Archiwum shoutboksa

Claudio 31.01.2023 22:23

ale teraz nas zrobili

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:23

ufffff

Luki165 31.01.2023 22:22

W koncu ktos przyjmie i Napędza ataki

Claudio 31.01.2023 22:22

Lautaro dostal opaske i jaki miły dla wszystkich

Luki165 31.01.2023 22:22

Dobrze wygladamy bo Lukaku dobrze gra w 2 polowie.

blazej98 31.01.2023 22:21

Dumfries w koncu wraca tez do swojej gry, może jeszcze na + nam wyjdzie ten skriniar bo wszyscy de vrij wywalali a tak doświadczona persona jest potrzeba w obronie

Claudio 31.01.2023 22:20

jak my derbow nie wygramy to tylko przez frajerstwo. Wygladamy zdecydowanie lepiej od milanu. ostatnio pomijajac mecz z Empoli ktory od czerwonej kartki byl zenujacy

Pjoter 31.01.2023 22:20

Dawac tego scalviniego za skriniara

Pjerun 31.01.2023 22:20

Naprawdę dobrze gramy dzisiaj

nicolas80 31.01.2023 22:20

Lukaku w II połowie 0 strat

blazej98 31.01.2023 22:19

przeciez 10 baniek nie wyłożymy znowu za jego wypozyczenie

Luki165 31.01.2023 22:19

Dobre wyglądamy

Luki165 31.01.2023 22:19

Skoda

Claudio 31.01.2023 22:19

no faul na Lukaku byl

blazej98 31.01.2023 22:19

jak dowiedzial sie ze powrót do chealsea to sie nei dziwie

Claudio 31.01.2023 22:19

no Miki ale to w bramke trzeba trafic

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:19

ajjjj Miki

inter30 31.01.2023 22:19

lukaku już wszedł na etap że potrafi przyjąć i zgrać piłkę, zawsze coś, ale jeszcze musi biegowo się ogarnąć

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:19

ajjj Lautaro

nicolas80 31.01.2023 22:19

Mówiłem że skriniar w rozegranie ma.problemy

blazej98 31.01.2023 22:18

@cny dokladnie!

blazej98 31.01.2023 22:18

ile mozna 18 latkow na lawie trzymac

Cny 31.01.2023 22:18

ale tak kontrakty powinny być przedłużane jesienia

blazej98 31.01.2023 22:18

a potem sie konczy jak z ranochchia teraz nam brakuje zawodnika o takiej specyfice

INTERkibic 31.01.2023 22:18

Lukaku w 2 połowie dobrze gra. Mógłby go zostawić JesXze

Luki165 31.01.2023 22:18

Lepiej wyglądamy bez Skriniara xD

darek666sz 31.01.2023 22:18

DD już nie to samo

Cny 31.01.2023 22:18

Darmian przedłużony przecież... wszystko było zawieszone przez gierki skriniara

blazej98 31.01.2023 22:18

nie no mowie darmian 1 sklad a dd stabilny ławkowicz

Claudio 31.01.2023 22:18

Lukaku w koncu nie cuduje tylko stara sie grac poprawnie i duzo lepiej to wyglada

inter30 31.01.2023 22:18

że brakuje kogoś takiego jak on dobrego w odbiorze facepalm

INTERkibic 31.01.2023 22:18

De vrij narazie 11/10

keats 31.01.2023 22:18

nie porównuj DD do Darmiana please

blazej98 31.01.2023 22:18

darmian i dd powinni miec do 2025 dawno przedłużone

nicolas80 31.01.2023 22:18

Hakan dzis mistrz. Król środka

inter30 31.01.2023 22:18

co oni bredzą o gagli?

keats 31.01.2023 22:17

a to własnie darmian przejał na środku i wyprowadził :)

blazej98 31.01.2023 22:17

ja sie zastanawiam dlaczego my sie zastanawiamy nad takimi piłkarzami jak darmian dambrosio zeby przedłużyć o rok...przeciez to pewny rezerwowy a w przypadku darmiana to 1 sklad od 2 lat..

Luki165 31.01.2023 22:17

Lukaku 2 polowa ma plus

darek666sz 31.01.2023 22:17

Byle nie wpadł na pomysł z tym Gaga za szybko

inter30 31.01.2023 22:17

gosens dziś dobrze

Luki165 31.01.2023 22:17

Skoro atalanta stoi mega głęboko

darek666sz 31.01.2023 22:17

Ale piękna akcja

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:17

tylko nie odpuszczajmy :D

Cny 31.01.2023 22:17

Conte jak pajacowal przy linii to było git ;) nie bronie szymona

Luki165 31.01.2023 22:17

No chyba dobrze ze zrobil przewage xD

mroowa111 31.01.2023 22:17

:inter:

Pjoter 31.01.2023 22:16

Darmian mlody kot

minus09 31.01.2023 22:16

no musial srodkowy obronca isc zeby wpadlo, co za patola

darek666sz 31.01.2023 22:16

Lukaku dzisiaj tez bardzo dobrze

ANIOL 31.01.2023 22:16

Powiedzcie mi do chooja wafla po co ten debil cały czas stoi przy linii i dyryguje cały czas ? Przecież qrwa przed meczem ustawiam zespół . Na serio nie ogarniam

Claudio 31.01.2023 22:16

a chcialem pisac ze swietnie zastepuje Skriniara, a tu gol...tylko co on robil w tym miejscu

Cny 31.01.2023 22:16

Darmian druga młodość... ładna akcje

Luki165 31.01.2023 22:16

Alez gniecie Darmian Skriniara xD

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:16

wsadził jak rasowy napastnik :D

ADRIANOS89 31.01.2023 22:16

Yea

darek666sz 31.01.2023 22:16

Darmian mistrz

darek666sz 31.01.2023 22:15

No piłkarz meczu

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:15

no i jest Darmian

Claudio 31.01.2023 22:15

golasso

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:15

gooooooooooool

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:15

uuu Lukaku

Claudio 31.01.2023 22:15

no na widok jego gry zrobi im sie niedobrze

Pjoter 31.01.2023 22:14

XDD

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:13

xD

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:13

Ci z Atalanty napiszą Correa. Niedobrze

Claudio 31.01.2023 22:12

Hojlund i Lookman. Niedobrze

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:12

mógł strzelić jak chciał

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:12

uffffffff

Pjoter 31.01.2023 22:11

Mnie sie bardzo podoba Gosens

kadrian89 31.01.2023 22:00

Acerbi trochę irytujący się robi za to xd

kadrian89 31.01.2023 22:00

Odbiorow ma sporo

kadrian89 31.01.2023 22:00

Darmian świetnie czyta 1 na 1 ostatnio

cuba 31.01.2023 21:59

Skrinara nawet nie wspiminam bo bez niego dajemy radę

Jaszczu91 31.01.2023 21:59

Darmian jako zastepca Skriniara tez daje rade

kadrian89 31.01.2023 21:59

Denzel jak zwykle przyjmuje w miejscu i jest kupa

cuba 31.01.2023 21:58

Czas na skuteczność coś ustrzelić

kadrian89 31.01.2023 21:58

Wyprzedzanie, nie boi się zagrać

Jaszczu91 31.01.2023 21:58

Dziaiaj Gosens akurat dobrze wyglada. Dynamiczny i zdecydowany w odbiorze pilki

kadrian89 31.01.2023 21:58

Dla mnie Gosens większa jakość

cuba 31.01.2023 21:58

Darmian dziś świetnie wygląda

Luki165 31.01.2023 21:57

Mnie tam Gosens tez kompletnie nie przekonuje i też widać brak Bastoniego, ktory potrafi stworzyć zagrożenie z przodu

Luki165 31.01.2023 21:55

Mnie irytuje jego brak ostatniego podania

KibicInteru 31.01.2023 21:54

Przecież Dumfries stwarza duże większe zagrożenie niż gosens

VVujek 31.01.2023 21:53

Dumfries Daję radę nie przesadzajcie, owszem ma słabsza formę,ale w formie jest dobry

PazzaMorte 31.01.2023 21:52

Haha w tym miesiącu minęło 9 lat jak tu jestem

kadrian89 31.01.2023 21:52

Na prawej stronie to jakiś szogun dziki by się nadal

Luki165 31.01.2023 21:52

A na pewno nie do takiej gry jaka preferuje Inter

Luki165 31.01.2023 21:51

On moze byc dobrym obronca ale na wahadlo sie kompletnie nie nadaje

Pjoter 31.01.2023 21:51

Dumfries to mnie tymi autami doprowadza do furii, jak mozna sie tyle zastanawiać

kadrian89 31.01.2023 21:51

A nie tylko to wolne schematyczne klepanie

Luki165 31.01.2023 21:50

Dumfries musi odjesc. Obce cialo kolejny mecz i widać ze gosc ani mu ani kukuryku po włosku. Sama minika

kadrian89 31.01.2023 21:50

Gosens na klepe nietuzinkowo i poszła akcja

kadrian89 31.01.2023 21:50

Piękna akcja w 38 zakończona dośrodkowaniem z prawej

VVujek 31.01.2023 21:49

Inter wygląda zdecydowanie lepiej niż Atalanta

kadrian89 31.01.2023 21:49

Daj grać Gosensowi Szymon w końcu regularnie

kadrian89 31.01.2023 21:48

Darmian gra super

Luki165 31.01.2023 21:47

Kolejny mecz i nie ma różnicy. Nawet jest lepiej bo Darmian lepiej wprowadza pilke

Pjoter 31.01.2023 21:47

Gosens fajno

Luki165 31.01.2023 21:46

Darmian >Skriniar

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się