165 30.01.2023 19:19

Nie to chyba było fejk bo nie widzę tego nigdzie indziej hehe

kadrian89 30.01.2023 19:18

Kibice Juve powinni zacząć od rozliczenia starego zarządu a nie swojego marnego losu

Shoutbox

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625735

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się