Archiwum shoutboksa

broda4991 31.01.2023 08:35

Ciekawie będzie jak przejdziemy do nastepnej fazy LM a tam PSG

Matti 31.01.2023 08:34

podobno Al-Khelaifi jest we Włoszech

Nasir 31.01.2023 08:34

witam laweczka dla tego pana nic wiecej

nicolas80 31.01.2023 08:33

ciekawe jak go przyjmą w niedzielę

nicolas80 31.01.2023 08:32

jak coś druzynie nie pójdzie to będzie musiał przyjąć sporo ciosów

nicolas80 31.01.2023 08:31

na pewno Skriniar teraz będzie pilnie obserwany i każdy jego błąd będzie pogarszał sytuację. Teraz tylko postawą na boisku może odkupić się

nicolas80 31.01.2023 08:28

a kibice no cóż pewnie różnie będą reagować.

nicolas80 31.01.2023 08:27

tak myslę że to nie powinno mieć wpływu na atmosferę w samej drużynie dopuki będa dobre wyniki'

Matti 31.01.2023 08:22

ale niesmak będzie spory

Matti 31.01.2023 08:22

jak pokopie jeszcze pół roku

Matti 31.01.2023 08:22

piłkarsko lepiej niż Demiral

nicolas80 31.01.2023 08:17

to na derby wraca do składu

nicolas80 31.01.2023 08:15

witam. czyli Skriniar jednak zostaje.

martins2000 31.01.2023 04:40

PSG ogłasza koniec okienka transferowego

Towarzysz 30.01.2023 23:27

Ciekawe dlaczego tak uważa

martins2000 30.01.2023 23:06

Były prezes sądu federalnego FIGC Sergio Santoro: „Moim zdaniem CONI uniewinni Juventus”.

VVujek 30.01.2023 22:55

A ktoś chce olmo?

Adriano_forever 30.01.2023 22:54

tylko w przypadku gdy Olmo odejdzie

VVujek 30.01.2023 22:52

Lipsk podobno chcę Zaniolo

Adriano_forever 30.01.2023 22:52

to wisienki sobie wzięli Traore z Sass za 25 mln

Andrzej1985 30.01.2023 22:42

Szacun za Takie podejście w Klubie mam nadzieję że Inter też w tej kwesti się ogarnie

Andrzej1985 30.01.2023 22:40

Roma widzę pięknie nie cacka się z piłkarzami Zanilo nie zakceptowal transferu do Anglii nie zagra więcej w Romie i Trybunki

KibicInteru 30.01.2023 22:40

Nie znam człowieka

martins2000 30.01.2023 22:37

Konstantinos Mavropanos ostatni pomysł

Pjerun 30.01.2023 22:32

Na papierze może jeszcze jako tako to wygląda, ale w praktyce byłoby ciężko, patrząc na to, że nie jesteśmy na żadnej pozycji w stanie zrobić przewagi 1vs1

KibicInteru 30.01.2023 22:29

Nikt tak nie gra już praktycznie

pablo77 30.01.2023 22:28

dominacja srodka pola

pablo77 30.01.2023 22:28

czemu ? 4312

KibicInteru 30.01.2023 22:27

Bez skrzydłowych to nie ma sensu za bardzo

pablo77 30.01.2023 22:23

ale fakt zeby grać 4 pomocników nie można mieć 5 pomocników + Gags

pablo77 30.01.2023 22:23

to tak naprawdę nie byłaby aż taka duża zmiana. Bo za półprawego obrońce dorzuciłbym pomocnika.

VVujek 30.01.2023 22:22

To był sarkazm , nie mamy zawodników do zmiany formacji

pablo77 30.01.2023 22:21

nie mamy pomocników na ławkę, musiałby przyjść ten Kessie + ktoś jeszcze na wypożyczenie

pablo77 30.01.2023 22:20

Onana; Dimarco/Gosens Bastoni/ ?? , Acerbi/De vrij, Darmian/Dumfries; Asllani, Brzovic, Barella, Hakan/Mkhitaryan; Lautaro, Dzeko/Lukaku

VVujek 30.01.2023 22:20

Bez skrzydłowych, świetny pomysł Pablo

pablo77 30.01.2023 22:17

a może to czas przejść na czwórkę xD

pablo77 30.01.2023 22:17

od półfinałów są dwumecze ?

Cny 30.01.2023 22:17

K2 to typowy ŚO a Szymon ma swojego zolnierza

Dzonyy 30.01.2023 22:13

przegrany odpada

pablo77 30.01.2023 22:11

1/4 z Atalantą to dwumecz czy przegrany odpada ?

VVujek 30.01.2023 22:10

Towarzysz zdarza się nawet najlepszym

pablo77 30.01.2023 22:10

Jutro jest ostatni dzień okienka transferowego ?

pablo77 30.01.2023 22:10

Kalidou Koulibaly dałby rade za skriniara ?

Cny 30.01.2023 22:09

realna kolejność obrońców za skrniara: 1. Dawidowicz 2. Pavard 3. Magłajer

Towarzysz 30.01.2023 22:03

Wujek - walnął swojaka

Towarzysz 30.01.2023 22:03

Blastersky, tak było

Cny 30.01.2023 22:03

to jeszcze tardieu i Jørgensen

VVujek 30.01.2023 22:02

Tak

Cny 30.01.2023 22:02

?

Cny 30.01.2023 22:02

czy Paweł Dawidowicz już trafił do Interu

VVujek 30.01.2023 22:01

Nie wiem , czy na brata, ale tak zmieniał w czerwcu

VVujek 30.01.2023 21:59

Nie rozumiem , jak obesrany ?

Blastersky 30.01.2023 21:50

Panowie pamiętacie jakie Skriniara zmienił agenta bodajże na brata w czerwcu? Nie moge znaleźć tego ale jestem wręcz przekonany że tak bylo

Towarzysz 30.01.2023 21:48

Już obsrany na hellas

Towarzysz 30.01.2023 21:47

Jak tam wasze becao

faninter 30.01.2023 21:28

Mozliwoscia

faninter 30.01.2023 21:28

Isco idzie do unionu berlin na pol roku z moiwoscia przedluzenia o rok

mroowa111 30.01.2023 21:23

Isco

mroowa111 30.01.2023 21:23

Ości 5 razy lm

mroowa111 30.01.2023 21:23

Gags to przy nim nawet amatorem nie jest

martins2000 30.01.2023 21:22

UFFICIALE: Juve, ceduto McKennie al Leeds in prestito con diritto di riscatto. Il comunicato

mroowa111 30.01.2023 21:22

Ości chłopie to ma 5 razyvwygraną ligę mistrzow

mroowa111 30.01.2023 21:22

Jedna pensja już będzie slowak wypada

callthelaw 30.01.2023 21:21

Panowie oceńcie. Isco (aktualnie wolny zawodnik). Czy bylby gorszy od Gagli?

mroowa111 30.01.2023 21:21

To trzeba pogonić szrotu

pluto11 30.01.2023 21:19

Ale na to i tak potrzebna kasa na pensje i za podpis

mroowa111 30.01.2023 21:19

:serce:

mroowa111 30.01.2023 21:18

Dużo mógłby kobra z tego ogarnac

mroowa111 30.01.2023 21:18

I z przodu thuram firmino albo morelos

mroowa111 30.01.2023 21:16

De gea Ndcka soyuncu inigo martinez n Semedo kante jorginho gundogan r guerreiro

mroowa111 30.01.2023 21:11

De gea

mroowa111 30.01.2023 21:11

De gra tez

mroowa111 30.01.2023 21:11

Jorginho De dwa w lipcu do wzięcia za darmo

Rebelde 30.01.2023 21:07

ja w tych transferach Chelsea, nie widzę spójnej strategii.. Taka łapanka

pablo77 30.01.2023 21:06

no Ci wydali w zimowym okienku więcej niż Inter przez 10 lat

pluto11 30.01.2023 21:05

A my nie mamy 40 żeby się trochę wzmocnić

pluto11 30.01.2023 21:05

Przy takiej wycenie to Barella 200

pablo77 30.01.2023 21:04

jeżeli Enzo wart jest 130mln to Barella jest wart 180

pablo77 30.01.2023 21:04

mocno ? chyba o jakieś 80 mln xD

Towarzysz 30.01.2023 21:04

Pluto oni mają sposób

pluto11 30.01.2023 21:03

I tam ffp nikogo nie interesuje że wywalili 500 w rok i jeszcze 130 dokładają

Rebelde 30.01.2023 21:03

Enzo akurat nie jest od strzelania bramek. Ale wycena faktycznie mocno zawyżona

pablo77 30.01.2023 21:03

albo 30mln + Koulibaly i niech biora Denzela :D

pablo77 30.01.2023 21:01

mogliby rzucić z 70 na Denzela :D

pablo77 30.01.2023 21:01

Chelsea to są koty najpierw sciagają jakiegos Mudryka za 100mln a teraz biorą typa co 1 bramke na mundialu strzelil za 130mln xDDD

Towarzysz 30.01.2023 20:54

A tamci na juvepoland dalej wymyślają że się uwzięli na nich xdddd

Towarzysz 30.01.2023 20:53

Tom Hardy ogólnie to w tym opisie jest wszystko pięknie wyjaśnione dlaczego akurat judasze zostali ukarani

Atseif 30.01.2023 20:42

Trzeba zakładać temat o Koulibalym na forum

Andrzej1985 30.01.2023 20:41

Jeszcze chwileczkę To potrwa jeszcze list pożegnalny Napisze jak kocha Inter itp

Tom_Hardy 30.01.2023 20:37

W dupie mam juz tego skriniara. Liczy sie tylko i wylacznie uyebanie juve i kilka scudetti dla nas od nich

kadrian89 30.01.2023 20:32

Gdyby Zinho nie był polwrakiem to byłoby rozwiązanie

Tom_Hardy 30.01.2023 20:31

I co z judaszkami

Towarzysz 30.01.2023 20:31

Dawidowicz na obronę kadi

kadrian89 30.01.2023 20:25

Na ostatnia chwile to będzie desperacki transfer

Rebelde 30.01.2023 20:23

Kalidou Koulibaly.... ale kogoś fantazja poniosła

kadrian89 30.01.2023 20:22

Darmian na obronę i Frankowskiego na wahadło xd

Rebelde 30.01.2023 20:17

Dobra, ja zagram na stoperze. Beppe dzwoń. Mój "B" klasowy klub myślę ze mnie puści za "kratę" żubra

kadrian89 30.01.2023 20:12

Szkoda ze Dimarco nie sprawdza się na stoperku

kadrian89 30.01.2023 20:11

To już Darmian niech lepiej gra tam

Rebelde 30.01.2023 20:11

za 15mln, to Atalanta sama by spakowała Demirela i nam podwiozła. Tylko że Inter chce wypożyczyć

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się