Koreła jedynie strata i kartka zaznaczył swój wystep
Lukaku tez w koncu na plus
Correa to na plaże się nadaje
Zagraliśmy dobry mecz Atalanta nic nie mogła zrobić
Correa wszedł z gwiazdami i nie dziwię się
No ktos wodę musi nosic tak więc sie przyda $kriniar
Pogonilismy zdrajce z obrony i od razu solidny wystep obrony
I Lukaku już dzisiaj coś pokazał zwlaszcA w drugiej połowie.teraz niech walnie z Milanem
piekna dominacja, szkoda ze skutecznosc taka sobie
Lukaku wygląda tragicznie nawet nic po za zastawianiem nie chce pokazać
Piekny mecz
Może to przez Skriniara tyle traciliśmy bramek?
Skriniar jeszcze sie przyda jak oczysci umysł. Pewnie nadal bedzie gral w podstawie
Graliśmy wysoko i miał ciężko dziś
Acerbi też dobrze grał , ogólnie cała linia obrony Dobrze
Stefan najwiecej nawalczyl się w obronie
$kriniar nigdy by nie strzelił tego co Darmian. Jest niepotrzebny. Pół roku na trybunach.
no Darmian i De Vrij klasa
Pan dolar juz moze nie schodzić z trybun
Cieszy że forma.druzyny rośnie
Lukaku dziś przypominał piłkarza w końcu
Przeciez Vrij to wrak
Vrij tez supwr
plus za wygraną i skriniara na trybunach
Darmian MVP
De vrij klasa dzisiaj
swietnie z napoli, gowno z monza, swietnie z milanem, gowno z empoli, swietnie z atalanta...
Ale trzeba to głośno powiedzieć Pan Darmian >>$kriniar
MVP Darmian
dzisiaj nie było słabych punktów na boisku. brawo
mam nadzieje ze nie bedzie tak dobry mecz i gowno z ogorkami...
Atalanta bezbarwna wg komentatorów.włączyłem ich po meczu bo w trakcie się nie dalo
strata na kontrę i ratowanie się faulem na żółtą, po czym zmarnowanie szansy na kontrę, i to w 3 minuty
Correa dzisiaj na plus bo nie byl anemiczny
Dzeko nie musi nic udowadniać
ładnie Szymon poprowadził mecz, Atalanta wygaszona
zdecydowanie
Lautaro i Lukaku, a Correa i Dzeko po wejsciu to jakby 1 i 3 liga
Przestes trolowac z tym tucu
Corea mvp
Brawo suore mecz. Dobry prognostyk przed derbami
Należy chyba pochwalić wszystkich. FORZA
Stefana trzeba podpisać.!
no to juve/lazio w półfinale
na nic im nie pozwolilismy
vincere
koniec
koniec
Dzięki Tucu
koniec
Rożny xd
i w te 5 minut się ośmieszyć zdążył
Atalanta rozpracowana
czemu nie konczyl teraz i dal roznego skoro bylo kilkanascie sekun dpo czasie
Tuca gra dzis 5 minut bo slaby jest ostatnio
Correa nigdy nie był bardzo dobry
Corea
ważne że twój correa się nadaje
Tucu się nadaje
Aslani na tą chwilę nie nadaje się grac od poczatku
Dzeko gra jakby obrazony ze Lukaku wrocil i moze na lawe usiasc
po co pchaja do przodu
Inzaghi wie co robi
Chaos
Asllani dramat
no dimarco dwie akcje mial tylko jedna w polowie dobra druga tragedia
najlepsze jest to ze jedynie Danilo dał dobrą zmianę
Haha nie trafil go
Je*bac zlodziei z pis
jaki?
Za ro coreła 10/10
podsumujmy ostatnie 2 minuty correi - strata i faul na żółtą, po czym wyjście z akcją na aut i próba wymuszenia faulu
faul?
Asllani słaba zmiana
Przecież Henryk kurva biega jak nakręcony
żal mi tego amatora
Skąd nasi maja tyle siły?
Aniol spokój
Na serio corea miękkim ch... Robiony był
znowu correa
Tucu najlepszy znów
Dzeko na kontrę to bezsens
Wstawaj że qrwa
dobra juz czaje Napoli i Roma by zyskała najwiecej
czemu tylko my tak kupujemy a od nas wszyscy kupuja z możliwościąxD
on nie może się brać za rozegranie, do niego powinno być ostatnie podanie
jest to kupowanie z obowiązkiem wykupu
Faul
co jest z nim nie tak...
bo jkażdy już chyba wie że Dzeko musi stać blisko bramki
i żółta
Teraz dzeko wrak bedzie xD
Dzeko wlazl i wszystko spowalnia...dramat
i strata oczywiscie
o typowy correa
PIS TOP
dobrze zrobił teraz
500 plus
A wlasciwie to my z podatkow
coreła mvp?
owy