Wywiady z piłkarzami

Tonali: Musiałem trafić do Milanu (30)

Źródło: sempreinter.com
około miesiąca temu
3439
30
Tonali Brescia

Sandro Tonali, nowy zawodnik AC Milanu, podczas swojej pierwszej konferencji prasowej jako gracz Rossonerrich rozwiał wszystkie tajemnice związane z jego przenosinami na San Siro. 20-letni pomocnik miał trafić do ekipy Nerazzurrich, jednak ostatecznie trafił do składu rywali zza miedzy.

- Poprosiłem mojego agenta, aby postarał się o kontakt z Milanem i był w tym wspaniały. Kiedy uświadomiłem sobie, że mam szansę na dołączenie do składu Piolego zamknąłem wszystkie inne drzwi - musiałem grać dla AC Milanu.

- Mój agent większość negocjacji prowadził z Interem, ale nie angażował mnie w rozmowy, abym się nie rozkojarzył. Jak tylko usłyszałem o zainteresowaniu ze strony Milanu, a Bozzo (red. agent Tonaliego) wie, że uwielbiam ten klub, przeprowadziliśmy długą rozmowę i wzięliśmy się do domykania transferu.

Miniony sezon dla Tonaliego to 36 spotkań w barwach Brescii. W tym czasie zdobył jedną bramkę oraz zaliczył siedem asyst.

udostępnij

Zobacz też

Marcus Thuram

Thuram: Gra na San Siro spełnieniem marzeń (0)

21.10
14:00
Andrea Pinamonti

Pinamonti: Z takim rywalem trzeba za wszelką cenę wygrać (4)

24.10
21:20

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.09.2020 o 15:46 przez Claudio
+1
Claudio
Było tu sporo Milanistów, ale teraz robi się tu jakiś zlot ;)
Nie mam nic przeciwko nim, ale niech się kulturalnie zachowują, a nie robią bydło jak czasami na SB. Wyzywają i uciekają zostawiając nieciekawą opinię po sobie.
16.09.2020 o 15:42 przez Yascarr
-2
Yascarr
Creezon napisał:
Aż konto założyłem w celu wyrażenia opinii o Waszej ogromnej jadowitości xD Jeszcze niedawno wielki talent włoskiej piłki z niesamowitymi statystykami w spadkowej Brescii, po czym nagle okazuje się, że no w sumie to on nic nie pokazał i w sumie to dobrze, że do Milanu poszedł xD Jak to szybko człowiek zmienia swoje zdanie. Pozdrawiam tych bardziej kulturalnych kibiców Interu.

Pozdro!
16.09.2020 o 19:58 przez Creezon
Creezon
Stąd też dlatego pozdrawiam tych bardziej wyrozumiałych kibiców Interu, którzy potrafią docenić jego talent oraz nie życzą mu wszystkiego najgorszego. Z pewnością masz rację, po prostu ten przypadek dobitnie ukazuje zawiść niektórych "kibiców".
16.09.2020 o 12:28 przez Snake86
-2
Snake86
Pobłyszczał w Serie B, w Serie A nie pokazał niczego specjalnego... Także nie kumam tych zachwytów nad nim i jęków rozpaczy co niektórych jak się okazało, że do nas nie trafi.
17.09.2020 o 12:21 przez Snake86
Snake86
Minusujących zapraszam do rozmowy po sezonie ;)
16.09.2020 o 12:00 przez Endru
-1
Endru
Mega przehajpowany zawodnik bedzie w milanie grzal lawe :)
15.09.2020 o 23:09 przez Piter
+1
Piter
a szkoda bo borka valero nauczyłby cię kilku myczków
15.09.2020 o 20:09 przez Creezon
+4
Creezon
Aż konto założyłem w celu wyrażenia opinii o Waszej ogromnej jadowitości xD Jeszcze niedawno wielki talent włoskiej piłki z niesamowitymi statystykami w spadkowej Brescii, po czym nagle okazuje się, że no w sumie to on nic nie pokazał i w sumie to dobrze, że do Milanu poszedł xD Jak to szybko człowiek zmienia swoje zdanie. Pozdrawiam tych bardziej kulturalnych kibiców Interu.
16.09.2020 o 07:15 przez Seba.
+4
Seba.
Piszesz tak, jakby kibice innych drużyn tego nie robili.
- Tonali nieoficjalnie w Interze: przereklamowany, przepłacony, kot w worku, Bakayoko go zjada
- Tonali w Milanie: największy talent włoski, świetny transfer, Maldini Buk, idziemy po Scudetto

Tak było zawsze, jest i będzie ;)
17.09.2020 o 12:20 przez Snake86
Snake86
Niesamowite statystyki? W którym miejscu?

W meczu Brescii z Interem nie było gościa widać na boisku.
15.09.2020 o 16:56 przez Claudio
+2
Claudio
No tak kocha Milan, że z miejsca zaakceptował ofertę Interu.
Jakbyśmy się na niego nie wypięli to by dziś grał sparing z Lugano.
Taka właśnie jest jego prawdziwa miłość do Milanu i chyba tylko milaniści w nią wierzą ;)
16.09.2020 o 15:42 przez Claudio
+1
Claudio
O jezu, ależ milaniści mnie minusują.
Prawda boli.
15.09.2020 o 16:36 przez djguclo87
djguclo87
On Milanowi kibicował od dziecka i dlatego tam się znalazł a nasi zobaczyli ze vidal nie jest w planach Barcy i nasi włodarze to wykorzystali :) transfer na duży + jak dla nas bo raczej dojdzie to w końcu do skutku
15.09.2020 o 15:12 przez Yascarr
-18
Yascarr
Kolejny po Jacku który wypina się na Inter i woli słabszy Milan. Widocznie ten Milan nawet w dołku to większy prestiż dla każdego piłkarza. Możemy im jedynie zazdrościć, że taki talent wolał dołączyć do nich.
15.09.2020 o 15:17 przez Seba.
+16
Seba.
No ja, to im zazdroszczę w szczególności miejsca w tabeli i corocznego oklepu w Derbach.
15.09.2020 o 15:57 przez El Imprezatore
+5
El Imprezatore
I żeby ten oklep w derbach pozostał.
15.09.2020 o 17:43 przez timon
+4
timon
,,dla kazdego piłkarza'' widzę, że znowu szef gnoil w pracy cały dzień i trzeba na Inter frustrację wylać 😂
15.09.2020 o 17:47 przez Yascarr
-5
Yascarr
timon nie wiem jak ty na to wpadłeś, ale niech ci bedzie :D
15.09.2020 o 18:32 przez WTC
+2
WTC
To jak Milan jest taki Glamour i Splendit, to zrób wreszcie wypad na ich stronę kibicowską i przestań szkalować Inter.
15.09.2020 o 20:06 przez Yascarr
-3
Yascarr
a może tak znajdź se inne zajęcie niż odpisywanie na moje komentarze? skoro masz z tym jakiś problem, to może sam zrób stąd wypad? splendit.. co za debil
15.09.2020 o 15:09 przez danielinter
danielinter
Na ten moment na poziomie Serie A nic nie pokazal.Wszystkiego najgorszego merdaczu
15.09.2020 o 15:08 przez Seba.
Seba.
On się chyba jeszcze moczy w nocy.
15.09.2020 o 14:20 przez Pader88
+2
Pader88
U nas co najwyzej grzalby lawe a tak ma szanse na scudetto z „wijelkim mylanem”...


żartowałem!
a tfffuuu na Ciebie!
15.09.2020 o 14:31 przez JoaoMario
+1
JoaoMario
No nie ma szans by wygryzł Joao Mario
15.09.2020 o 13:41 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
No i won!
15.09.2020 o 13:32 przez Kondzik
Kondzik
Lepiej powiedz że Conte cie skreslil a nie drzwi pozamykales po ofercie Milanu
15.09.2020 o 13:26 przez SETE
SETE
To już nie ma znaczenia. Chciał dołączyć do Interu i to jest fakt, teraz musi w mediach opowiadać ze kocha Milan :)
15.09.2020 o 13:24 przez inter30
+1
inter30
Zastanawia mnie czy faktycznie jest tak nimi zajarany, czy ma żal o to że Inter się na niego wypiął w ostatniej chwili bo ta jego podnieta brzmi niezdrowo
15.09.2020 o 13:01 przez GianniVersace
GianniVersace
"Kiedy uświadomiłem sobie, że mam szansę na dołączenie do składu Gattuso"
O co z tym chodzi
15.09.2020 o 13:41 przez AlwaysRemember
+1
AlwaysRemember
Oczywiście chodziło o skład Piolego :)

Shoutbox

Nitrogen 27.10.2020 10:40

Zamieszki na wiejskiej. Dyktator otoczony

Nasir 27.10.2020 10:40

takze jestem rozczarowany

Nasir 27.10.2020 10:40

magda niestety nie przyjela w calosci

cuba 27.10.2020 10:37

jakie to wszystko tu na zdrowo u la la :)

maniekfci 27.10.2020 10:37

16 300 nowych przypadków

maniekfci 27.10.2020 10:36

opisz jak Magda, kiedy następny protest w planach itp

maniekfci 27.10.2020 10:36

kroków mam nadzieję mało, liczę, że zrobię max 2 tys, wieczorem jakaś aktywność fizyczna, typowe życie aspirującego chada, ale niestety na etacie

maniekfci 27.10.2020 10:35

witam @Nasir, na śniadanie wg wzoru 5 + 5g + warzywo

Nasir 27.10.2020 10:34

witam maniek jakie posilki dzisiaj ile krokow jakie plany na wieczor

maniekfci 27.10.2020 10:26

fajna wymiana z kałesiakiem na forum

maniekfci 27.10.2020 10:26

endru witam

cuba 27.10.2020 10:22

chyba zwycięstwo obowiązkowe

cuba 27.10.2020 10:21

to co na dziś ?

Endru 27.10.2020 10:20

Ja gram tylko jak sa dobre bonusy i zwroty u buka minimalizuje przegrana swoich pieniedzy

cuba 27.10.2020 10:17

to się budujesz :)

Endru 27.10.2020 10:17

Ostatnio mam dobre prognozy wczoraj hajsy u buka wpadly :)

cuba 27.10.2020 10:15

Endru,sory za pomyłke

cuba 27.10.2020 10:11

Witam Endu wykrakałeś remis juwe

Endru 27.10.2020 10:10

Siema

cuba 27.10.2020 09:58

Witam wszyskich

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego piłkarza Interu w meczu z Genoą!

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 23 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Torino

Sobota, 24 października

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • FT

    Cagliari

    4 - 2

    Crotone

  • FT

    Benevento

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    Fiorentina

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • FT

    AC Milan

    3 - 3

    Roma

Sobota, 31 października

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

Niedziela, 01 listopada

  • 12:30

    Udinese

    ? - ?

    AC Milan

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 02 listopada

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    5

    13

  • 2

    Napoli (-1)*

    5

    12

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    11

  • 4

    Inter

    Inter

    5

    10

  • 5

    Juventus

    Juventus

    5

    9

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    6

  • 2

    Andrea Belotti

    5

  • 3

    Romelu Lukaku

    5

  • 4

    Francesco Caputo

    5

  • 5

    Giovanni Simeone

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27011

Liczba newsów: 37735