Archiwum shoutboksa

andyvdm 31.01.2023 23:00

Koreła jedynie strata i kartka zaznaczył swój wystep

Luki165 31.01.2023 22:59

Lukaku tez w koncu na plus

kadrian89 31.01.2023 22:59

Correa to na plaże się nadaje

pluto11 31.01.2023 22:59

Zagraliśmy dobry mecz Atalanta nic nie mogła zrobić

pluto11 31.01.2023 22:59

Correa wszedł z gwiazdami i nie dziwię się

Luki165 31.01.2023 22:59

No ktos wodę musi nosic tak więc sie przyda $kriniar

Dzonyy 31.01.2023 22:59

Pogonilismy zdrajce z obrony i od razu solidny wystep obrony

darek666sz 31.01.2023 22:59

I Lukaku już dzisiaj coś pokazał zwlaszcA w drugiej połowie.teraz niech walnie z Milanem

maverik 31.01.2023 22:59

piekna dominacja, szkoda ze skutecznosc taka sobie

pluto11 31.01.2023 22:58

Lukaku wygląda tragicznie nawet nic po za zastawianiem nie chce pokazać

Dzonyy 31.01.2023 22:58

Piekny mecz

nicolas80 31.01.2023 22:58

Może to przez Skriniara tyle traciliśmy bramek?

Claudio 31.01.2023 22:58

Skriniar jeszcze sie przyda jak oczysci umysł. Pewnie nadal bedzie gral w podstawie

kadrian89 31.01.2023 22:58

Graliśmy wysoko i miał ciężko dziś

VVujek 31.01.2023 22:58

Acerbi też dobrze grał , ogólnie cała linia obrony Dobrze

kadrian89 31.01.2023 22:58

Stefan najwiecej nawalczyl się w obronie

Xucatlan 31.01.2023 22:57

$kriniar nigdy by nie strzelił tego co Darmian. Jest niepotrzebny. Pół roku na trybunach.

Claudio 31.01.2023 22:57

no Darmian i De Vrij klasa

Luki165 31.01.2023 22:57

Pan dolar juz moze nie schodzić z trybun

nicolas80 31.01.2023 22:57

Cieszy że forma.druzyny rośnie

VVujek 31.01.2023 22:57

Lukaku dziś przypominał piłkarza w końcu

Tom_Hardy 31.01.2023 22:57

Przeciez Vrij to wrak

Luki165 31.01.2023 22:57

Vrij tez supwr

inter30 31.01.2023 22:57

plus za wygraną i skriniara na trybunach

darek666sz 31.01.2023 22:57

Darmian MVP

KibicInteru 31.01.2023 22:56

De vrij klasa dzisiaj

Claudio 31.01.2023 22:56

swietnie z napoli, gowno z monza, swietnie z milanem, gowno z empoli, swietnie z atalanta...

Luki165 31.01.2023 22:56

Ale trzeba to głośno powiedzieć Pan Darmian >>$kriniar

VVujek 31.01.2023 22:56

MVP Darmian

Cny 31.01.2023 22:56

dzisiaj nie było słabych punktów na boisku. brawo

Claudio 31.01.2023 22:56

mam nadzieje ze nie bedzie tak dobry mecz i gowno z ogorkami...

darek666sz 31.01.2023 22:56

Atalanta bezbarwna wg komentatorów.włączyłem ich po meczu bo w trakcie się nie dalo

inter30 31.01.2023 22:56

strata na kontrę i ratowanie się faulem na żółtą, po czym zmarnowanie szansy na kontrę, i to w 3 minuty

Luki165 31.01.2023 22:56

Correa dzisiaj na plus bo nie byl anemiczny

kadrian89 31.01.2023 22:56

Dzeko nie musi nic udowadniać

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:55

ładnie Szymon poprowadził mecz, Atalanta wygaszona

inter30 31.01.2023 22:55

zdecydowanie

Claudio 31.01.2023 22:55

Lautaro i Lukaku, a Correa i Dzeko po wejsciu to jakby 1 i 3 liga

nicolas80 31.01.2023 22:55

Przestes trolowac z tym tucu

Tom_Hardy 31.01.2023 22:55

Corea mvp

nicolas80 31.01.2023 22:55

Brawo suore mecz. Dobry prognostyk przed derbami

darek666sz 31.01.2023 22:55

Należy chyba pochwalić wszystkich. FORZA

kadrian89 31.01.2023 22:55

Stefana trzeba podpisać.!

blazej98 31.01.2023 22:55

no to juve/lazio w półfinale

Dzonyy 31.01.2023 22:54

na nic im nie pozwolilismy

mroowa111 31.01.2023 22:54

vincere :flaga1:

blazej98 31.01.2023 22:54

koniec

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:54

koniec

kadrian89 31.01.2023 22:54

Dzięki Tucu

Claudio 31.01.2023 22:54

koniec

kadrian89 31.01.2023 22:54

Rożny xd

inter30 31.01.2023 22:54

i w te 5 minut się ośmieszyć zdążył

Dzonyy 31.01.2023 22:54

Atalanta rozpracowana

Claudio 31.01.2023 22:54

czemu nie konczyl teraz i dal roznego skoro bylo kilkanascie sekun dpo czasie

nicolas80 31.01.2023 22:54

Tuca gra dzis 5 minut bo slaby jest ostatnio

Mateusz17 31.01.2023 22:54

Correa nigdy nie był bardzo dobry

INTERkibic 31.01.2023 22:54

Corea

inter30 31.01.2023 22:54

ważne że twój correa się nadaje

kadrian89 31.01.2023 22:54

Tucu się nadaje

nicolas80 31.01.2023 22:53

Aslani na tą chwilę nie nadaje się grac od poczatku

Claudio 31.01.2023 22:53

Dzeko gra jakby obrazony ze Lukaku wrocil i moze na lawe usiasc

Mateusz17 31.01.2023 22:53

po co pchaja do przodu

nicolas80 31.01.2023 22:53

Inzaghi wie co robi

kadrian89 31.01.2023 22:53

Chaos

kadrian89 31.01.2023 22:53

Asllani dramat

blazej98 31.01.2023 22:53

no dimarco dwie akcje mial tylko jedna w polowie dobra druga tragedia

Claudio 31.01.2023 22:52

najlepsze jest to ze jedynie Danilo dał dobrą zmianę :P

ANIOL 31.01.2023 22:52

Haha nie trafil go

HB 31.01.2023 22:52

Je*bac zlodziei z pis

Adriano_forever 31.01.2023 22:52

jaki? :D

Tom_Hardy 31.01.2023 22:52

Za ro coreła 10/10

inter30 31.01.2023 22:52

podsumujmy ostatnie 2 minuty correi - strata i faul na żółtą, po czym wyjście z akcją na aut i próba wymuszenia faulu

Adriano_forever 31.01.2023 22:52

faul?

kadrian89 31.01.2023 22:52

Asllani słaba zmiana

INTERkibic 31.01.2023 22:51

Przecież Henryk kurva biega jak nakręcony

inter30 31.01.2023 22:51

żal mi tego amatora

INTERkibic 31.01.2023 22:51

Skąd nasi maja tyle siły?

nicolas80 31.01.2023 22:51

Aniol spokój

ANIOL 31.01.2023 22:51

Na serio corea miękkim ch... Robiony był

inter30 31.01.2023 22:51

znowu correa :D

kadrian89 31.01.2023 22:51

Tucu najlepszy znów

Claudio 31.01.2023 22:51

Dzeko na kontrę to bezsens

ANIOL 31.01.2023 22:51

Wstawaj że qrwa

Mateusz17 31.01.2023 22:51

dobra juz czaje Napoli i Roma by zyskała najwiecej

blazej98 31.01.2023 22:51

czemu tylko my tak kupujemy a od nas wszyscy kupuja z możliwościąxD

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:50

on nie może się brać za rozegranie, do niego powinno być ostatnie podanie

blazej98 31.01.2023 22:50

jest to kupowanie z obowiązkiem wykupu

nicolas80 31.01.2023 22:50

Faul

blazej98 31.01.2023 22:50

co jest z nim nie tak...

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:50

bo jkażdy już chyba wie że Dzeko musi stać blisko bramki

inter30 31.01.2023 22:50

i żółta

Tom_Hardy 31.01.2023 22:50

Teraz dzeko wrak bedzie xD

Claudio 31.01.2023 22:50

Dzeko wlazl i wszystko spowalnia...dramat

inter30 31.01.2023 22:50

i strata oczywiscie

inter30 31.01.2023 22:50

o typowy correa

nicolas80 31.01.2023 22:49

PIS TOP

Adriano_forever 31.01.2023 22:49

dobrze zrobił teraz

Tom_Hardy 31.01.2023 22:49

500 plus

Tom_Hardy 31.01.2023 22:49

A wlasciwie to my z podatkow

blazej98 31.01.2023 22:49

coreła mvp?

Shoutbox

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się