Archiwum shoutboksa

Dzonyy 31.01.2023 23:46

Znawca u nas byla masa brylujacych w primavcerze

Luki165 31.01.2023 23:45

Ale sama sprzedaż na plus

Dzonyy 31.01.2023 23:45

No sprzedaz Piny to majstersztyk :D

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:45

to jest skandal

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:45

Casadei od 2 lat brylował w primaverze i nawet ochłapów nie dostał w Serie A

Kredence 31.01.2023 23:45

Lukaku 120 czy ile tam

nicolas80 31.01.2023 23:45

Błędy się zdarzają. Najbardziej szkoda Ivana

Luki165 31.01.2023 23:45

Tez chcialem zeby zostal kosztem gagi

Kredence 31.01.2023 23:45

Pinamonti 20 mln casadei 15 a podobno marotta nie umie sprzedawac

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:45

a największe obrzydzenie mam do polityki wprowadzania młodych

Dzonyy 31.01.2023 23:45

Uwazam, ze zrobilsimy deal i tyle z mojej strony.

Dzonyy 31.01.2023 23:45

Nie zajmuje mi mysli.

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:45

jasnowidz

Dzonyy 31.01.2023 23:45

Ja go wogole nie znam.

Luki165 31.01.2023 23:45

Bo sie tam nie przebije

Luki165 31.01.2023 23:44

Casadei to wroci do Włoch za 2 lata

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:44

wolę z takimi młodzikami zaryzykować i mieć w perspektywie topowego pomocnika niż brac 20 mln i bawić się jakimiś średniakami w środku pola

Kredence 31.01.2023 23:44

Jeden z lepszych

Kredence 31.01.2023 23:44

Sprzedanie casadeja to jest kozak deal xd

Dzonyy 31.01.2023 23:44

p nie powachal seniorskiej pili, a dostalismy 15 baniek.

Dzonyy 31.01.2023 23:44

Z Casadei to dla mnie zloty biznes. Nie wazne co z niego wyjdzie.

Luki165 31.01.2023 23:44

No i trzeba sprowadzić kogoś kto wejdzie w drybling za Dumfriesa

Dzonyy 31.01.2023 23:43

Dla mnie najgorsza ze Skriniarem.

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:43

już wolałbym zaryzykować z Casadei niż oddawać go za 20 mln do Chelsea

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:43

od dwóch lat podejmujemy beznadziejne decyzje

Dzonyy 31.01.2023 23:43

Zostalo chyba 130 baniek defictu.

Kredence 31.01.2023 23:43

Barelle nie sprzedadzą bo bez niego tego zespolu nie ma i to wie każdy w klubie

VVujek 31.01.2023 23:43

Na bank nie

Dzonyy 31.01.2023 23:43

No nie wiem. :D

Kredence 31.01.2023 23:43

Dzonyy mylisz się jego akurat by nie sprzedali

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:42

każdego oddalibyśmy za 80 mln

Dzonyy 31.01.2023 23:42

U nas jakby przyszla oferta 79 baniek za Barelle to bysmy sami go tam wiezli.

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:42

Hakimi był bezcenny

Luki165 31.01.2023 23:42

Bo Fabbian nie będzie jeszcze gotowy

Kredence 31.01.2023 23:42

Mogło być więcej ale jaki śmiech ile miał kosztować 100 mln ?

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:42

tak, śmiech na sali, bo takiego wahadłowego u nas nie zobaczysz przez wiele lat

inter30 31.01.2023 23:42

oczywiście że inny klub by wziął więcej ale Inter pod ścianą bierze co dają

Dzonyy 31.01.2023 23:42

to jest 79 milionow euro

Luki165 31.01.2023 23:42

No musza kogos wziąć za free do środka

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:42

też prawda, ale Skriniar to jest jego wina, poza tym brakuje u nas elementu ryzyka

Kredence 31.01.2023 23:41

68 za hakima to śmiech na sali ?

Dzonyy 31.01.2023 23:41

i to funtow

Dzonyy 31.01.2023 23:41

Brighton odrzucilo 70 baniek za caicedo

inter30 31.01.2023 23:41

nie zdzwię się jak sami hakimiego zaoferowali kilku klubom

Dzonyy 31.01.2023 23:41

Pisalem to ostatnio

Dzonyy 31.01.2023 23:41

To nie Anglia. Kluby nie maja hajsu i na odrzucenie pewnych ofert sobie nei moga pozwolic

Kredence 31.01.2023 23:41

Co do aslaniego to sprawa jest prosta, nie pograł przy kontuzji brozo to po jego powrocie już nie pogra, może w następnym sezonie się przebije

inter30 31.01.2023 23:41

jak żółtki ogłaszają całemu światu że nie mają kasy i robią wyprzedaż to takie efekty

Dzonyy 31.01.2023 23:41

Wez pod uwage, ze to tez ma wplyw na cene zawodnika.

Dzonyy 31.01.2023 23:40

Przyszedl za 40 poszedl za 68 majac noz na gardle

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:40

60 mln to śmiech przy tej klasy zawodnika

Luki165 31.01.2023 23:40

XD

inter30 31.01.2023 23:40

zrobił tyle co correa już do końca swojej kariery nei zrobi

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:40

a sprzedaż Hakimiego?

pablo77 31.01.2023 23:40

Dzeko operuję piłką na tym samym poziomie co Krychowiak

Dzonyy 31.01.2023 23:40

A sprzedaz Lukaku to co?

inter30 31.01.2023 23:40

dżeko może już kopać się po czole, swoje zrobił

VVujek 31.01.2023 23:40

Dla Pabla Piątek to poziom lewego

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:40

niestety

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:40

Marotta nie umie sprzedawać

nicolas80 31.01.2023 23:40

Iznaghi chce wygrywać i ciężko mu dawać szansę. Woli stawiać na sprawdzonych. Nie dziwia.mnie jego decyzje

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:40

i potwierdziło się to co w Juve

pablo77 31.01.2023 23:40

no ale trzeba mecze czasem oglądać

VVujek 31.01.2023 23:40

Pablo zawsze odlatuje

Luki165 31.01.2023 23:40

Lazzaro mega wtopa

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:39

Inzaghi swoje ma za uszami, ale Marotta też nie jest bez winy

Kredence 31.01.2023 23:39

No dzeko wtopa a eriksen top, pablo czasem odlatujesz

Luki165 31.01.2023 23:39

Tylko kontuzje to tez winna Marotty ?

Luki165 31.01.2023 23:39

Sensi zapowidal się na topa

inter30 31.01.2023 23:39

a marotta tylko jakiegoś dżeko

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:39

poza tym mają paru młodych i perspektywicznych piłkarzy

inter30 31.01.2023 23:39

no mówię klasowy dyro bo tu sprowadził mbappe hallanda za darmo, proste jak drut

Dzonyy 31.01.2023 23:38

Tego inaczej sie nei da skomentowac

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:38

Właściciele Milanu i tak pewnie nastawieni są na sprzedaż klubu i będzie im to łatwiej osiągnąć niż nam

Luki165 31.01.2023 23:38

XD zero pojecia

pablo77 31.01.2023 23:38

dla druzyny oldboyów pewnie byłby doskonały

Kredence 31.01.2023 23:38

Nicolas ja też się nie dziwię, dziwię się że Inzaghi daje szansę gagsowi i ciagle gra mikitarjanem

inter30 31.01.2023 23:38

jak ktoś pisze że dżeko to wtopa to chyba czas sb zamknąć na dziś

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:38

Dżeko okazał się jednak dobrym transferem chociaż wielokrotnie mnie irytował, ale dał wystarczająco dużo żeby uznać to za udany transfer\

Dzonyy 31.01.2023 23:37

Bardziej mnie zastanawia jak milosnicy zmiany wlasciciela oceniaja nowych wlascicieli Milanu :)

inter30 31.01.2023 23:37

no tak mógł hallanda za darmo brać :D

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:37

Dumfries też na plus, racja

Luki165 31.01.2023 23:37

A co Dzeko zly za frajer xD ?

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:37

przy tak gównianej lidze i tak byłoby top 4

nicolas80 31.01.2023 23:37

Nie dziwcie się że Inzaghi stawia na 6 na Hakana

inter30 31.01.2023 23:37

że dżeo na minus? facepalm

pablo77 31.01.2023 23:37

dzeko xddd

Luki165 31.01.2023 23:37

Dumfries jak pojdzie za 30 mln to tez na plus

VVujek 31.01.2023 23:36

Dzeko

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:36

było sprzedać Skriniara i brać N'dicke nawet za 30 mln

Kredence 31.01.2023 23:36

Światowy top to nie wiem ale na gość talent i to jest pewne

inter30 31.01.2023 23:36

no chyba nie, bo nadal może odejść z zyskiem sporym

Dzonyy 31.01.2023 23:36

Przyszedl jak no name bo wogole mi sie nie rzucil w oczy w Empoli

VVujek 31.01.2023 23:36

Dumfries

inter30 31.01.2023 23:36

a co mu nie wyszło?

VVujek 31.01.2023 23:36

Miki Acerbi

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:36

Asllaniego nie liczę, bo nic nie gra

Dzonyy 31.01.2023 23:36

Dalej nie wiem czemu ludzie pisza, ze to material na swiatowy top, ale pokazal, ze na szanse zasluguje

inter30 31.01.2023 23:36

nawet z kontuzjami

Kredence 31.01.2023 23:36

Aslani dzisiaj neutralny nic nie pokazał

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się