Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:36

Z ostatnich transferów wyszedł mu Hakan, Dimarco i chyba tyle

inter30 31.01.2023 23:36

tak tak, takie problemy że za conte był wiodacą postacią

Luki165 31.01.2023 23:36

Samchez

pablo77 31.01.2023 23:36

Sensi ?

Claudio 31.01.2023 23:36

to ten o ktorym sie pisalo w kontekscie Interu :D https://www.facebook.com/watch/?v=1384269969043858

Dzonyy 31.01.2023 23:36

Ale ostatnio mi sie podobal.

pablo77 31.01.2023 23:36

Vidal ?

VVujek 31.01.2023 23:36

Bellanova tylko wypożyczony

Dzonyy 31.01.2023 23:36

Asllani dzis slaba zmiana.

Luki165 31.01.2023 23:36

Barella

Luki165 31.01.2023 23:35

Lepszy na ten moment niz Skinirar

pablo77 31.01.2023 23:35

Gosens ?

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:35

Sanchez był tak wiarygodny jak Lukaku. Miał ciągle problemy ze zdrowiem

pablo77 31.01.2023 23:35

Lukaku ?

Kredence 31.01.2023 23:35

Hakan

nicolas80 31.01.2023 23:35

Kredens jak tam aslani?

pablo77 31.01.2023 23:35

Bellanova ?

VVujek 31.01.2023 23:35

Marotta dobrze się spisuje , a błędy w transferach są były i będą

Luki165 31.01.2023 23:35

Darmian

inter30 31.01.2023 23:35

bo ktoś tu uważa że to marotta zawalił temat correi

pablo77 31.01.2023 23:35

a jakie były dobre ruchy Marotty ?

Kredence 31.01.2023 23:35

Wszystko zostało powiedziane

Kredence 31.01.2023 23:35

Ile można pieprzyć o correi i przede wszystkim po co

inter30 31.01.2023 23:35

dla inzaghiego była, miał sancheza który nadal mógł tu grac to go praktycznie odstrzelił odkąd tu przyszedł, wina marotty?

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:34

Z Abrahamem

Kredence 31.01.2023 23:34

Po co o tym pisać, teraz trzeba wyciągnąć wnioski i jakoś to poskładać bo da się dalej ten Inter zmontować przy kilku dobrych ruchach

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:34

Byłby Zapata ale Roma uprzedziła Atalante

Luki165 31.01.2023 23:34

No byl 3 opcja

inter30 31.01.2023 23:34

okłamał gołodupców że correa coś potrafi

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:34

Ta cała Correa nawet nie była opcja nr. 1

Dzonyy 31.01.2023 23:33

Jak dogadujesz trenera to masz spelnaic jego zachcianki

inter30 31.01.2023 23:33

każdy trener ma jakieś zachcianki które chcąc nie chcąc się spełnia, ta jest szymona i to 100% jego wina

darek666sz 31.01.2023 23:33

A szkoda gadać

Dzonyy 31.01.2023 23:33

I dobrze, ze byl wybor trenera.

Luki165 31.01.2023 23:33

XD

VVujek 31.01.2023 23:33

Teraz na Marotte będą narzekać xd

Luki165 31.01.2023 23:33

I wybór byl trenera

inter30 31.01.2023 23:33

więc kiepski zarzut

pablo77 31.01.2023 23:33

dybala był za darmo

Dzonyy 31.01.2023 23:33

Bedzei git Panowie.

inter30 31.01.2023 23:33

bo to 100% jego zachcianka

Luki165 31.01.2023 23:33

Akurat wtedy byl duzy plus

inter30 31.01.2023 23:32

podziekuj trenerowi

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:32

w dupie mam takiego dyrektora

inter30 31.01.2023 23:32

tego klubu nie stać na napastnika chocby na poziomie obecnego lukaku

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:32

super

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:32

ujemny budżet z którego wydaliśmy 30 mln na Korełe

pablo77 31.01.2023 23:32

ja moge xD

pluto11 31.01.2023 23:32

Tylko co nam po tym że zejdzie z pensji jak chłop zapomniał jak się gra

inter30 31.01.2023 23:32

opcję*

inter30 31.01.2023 23:32

daj lepszą okcję na dyrektora przy ujemnym budżecie

Kredence 31.01.2023 23:32

W sumie to jestem przekonany że jak lukaku strzeli z 8 bramek i będzie zdrowy to będą chcieli go zostawić i pewnie im się to uda

Luki165 31.01.2023 23:31

Przecież była juz wiadomość ze Lukaku zejdzie do pensji takiej zeby sie dogadac

pluto11 31.01.2023 23:31

Lukaku jest mega pod formą Correa to pionek

pluto11 31.01.2023 23:31

Nie widzę następnego sezonu bez wzmocnienia ataku

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:31

zawalił dwa letnie okienka

pablo77 31.01.2023 23:31

no raczej

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:31

to starszy Pan, który powinien iść na emeryturę

Kredence 31.01.2023 23:31

Dla mnie tak to wyglada

Lopez 31.01.2023 23:31

także kij wie ile on ma na myśli. my nie możemy dać mu więcej niż 6

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:31

Pablo, zrozum, że Marotta jest skończony

Kredence 31.01.2023 23:30

Problem jest taki że i tak nie kupimy nikogo do ataku konkretnego więc jak murzyn zagra dobra rundę to mogą uznać że i tak warto go wziąć

Lopez 31.01.2023 23:30

ale czelsi dopłaca reszte pensji

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:30

to nadal byłoby za dużo

pablo77 31.01.2023 23:30

odchodzi kapitan a on nie chce o tym mowic. Kibicom należą sie slowa wytlumaczenia a on nie chc o tym mowic... zero szacunku do kibiców.

Luki165 31.01.2023 23:30

Oby byl w tym profesionalny

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:30

a ile by on odpuścił? max 2 mln

Lopez 31.01.2023 23:30

sam tam mówił

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:30

ale ponoć może zejść

Luki165 31.01.2023 23:30

Skriniar bedzie nosil bidony

Lopez 31.01.2023 23:30

on teraz bierze 8

pablo77 31.01.2023 23:29

ale pierdololo

Kredence 31.01.2023 23:29

I niech decyduje wtedy

pablo77 31.01.2023 23:29

Nie chcę zbyt wiele mówić na ten temat, ale mam szersze spojrzenie na to co się wydarzyło. To normalne, że świat futbolu ulega zmianom z roku na rok. Nie można sobie już wyobrazić takich pomników w klubach, jakie były kiedyś. Dynamika na rynku jest taka, że zawodnicy często zmieniają kluby. Musimy przyzwyczaić się do tego typu futbolu, który jest już daleki od romantyzmu i opartego na uczuciach. Z pewnością nie jest to to co my lubimy, ani co lubią nasi fani, ale mamy do czynienia z profesjonalistami. Skriniar dokonał wyboru, który leży w jego prawach i mamy obowiązek to uszanować. Jesteśmy pewni, że na szczycie swojego profesjonalizmu i powagi, które zawsze pokazywał, będzie pokazywał swoimi czynami przez miesiące, których brakuje do końca sezonu, że jest gotowy na pełnienie roli, którą kiedyś wziął na siebie.

Kredence 31.01.2023 23:29

5

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:29

a przy jego kontuzjach to zbyt duże ryzyko

Kredence 31.01.2023 23:29

Za dużo

Kredence 31.01.2023 23:29

Wiadomo

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:29

tylko z 6,5 minimum

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:28

ale Lukaku to nie pionek, który będzie chciał zarabiać 2,5 mln euro

Kredence 31.01.2023 23:28

Wtedy będzie można ocenić czy to na jakikolwiek sens

Kredence 31.01.2023 23:28

Pensji

Dzonyy 31.01.2023 23:28

W zbyt dobrej sytuacji nie jestesmy.

Kredence 31.01.2023 23:28

Znawca przecież to zależy od warunków transferu

Dzonyy 31.01.2023 23:28

Ale ma chlop 4 miesiece jeszce

Dzonyy 31.01.2023 23:28

Narazie to wypozyczenie prezentuje sie dramatycznie

VVujek 31.01.2023 23:28

Zastanawiają mnie ludzie którzy wyłażą z nor jak coś nie idzie. Tak jakby to było dla nich coś pozytywnego , wtedy mogą tu atakować xd Beka że to kibice Interu niby są

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:28

dla mnie Lukaku przy naszej sytuacji finansowej to zły ruch

nicolas80 31.01.2023 23:28

Denzel jak trochę się przepalił . Moze wskoczy na wyzszy poziom

Dzonyy 31.01.2023 23:27

Tam nawet jak my byulismy mocni to bylo kiepsko.

Dzonyy 31.01.2023 23:27

Ja to z Juve zawsze czuje, ze beda baty

Luki165 31.01.2023 23:27

No nie wiem, bo mocno presowalismy

Dzonyy 31.01.2023 23:27

Teraz jeszce zerwanie rozmow z Leao

Kredence 31.01.2023 23:27

To trochę frazes

Dzonyy 31.01.2023 23:27

Ale tam chyba cos peklo

Dzonyy 31.01.2023 23:27

Wiem, ze derby rzadza sie swoimi prawami.

nicolas80 31.01.2023 23:27

Tyle już tych meczów derbowych było i zawsze wynik otwarty

Lopez 31.01.2023 23:27

Lukak powiedział,że zejdzie z pensji jeśli pomoże to mu tutaj zostać

Dzonyy 31.01.2023 23:26

Wiec mysle, ze bedzie ok.

Dzonyy 31.01.2023 23:26

Nie wypruwalismy flakow dzisiaj, a tego sie balem.

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się