Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 02.02.2023 22:24

za darmo

Klinsi64 02.02.2023 22:12

bo żebyś to zrobił jestem pewny

Klinsi64 02.02.2023 22:12

Piekarz za ile byś zdradził Inter?

Paolo92 02.02.2023 22:08

Mniej więcej co 3 dni

Paolo92 02.02.2023 22:07

W kwietniu 5 meczów ligowych, 2 półfinałowe pucharu Włoch i może 2 ćwierćfinałowe jeśli przejdziemy Porto

Piekarz 02.02.2023 21:57

wygranie CI po przejściu ich w półfinale będzie trochę bardziej satysfakcjonujące

Piekarz 02.02.2023 21:57

go go Juve

maverik 02.02.2023 21:46

bremer gol

AveCaesar 02.02.2023 21:13

musi być zdrowy bo a Gladbach nie mają drugiego środkowego napastnika XD

KibicInteru 02.02.2023 21:12

W sumie to zapomniałem że grają

VVujek 02.02.2023 21:11

Oglądacie Juve Lazio ?

KibicInteru 02.02.2023 21:10

No ale to bardziej następca Lautaro niestety

VVujek 02.02.2023 21:10

Jakiś Jonathan David by się przydał

Seba 02.02.2023 21:09

Teraz miał ponowne problemy z kolanem, ale widzę, że już wrócił

KibicInteru 02.02.2023 21:09

Chyba że się teraz polamał

KibicInteru 02.02.2023 21:09

W tym sezonie w Bundeslidze z 15 bramek ma to chyba zdrowy

Seba 02.02.2023 21:08

czy już zdrowy?

Seba 02.02.2023 21:08

Szkoda, że Thuram wiecznie połamany

KibicInteru 02.02.2023 21:07

Może ten Thuram

KibicInteru 02.02.2023 21:07

Ktoś przyjdzie i tak pewnie

Seba 02.02.2023 21:07

Zgadza się Toni w tym wieku zdobył króla strzelców, ale jednak jest różnica pykać sobie w Fiorentinie raz w tygodniu bez większej presji, a zapieprzać w Interze cały rok praktycznie co 3 dni, gdzie jednak się wymaga i każdy słabszy występ jest krytykowany. Na pewno cięższy kaliber przede wszystkim także dla głowy

andyvdm 02.02.2023 21:07

I amatorow z Lazio

andyvdm 02.02.2023 21:07

A nie trupiarnie z Romy

andyvdm 02.02.2023 21:07

Ja to bym chciał kogoś wschodzącego eksxytujacego oglądać w ataku jak Lautaro kiedys

VVujek 02.02.2023 21:07

To już znamy podejście nicolasa

nicolas80 02.02.2023 21:06

Dokładnie

VVujek 02.02.2023 21:06

No bo ty nie płacisz

nicolas80 02.02.2023 21:06

Dla mnie nie mają żadnego znaczenia

VVujek 02.02.2023 21:06

Wiadomo że ważne

KibicInteru 02.02.2023 21:06

No dla mnie warunki są ważne

nicolas80 02.02.2023 21:05

Jie ważne na jakich warunkach Dzeko musi zostać

KibicInteru 02.02.2023 21:05

Ewentualnie na 2 lata ale wtedy jeszcze mniejsza pensja

KibicInteru 02.02.2023 21:05

Słyszałem tylko o warunkach Interu żeby obniżyć pensję i kontakt na rok

VVujek 02.02.2023 21:05

Na 2 lata to nie za taką pensję

andyvdm 02.02.2023 21:04

Musiałby obniżyć o połowę żeby to miało sens

KibicInteru 02.02.2023 21:04

Ale 2 lata i 6mln to może sobie zapomnieć

VVujek 02.02.2023 21:04

Ja też nie

KibicInteru 02.02.2023 21:04

Nic nie słyszałem o warunkach dzeko

KibicInteru 02.02.2023 21:04

No ma ale plan jest taki żeby zredukować pensje

andyvdm 02.02.2023 21:04

I chciał 2 lata bez obnizki

andyvdm 02.02.2023 21:03

No Dzeko ma chyba 5.5?

KibicInteru 02.02.2023 21:03

Na takie warunki dzeko nie ma co liczyć

VVujek 02.02.2023 21:02

Luca Toni

KibicInteru 02.02.2023 21:02

Też nie wiem skąd pomysł że mamy go przedłużyć na 2 lata za 6mln

andyvdm 02.02.2023 21:02

Bo chyba Dzeko do Zlatan nie lrzyrownujemy umiejętnościami

VVujek 02.02.2023 21:02

Nie wiem ,ale Robi w tym wieku miał króla strzelców serieA

andyvdm 02.02.2023 21:02

Mówię o ogólnym zjezdzie

KibicInteru 02.02.2023 21:02

Ale zlatan jako 38 latek strzelał dużo w milanie także taki średni przykład

andyvdm 02.02.2023 21:02

Ok to kto w wieku 38 lat grał w topowym klubie na wysokim poziomie w ataku

VVujek 02.02.2023 21:01

Ronaldo bazował na dynamice i szybkości całą karierę

VVujek 02.02.2023 21:01

Zlatan kontuzje

pablo77 02.02.2023 21:01

ide ogladać krętaczy z Torunia

nicolas80 02.02.2023 21:01

Trzeba bezwzględnie przedłużyć kontrakt o rok

andyvdm 02.02.2023 21:01

Do 50tki jak ten japończyk

pablo77 02.02.2023 21:01

:D

VVujek 02.02.2023 21:01

Porównania Pablo są jakieś poronione, Dzeko do Gagi czy lewy do piątka

andyvdm 02.02.2023 21:00

XD

andyvdm 02.02.2023 21:00

Ale Dzeko będzie koksil xS

andyvdm 02.02.2023 21:00

Ronaldo Zlatan i każdy wybitny napastnik w tym okresie mieli straszny zjazd

VVujek 02.02.2023 21:00

Ja bym o rok przedłużył

KibicInteru 02.02.2023 21:00

Nikt nie ma takiego planu więc nie wiem w jakim celu ten komentarz

andyvdm 02.02.2023 21:00

Nie bedzie

nicolas80 02.02.2023 21:00

Gracja elegancja. Przyjemnie się ogląda jego grę

VVujek 02.02.2023 21:00

Andy jak ma grać na tym poziomie to czemu nie ?

pablo77 02.02.2023 21:00

tuż obok Gagliardiniego xD

andyvdm 02.02.2023 20:59

Świetny plan

pablo77 02.02.2023 20:59

nicolas80 02.02.2023 20:59 Dzeko jest jednym z naj inteligentniejszym z napastników na świecie

pablo77 02.02.2023 20:59

słabe przyjęcie piłki, słaby fizycznie, motorycznie. Nie róbmy z niego niewiadomo kogo tylko dlatego ze jestesmy biedakami

andyvdm 02.02.2023 20:59

No płaćmy 6 mln 38 letniemu napastnikowi przez następne 2 lata

nicolas80 02.02.2023 20:59

Dzeko jest jednym z naj inteligentniejszym z napastników na świecie

VVujek 02.02.2023 20:59

Dzeko gra dobrze i oby tak trzymał.

VVujek 02.02.2023 20:59

Boże Pablo ty jak coś walniesz..

KibicInteru 02.02.2023 20:58

Jaki znowu neymar

pablo77 02.02.2023 20:58

a dzeko gra jak neymar xd

KibicInteru 02.02.2023 20:58

Dzeko dużo wiele daje drużynie

KibicInteru 02.02.2023 20:58

Gdzie Vidal a Dzeko, nie szanujmy się

nicolas80 02.02.2023 20:58

Wiek wiekowi nie równy

VVujek 02.02.2023 20:58

Vidal gówno grał

pablo77 02.02.2023 20:57

a Marotta powiedział ze vidal odszedł ze względu na wiek xD

KibicInteru 02.02.2023 20:57

I dobry

VVujek 02.02.2023 20:57

Jak utrzyma poziom to trzeba go zatrzymać

pablo77 02.02.2023 20:57

jest stary i drogi

nicolas80 02.02.2023 20:57

Dzeko jest świetny. Nigdy nie zawodzi.

VVujek 02.02.2023 20:57

Dzeko jeden z lepszych zawodników obecnego sezonu , nie widzę powodu do pożegnania

pablo77 02.02.2023 20:56

albo zgodzi sie na obniżkę pensji o połowę.

pablo77 02.02.2023 20:55

i tak uważam, że trzeba sie z nim pozegnać po sezonie

KibicInteru 02.02.2023 20:55

Jeszcze przecież była przerwa 1,5 miesięczna

KibicInteru 02.02.2023 20:54

Jeśli lukaku w miare wytrzyma bez kontuzji do końca sezonu to dzeko da radę

VVujek 02.02.2023 20:54

W tym sezonie Dzeko lepszy niż w poprzednim

VVujek 02.02.2023 20:54

Dlatego trzeba liczyć na powrót Lukaku

KibicInteru 02.02.2023 20:54

Jak na razie swoje robi

pablo77 02.02.2023 20:52

dokł

andyvdm 02.02.2023 20:52

Wiosna się baterie rozładowały i grał tragedię do końca sezonu

andyvdm 02.02.2023 20:52

Będzie dalej wszystko grał to skończy jak w tamtym roku

VVujek 02.02.2023 20:52

No ciężko na niego nie stawiać mając Corsa i Lukaku w takiej formie

pablo77 02.02.2023 20:51

jak sie jest biedakiem to tak

andyvdm 02.02.2023 20:51

I atak na nim opierać

VVujek 02.02.2023 20:51

Pablo podobno Real chce Vlaho

andyvdm 02.02.2023 20:51

No ale nie w 1 składzie co chwilę xD

VVujek 02.02.2023 20:50

Warto mieć go w kadrze

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się