Archiwum shoutboksa

Orzeu 15.09.2020 16:23

ups

KoBa 15.09.2020 16:19

Orzeu pod naporem protestów wsypał Lopeza

Kazam 15.09.2020 16:19

Dyl bojownik o wolnosc slowa

ZnawcaCalcio 15.09.2020 16:18

ale jakiś wariat minusował :D

KoBa 15.09.2020 16:18

Opinia publiczna wspiera Dyla, a władza próbuje się, nieudolnie z resztą, wybielić.

Kazam 15.09.2020 16:18

mylyk pragnie grac u boku ronalda, chce zeby nauczyl go dbac o fryzure

kibix 15.09.2020 16:17

Chodziliśmy na kremówki po maturze, albo zrobiłem błąd w tłumaczeniu

kulfon32 15.09.2020 16:16

Polskie kremówki

Kazam 15.09.2020 16:11

pewnie wysyla pirlu czekoladki

Kazam 15.09.2020 16:11

dalej marzy o dzuwe

Kazam 15.09.2020 16:11

beka z mylyka

Kazam 15.09.2020 16:11

Jednak według najnowszych informacji, podawanych przez "La Gazzetta dello Sport", polski napastnik odmówił podpisania pięcioletniego kontraktu z Romą.

Kazam 15.09.2020 16:11

coz, jakos musze z tym zyc xD

Orzeu 15.09.2020 16:10

o danielinter zawsze się mści za minusa

CzarodziejCzasu 15.09.2020 16:06

Brozoviciowi dwa lata umowy zostaly to nie dziwne ze chca go wyje

kulfon32 15.09.2020 16:03

jaki skład ? Ktoś ? Coś ?

Kazam 15.09.2020 16:03

tak

kulfon32 15.09.2020 16:02

ja pier..... ..... Llorente

Kazam 15.09.2020 16:00

danielinter, nie mscij sie za minusa :)

KoBa 15.09.2020 15:58

tak

zemaria 15.09.2020 15:58

na yt ?

zemaria 15.09.2020 15:58

gdzie ten sparing z lugano

Kazam 15.09.2020 15:56

frąkesi

El_Imprezatore 15.09.2020 15:55

Frank Smuda

Kazam 15.09.2020 15:53

frąk

Orzeu 15.09.2020 15:51

choć jeszcze nikt nie dzwonił

Orzeu 15.09.2020 15:51

i mam nadzieję zostanie selekfjonerem Oranje

WTC 15.09.2020 15:51

oby te transfery pozwoliły mu dobić do Liverpoolu i City

Orzeu 15.09.2020 15:51

tylko jeden jest Frank

WTC 15.09.2020 15:51

zaczynam się jarać menadżerem Frankiem Lampardem

Czarson 15.09.2020 15:40

Żodyn

Klinsi64 15.09.2020 15:39

zaden ranking tago nie zmieni

Klinsi64 15.09.2020 15:39

i tak wiadomo kto jest GOAT em na tej stronie

Czarson 15.09.2020 15:39

Ilcap wściekły, że ogląda jego plecy

Czarson 15.09.2020 15:39

Nadaje koloryt stronie

Czarson 15.09.2020 15:39

Dobry wariat

Woo-cash 15.09.2020 15:38

Endru jaki moet? Sowieckie igristroje jak juz

Orzeu 15.09.2020 15:38

kiedyś mial 3-4 konta z których sobie plusował, nie sposób tego sprawdzić

Czarson 15.09.2020 15:37

Ale odjeliscie mu je?

Orzeu 15.09.2020 15:37

więcej

Czarson 15.09.2020 15:37

Ile sam sobie dał plusów pewnie też koło 500

Endru 15.09.2020 15:37

No nic redakcja pewnie pije moeta dzis IlCapitano stawia za zrzucenie dyla z tronu

Orzeu 15.09.2020 15:37

wcześniej miał bany

Czarson 15.09.2020 15:37

Wcześniej miał też odjęte czy to pierwszy raz? Wcześniej ban tylko

Orzeu 15.09.2020 15:36

ooo Czarson rozkminił strategię

Czarson 15.09.2020 15:36

I te fejk konta do plusowania sobie xD

Czarson 15.09.2020 15:36

Da 150 plusów to zgarniesz z 50 feedbacku

Woo-cash 15.09.2020 15:36

Wedle uznania?

Woo-cash 15.09.2020 15:36

Jaki to jest prowokacyjny szout?

Czarson 15.09.2020 15:35

On tak chce być pierwszy tak samo jak ilcap ale cwany jest

Czarson 15.09.2020 15:35

Beka z tym dylem

Orzeu 15.09.2020 15:35

jest zakaz pisania prowokacyjnych shoutów

Endru 15.09.2020 15:35

Wszystko ma swoja cene ;)

Woo-cash 15.09.2020 15:35

Wsi kryminalne zagadki fci

WTC 15.09.2020 15:33

a do czego ja cię prowokuję

Woo-cash 15.09.2020 15:33

No Endru daj juz spokój bo pojdziesz pierdziec w pasiak za niewinność

Endru 15.09.2020 15:33

Dokładnie dlatego nie prowokuj mnie WTC :)

Nitrogen 15.09.2020 15:33

Ehhhhh....Po prostu ender

WTC 15.09.2020 15:33

generalnie temat dla CBA/CBŚ/WSI

Woo-cash 15.09.2020 15:32

Nawet fci ma swojego mase

WTC 15.09.2020 15:32

miał chyba na myśli, że skrócili mu już po tym jak Lopez wysapał o próbie korupcyjnej xD

Endru 15.09.2020 15:32

Nie moge juz o tym z wami pisac bo zle sie to skonczy dla mnie

Nitrogen 15.09.2020 15:32

Czyli poszedł na współrace i dodatkowo dostał mocniej po dupie xD

ZnawcaCalcio 15.09.2020 15:32

xddd

Woo-cash 15.09.2020 15:32

Endru poszedł w sześćdziesione

Nitrogen 15.09.2020 15:32

Kazali ci milczeć za skrócenie bana po czym potem Lopeziak zdradził, że chciałeś go przekupić? xD

WTC 15.09.2020 15:31

ciekawe czy posądzenie Nitra o bycie Dominikiem Janasem wiąże się z 5 stówkami od Endra

Endru 15.09.2020 15:30

Jak nie wiesz co sie dzieje za kulisami WTC to nie osadzaj kogos

Endru 15.09.2020 15:30

Kazali mi milczeć w zamian za skrócenie kary poszli ze mna na ugodę

WTC 15.09.2020 15:29

sam chciałeś korumpować Lopeza, a teraz byś cegłą rzucał jako pierwszy za rzekome sprzyjanie Capitano xD

Endru 15.09.2020 15:28

No widze siebie na pierwszej stronie, a Kredence nie widze

WTC 15.09.2020 15:28

ale co ma w ogóle ranking komentujących do twojej wątpliwej uczciwości xD

Woo-cash 15.09.2020 15:28

Coś wątpliwe twe tłumaczenie 😅

Woo-cash 15.09.2020 15:27

Na tel tez mozesz ino nie umisz.

Endru 15.09.2020 15:27

Nie wiem ktora mam pozycje w rankingu bo na telefonie nie moge sprawdzic ale chyba nie jest taka wątpliwa ;)

Woo-cash 15.09.2020 15:26

Pińcet plus zawsze na propsie

zemaria 15.09.2020 15:26

i co tam

Endru 15.09.2020 15:26

Ale nikt tu nie pisze o mnie tylko o Dylu

Kredence 15.09.2020 15:25

przed 500 + również miał wątpliwa pozycje

WTC 15.09.2020 15:25

Endru bez urazy, ale po historii z 500+ z Twojej strony, masz wątpliwą pozycję do podważania czyjejś uczciwości

inter30 15.09.2020 15:24

jak*

inter30 15.09.2020 15:24

trudno zeby elcap nie dostawal bana jego regularnie robi burdel na sb

Endru 15.09.2020 15:23

Kusy swego czasu otrzymał bana za minusowanie capitaniaka a konkretnie za 3 minusy

Woo-cash 15.09.2020 15:23

Ponoć lesnodorski zajmnie sie sprawa dyla pro bono

CzarodziejCzasu 15.09.2020 15:23

Niepowazny jestes

WTC 15.09.2020 15:23

na niczym mu tak nie zależy jak na tym

CzarodziejCzasu 15.09.2020 15:23

Orzeu czemu wrzucasz prywatne maike użytkowników.

WTC 15.09.2020 15:23

no na bank Lopez banujący Capitaniaka pragnie jego pierwszego miejsca

Nitrogen 15.09.2020 15:23

XDDD

Endru 15.09.2020 15:22

A to nie jest tak ze cala redakcja pragnie zeby IlCapitano byl pierwszy w rankingu i strofujecie Dyla?

WTC 15.09.2020 15:22

podobno Dyl kontaktował się już z pewnym hodowcą ryb z Luton

Woo-cash 15.09.2020 15:21

Ehh... no i sam widzisz . 15 a 150 3 tyg a 3 msc. Chlop chyba w szoku dalej po tym fiasku z tonallim

inter30 15.09.2020 15:21

powinniście mu odpowiedzieć i ustalić jasne zasady zanim wybuchną zamieszki

WTC 15.09.2020 15:21

no ewidentnie ma problem z liczeniem

Orzeu 15.09.2020 15:21

mail: Witam z tej strony Dyl87 , nie wchodziłem na wasz serwis przez ostatnie 3 miesiące zalogowałem się dzisiaj

Orzeu 15.09.2020 15:20

ale patrzcie komentarz: Witam was drodzy użytkownicy , wczoraj po raz pierwszy wszedłem na swoje konto od 3 tygodni ( musiałem odpocząć po Tonalim

WTC 15.09.2020 15:20

pchasz się w nadmierne plusowanie kolego

Woo-cash 15.09.2020 15:20

Ciekawe czy Lopez tak kalorie liczy jak komenty Dyla 😜

Woo-cash 15.09.2020 15:19

Hahaha

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się