Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 01.02.2023 00:23

Lazio ponoć po Świderskiego

Tom_Hardy 01.02.2023 00:09

Nawet znawcy tutaj

Tom_Hardy 01.02.2023 00:09

No po 1 sezonie conte juz go chcieli wypchnac

ZnawcaCalcio 01.02.2023 00:08

a było to już w 3

ZnawcaCalcio 01.02.2023 00:08

ale potem wskoczył na poziom w którym nie grał nawet na początku u nas

ZnawcaCalcio 01.02.2023 00:08

racja

ZnawcaCalcio 01.02.2023 00:08

wiadomo, że to inny kaliber, ale jednak prawy półśrodkowy obrońca wydawał się idealnie skrojoną pozycją dla Skriniara

Tom_Hardy 01.02.2023 00:08

1 sezon conte w 3 byl tragiczny skriniar

Tom_Hardy 01.02.2023 00:07

Przed conte super gral w 4

ZnawcaCalcio 01.02.2023 00:07

taki Fazio w 3 był bardzo solidny, ale w 4 stał się śmietnikiem

ZnawcaCalcio 01.02.2023 00:07

w sumie ciekawi mnie Skriniar w 4

Tom_Hardy 01.02.2023 00:07

Mogl wyyebac stad juz teraz

Tom_Hardy 01.02.2023 00:06

Frajer

ZnawcaCalcio 01.02.2023 00:06

w sumie trochę dziwię się mu, że nie poczekał na spokojnie do lata

ZnawcaCalcio 01.02.2023 00:06

nie

Tom_Hardy 01.02.2023 00:06

A moze sie jeszcze wyłgać?

ZnawcaCalcio 01.02.2023 00:05

może odpisać promesę kontraktową już od 1 stycznia

KibicInteru 01.02.2023 00:05

Podpisał

Tom_Hardy 01.02.2023 00:04

A skriniar to juz podpisal ten kontrakt czy oficjalnie moze dopiero latem?

Luki165 01.02.2023 00:00

Dobra uciekam. Do jutra

Luki165 31.01.2023 23:59

Chce zobaczyć te 300

Kredence 31.01.2023 23:59

Luki w lato sprzedadzą za 300

Luki165 31.01.2023 23:59

Chore....

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:59

a dał zarobić Interu dużo pieniędzy

Luki165 31.01.2023 23:59

Tyle Chelsea wydała

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:59

zawsze miałem bekę z idiotów co wyzywali Conciaka i wypominali mu Lazaro

Luki165 31.01.2023 23:59

700 mln w dwa okienka

Kredence 31.01.2023 23:58

No czymś zapracował na transfer do Anglii

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:58

ale tak czy inaczej dużo zostawił w Interze po sobie

VVujek 31.01.2023 23:58

W Torino dobrze sobie radził xd

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:58

chociaż kiedyś czytałem coś, że to nie do końca było tak, że Conte go pragnął

Dzonyy 31.01.2023 23:58

xDD

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:57

Coś czułem, że był jakiś niewypał i zapomniałem o tym obszczańcu

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:57

jakby ktoś powiedział, że Darmian tak dużo nam da, to nie uwierzyłbym

Dzonyy 31.01.2023 23:57

Lazaro xD

VVujek 31.01.2023 23:57

120 mln za tego typa to jakieś nieporozumienie typ skończy w klubie środka tabeli

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:57

chyba wszystkie transfery za jego kadencji wypaliły

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:56

jedynym i ostatnim takim trenerem był Conte

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:56

Enzo Fernandez w Chelsea za 120 mln

Kredence 31.01.2023 23:55

Ogólnie to jestem za tym że w każde lato brali młodego zawodnika który już coś pokazał w lidze i dawali mu szansę, tylko trener musi go chcieć i mieć jasny plan i rolę dla niego

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:55

przepraszam

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:55

myślałem, że chodzi o 1 sezon

nicolas80 31.01.2023 23:54

Bastoni i Lautaro nie grali w primce

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:54

wiadomo, że byłoby tego mniej gdyby nie Icardi, ale w 1 sezonie w samej lidze zagrał chyba 27 spotkań

Kredence 31.01.2023 23:54

Nie no jaka Primavera, za czymś takim to też nie jestem xD

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:54

nie pisz głupot xd

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:54

Lautaro grał

nicolas80 31.01.2023 23:54

Ale tu piszecie onzawdnikach z primavery żsbynod razu dostawali szanse

Kredence 31.01.2023 23:53

Więc warto

Kredence 31.01.2023 23:53

I klub wyszedł na tym dobrze

Kredence 31.01.2023 23:52

No ale postawili na nich

nicolas80 31.01.2023 23:52

A.lautaro nie gral od razu

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:52

taki to jest klub

Kredence 31.01.2023 23:52

I tyle

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:52

gdyby nie Conte to poszedłby ponownie na wypożyczenie

Kredence 31.01.2023 23:52

Zagrał 25 meczów w parmie

nicolas80 31.01.2023 23:51

Bastoni już grał s

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:51

bo zakładamy sobie przed sezonem za cel wygranie Supercoppa i na tym należy się skupić?

Kredence 31.01.2023 23:51

No Inter dał szansę młodym czyli Bastoniemu i lautaro np więc o czym ty piszesz

Dzonyy 31.01.2023 23:51

bo trzeba robic wyniki

Luki165 31.01.2023 23:51

Ricci wygladal ze może byc topem

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:51

czemu nie ma na to czasu?

nicolas80 31.01.2023 23:50

Tak pisałem Inter to nie jest klub na dawnie szans mlodym zawodnikow. Po prostu nie ma na to czasu

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:50

Ricci też skończył w Torino

Dzonyy 31.01.2023 23:50

Ale mysle, ze go ogarnie znowu w Torino

Luki165 31.01.2023 23:50

Wydała spezia

Dzonyy 31.01.2023 23:50

Slaby sie zrobil po odejsciu jurica

Luki165 31.01.2023 23:50

Najwiecej qyda

Kredence 31.01.2023 23:50

Dziwne

Kredence 31.01.2023 23:50

Od długiego czasu słyszę o iliciu a on kończy w Torino

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:50

ale potencjał tam jest

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:49

chociaż w tym sezonie nie gra jakoś dobrze

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:49

chciałem go u nas

Dzonyy 31.01.2023 23:49

Swoja droga Ilic naprawde spoko zawodnik

Dzonyy 31.01.2023 23:49

Ta liga jest w cudownym stanie :d

Dzonyy 31.01.2023 23:49

Transfer okienka w serie a zrobilo Torino xD

Kredence 31.01.2023 23:49

No gdyby primavera co roku przynosiła 35 mln jak teraz to byłoby cudownie

Luki165 31.01.2023 23:48

Tylko ze do primki

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:48

w Belgii mocno sapali o to, że Theate i Faes nie grali na mundialu

Luki165 31.01.2023 23:48

2 transfery w sumie zrobiliśmy

nicolas80 31.01.2023 23:48

Akademia ma zarabiać. To jest cel każdej

Dzonyy 31.01.2023 23:47

Bardzo mi sie podobal w zeszlym sezonie.

Dzonyy 31.01.2023 23:47

Ktos wie jak sobie Thaete radzi we Francji?

Claudio 31.01.2023 23:47

zalezy z ktorej strony na to patrzysz. Jedni mówią że stracilismy swietny talent za srednie pieniadze, a milanisci i juve uwazaja ze Inter zrobil wałek z "plusvalenzy" sprzedajac przecietniaka z juniorow za ogromne pieniadze.

nicolas80 31.01.2023 23:47

Jak zmienił.klub to nie ten zawodnik

Lopez 31.01.2023 23:47

casadei 15 plus 5 bonusy

VVujek 31.01.2023 23:47

Słabo jak cała Atalanta

Dzonyy 31.01.2023 23:47

Jak mogli tego nie zaakceptowac :D

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:47

a ja oczekiwałbym w takim momencie podjęcie pewnego ryzyka

Dzonyy 31.01.2023 23:47

Do dzis pamietam jak za Belottiego milan dawal 70 xD

Dzonyy 31.01.2023 23:46

Dlatego ja praktycznbei zawsze jestem za sprzedaza.

nicolas80 31.01.2023 23:46

Wujek jak tam dzis Napastnik BoGa?

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:46

Zaniolo jest gównem, ale w pewnym momencie Roma dostałaby za niego te 50 mln

Kredence 31.01.2023 23:46

20 mln to bardzo dużo jak za takiego kiepa

VVujek 31.01.2023 23:46

Pina to takie drewno... Dziwne , że się ktoś nabrał

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:46

spokojnie

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:46

Majstersztyk na którym wcale tak dużo nie zarobiliśmy

Dzonyy 31.01.2023 23:46

I nikt nie pokazal nic w serie b

Dzonyy 31.01.2023 23:46

Znawca u nas byla masa brylujacych w primavcerze

Luki165 31.01.2023 23:45

Ale sama sprzedaż na plus

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się