Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:44

:lol:

Orzeu 15.09.2020 12:44

ja się prosze o możliwośćzerowania rankingu w panelu od 2018 roku

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:43

Dokładnie

Woo-cash 15.09.2020 12:43

Wygrany dostaje zgrzewke harnasia i zaczyna sie zażarta walka o wygrana

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:43

Lud przemowil in zobaczymy co teraz Orzeu zrobi, czy spełni żądania

Woo-cash 15.09.2020 12:42

Jest czas do statrtu ligi. I moglby dzialac tylko podczas trwania sezonu.

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:42

No

Woo-cash 15.09.2020 12:41

Bo w tej obecnej formie ten ranking jest potrzebny jak pani lekkich obyczajow majtki.

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:41

Ja moge ufundowac nagrode. Bo mnie kuhwa stac

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:41

Kazdy bedzie walczyl o plusiki

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:41

Zroz z rankingu konkurs to bedzie wyzwanie

Woo-cash 15.09.2020 12:41

Ale powaznie mozna cos z tym pomyśleć zeby to mialo jakies rece i nogi.

Woo-cash 15.09.2020 12:40

Xd

Kazam 15.09.2020 12:40

xd

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:40

No i dobra

Orzeu 15.09.2020 12:40

ale przeczytałem

Orzeu 15.09.2020 12:40

nie słyszałem

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:40

Wyzeruj to

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:40

Slyszales Orzeu?

Woo-cash 15.09.2020 12:39

Wyzerowac ten caly smieszny ranking plusow w pisdu.

Endru 15.09.2020 12:37

Witam jajka twarożek kawa na sniadanie pozniej bede sie opalał

Nasir 15.09.2020 12:36

ile monsterkow dzisiaj

Nasir 15.09.2020 12:36

witam maniek

Nasir 15.09.2020 12:36

witam endru jakie plany na dzisiaj

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:34

Macie dobre narzedzie i musicie to wykorzystac

Endru 15.09.2020 12:34

Jakby nie jakies konkursy ktore mialem w dupie pewnie bylbym liderem ;)

Endru 15.09.2020 12:34

Jakby nie jakies konkursy ktore mialem w dupie pewnie bylbym liderem ;)

Orzeu 15.09.2020 12:34

tak

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:33

Tak to widze

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:33

Ranking powinien byc corocznie zerowany i na koniec roku butwlka szampana dla zwyciezcy

Nasir 15.09.2020 12:33

ilc witamy na prowadzeniu w rankingu prosze opisz na co czujesz teraz, co zamierzasz zrobic z wygrana

Nitrogen 15.09.2020 12:33

Ale kolosiostwo i korupcja oczywiście

Sempre_Inter 15.09.2020 12:32

bto o co wgl. chodzi z tymi plusami i rankingiem? pierwszy zgrzewke harnasia dostaje ? i dlatego taka zazarta rywalizacja o palme pierszenstwa?

Nitrogen 15.09.2020 12:32

No i dobrze won z kmiotem. Już zapomniał jak tworzył multi żeby sobie plusować xD

Nasir 15.09.2020 12:32

witam

maniekfci 15.09.2020 12:32

xddd amen

Orzeu 15.09.2020 12:31

chciał napisać "w tym czasie dodając plusy było ich około 150/200"

Orzeu 15.09.2020 12:31

zamiast : "w tym czasie dodając plusy było ich około 15/20 "

Orzeu 15.09.2020 12:31

zer zapomnial

maniekfci 15.09.2020 12:31

pomijam bekowe tłumaczenia jego

Orzeu 15.09.2020 12:31

tylko

Orzeu 15.09.2020 12:31

dyl wszystko dobrze

maniekfci 15.09.2020 12:31

co chwila jakiś problem

maniekfci 15.09.2020 12:31

dyl za dużo dymu robi

maniekfci 15.09.2020 12:31

nie no ustalmy jedno

Nitrogen 15.09.2020 12:28

Ależ beka z grzDyla rany boskie

Alfa 15.09.2020 12:28

co nie zmienia faktu ze system plusow minusow gdzie wsrod userow jest taka zazartosc chamstwo i patologia mija sie z celem

Endru 15.09.2020 12:27

A moze jest bardziej merytoryczny niz ilcapsko i zasluzenie jest liderem?

maniekfci 15.09.2020 12:26

typ tworzsy multi, żeby sobie plusy dawać i być pierwszy w rankingu xd

maniekfci 15.09.2020 12:26

jaka beka xdddddddddd

Vancore 15.09.2020 12:24

przeproscie dyla

Vancore 15.09.2020 12:24

po uj ktos wprowadza mozliwosc oceniania komentarzy jak potem za to kara

Endru 15.09.2020 12:23

To sie władze tej strony nie popisały

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:18

Xdddddddddddeed

CzarodziejCzasu 15.09.2020 12:18

09.2020 o 12:14 przez Dyl87 0 Dyl87 Witam was drodzy użytkownicy , wczoraj po raz pierwszy wszedłem na swoje konto od 3 tygodni ( musiałem odpocząć po Tonalim :D :) miałem 150 powiadomień na swoim koncie i zacząłem czytać komentarze którzy moi znajomi pozostawili w tym czasie dodając plusy było ich około 15/20 , chciałem odświeżyć sobie to co przez ten okres straciłem dodając jednocześnie jeden komentarz . Po chwili dostałem taką informację Otrzymałaś/eś nowe ostrzeżenie Powód ostrzeżenia: nadużywanie plusowania kara 1 dzień bana i -500 pkt w rankingu , pisałem do redakcji dwa e-maile żeby mi to wyjaśnili ponieważ w regulaminie nie ma nic o tym ile komentarzy może mi się spodobać i ile mogę dodać plusów i dla czego taka surowa kara dla czego 500 a nie np 2000 odjęli ?? ? :) to tylko pokazało że ludzie którzy zarządzają tym portalem są stronniczy i robią wszystko po swojemu nie kierując się żadnym zasadami , nie potrafią nawet odpowiedzieć . Moim zdaniem zrobili to specjalnie chcąc mnie zjechać Myślałem że kibice Interu tworzą jedną wielką rodzinę i wszyscy podążamy w tym samym kierunku , jednak myliłem się kolesiostwo jest nie tylko w polityce . Proszę usunąć moje konto i zablokować IP nie będę już komentował ani się udzielał

Kazam 15.09.2020 12:08

no i termat lałtaraka upada

kulfon32 15.09.2020 12:07

Na Camp Nou zawita Memphis Depay, który ma kosztować Barcelonę 30 milionów euro. Według holenderskich mediów, ogłoszenie porozumienia jest kwestią godzin.

Kazam 15.09.2020 12:07

vidal o 18 ma byc ;D ale nie napisali ktorego dnia i miesiaca xD

Pjerun 15.09.2020 12:01

Mhm, on raczej wiedzy na temat serie a nie ma olbrzymiej, ale lubie goscia

Nitrogen 15.09.2020 11:58

Na ten moment Pol

Nitrogen 15.09.2020 11:58

Pol

Pjerun 15.09.2020 11:56

Ciekawe kto bedzie prowadził

Nitrogen 15.09.2020 11:51

Nie wiem. Dostalem tylko info ze ma byc program

CzarodziejCzasu 15.09.2020 11:51

I co tam bedzie?

Nitrogen 15.09.2020 11:50

Od przyszlego tygodnia program o Serie A w Kanale Sportowym

KoBa 15.09.2020 11:49

No chyba, ze ktoś wierzy w to, że Inter rzucił hasło "oddam Godina za darmo" i nie zgłosił się nikt prócz Cagliary xD

CzarodziejCzasu 15.09.2020 11:47

Im tez nie pasuje

CzarodziejCzasu 15.09.2020 11:47

To sprzedać nalezy twz skriniara i eriksena

KoBa 15.09.2020 11:46

Gdyby byl na siłę wypychany to raczej do do Cagliari za 2.5 bańki rocznie

KoBa 15.09.2020 11:46

Godinowi nie leżało i nie leży nasze ustawienie, dogadywany był gdy ternerem był jeszcze Spalletti, to że grał w LE kosztem Skriniara nie wiele zmienia.

CzarodziejCzasu 15.09.2020 11:42

Wilkomen

CzarodziejCzasu 15.09.2020 11:42

Vidal nie trenowal dzis rano

Odet 15.09.2020 11:20

?

Odet 15.09.2020 11:20

Godin gdzies powiedział, że woli walczyć o Scudetto z Cagliari a nie Interem

CzarodziejCzasu 15.09.2020 11:19

:lol:

CzarodziejCzasu 15.09.2020 11:19

9.2020 o 10:31 przez KoBa +1 KoBa Nie mogę z tych sapów o Godina, kiedy to sam Godin chce przede wszystkim przenieść się do Cagliari. GDS podało, że chce grać regularnie aby załapać się jeszcze na CA 2021 i MŚ 2022.

inter30 15.09.2020 11:07

pies z kulawa noga go nie bedzie chcial to zmieknie i za polowe zagra

KoBa 15.09.2020 11:05

Jak Cavano rzeczywiscie chce 12 baniek, to w poważnej piłce już go nie zobaczymy.

CzarodziejCzasu 15.09.2020 11:01

Cavani to juz moze byc wrak

CzarodziejCzasu 15.09.2020 11:00

O godinie tez gowno

inter30 15.09.2020 11:00

cavani za pol tej kwoty na rok to moznaby rozwazyc

CzarodziejCzasu 15.09.2020 11:00

O hakimim nic nie wiedzieli, o kokarovie nic

CzarodziejCzasu 15.09.2020 11:00

Oni gowno wiedza

inter30 15.09.2020 10:59

jeszcze rozumiem jak maja jakies poszlaki i pisza o negocjacjach spotkaniach, ale jak kretyn pisze ze oproznil szafke i sie pozegnal a on normalnie trenuje to powinno byc karalne

CzarodziejCzasu 15.09.2020 10:59

Ze tyle siana chce

CzarodziejCzasu 15.09.2020 10:59

Cavaniemu sie chyba juz grac nie chce

Nasir 15.09.2020 10:54

fajnie

Nasir 15.09.2020 10:54

czyli wychodzi ze minuta gry godina kosztowala 5714 euro

Kazam 15.09.2020 10:53

xD

Kazam 15.09.2020 10:53

Piero Ausilio kontaktował się z Cavanim. Piłkarz będący obecnie wolnym agentem zażądał jednak 12 mln euro za rok gry.

Orzeu 15.09.2020 10:53

sam sobie właśnie odpowiedziałeś na to pytanie

inter30 15.09.2020 10:53

ci dziennikarze to w ogole cos wiedza czy tak piepsza co im sie zachce?

inter30 15.09.2020 10:52

przed chwila czytalem ze vidal pozegnal sie z kolegami oproznil szafke i opuscil farse, teraz ze trenuje normalnie

Orzeu 15.09.2020 10:51

to tylko Lopez może wierzyć w takie bajeczki

Orzeu 15.09.2020 10:51

rok temu Godin dostał 6,5 mln euro rok kontrakt i za podpis pewnie z 10 mln euro. I teraz wywalalibyśmy Godina żeby dać znowu Otamendiemu podobny kontrakt i znowu z 10 baniek za podpis?

CzarodziejCzasu 15.09.2020 10:50

To znaczy to jest nielogiczne ale nie z conte

Orzeu 15.09.2020 10:50

byłoby

CzarodziejCzasu 15.09.2020 10:50

Nie nie byloby

Orzeu 15.09.2020 10:49

byłoby to nielogiczne

Orzeu 15.09.2020 10:49

bardzo zdziwi mnie przyjście Otamendiego za friko

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 08:23

Wg mnie Nico nie ma ochoty nigdzie się ruszać na stałe. Niezależnie od tego kto się zgłosi i ile mu da.

AveCaesar 26.06.2026 08:17

To wygląda jakby chciał zostać w Realu dlatego kombinacje z Como. Real ostatnio robi dobre interesy z nimi i pewnie zrobi ich więcej więc prędzej im pójdzie na rękę niż nam.

Jaszczu91 26.06.2026 08:14

I najgorsze jest to że Forest pójdzie po Frattesiego. Da 30 mln a on powie że chce do Juventusu XD

Jaszczu91 26.06.2026 08:13

Rany boskie jak oni tam przepłacają

Jaszczu91 26.06.2026 08:12

Elliot Anderson za 130 MLN FUNTÓW przechodzi z Nottingham Forest do Manchesteru City!

Cny 26.06.2026 06:34

Do wczoraj to chciał tylko Como. Po tym jak wbila Czelsi to serio byle gówniany Tottenham też może nam tak zrobić

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625478

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się