Archiwum shoutboksa

WTC 13.09.2020 11:57

czytelnik wchodzi i widzi plotę sprzed 2 - 3 dni i myśli sobie - kurva, znowu to samo

Kusy 13.09.2020 11:57

Cześć Adam, Lopec i Wtc

WTC 13.09.2020 11:57

ty jako członek redakcji wiesz jak to działa, ale odbiorca nie ma takiego obowiązku

Klinsi64 13.09.2020 11:56

zaorac polski futbol

Klinsi64 13.09.2020 11:56

w cafe futbol rozmowa o kadrze i już zjezdzaja na temat gry LFC czy Francji na MŚ w Rosji :D

Lopez 13.09.2020 11:54

jak wiemy, ze coś się powtórzyło i nie wrzucamy tego, to sapy, że nic w mercato nie ma WTF :D

Lopez 13.09.2020 11:53

Klinsi - wiesz, że nie każdą aktualizację zawsze pisze jedna osoba tylko w ciągu mercato każdy redaktor może coś dorzucić? Myślisz, że pamiętamy co pisali trzy dni temu? to są proste sprawy, a ich nie ptrafisz zrozumieć nawet na chłopski rozum

Kusy 13.09.2020 11:49

Wtedy mnie zacytuj

Kusy 13.09.2020 11:49

Derby Łodzi

Kusy 13.09.2020 11:49

Nitrogen jesteś, ponoć mnie cytujes. Środa przed brama czekam

Klinsi64 13.09.2020 11:40

no ale rozumiem show must go on

Klinsi64 13.09.2020 11:39

potem sie groch z kapusta sie z tego robi i ludzie sie sraja o nieaktualne ploty :D

Klinsi64 13.09.2020 11:38

aha

Lopez 13.09.2020 11:38

ale może wtedy było inne źródło?

Klinsi64 13.09.2020 11:38

vecino i zenit np

Klinsi64 13.09.2020 11:38

albo cos zapodajecie co było 3 dni temu

Lopez 13.09.2020 11:38

którą?

Klinsi64 13.09.2020 11:37

powtarzacie te same ploty

Lopez 13.09.2020 11:37

opszi klinisak

Klinsi64 13.09.2020 11:37

zawsze mnie to wcurwia

Klinsi64 13.09.2020 11:37

kierwa ale wy sie powtarzacie w tym mercatolive

Klinsi64 13.09.2020 11:36

jak to kawał gnoja?przecież to chad

Klinsi64 13.09.2020 11:35

pewnie mu te zdrady przeszkodziły w 2 ostatnich sezonach 15 bramek strzelic

Vancore 13.09.2020 11:23

nie zeby mnie to obchodzilo ale fakt faktem to kawal gnoja

Rebelde 13.09.2020 11:23

bo*

Rebelde 13.09.2020 11:23

ważne, po na koniec wyru** Inter

Lopez 13.09.2020 11:22

Ilosc lajdakow musi sie zgadzac

WTC 13.09.2020 11:22

co was obchodzi kogo rucha

WTC 13.09.2020 11:22

ważne że w piłkę kopnąć prosto potrafi

Rebelde 13.09.2020 11:21

a potem zrobił dziecko tej modelce i kopnoł ją w D po 10 latach romansowania

Skepta 13.09.2020 11:02

odpjerdolylo od pieniazkow, zapomnial co najwazniejsze, czyli rodzina

Skepta 13.09.2020 10:58

wlasnie wyczytalem ze kolarov przez 10 lat zdradzal zone z jakas modelka xddd koles ma smietnik zamiast serca

Skepta 13.09.2020 10:50

ogladam juz kilka minut i novara ic hzamyhka w polu karnym

SETE 13.09.2020 10:42

I klasyczne już baty Widzewa

SETE 13.09.2020 10:42

Zwycięstwa Tychów i Łódzkiego Klubu Sportowego

SETE 13.09.2020 10:41

Siema chlopaki, widzę ze dobry weekend w fortuna 1 lidze

Lopez 13.09.2020 10:28

wzmocniliśmy ochronę celi

Nitrogen 13.09.2020 10:25

Jezu ten psychol to dalej czyta xD

Nitrogen 13.09.2020 10:25

Użytkownicy online: 4 (Lopez, Nitrogen, Savulikees nutcracker ) oraz 31 gości

Michellaga 13.09.2020 10:16

i to ten wielki kapitan milana

Michellaga 13.09.2020 10:15

Batoni 45 mln

Michellaga 13.09.2020 10:15

Romanioli 36mln

Nasir 13.09.2020 10:03

savu nie wstydz sie, pisz cos

WTC 13.09.2020 09:43

moim mentorem w PN jest Janusz Jojko

Pader88 13.09.2020 09:31

facepalm

Pader88 13.09.2020 09:31

No i dlatego taki kasztan

Pader88 13.09.2020 09:30

JoaoMario 12.09.2020 23:09 Kto jest waszym mentorem jesli chodzi o pilke nożną ?? ?? Bo moj jest w nicku

JoaoMario 13.09.2020 09:22

Lini

JoaoMario 13.09.2020 09:22

Chupo Moting nie trafil z loni bramkowej

ragnar 13.09.2020 07:19

Przebił Gaglie, jednak sie da

Czarson 13.09.2020 03:05

Aaaaaa reinkarnacja

Alfa 12.09.2020 23:28

reinkarnacja

Alfa 12.09.2020 23:28

peruke jeszcze zaloz i nie ma szans

WTC 12.09.2020 23:23

na początek zgoliłem wąsa to może mnie lutończyk nie pozna

Alfa 12.09.2020 23:21

a ten to po prostu losowo wybrali

Alfa 12.09.2020 23:21

oni chyba zadnych nie ogladaja

InterMistrzKamil 12.09.2020 23:14

Ojj obejrzeli jeden mecz xD

JoaoMario 12.09.2020 23:10

Prawdziwa legenda Intetu i Portugalskiej piłki

JoaoMario 12.09.2020 23:09

Kto jest waszym mentorem jesli chodzi o pilke nożną ?? ?? Bo moj jest w nicku

Alfa 12.09.2020 23:08

a ogolnie luj

Alfa 12.09.2020 23:08

kosmonauta akrobata

jaszczomb 12.09.2020 23:04

hultaj i nicpon

Alfa 12.09.2020 23:04

no i jest golomp rzezimieszek

jaszczomb 12.09.2020 23:03

hashyahashahaahwfhaqhahaha

jaszczomb 12.09.2020 23:03

napisal zycie przez rz a nie z

jaszczomb 12.09.2020 23:03

hasdhasehfaswdehgqwAEHGQWHGE\

Alfa 12.09.2020 23:03

ciekawe kto pierwszy mi wypomni rzycie przez rz a nie ż

Alfa 12.09.2020 22:52

bitelz naklamal jak zwykle :/

Alfa 12.09.2020 22:51

wiec jak to jest

Alfa 12.09.2020 22:51

wutec rzyje a mial nie rzyc

Czarson 12.09.2020 22:48

tez skonczylo sie w klopie

jaszczomb 12.09.2020 22:48

sie lepiej przyznaj jakiego stracha ci lutonczyk napedzil

WTC 12.09.2020 22:41

napędził stracha Klopowi

WTC 12.09.2020 22:41

no i co Bielsa z przytupem wjechał do Premier League

WTC 12.09.2020 22:39

nie wiem czy po fajki wychodzić, bo może gościu z Luton w krzakach się czai

WTC 12.09.2020 22:38

Lopez obroń mnie gościu

Lopez 12.09.2020 22:37

Bedziecie sie jeszcze smiac przez lzy

bitels10 12.09.2020 22:33

zesraj*

bitels10 12.09.2020 22:33

nie zestaj się tam xd

Nitrogen 12.09.2020 22:33

I w sumie, to koniec listy Endra

Nitrogen 12.09.2020 22:33

1. Nitrogen

bitels10 12.09.2020 22:33

i pluta zapewne

Nitrogen 12.09.2020 22:32

Ja jestem na liście Endra

Skepta 12.09.2020 22:32

pewnie go nei zauwazyl

WTC 12.09.2020 22:32

a jak to jest że taki Nitrogeniak nie jest na liście?

Skepta 12.09.2020 22:32

dzonemu chyba nadeslal potem wlasnie bo savulikeca wpienił czyms

bitels10 12.09.2020 22:32

prawdopodobnie nie będzie strzelane, cicha robota prawdopodobnie nożem kuchennym

Nitrogen 12.09.2020 22:31

I Dzonny

WTC 12.09.2020 22:31

grubo

Skepta 12.09.2020 22:31

ja, ty, nasir, maniek i chyba czarson

WTC 12.09.2020 22:31

czyli kto jest na ostatecznej liście od odstrzelenia?

jaszczomb 12.09.2020 22:30

dostarczyl w koncu komus te niezbite dowody na kumplowanie sie z judkami?

bitels10 12.09.2020 22:28

Savu z Luton wydawałby wyrok a horror by dokonywał

jaszczomb 12.09.2020 22:28

a kutyn po spinie z imra juz chyba znikna na zawsze

Lopez 12.09.2020 22:27

gorzej jakby sie zakumplował z savu

bitels10 12.09.2020 22:27

multikulki sb

bitels10 12.09.2020 22:26

przydałby się taki horrorshow teraz

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625497

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się