Archiwum shoutboksa

Claudio 31.01.2023 22:50

Dzeko wlazl i wszystko spowalnia...dramat

inter30 31.01.2023 22:50

i strata oczywiscie

inter30 31.01.2023 22:50

o typowy correa

nicolas80 31.01.2023 22:49

PIS TOP

Adriano_forever 31.01.2023 22:49

dobrze zrobił teraz

Tom_Hardy 31.01.2023 22:49

500 plus

Tom_Hardy 31.01.2023 22:49

A wlasciwie to my z podatkow

blazej98 31.01.2023 22:49

coreła mvp?

Tom_Hardy 31.01.2023 22:49

Atalante sponsoruje pis

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:49

mecz meczowi nie równy

blazej98 31.01.2023 22:49

nie wiem jak ta atalanta zrobila 3:3 z juve czy 8:2 z salernitana

Claudio 31.01.2023 22:48

oby nikomu nie dawali tytułów

Claudio 31.01.2023 22:48

W tym sezonie Barella gra momentami bardzo niechlujnie. Zdarzają mu się takie dziwne momenty.

Mateusz17 31.01.2023 22:48

jak cofna juventusowi tytuł za 19/20 to my dostaniemy ?

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:47

co to było? xD

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:47

Barella...

Tom_Hardy 31.01.2023 22:46

Tak? A stefan podobno szrot

inter30 31.01.2023 22:46

im krocej gra tym lepiej

inter30 31.01.2023 22:46

on nie jest do rozgrywania tylko ma nic nei spartolic

INTERkibic 31.01.2023 22:46

Atalanta może szału nie gra ale nasza 3 z tylu dziś profesura

Tom_Hardy 31.01.2023 22:46

Nawet Nasirowi zdarzy sie poru chac wiec i corea moze wsadzic

blazej98 31.01.2023 22:46

no jak bedzie wchodzil w 85 to tez sie nie rozegra nasz koreła

Adriano_forever 31.01.2023 22:45

koreła zaraz gol i co

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:45

może zdąży dwie wsadzić

nicolas80 31.01.2023 22:45

Tfu

inter30 31.01.2023 22:44

licze jego gowno zagrania

nicolas80 31.01.2023 22:44

Są pojawiają się zombiaki

INTERkibic 31.01.2023 22:44

1 sabotażysta już jest na boisku. Został Gaglia

inter30 31.01.2023 22:44

czas na cyrk

minus09 31.01.2023 22:44

KOREJA RATUJ INCAGIEGO

Tom_Hardy 31.01.2023 22:44

Idiota inzaghi

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:44

Martin Correa xD

Tom_Hardy 31.01.2023 22:44

Ja pjerdole coreła

blazej98 31.01.2023 22:43

j mario 9 brama w benfice w tym sezonie, zeby on zaraz znowu nie wylecial gdzie za 50 baniek haha

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:43

jest Correa

Adriano_forever 31.01.2023 22:43

CAPITANO !!

INTERkibic 31.01.2023 22:43

O Boże 🤦‍♂️

Adriano_forever 31.01.2023 22:43

bo pójdziesz do arsenalu za 30 mln

nicolas80 31.01.2023 22:43

Ale dziś biegamy na tym boisku. Świetny presing

Adriano_forever 31.01.2023 22:43

barela hamuj lejce

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:43

ajajajjj

Tom_Hardy 31.01.2023 22:42

Albo nowe kary?

Tom_Hardy 31.01.2023 22:42

Kiedy degradacja juve?

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:41

tam sędzia nie ma połączenia z nimi na stałe?

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:41

po co oni w tym pokoju VAR siedzą? czy połączenie z nimi trwa minutę czy jak?

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:40

stoi przy piłce, mają te kamery a rożnego nie ma...

darek666sz 31.01.2023 22:39

Ale tego naszego kapitana to wszędzie pełno teraz :)

Tom_Hardy 31.01.2023 22:38

Ciekawe czy go odsuneli

maverik 31.01.2023 22:38

Empoli

maverik 31.01.2023 22:38

zeby nam nie zaszkodzil jak z Empli

Adriano_forever 31.01.2023 22:38

bo jest rzadki

Tom_Hardy 31.01.2023 22:37

Dlaczego skriniar nie gra

blazej98 31.01.2023 22:37

jak mamy wybrac miedzy smallingiem a dd to nie wiem nad czym sie tu szastanawiac

cuba 31.01.2023 22:37

Darmian jest wszędzie

blazej98 31.01.2023 22:37

powinien zostac jeszzcze rok dd

Adriano_forever 31.01.2023 22:36

KOCUR PANOWIE KOCUR

Adriano_forever 31.01.2023 22:36

kocur

Adriano_forever 31.01.2023 22:36

biega

Adriano_forever 31.01.2023 22:36

walczy

Adriano_forever 31.01.2023 22:36

jest wszedzie

cuba 31.01.2023 22:36

Nawet zapomniałem o Skiniarze

Adriano_forever 31.01.2023 22:36

NO I TO JEST CAPITANO

intermed1 31.01.2023 22:36

Sędzia ślepy debil

Adriano_forever 31.01.2023 22:36

aj

blazej98 31.01.2023 22:35

jest nasz rycerz DD!

cuba 31.01.2023 22:35

Denzel co mnie najbarddziej rozczarowuje

cuba 31.01.2023 22:34

Tez dobry występ Robina

blazej98 31.01.2023 22:33

jak dzis wygramy to 12/15 meczy wygranych gdyby nie ten bobel z empoli i monza to 14/15....

cuba 31.01.2023 22:33

Gra Interu to szachy Alalanta to bardziej warcaby poki co

Adriano_forever 31.01.2023 22:32

:D

Adriano_forever 31.01.2023 22:32

Bergamaska – dawny ludowy taniec włoski, o żywym tempie i parzystym metrum, rozpowszechniony w Europie w XVI – XVII wieku

cuba 31.01.2023 22:32

Dobry występ Stefana

maverik 31.01.2023 22:31

Bergamasca*

Pjoter 31.01.2023 22:30

Bergamo Calcio

Adriano_forever 31.01.2023 22:30

czemu atalanta ma BC w nazwie?

Pjoter 31.01.2023 22:30

Gosens dzis swietnie. Lukaku daje jakąś nadzieję na to, ze jeszcze wyjdzie z dołka. Calhanoglu klasa.

blazej98 31.01.2023 22:29

a tak dzis by mial rozegranie

blazej98 31.01.2023 22:29

raczej w derbach nie zagra bo 2 miesiace off

Claudio 31.01.2023 22:28

no wlasnie

blazej98 31.01.2023 22:28

brozovic..

Claudio 31.01.2023 22:28

przydalby sie w pomocy ktos do biegania

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:27

ale nasi dobrze w obronie

Luki165 31.01.2023 22:27

Dawac Basto

blazej98 31.01.2023 22:27

ale ofensywne zmiany, trzeba obrone wzmocnic

Claudio 31.01.2023 22:27

Dumfries jakby sił już nie miał

Claudio 31.01.2023 22:26

za duzo wolengo miejsca zostawiamy na 20 metrze

blazej98 31.01.2023 22:26

bastoni niech sie kuruje przed milanem

Pjoter 31.01.2023 22:25

Bastoniego bym tylko dal, a Gosensowi dał szanse po dzisiaj. W obronie dimarco to kasztan

blazej98 31.01.2023 22:25

dzeko

blazej98 31.01.2023 22:25

jak daja rade to bym zmian nie robil ale jak ktos ma odświezyc to pewniak typu dimarco

Claudio 31.01.2023 22:24

Dimarco bedzie gral

Luki165 31.01.2023 22:24

Brawo Romek

Pjoter 31.01.2023 22:24

Mam nadzieje ze derby wydziemy w niemal takim samym zestawieniu

blazej98 31.01.2023 22:24

trzeba ich dobić na 2-0

Claudio 31.01.2023 22:24

Luakku niech sie przelamie

minus09 31.01.2023 22:24

mama plan -JAKI -kurła sprytny

blazej98 31.01.2023 22:24

strasznie łatwo xD

intermed1 31.01.2023 22:23

Ale fart

Luki165 31.01.2023 22:23

Za latwo

Ibracadabra eight 31.01.2023 22:23

ale fajnie zagrali

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się