Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

andyvdm 02.02.2023 20:44

Ciężko nie być lepszym

KibicInteru 02.02.2023 20:44

No w tamtym sezonie mówiłeś że zamiast dzeko mógłby grać Pinamonto i by wykrecal podobne liczby w naszym systemie

VVujek 02.02.2023 20:44

Ewidentnie nie pasuje mu PL

andyvdm 02.02.2023 20:43

Pina to kmiot zwykły

KibicInteru 02.02.2023 20:43

I tak, dalej uważam że Scamacca jest lepszy niż Pina

pablo77 02.02.2023 20:43

skąd mam wiedzieć jakie miałby liczby i ile minut by zagrał ?

KibicInteru 02.02.2023 20:42

Czemu unikasz odpowiedzi xd

VVujek 02.02.2023 20:42

Takie chochoły Pablo walisz , że szok

pablo77 02.02.2023 20:42

a Ty ze Scamacca byłby super ?

VVujek 02.02.2023 20:42

Xdd

pablo77 02.02.2023 20:42

KibicInteru 02.02.2023 20:40 Dalej podtrzymujesz zdanie że pinamonti by miał podobną liczbę bramek co dzeko w Interze?

VVujek 02.02.2023 20:41

No i jakie podniecam? Dlaczego pomawiasz

Xucatlan 02.02.2023 20:41

Zawsze mnie rozbraja jak ktoś porównuje napastników podając liczby bramek. 'Napastnika rozlicza się z goli'. Duch Francisza Smudy wciąż żywy xD

VVujek 02.02.2023 20:40

Dzeko to 3 półki wyżej od Piątka

KibicInteru 02.02.2023 20:40

Dalej podtrzymujesz zdanie że pinamonti by miał podobną liczbę bramek co dzeko w Interze?

pablo77 02.02.2023 20:40

dobra Ty się Dzeko podniecasz więc z czym do ludzi

VVujek 02.02.2023 20:39

Jesteś niemożliwy

Xucatlan 02.02.2023 20:39

Co mają do rzeczy liczby?

VVujek 02.02.2023 20:39

Szkoda , że jak porównywałeś Piątka z Lewym pisząc , że podobny poziom nie podawales liczb. Xd

pablo77 02.02.2023 20:39

Vlahović 16 bramek w juve w rok, Haaland 31 bramek w pól rou xD

Xucatlan 02.02.2023 20:38

Haaland mistrz ładowania ogórkom. Mocniejszy rywal i Haalanda nie ma. Poza tym, to pokraka jest. Biega jak kurczak.

VVujek 02.02.2023 20:38

Rzeczywiście

VVujek 02.02.2023 20:38

Strasznie się obsrał 24 bramki w poprzednim sezonie SerieA

pablo77 02.02.2023 20:37

kozacki to jest Haaland

pablo77 02.02.2023 20:37

wiec przestan tu trollowac sam

KibicInteru 02.02.2023 20:37

No bo to jest kozacki zawodnik

pablo77 02.02.2023 20:37

ze gosc zje ta lige i wysra a jedynie co to sie sam obsrał

pablo77 02.02.2023 20:36

przychodzi gosc za 70 baniek i kazdy z was tu bił konia ze biora drugiego lewandowskiego

pablo77 02.02.2023 20:36

wiec się zesrał

VVujek 02.02.2023 20:36

Pisałeś coś o złomowaniu , wgl to ja myślę , że ty jesteś trolem bo takie rzeczy nie raz wymyślasz , że szok

pablo77 02.02.2023 20:36

poza tym w zeszłym sezonie nie miał kontuzji i miał chyba 7 bramek w Juve

pablo77 02.02.2023 20:33

wielka różnica jprdl

pablo77 02.02.2023 20:33

Vlaho 1300 min Mylik 1400

AveCaesar 02.02.2023 20:33

Milik teraz się złamał

VVujek 02.02.2023 20:33

Czego nie rozumiesz ?

VVujek 02.02.2023 20:33

Haha przecież Vlaho kontuzje miał

pablo77 02.02.2023 20:32

czego nie rozumiesz

pablo77 02.02.2023 20:32

przyszedł Mylik gosc o wartosci 10mln i strzelil 8 bramek i go wyjasnil

KibicInteru 02.02.2023 20:32

Nie no za 10mln to nie ma o czym rozmawiać

AveCaesar 02.02.2023 20:31

ale w tej sytuacji nie puszczenie Skriniara w zimę może być świetnym ruchem. Niech Milan teraz da z siebie wszystko, a po sezonie na promce wchodzi Gleison. O ile będzie chciał zostać we Włoszech, a Zhang zastawi którą swoją chatę żeby mieć na niego

VVujek 02.02.2023 20:31

Pablo no dawaj

VVujek 02.02.2023 20:30

Piątek podobny poziom do Lewego , a Vlahovic przereklamowany. Xd

KibicInteru 02.02.2023 20:30

Vlaho ma problemy z kontuzjami w tym sezonie ale to w dalszym ciągu swietny napastnik

VVujek 02.02.2023 20:29

To fakt , ale ciekawe co tam Pablo znowu wymyślił , dla niego Piątek jest dobry

andyvdm 02.02.2023 20:29

Może za 10 lat jak będzie z Romy odchodził

KibicInteru 02.02.2023 20:29

Vlahovic ma 6 goli w nieco ponad 800 minut

andyvdm 02.02.2023 20:29

To nie ma znaczenia bo i tak nas nie stać

VVujek 02.02.2023 20:28

I opisz czemu przereklamowany

andyvdm 02.02.2023 20:28

Vlahovic jest kastrowany przez Allegriego

VVujek 02.02.2023 20:28

W jaki sposób wyjaśnił , opisz xd

pablo77 02.02.2023 20:27

juz bym wolal Lakake na dłuzej

pablo77 02.02.2023 20:27

przereklamowany gówniak, którego wyjaśnił zezolowzroczny Mylik

VVujek 02.02.2023 20:25

Vlahovic

pablo77 02.02.2023 20:23

dlatego mowie, za darmo to uczciwa cena :D

AveCaesar 02.02.2023 20:23

to bez znaczenia bo i tak nie mamy kasy :lol:

pablo77 02.02.2023 20:20

najgorsze jest to, że Juventus jest tak słaby, że oprócz Bremera nie ma kogo wziąć od tych leszczy :(

pablo77 02.02.2023 20:19

Dawać tu Bremera, za darmo to uczciwa cena :D

VVujek 02.02.2023 20:15

(y)

AveCaesar 02.02.2023 19:56

Piłkarze czują się zniechęceni, ponieważ w Serie A nie walczą już o mistrzostwo Włoch. Część z nich rozważa już odejście latem z drużyny. Potrzebują zapewnienia, że sytuacja wkrótce zostanie ustabilizowana, a klubowi nie grozi niewypłacalność. W przeciwnym razie mogą szykować się masowe odejścia.

AveCaesar 02.02.2023 19:54

Sytuacja Juventusu staje się coraz poważniejsza. Klubowi według dziennikarzy z Corriere della Sera grożą dalsze kary, co wpływa na niepewność zawodników. Piłkarze domagają się rozmów z dyrekcją klubu.

pablo77 02.02.2023 19:51

wtedy by tracili 15pkt do Spezii

Imrahil 02.02.2023 19:30

na izrealpoland sobie tłumaczą, że kara będzie anulowana itd. itp.

ZnawcaCalcio 02.02.2023 19:29

A czy kiedyś Szczęsny nie wygadał się w tej kwestii?

Paolo92 02.02.2023 19:21

Corriere dello Sport" podaje, że prokuratur może wnioskować o kolejne odjęcie punktów, tym razem aż 20. Taki wyrok miałby być związany z nieprawidłowym wypłacaniem pensji przez Juventus w czasie pandemii. Według włoskiej prasy klub potajemnie przekazywał piłkarzom pełne wynagrodzenie, chociaż oficjalnie utrzymywał, że zawodnicy zrzekli się części pieniędzy. Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/juventus-moze-otrzymac-kolejna-kare-punktowa-sensacyjne-doniesienia-wloskich-mediow/205355-n

Imrahil 02.02.2023 19:18

icardi blondasek włosy ufajdał na żółty kolor

smerf1600 02.02.2023 18:13

Dybala wysoko, a jaką średnią ma Koreła i Lukaku?

Claudio 02.02.2023 18:02

Smalling i Schuurs? Czy Marotta sugeruje się rankingami lgds

martins2000 02.02.2023 17:38

Lista najlepszych 10 piłkarzy rundy jesiennej Serie A według średniej ocen La Gazzetty dello Sport: 1 Osimhen 6.90 2 Dybala 6.76 3 Kvaratskhelia 6.66 4 Zaccagni 6.61 5 Vicario 6.57 6 Smalling 6.55 Lobotka 6.55 8 Luis Alberto 6.53 9 Anguissa 6.52 10 Schuurs 6.50

Andrzej1985 02.02.2023 17:29

Forza Darmina :forza:

Andrzej1985 02.02.2023 17:28

Dobra wiadomość że Dramian przedłużył solidny piłkarz.Zawsze jak daje wywiady to wypowiada się Mądrze loialny klub potrzebuje Takich pracowników

ZnawcaCalcio 02.02.2023 17:23

jakąś na pewno dostaną

Claudio 02.02.2023 17:18

No cóż... Skorumpowane Włochy

Claudio 02.02.2023 17:17

Podobno coraz więcej wskazuje na to że kara - 15 pkt dla Juve zostanie cofnięta. Są bardzo duże neciski i wpływy rodziny Agnelli.

ZnawcaCalcio 02.02.2023 17:06

Już dawno się rozpoczął

Tom_Hardy 02.02.2023 16:30

Rozbiór Interu przez żółtka czas start

pablo77 02.02.2023 16:21

to jedne z popularniejszych przydomków wspomnianej drużyny. :)

pablo77 02.02.2023 16:21

lub też "Stara złodziejka"

pablo77 02.02.2023 16:20

albo Złodzieje z Torunia

pablo77 02.02.2023 16:20

tzw. Krętacze z Torunia

pablo77 02.02.2023 16:19

Dawać Juwentus Toruń do serie B

HB 02.02.2023 16:19

andy też dostałeś tę ofertę? wysłałem środki, Yana powiedziała, że wysyłka asap

Dzonyy 02.02.2023 16:18

jak to sie mawia w białymstoku: to sie dla mnie podoba

Dzonyy 02.02.2023 16:17

no i elegancko

andyvdm 02.02.2023 16:13

Za te pensje pod stołem bardziej dostaną po dupie niż te plusvalenze

VVujek 02.02.2023 16:01

Dobra wiadomość

Orzeu 02.02.2023 15:48

calcioefinzna Juve, Prosecutor's Office ready to ask for 20-point penalties for the salary maneuver

VVujek 02.02.2023 15:47

Co w tym fajnego HB

andyvdm 02.02.2023 15:45

Zaraz pw dostaniesz od Yany czy chcesz koszulkę Interu za darmo tylko za przesyłkę musisz zapłacić z podanego linka pewnie

HB 02.02.2023 15:33

Do społeczności fcinter.pl dołączyła Yana, fajnie

VVujek 02.02.2023 14:43

No raczej będzie chciał grać dobrze, o to się nie obawiam. Obawiam się , że nie wytrzyma presji.

cuba 02.02.2023 14:22

Milego dnia Panowie :serce:

cuba 02.02.2023 14:21

Nie życząc oczywiście kontuzji,tego nikomu nie życzę bou nas każdy teraz ważny

cuba 02.02.2023 14:20

Póki jest

cuba 02.02.2023 14:20

Z gory mowie że jestem myślą że jeszcze mile zaskoczy

cuba 02.02.2023 14:18

Tylko tersz to może się przestawić że jak Skriniar zagra słabiej lub popełni błąd to będzie jazda pi nim,ja myślę że zagra do końca na max swych możliwości :)

VVujek 02.02.2023 13:08

Xd jufepolen

VVujek 02.02.2023 13:08

Michael_M 02 lutego 2023, 11:02 To tak jakby jazda samochodem pod wplywem byla dozwolona, ale ciebie wsadzimy bo wydmuchales 2,5 promila

madvillain666 02.02.2023 13:01

Taki właśnie jest sens, gdy masz za dużo piłkarzy w składzie, długie ławki, wysokie kontrakty, a potem i tak narzekasz, bo jest brak jakości w składzie xD

pablo77 02.02.2023 13:01

Marotta ucz sie - "Szymek chcesz Dybale, Bremera i Lukaku ? Ok nie, no to ich sprowadze" xDDD

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się