Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Vancore 13.09.2020 20:13

nawet nie gram w fife xD

Vancore 13.09.2020 20:13

poletzam mocno

Kamiliusz1908 13.09.2020 20:12

spoko mieć takie życie, że głównym problemem jest rating w jakiejś gierce, gadam aboslutnie bez przekąsu, naprawdze zazdroszczę czilery umysłowej i propsuję całym sobą.

CzarodziejCzasu 13.09.2020 20:12

Kiedy fifa wchodzi

Vancore 13.09.2020 20:12

przyklady wernera, barelli czy younga to sa tam jedne z wielu przypadkow

Vancore 13.09.2020 20:11

premier lik, real i barka to ich obchodzi reszta to tam olac

Vancore 13.09.2020 20:11

lukaku ma racje, oni nawet nie ogladaja meczow

Vancore 13.09.2020 20:10

ico w romie

Klinsi64 13.09.2020 20:08

tez bym sie obraził jakby ktos moja szybkość kwestionował

CzarodziejCzasu 13.09.2020 19:59

Nie polubie chyba tego typa

CzarodziejCzasu 13.09.2020 19:58

No i co, tatuazyk znowu zaczyna cwaniakowac

timon 13.09.2020 19:50

Perisic w Monachium grał jeszcze ofensywniej niż u nas, już widzę jak podporządkowuje się roli fullbacka

InterMistrzKamil 13.09.2020 19:40

Jaszczomb e tam gadasz, Young zagrał jeden mecz po prawej stronie i dostał RM, czy Barella z 82 do 80 xdd

InterMistrzKamil 13.09.2020 19:39

O Lukaku komentującym fife to już wszędzie piszą, jakby to była wielka drama haha

jaszczomb 13.09.2020 19:39

te oceny to ogolna beka jest

Piekarz 13.09.2020 19:35

króćiutko

Piekarz 13.09.2020 19:35

je.bać perisraka

WTC 13.09.2020 18:25

to było tak od razu

CzarodziejCzasu 13.09.2020 18:25

Tak

WTC 13.09.2020 18:25

to ty jesteś jego rzecznikiem teraz i manifestujesz jego niezadowolenie na SB?

CzarodziejCzasu 13.09.2020 18:24

Bo IP44 NIE CHCE TAM GRAC?

CzarodziejCzasu 13.09.2020 18:24

Eksperyment ktoeyry rok temu zakonczyl soe po 1 sparingu

WTC 13.09.2020 18:24

tylko wytłumacz mi, co cię uwiera w takiej próbie dokładnie? Co Inter ryzykuje próbując Perisicia na wahadle?

CzarodziejCzasu 13.09.2020 18:24

Gówno masz pojecie gosciu wogole, rusz trochę mozgie.

WTC 13.09.2020 18:23

łączy ich tyle, że Hazard ma dwie nogi i Persić ma dwie nogi

CzarodziejCzasu 13.09.2020 18:23

Na pewno b więcej niz z alonso ibemersonem

WTC 13.09.2020 18:23

i może ma więcej wspólnych cech z Hazardem i Sterlingiem? xDDDDD

CzarodziejCzasu 13.09.2020 18:23

I ktore koba jasno wyjaśnił

CzarodziejCzasu 13.09.2020 18:22

Juz nie wspominajac ze perisic ma zupełnie inne cechy niż gracze ktoruch podałeś

CzarodziejCzasu 13.09.2020 18:22

Tak, prawie 32 latek nauczy sie gry na wahadle grajac cala karierę jako boczny napastnik a w belgii Jakonsrodkwoy napastnik :lol:

Tifosinho 13.09.2020 18:12

Też mogę napisać "won z nim" ale patrzmy realnie, że będziemy zmuszeni do takiego ruchu

WTC 13.09.2020 18:10

no to jest oczywiste Tifosinho, że skoro nie mamy nakładów finansowych, a jednocześnie mamy Perisicia, którego nikt nie chce kupić, to aż się prosi o spróbowanie

Tifosinho 13.09.2020 18:10

Czarson ale skoro my nikogo nie kupimy i nikt nie kupi Perisicia bo na to się właśnie zanosi to w ostateczności będzie można spróbować

WTC 13.09.2020 18:09

(Y)

WTC 13.09.2020 18:09

Conte trenujący od lat, przekształcający Candrevę i Mosesa (czyli skrzydłowych) w wahadła, wie mniej o piłce od Randamy i Yascarra

CzarodziejCzasu 13.09.2020 18:03

Kumaci wiedzą o co chodzi

CzarodziejCzasu 13.09.2020 18:03

Ta

Yascarr 13.09.2020 18:03

No nie próbuj tego nawet pojąć, za trudne dla ciebie

Klinsi64 13.09.2020 17:59

porownywanie perisica do sterlinga i hazarda to poziom harvardu w nauczaniu o calcio

Czarson 13.09.2020 17:52

Tifo co ty pieprzysz jaki Perisic wobz nim zotzum to

Czarson 13.09.2020 17:51

Gdyby nie sawu to nic by się nie działo

Czarson 13.09.2020 17:51

Nudne to mercato

WTC 13.09.2020 17:48

riczarlison xD

Yascarr 13.09.2020 17:43

Czarodziej podziwiam że chce ci się jeszcze cokolwiek tu tłumaczyć i nauczać

KoBa 13.09.2020 17:41

Wahadło to nie skrzydło.l, minie kogoś na szybkosc i dogra po ziemi na bliższy słupek

KoBa 13.09.2020 17:40

Tak, ale on nie umie długiej piłki dograć

Tifosinho 13.09.2020 17:29

Co by nie ówić o Perisiciu to bardzo często udzielał się w defensywie i wydolność miał/ma na wysokim poziomie więc od biedy, skoro nie ma kasy na Gosensa lub Kosticia, spróbować można

WTC 13.09.2020 17:10

widzę dzielisz się nowo nabytą wiedzą w internecie, miło

CzarodziejCzasu 13.09.2020 17:10

Jak sie zesrales to kibel wytrzyj po sobie

CzarodziejCzasu 13.09.2020 17:09

Nie rozumuje skad ta wiara u contego ze zrobibz niego wahadlo

WTC 13.09.2020 17:09

od razu porównaj Perisicia do Messiego, co będziesz się ograniczał

CzarodziejCzasu 13.09.2020 17:09

To tak jakby robic wahalowego z hazarda albo sterlinga

Klinsi64 13.09.2020 17:07

myslalem rok temu ze sie bedzie nadawal

CzarodziejCzasu 13.09.2020 17:06

Prawda

Klinsi64 13.09.2020 17:06

ale nie jest wahadlowym

CzarodziejCzasu 13.09.2020 17:05

Czy do uja to nie wiem, nonale tryplet wygral

pluto11 13.09.2020 17:05

Szkoda ze Bayern sie wysral na niego

Klinsi64 13.09.2020 17:04

Perisic sie do uja nadaje

pluto11 13.09.2020 17:03

Everton co roku chce wskoczyc poziom wyzej i jak co roku sie obsrywa

CzarodziejCzasu 13.09.2020 17:02

Contowy znowu nm chce testować perisicia na wahadle

Alfa 13.09.2020 16:55

typowo niczym Inter

WTC 13.09.2020 16:55

trochę szkoda Sigurdssona

Alfa 13.09.2020 16:55

no i wisla skisla

Alfa 13.09.2020 16:52

xd

WTC 13.09.2020 16:51

czyli pewnie mocne 0-0 xD

WTC 13.09.2020 16:51

no ciekawy będzie to mecz

Alfa 13.09.2020 16:50

everton dobre transfery zrobil, zeby sie czasem muryn nie zesral

Pjerun 13.09.2020 16:44

taka gadka jest od 2 tygodni

Pjerun 13.09.2020 16:44

dzisiaj wieczorem albo jutri

Chuchu 13.09.2020 16:41

Vidal wylądował?

WTC 13.09.2020 16:36

za godzinkę Muryń vs Anczelot

Klinsi64 13.09.2020 16:34

Orzeu kiedy nowe wiesci o Tonalim?

Pader88 13.09.2020 16:21

Wszystko zepsułeś Lopez

Lopez 13.09.2020 15:42

Pader ale on podobno rzeź zacznie od północy

jaszczomb 13.09.2020 15:30

xd

WTC 13.09.2020 15:30

xD

Pader88 13.09.2020 15:29

Tylko z Luton do Pyrzowic i Balina niestety

Endru 13.09.2020 15:00

Obserwuje ktos loty z Barcelony do mediolanu?

Woo-cash 13.09.2020 14:49

Jutro po południu.

Orzeu 13.09.2020 14:45

standardowo to sie nie zmienia od 2 tygodni

Orzeu 13.09.2020 14:45

za 48 godzin

jaszczomb 13.09.2020 14:31

witam, kiedy vidal wpada

Endru 13.09.2020 13:14

Chyba chlanie i palenie barzziej od kontuzji

Endru 13.09.2020 13:14

Wymiatal kiedy przeciwko wielkiej Barcelonie pamietam arsenal 2-1 wygral u siebie pozniej odpadl ale mecz byl dobry

WTC 13.09.2020 13:13

kawał talenta z niego był, ale kontuzje go zrujnowały niesamowicie

Endru 13.09.2020 13:13

Czyli idealnie pasuje do Genoi

Skepta 13.09.2020 13:12

ktory od paru sezonow sie slizga na skraju spadku

Skepta 13.09.2020 13:12

ten wrak bedzie pasowal do tego pseudo klubu

WTC 13.09.2020 13:11

Dżak Łilszer na celowniku Genui

Endru 13.09.2020 13:08

Czy Antonio Conte zostanie Fergusonem Interu?

Skepta 13.09.2020 13:08

dlatego moze nie dokuczajmy juz mu ok

Endru 13.09.2020 13:08

Nasir porozmawiajmy o Antonio Conte

Skepta 13.09.2020 13:08

nigdy nie wiecie z kim macie doczynienia po drugiej dstronie monitora

Endru 13.09.2020 13:07

Dobra zamknij sie juz Skepta co ty wiesz o zyciu

Skepta 13.09.2020 13:06

jeszcze kiedys bedziesz wracal do chalupy wieczorem a taki swir bedzie czekal pod klatka i ożeni ci kose, uj wie co taki ma w bani

Skepta 13.09.2020 13:06

ej ale tak wgl to ja bym wgl z takimi swirami jak ten koles nie zadzieral

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się