Archiwum shoutboksa

Nerazzurx10 13.02.2023 20:49

Pamietacie jak w zoltej tez koszulce u nas wymiatał obecny gracz Sampy - Murillo?

ADRIANOS89 13.02.2023 20:48

Biegaja z koszulja Lautaro

ADRIANOS89 13.02.2023 20:48

Lautaro to potega, bousko i marketing, mlodziki to pewnie go uwielbiaja

Nerazzurx10 13.02.2023 20:48

Znajac i Zhanga i Nike

ADRIANOS89 13.02.2023 20:47

XD

Nerazzurx10 13.02.2023 20:47

Pewnie najtanszego xD

ADRIANOS89 13.02.2023 20:46

Swietny ten kolor, ciekawe z jakiego materialu sa robione koszulki

Nerazzurx10 13.02.2023 20:45

Ale przynajmniej sie z naszym logiem biedaków zgrywa

ADRIANOS89 13.02.2023 20:45

XD

Nerazzurx10 13.02.2023 20:44

Tylko logo digibtalis biedakow je szpeci

Nerazzurx10 13.02.2023 20:44

Mega mi sie podobaja te nasze zolte trykoty

ADRIANOS89 13.02.2023 20:44

Zobaczymy czy Gosens zglodnial gry, czy tez bedzie chcial sie najesc gra i befzie widac to na boisko , potrzebuje dobrego wystepu, gosc ma zlote serce ale miekie doopsko, szkoda ze Conte nie ma, ogarnal by diroslego dzieciaka.

kadrian89 13.02.2023 20:39

Sampa z Monza zagrała niezły mecz, oby nie zlekceważyli dziś

kadrian89 13.02.2023 20:37

Moim jednak trzeba mieć jakaś eksplozywnosc aby klepać i ruszać za linie obrony

VVujek 13.02.2023 20:36

W mojej ocenie dynamika to szybkość i zwrotność , Gosens nigdy z tego nie słyną.

VVujek 13.02.2023 20:35

Wybieganie i taiming

kadrian89 13.02.2023 20:34

I to nie był drybling

kadrian89 13.02.2023 20:34

W Atalancie z czegoś liczby robił

VVujek 13.02.2023 20:33

Gosens nigdy nie był dynamiczny

kadrian89 13.02.2023 20:33

Mało dryblingu, dużo dynamiki i fizyczności

kadrian89 13.02.2023 20:32

Gosens tez tak grał zawsze, klepa i start za linie obrony

VVujek 13.02.2023 20:32

Praktycznie każde jego dośrodkowanie jest groźne, świetnie bitą piłka

VVujek 13.02.2023 20:32

No chyba nie znam obecnie zawodnika z lepszym dośrodkowaniem od Dimarco

kadrian89 13.02.2023 20:32

W trakcie ME właśnie wbiegając za linie obrony robił robotę

ADRIANOS89 13.02.2023 20:31

Noo, co innego Di Marco, ma te dośrodkowania

VVujek 13.02.2023 20:31

Ciekawe, że w trakcie ME się tu nim jarali.

kadrian89 13.02.2023 20:31

Tyle tylko ze z ostatnim podaniem tez ma problem

kadrian89 13.02.2023 20:30

Dumfries najlepszy jest goniąc na wolne pole

ADRIANOS89 13.02.2023 20:30

Gosc jedt dobry, ale cos mu tu przeszkadza, ciekawe jaki tez charakter ma .

VVujek 13.02.2023 20:30

Totki to grają gorzej jak Inter

ADRIANOS89 13.02.2023 20:29

Dumfries by pasowal do szybszej gry, w tottkach np.

kadrian89 13.02.2023 20:29

Wyglada na sympatycznego gościa ale ograniczenia ma nie do poprawy

andyvdm 13.02.2023 20:28

I na pewno nie po tym sezonie

VVujek 13.02.2023 20:28

Zresztą typ został kupiony za śmieszna kasę i gra powyżej oczekiwań. Nie ma powodów do zmartwień.

andyvdm 13.02.2023 20:28

25-30 to myślę max

andyvdm 13.02.2023 20:28

On nigdy nie był i nie będzie tyle warty

VVujek 13.02.2023 20:28

W poprzednim sezonie grał lepiej i wtedy było widać tą wartość

kadrian89 13.02.2023 20:27

Nie mam pojęcia jak ktoś w ogóle widzi w nim 40-50 mln wartości

kadrian89 13.02.2023 20:26

Dumfries gra bardzo przeciętnie

VVujek 13.02.2023 20:24

Mnie bardziej martwi ktoś taki na ławce jak Bellanova.

VVujek 13.02.2023 20:24

Darmian jest po prostu w lepszej formie, a sam Dumfries nie gra jakoś źle

VVujek 13.02.2023 20:23

Czemu cię martwi ?

kadrian89 13.02.2023 20:22

Trzymam kciuki za Gosensa dziś

kadrian89 13.02.2023 20:21

Martwi Dumfries tylko

VVujek 13.02.2023 20:20

Nawet ławka mocna się wydaje :D

kadrian89 13.02.2023 20:19

Na piłkarzy pokroju Ndicki nie stać Inter

kadrian89 13.02.2023 20:19

Skład lux

ADRIANOS89 13.02.2023 19:57

Jak czytam o tej Barcelonie to mnie głowa zaczyna bolec, kmioty , pff pff

Paolo92 13.02.2023 19:54

Barcelona wciąż szuka możliwych wzmocnień na kolejny sezon. Jak donosi portal "Sport1.de", liderzy La Liga dogadali się już z obrońcą Eintrachtu Frankfurt, Evanem N'Dicką. Latem będzie on wolnym zawodnikiem. Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/fc-barcelona-dogadala-sie-z-nowym-obronca-latem-bedzie-wolnym-zawodnikiem/206035-n

coco 13.02.2023 19:37

UFFICIALE - Onana, Skriniar, De Vrij, Acerbi, Darmian, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Gosens, Lautaro e Lukaku

Luki165 13.02.2023 19:18

Brozo ma ponoc zacząć na lawce

VVujek 13.02.2023 18:25

Przykro mi , może następnym razem ci się uda.

VVujek 13.02.2023 18:25

Klinsi chciałeś być fajny ,ale niestety jak zwykle ci nie wyszło.

Imrahil 13.02.2023 17:57

xD

HB 13.02.2023 17:56

Kredence jesteś fajnym milfem

Kredence 13.02.2023 17:50

Jakie lefee jakie boomeny, w tym klubie nikt nie wie o istnieniu tych ludzi

Klinsi64 13.02.2023 17:41

vvujek naćpany mąką ze świerszczy

AveCaesar 13.02.2023 17:38

albo z Enzo Le Fee jeśli jesteśmy przy L1

Luki165 13.02.2023 17:35

To duzo lepiej wziac van de Boomen. Jest za darmo i liczby.

VVujek 13.02.2023 17:22

Myślę , że zawodnik do reanimacji xd

Lopez 13.02.2023 17:15

On jak się zaczęło pojawiać zainteresowanie nim np Realu lub innego topu to mu odbiło

Lopez 13.02.2023 17:12

Delle Alli jeszcze jak był w spurs mou dużo chlał

VVujek 13.02.2023 17:11

Chłop jeszcze młody 26 lat za wymiatał swego czasu

VVujek 13.02.2023 17:10

Mnie zastanawia co się stało z Dele Alli , że Totki puściły go za darmo do Evertonu , a teraz jest na wypożyczeniu w Besiktasie

Luki165 13.02.2023 17:05

Patrzysz kogo agencja reprezentuje i wszystko sie zgadza.

AveCaesar 13.02.2023 16:58

Agoume - Francja

AveCaesar 13.02.2023 16:56

Dumfries Holandia

AveCaesar 13.02.2023 16:56

Dzeko bałkany

AveCaesar 13.02.2023 16:55

tylko, że nie ta skala :lol:

AveCaesar 13.02.2023 16:55

jakby przyjrzeć się bliżej to niby wszystko działa Żuberek (Polska), Iliev (Bułgaria), Andersen (Dania), Nezirevic (Szwecja)

VVujek 13.02.2023 16:54

Nandez odrzucił ofertę Juventus podczas zeszłorocznego zimowego mercato Lopez

Luki165 13.02.2023 16:53

Ta sama agencja

Luki165 13.02.2023 16:52

Przypominam ze wzięliśmy od nich tego ogorka bo miał za to jeszcze Przyjść Bremer

VVujek 13.02.2023 16:50

Nie bez powodu byli zainteresowani tym zawodnikiem

VVujek 13.02.2023 16:50

Przypominam ,że chciał go Inter i Juve

VVujek 13.02.2023 16:50

Nie wyciągną bo Cagliari kombinowało z wartością zawodnika

Lopez 13.02.2023 16:48

nandeza nikt nie wyciągnął z cagliari przez dwa okienka a Wujek chcesz go do Interu....

AveCaesar 13.02.2023 16:47

rynek trochę wrócił do normy po tym covidzie. na kogo trzeba wydać grube pieniądze na tego trzeba ale są też do złowienia gracze za dużo mniejsze pieniądze nawet z Argentyny tylko, że cięcia płac w klubie chyba obejmują również skauting

VVujek 13.02.2023 16:46

Nandez za 7 baniek byłby spoko

VVujek 13.02.2023 16:45

Nie rozumiem czemu mielibyśmy im iść na rękę

VVujek 13.02.2023 16:44

Inter za samo wypożyczenie tego leszcza zapłacił 3 mln

VVujek 13.02.2023 16:43

Nie wierzę w żaden układ z Cagliari , oni nas ruchami na Radji i Dalbercie

Luki165 13.02.2023 16:39

🇮🇹 Inter, con il Cagliari è prevista la conferma definitiva di Bellanova con altri €7mln. @Gazzetta_it

Luki165 13.02.2023 16:39

Pozycja to jedno uklad w ktorym jestesmy to drugie

VVujek 13.02.2023 16:38

Po ostatnim katastrofalnym występie już nawet DD wszedł z ławki na wahadło

VVujek 13.02.2023 16:38

Przecież jego pozycja w klubie mówi zupełnie coś innego

Luki165 13.02.2023 16:37

Dzisiejsze gazety

VVujek 13.02.2023 16:37

Kto ci powiedział , że chcemy wydać na niego hajs ?

Luki165 13.02.2023 16:36

Chyba jednak jestesmy bogatym klubem. Tym bardziej, ze nadal mozna jakies perełki wyłapywać za kwoty 15 mln + -

Luki165 13.02.2023 16:35

Dla mnie beka jest, ze mamy robic zyski kapitałowe, jednocześnie stac nas na wydanie 7 mln na ogórka

Lopez 13.02.2023 16:31

spokojnie Marotta znajdzie jakiegoś pierdziela na ktorego wyda 30 mln

Luki165 13.02.2023 16:31

Skoro nadal chcemy wydać 7 mln na Bellanove

AveCaesar 13.02.2023 16:18

albo ładować gruby hajs w 30 letniego Lukaku

AveCaesar 13.02.2023 16:17

tylko, że jeszcze trzeba się nie bać wydać 4 mln na gościa do ogrania zamiast na Acerbiego

Luki165 13.02.2023 16:17

Po co wysyłać kogokolwiek gdziekolwiek skoro jesteśmy w jakims układzie z agentami

Orzeu 13.02.2023 16:09

śr-wsch. Europa

AveCaesar 13.02.2023 16:04

i oczywiście ameryka południowa + meksyk ;)

martins2000 13.02.2023 16:00

kiedyś tak

AveCaesar 13.02.2023 15:59

Belgia

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się