Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Yascarr 14.09.2020 22:06

Lol Metzelder przyznał się do winy w sprawie posiadania dziecięcej pornografii

pluto11 14.09.2020 21:55

I co z tym Vidalem keci juz czy przyleciał?

Rebelde 14.09.2020 21:47

inaczej oglądasz lige, jak kibicujesz jednej z ekip. A inaczej, jak masz wywalone kto wygra i kto zdobędzie mistrza

Nitrogen 14.09.2020 21:39

To się poprawiło w ostatnich latach

Nitrogen 14.09.2020 21:39

Poziom Serie A jest bardzo słaby, ale spotkania są bardzo przyjemne do oglądania

Czarson 14.09.2020 21:38

i to troche ten dynamizm splyca

Czarson 14.09.2020 21:38

we wloszech to z jednej ciagle leca

Claudio 14.09.2020 21:38

chelsea 1-0 z karnego źorżinio

Czarson 14.09.2020 21:38

w angielskiej jest duzo przelaczania miedzy makerami

Claudio 14.09.2020 21:37

sama otoczka w Premiership jest zdecydowanie najlepsza nie ma co mowic. Ale same spotkania przewaznie malo atrakcyjne

Klinsi64 14.09.2020 21:35

no i potem taki fan angielskiej pieprzy ze wloska nudna

Rebelde 14.09.2020 21:34

Milan chyba na poważnie startuje po Chiese

Claudio 14.09.2020 21:29

jeszcze tydzien czekamy na Calcio

Claudio 14.09.2020 21:29

ależ mnie nudzi liga angielska. Kopanina

Rebelde 14.09.2020 21:26

ktoś ma link do meczu Chelsea?

jaszczomb 14.09.2020 21:18

tfu

jaszczomb 14.09.2020 21:18

zalosne, kolejne pajace klekaja w sprawie lblm

Nitrogen 14.09.2020 20:43

Tak Lampard sapał

Nitrogen 14.09.2020 20:43

Zwierz to jeszcze ponoć kilka tygodni bedzie won

ZnawcaCalcio 14.09.2020 20:42

poza tym nie ma Pulisika i Ziyecha

ZnawcaCalcio 14.09.2020 20:41

a jeden z dwójki Alonso/Emerson będzie rezerwowym

ZnawcaCalcio 14.09.2020 20:40

więc co to za różnica?

ZnawcaCalcio 14.09.2020 20:40

i tak grać będzie Chilwell

Claudio 14.09.2020 20:39

ważne by nasi z Emersonem nie wyskoczyli

Claudio 14.09.2020 20:39

skoro gra w podstawie to jednak moze na niego liczą ;)

ZnawcaCalcio 14.09.2020 20:38

z Alonso to mocno przestrzeliłeś akurat xd

Claudio 14.09.2020 20:37

Kante i Alonso w 11...no proszę, ależ ta chelsea ich nie potrzebuje ;)

Rebelde 14.09.2020 20:33

fajny mecz może być, ciekawe co niemcy zagrają

Rebelde 14.09.2020 20:33

kante dzisiaj w "11" Chelsea

SETE 14.09.2020 20:28

No okazja , miał dobry sezon

Rebelde 14.09.2020 20:28

25-30 mln za Depaya? ładna promocja

Lopez 14.09.2020 20:19

w kasku

SETE 14.09.2020 20:15

W gipsie był czy bez

Lopez 14.09.2020 20:09

sensi był na zdjęciach z treningu

CzarodziejCzasu 14.09.2020 20:07

Niemozliwe ze Barcelona tak ogarnela xd

CzarodziejCzasu 14.09.2020 20:06

Depay za takie siano

Yascarr 14.09.2020 20:05

Oceniam

Nitrogen 14.09.2020 20:04

Depay do Barcelony. To się zaraz może wydarzyć 25-30 mln euro

Yascarr 14.09.2020 20:04

9/10

Yascarr 14.09.2020 20:04

Na miarę pamietnego okienka

Yascarr 14.09.2020 20:03

Milan walczy o Chiese, ależ byłby to transfer

CzarodziejCzasu 14.09.2020 19:59

Zeby sie niebokazalo ze znowu cos

CzarodziejCzasu 14.09.2020 19:59

Bo teraz zdalem sobie sprawe ze nie pamiętam go na zdjeciach xd

CzarodziejCzasu 14.09.2020 19:59

Swoja droga czy ktos widzial fotki z sensim?

CzarodziejCzasu 14.09.2020 19:57

Tam ze 30 chlopa jest

CzarodziejCzasu 14.09.2020 19:57

Nań zgrupowaniubjest tylu piłkarzy ze ci co niensa w planach grac nie beda pewnie

Rebelde 14.09.2020 19:55

myślałem że kontrakt mu się kończy . Ma jeszcze rok ?

Rebelde 14.09.2020 19:54

jego to juz chyba nie biorą pod uwagę. Przynajmniej mam nadzieje

Klinsi64 14.09.2020 19:54

asamoah

Rebelde 14.09.2020 19:53

Conte pewnie dał im tak po tyłku, że nie będzie to porywajace widowisko

SETE 14.09.2020 19:52

Dzięki

CzarodziejCzasu 14.09.2020 19:51

17

SETE 14.09.2020 19:51

O której ?

CzarodziejCzasu 14.09.2020 19:51

No i perisicie

CzarodziejCzasu 14.09.2020 19:51

Hakimi, Ninja, Kolarov, Asamoah

CzarodziejCzasu 14.09.2020 19:51

Jutro 1 sparing jaram sie troche

SETE 14.09.2020 19:44

Niech przedłuży ten kontrakt i skupi się w 100 % na grze

Rebelde 14.09.2020 19:44

LAAAAA Luuuuuuuuuuuuuuu

SETE 14.09.2020 19:43

Jeeee

Rebelde 14.09.2020 19:42

LM zostaje , jeeeee

Rebelde 14.09.2020 19:42

dzisiaj poniedziałek, to standardowo testy Vidala miłay być

Klinsi64 14.09.2020 19:41

yhy

SETE 14.09.2020 19:37

Jutro będzie ... w oczekiwaniu na rozwiązanie kwestii swojej przyszłości Arturo Vidal przedłużył kontrakt z Barcelona do 2023 :)

SETE 14.09.2020 19:37

#Tiki-taka W oczekiwaniu na rozwiązanie kwestii swojej przyszłości Arturo Vidal pojawił się na dzisiejszym treningu Barcelony, który rozpocznie się o 18:30.

Vancore 14.09.2020 19:07

wypada switowac ten wysryw klasycznym acz pelnym przeslania "xD"

Klinsi64 14.09.2020 19:06

jakis ekspert twierdzi że radja lepszy od vidala i widziałby eriksena jako registe

Gloin1989 14.09.2020 18:59

Nie byłbym taki pewny Vidala

CzarodziejCzasu 14.09.2020 18:51

Zenuje mnie dziennikarstwo

CzarodziejCzasu 14.09.2020 18:51

wiedza tylko ze bedzie vidal i walkuja temat codziennie

CzarodziejCzasu 14.09.2020 18:50

NI

CzarodziejCzasu 14.09.2020 18:50

Oni kuhwa nic nie wiedza

CzarodziejCzasu 14.09.2020 18:50

Beka z tych dziennikarzy co

Klinsi64 14.09.2020 18:36

dupe tylko zawracaja

jaszczomb 14.09.2020 18:29

nie odejdzie bo chce do farselony a ta nie ma siana

Vancore 14.09.2020 18:19

a pewnie i tak nie odejdzie

Vancore 14.09.2020 18:19

nagle jednego dnia pol europy zainteresowane lautarakiem

InterMistrzKamil 14.09.2020 18:15

Byśmy mieli go za 10mln, ale nie wolimy marzyć o Emersonie xd

InterMistrzKamil 14.09.2020 18:14

Marcos Acuna oficjalnie w Sevilli Kwota odstępnego 10 mln euro

ZnawcaCalcio 14.09.2020 18:10

i tak uja ugrają

ZnawcaCalcio 14.09.2020 18:10

Rockets zmieniają trenera

Kredence 14.09.2020 18:04

dyrektor Cagliari potwierdza, że pragną Godina i negocjacje trwają

CzarodziejCzasu 14.09.2020 17:57

Huragan niesłychany

CzarodziejCzasu 14.09.2020 17:57

Huragan141014 września 2020 | 17:53 A ja nie mam żadnego śmiesznego Insta i tym podobnych fejsbuków i jakoś żyje i jest mi z tym dobrze. Wychowany na starej warszawskiej ulicy a nie przed komputerem, gdzie jako małemu dzieciakowi wpajano zasady które trzymają się do dziś. Niestety świat się zmienił, ludzie się zmieniają też, rządzi wirtualny świat, hajs, lanserka na insta a nasza planeta chyli się ku upadkowi ekologicznie, zwierzęta wymierają szkoda gadać. Sorry za off top.

jaszczomb 14.09.2020 17:40

a ten podstepny lautarak i tak wybierze huragan morag

KoBa 14.09.2020 17:39

jeden przedstawia oferte z Reala a drugi z Barcelony

CzarodziejCzasu 14.09.2020 17:34

Wpadli na kawe pewnie

CzarodziejCzasu 14.09.2020 17:34

No i co?

Kredence 14.09.2020 17:29

agenci Lautaro w siedzibie Intera

Gloin1989 14.09.2020 17:09

Saga Vidal trwa koniec większość zna

CzarodziejCzasu 14.09.2020 16:28

Toreira to ogor

ZnawcaCalcio 14.09.2020 16:00

Torreira był dobry dla Intera w 2018

KoBa 14.09.2020 15:57

i to za 24 mln € dziwne, ze nie interesujemy się nim

WTC 14.09.2020 15:53

Casillasa, Ricardo... Casillasa xd

WTC 14.09.2020 15:52

Krzynówek zmasakrował kilku klasowych golkiperów

KoBa 14.09.2020 15:45

Toreira blisko Torino o.O

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:45

no i miał jeden świetny sezon w Bayerze

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:45

kopyto miał w lewej nodze

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się