Archiwum shoutboksa

Chuchu 13.09.2020 22:24

Ciekawe czy będzie bykowe

Piekarz 13.09.2020 22:15

facet tak się bał kobiet że został księdzem a innym każe się z nimi męczyć na stałe

Klinsi64 13.09.2020 22:14

no ale oni nie są samotną wyspą bo zyją dla wiernych :D

Piekarz 13.09.2020 22:13

trochę to absurdalnie przewrotne kiedy "ideologię singli i ideologię LGBT" krytykuje typ który chodzi w sukience i żyje w celibacie

Piekarz 13.09.2020 22:10

xddddddddddddddddddd

Klinsi64 13.09.2020 22:07

oho zaraz sie za singli wezmą

Klinsi64 13.09.2020 22:07

Nie żyjemy dla siebie i nie umieramy dla siebie, wbrew lansowanym dzisiaj najprzeróżniejszym ideologiom, począwszy od ideologii singli, która każe nam żyć jako samotna wyspa

Klinsi64 13.09.2020 21:57

vidal placek nitykalni

CzarodziejCzasu 13.09.2020 21:55

Kusy bardzonmadrze mowisz. Już dawno tak madrze nie gadales

Kredence 13.09.2020 21:51

skończy się, że będzie pierwszy do wejścia z ławki xd

Kredence 13.09.2020 21:51

Sensi kiepskie zdrowie, Eriksen pewnie dalej będzie miał ciężko o skład, Gags to wiadomo

Kredence 13.09.2020 21:49

rola zmiennika ale by pewnie sporo pogral jednak

Klinsi64 13.09.2020 21:49

tylko czy rola zmiennika mu bedzie odpowiadała

Kredence 13.09.2020 21:47

jeśli przejmie minuty Gagsa czy Borjy to będzie to wzmocnienie

Klinsi64 13.09.2020 21:44

jak zostanie to super,ale bez podniety

Nitrogen 13.09.2020 21:44

I PRAWIE wygrał z Liverpoolem

Nitrogen 13.09.2020 21:44

Nie no wygrał mecz z Barceloną w 1/4 LM

Klinsi64 13.09.2020 21:43

poza tytułem gracza grudnia

Klinsi64 13.09.2020 21:43

problem w tym ze on nigdy nic nie wygrał

Kusy 13.09.2020 21:41

Radja zamknie mordy hejterom, to będzie jego sezon w Interze, będzie kluczem do zdobycia majstra

Klinsi64 13.09.2020 21:40

64:32 w drugiej

Kredence 13.09.2020 21:40

to już gangbang

Kredence 13.09.2020 21:37

bawią się już

Nitrogen 13.09.2020 21:37

Jezu ten Jokik xD

CzarodziejCzasu 13.09.2020 21:36

Wyruchani straszliwie

Nitrogen 13.09.2020 21:36

Dzisiaj @Romano

Nitrogen 13.09.2020 21:36

Vidal nie zostanie piłkarzem Interu

Kredence 13.09.2020 21:35

jak on ich nie pociągnie to przegraja jeszcze cała serie

Klinsi64 13.09.2020 21:34

dalej clippers maja tego zabójce z autyzmem

Kredence 13.09.2020 21:33

Jokic slabiutki w obronie ale w ataku kozaczini wiadomo

Kredence 13.09.2020 21:33

do tego w jednej akcji 4 ofensywie zbiórki xd

Klinsi64 13.09.2020 21:33

wpadasz do nba i bawisz sie z tymi murzynami

Klinsi64 13.09.2020 21:32

ale zajebiscie musi być takim Jokicem czy Doncicem

Kredence 13.09.2020 21:32

ależ gwałt

CzarodziejCzasu 13.09.2020 21:31

Jakby odpadli z tek serii to na wlasne zyczenie

Klinsi64 13.09.2020 21:31

podania za plecami i wesoła koszykówka

Klinsi64 13.09.2020 21:31

troche zaczynaja swirowac denver

CzarodziejCzasu 13.09.2020 21:31

Clippers moga zostac frajerami sezonu xd

Kredence 13.09.2020 21:25

no strasznie morduje

Klinsi64 13.09.2020 21:24

jokik xd

Kredence 13.09.2020 21:21

Denver mega agresywnie w ataku, dobrze się ich ogląda

Klinsi64 13.09.2020 21:17

beverley out ładnie

jaszczomb 13.09.2020 21:14

ik

Nitrogen 13.09.2020 21:14

Dokł

Kredence 13.09.2020 21:14

Clippersi chcą to przegrać koniecznie

Klinsi64 13.09.2020 21:13

do interu

jaszczomb 13.09.2020 21:13

gdzie poszedl bo mnie chyba ominelo

Klinsi64 13.09.2020 21:12

no i juz bryłki +3

Nitrogen 13.09.2020 21:12

Już nie

jaszczomb 13.09.2020 21:12

gonzalo jegułajn jest wolny xd

grandderby 13.09.2020 21:10

Mysle ze Conte nie puści Lautaro, ciężko o dobra alternatywę

jaszczomb 13.09.2020 21:10

mam calkowicie w dupie bande skaczacych murzynow

Klinsi64 13.09.2020 21:10

a to powinno byc kluczowe,bo oba duety gwiazd swoje popisy beda dawały

Klinsi64 13.09.2020 21:08

lakersi maja bardziej powazna ławke

Nitrogen 13.09.2020 21:05

Dzięki

Kredence 13.09.2020 21:04

przyzwoita jakość

Nitrogen 13.09.2020 21:03

Masz linka Kredensiak?

Kredence 13.09.2020 21:02

już mecz na styku jest

Kredence 13.09.2020 21:01

Clippers strasznie ospali są w kolejnym meczu

CzarodziejCzasu 13.09.2020 21:01

Albo denver poj*bane

CzarodziejCzasu 13.09.2020 21:01

Takich sytuacji jest mnóstwo w tym sezonie u nich

CzarodziejCzasu 13.09.2020 21:00

No mowie dziwne te klippers

KoBa 13.09.2020 20:59

Grizman wg mnie poza Barca wróciłby do grania jak w Atleti ale nie pasowałby do nas

Kredence 13.09.2020 20:59

może jednak da radę Denver

CzarodziejCzasu 13.09.2020 20:57

Juz po grizmanie

CzarodziejCzasu 13.09.2020 20:56

Pijany chyba

KoBa 13.09.2020 20:56

Najlepsze jak Martinez nie wypali w Barcy to się będą bujać z nim i kontraktem na 12 baniek, oni tam to chyba lubią

jaszczomb 13.09.2020 20:55

widzialbym wymiane martinece za grizmana ale on tam pobiera z 15 baniek

Rebelde 13.09.2020 20:50

Nikt nam nie sprzeda podstawowego napastnika swojej druzyny, skoro sezon już ruszył albo ruszy za tydzień

jaszczomb 13.09.2020 20:48

nie sprezedamy martinece bo barca nie ma siana a watpie, ze Inter pojdzie na ich 60 mln

pluto11 13.09.2020 20:45

Niech skupia sie na zmienniku Lukaku i kims jezeli sprzedamy Lautaro

pluto11 13.09.2020 20:44

Po co nam jakis mlodzian mamy Esposito i Salcedo

jaszczomb 13.09.2020 20:38

1 gol w 17 meczach

jaszczomb 13.09.2020 20:38

niewyobrazalnie wybittny napastnik

Klinsi64 13.09.2020 20:38

Kaio Jorge to 18-letni napastnik uznawany za wielki talent. W tym sezonie w 17 meczach strzelił 1 bramkę.

Claudio 13.09.2020 20:31

kibice Milanu po transferze Tonaliego https://www.facebook.com/silamuzykiSM/videos/755332615318437/

CzarodziejCzasu 13.09.2020 20:30

Mimo wszystko team LeBron. Jak trojka będzie siedziała choćby w 50% tak dobrze jak w ostatnim meczu to lakers wezma ten tytul

Vancore 13.09.2020 20:29

#timszoze

CzarodziejCzasu 13.09.2020 20:28

Clippers mam wrażenie sa strasznje nierowno grajaca druzyna

Nitrogen 13.09.2020 20:27

No szok

CzarodziejCzasu 13.09.2020 20:27

Lol murinio przegral

Klinsi64 13.09.2020 20:26

lebron musi wziac ten pierscien

Klinsi64 13.09.2020 20:25

a mieli dać? :D

CzarodziejCzasu 13.09.2020 20:24

No i co klinsi nuggets nie da rady jednak

Vancore 13.09.2020 20:22

egzaltowanych wpisow

Vancore 13.09.2020 20:22

holistycznych twitow

Klinsi64 13.09.2020 20:21

za chwile tradycyjnie swiecicki wywali z kilka twittów o Vidalu

Woo-cash 13.09.2020 20:20

Wylondował irokez?

Klinsi64 13.09.2020 20:20

najgo mysle ze ostatecznie odejdzie

Vancore 13.09.2020 20:18

najgo na trequartiste vidala i barelaka troche do tylu i mozna cos tam grac

Klinsi64 13.09.2020 20:17

jeszcze medela na ławke bym sciagnał

Vancore 13.09.2020 20:17

o to to

Orzeu 13.09.2020 20:17

vidal - radja - barela

Vancore 13.09.2020 20:17

zdzira to prawie jak oficjal

Klinsi64 13.09.2020 20:16

vidal+barella rany boskie

Orzeu 13.09.2020 20:16

krulu prowadź

Klinsi64 13.09.2020 20:15

Arturo :D

Klinsi64 13.09.2020 20:15

Aruro Królu Witamy !!

Vancore 13.09.2020 20:13

ale lubie statystyki

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się