czytelnik wchodzi i widzi plotę sprzed 2 - 3 dni i myśli sobie - kurva, znowu to samo
Cześć Adam, Lopec i Wtc
ty jako członek redakcji wiesz jak to działa, ale odbiorca nie ma takiego obowiązku
zaorac polski futbol
w cafe futbol rozmowa o kadrze i już zjezdzaja na temat gry LFC czy Francji na MŚ w Rosji
jak wiemy, ze coś się powtórzyło i nie wrzucamy tego, to sapy, że nic w mercato nie ma WTF
Klinsi - wiesz, że nie każdą aktualizację zawsze pisze jedna osoba tylko w ciągu mercato każdy redaktor może coś dorzucić? Myślisz, że pamiętamy co pisali trzy dni temu? to są proste sprawy, a ich nie ptrafisz zrozumieć nawet na chłopski rozum
Wtedy mnie zacytuj
Derby Łodzi
Nitrogen jesteś, ponoć mnie cytujes. Środa przed brama czekam
no ale rozumiem show must go on
potem sie groch z kapusta sie z tego robi i ludzie sie sraja o nieaktualne ploty
aha
ale może wtedy było inne źródło?
vecino i zenit np
albo cos zapodajecie co było 3 dni temu
którą?
powtarzacie te same ploty
opszi klinisak
zawsze mnie to wcurwia
kierwa ale wy sie powtarzacie w tym mercatolive
jak to kawał gnoja?przecież to chad
pewnie mu te zdrady przeszkodziły w 2 ostatnich sezonach 15 bramek strzelic
nie zeby mnie to obchodzilo ale fakt faktem to kawal gnoja
bo*
ważne, po na koniec wyru** Inter
Ilosc lajdakow musi sie zgadzac
co was obchodzi kogo rucha
ważne że w piłkę kopnąć prosto potrafi
a potem zrobił dziecko tej modelce i kopnoł ją w D po 10 latach romansowania
odpjerdolylo od pieniazkow, zapomnial co najwazniejsze, czyli rodzina
wlasnie wyczytalem ze kolarov przez 10 lat zdradzal zone z jakas modelka xddd koles ma smietnik zamiast serca
ogladam juz kilka minut i novara ic hzamyhka w polu karnym
I klasyczne już baty Widzewa
Zwycięstwa Tychów i Łódzkiego Klubu Sportowego
Siema chlopaki, widzę ze dobry weekend w fortuna 1 lidze
wzmocniliśmy ochronę celi
Jezu ten psychol to dalej czyta xD
Użytkownicy online: 4 (Lopez, Nitrogen, Savulikees nutcracker ) oraz 31 gości
i to ten wielki kapitan milana
Batoni 45 mln
Romanioli 36mln
savu nie wstydz sie, pisz cos
moim mentorem w PN jest Janusz Jojko
No i dlatego taki kasztan
JoaoMario 12.09.2020 23:09 Kto jest waszym mentorem jesli chodzi o pilke nożną
Bo moj jest w nicku
Lini
Chupo Moting nie trafil z loni bramkowej
Przebił Gaglie, jednak sie da
Aaaaaa reinkarnacja
reinkarnacja
peruke jeszcze zaloz i nie ma szans
na początek zgoliłem wąsa to może mnie lutończyk nie pozna
a ten to po prostu losowo wybrali
oni chyba zadnych nie ogladaja
Ojj obejrzeli jeden mecz xD
Prawdziwa legenda Intetu i Portugalskiej piłki
Kto jest waszym mentorem jesli chodzi o pilke nożną
Bo moj jest w nicku
a ogolnie luj
kosmonauta akrobata
hultaj i nicpon
no i jest golomp rzezimieszek
hashyahashahaahwfhaqhahaha
napisal zycie przez rz a nie z
hasdhasehfaswdehgqwAEHGQWHGE\
ciekawe kto pierwszy mi wypomni rzycie przez rz a nie ż
bitelz naklamal jak zwykle :/
wiec jak to jest
wutec rzyje a mial nie rzyc
tez skonczylo sie w klopie
sie lepiej przyznaj jakiego stracha ci lutonczyk napedzil
napędził stracha Klopowi
no i co Bielsa z przytupem wjechał do Premier League
nie wiem czy po fajki wychodzić, bo może gościu z Luton w krzakach się czai
Lopez obroń mnie gościu
Bedziecie sie jeszcze smiac przez lzy
zesraj*
nie zestaj się tam xd
I w sumie, to koniec listy Endra
1. Nitrogen
i pluta zapewne
Ja jestem na liście Endra
pewnie go nei zauwazyl
a jak to jest że taki Nitrogeniak nie jest na liście?
dzonemu chyba nadeslal potem wlasnie bo savulikeca wpienił czyms
prawdopodobnie nie będzie strzelane, cicha robota prawdopodobnie nożem kuchennym
I Dzonny
grubo
ja, ty, nasir, maniek i chyba czarson
czyli kto jest na ostatecznej liście od odstrzelenia?
dostarczyl w koncu komus te niezbite dowody na kumplowanie sie z judkami?
Savu z Luton wydawałby wyrok a horror by dokonywał
a kutyn po spinie z imra juz chyba znikna na zawsze
gorzej jakby sie zakumplował z savu
multikulki sb
przydałby się taki horrorshow teraz
do 2029 r.