Archiwum shoutboksa

inter30 15.09.2020 09:10

moze jak kumbulla do romy to smalling do nas

Luki165 15.09.2020 09:10

no smalling jeszcze tak

Kazam 15.09.2020 09:10

smolink moze byc

inter30 15.09.2020 09:09

otamendi to jakis wysryw ewidentnie, stary gorzy od godina i zarabialby prawie tyle samo i kontrakt na 2-3 lata, idiotyzm

Pjerun 15.09.2020 09:09

ja bym smallinga sciagnal

Kazam 15.09.2020 09:09

tzn. powalaja, ale w innym sensie :D

Luki165 15.09.2020 09:09

xD

Kazam 15.09.2020 09:09

nazwiska laczone z Interem nie powalaja: aczerbi, otamendi

Luki165 15.09.2020 09:09

no izzo w tym roku cinko

Kazam 15.09.2020 09:08

icco sie obsral w tym sezonie

inter30 15.09.2020 09:08

zawsze jest lepiej miec godina niz jakiegos pionka izzo

Luki165 15.09.2020 09:08

haha

Kazam 15.09.2020 09:08

jak tak kochaja naszych grajkow

Kazam 15.09.2020 09:08

niech jeszcze im wcisna JM

Luki165 15.09.2020 09:08

Radek raczej zostanie i na otarcie łez chyba im daja tego Giodina

Kazam 15.09.2020 09:07

troche szkoda, ale bez przesady

Kazam 15.09.2020 09:07

godin zaczal ogarniac w trojce, ale motoryka juz nie ta.

Luki165 15.09.2020 09:07

no z tym Godinem to tez dziwna akcja

Pjerun 15.09.2020 09:07

mogl zostac jeszcze sezon

Pjerun 15.09.2020 09:07

Bardziej mi szkoda Godina niz Kumbuli

Luki165 15.09.2020 09:07

jeszcze jak koralova rozumiem tak tego Darmiana kompletnie

Luki165 15.09.2020 09:06

to nawet nie jest smieszne

Kazam 15.09.2020 09:06

xd

Luki165 15.09.2020 09:06

ale bedzie Darmian i Koralov

Kazam 15.09.2020 09:05

mielismy go nawet wypozyczac

Kazam 15.09.2020 09:05

bastoni tez mial byc uzupelnieniem

Pjerun 15.09.2020 09:05

Czy to są zawodnicy na drużynę walcząca o Scudetto? Wątpie

Kazam 15.09.2020 09:05

godyn odchodzi, skriniar nie ogarnia, ranokja tez odchodzi.

Kazam 15.09.2020 09:04

najpier sandro, teraz marasz

Kazam 15.09.2020 09:04

szkoda jesli to prawda, wielka szkoda

Luki165 15.09.2020 09:04

chyba ze wszystko jest postawione na jedna karte

Luki165 15.09.2020 09:04

Za Milika 20 , Za Kumbule 30 mln

Luki165 15.09.2020 09:04

no bedzie. Pytanie skąd ta Roma wezmie te 50 mln w przyszlym roku ?

Kazam 15.09.2020 09:02

pamietam ze mancziniego tez mielismy kupic :D kto nam zostaje z perspektywicznych grajkow na ligowym podworku? Milenkowik to za duzy wydatek i na pewno nie pojdzie na wyp z obligiem. Pewnie jakis icco

Kazam 15.09.2020 09:01

alez to bedzie bolesna beka jak marasz pojdzie do asr xD

Luki165 15.09.2020 08:57

ależ to jest tragikomedia

Luki165 15.09.2020 08:57

hahaha

Kazam 15.09.2020 08:57

kiedy skoncza im sie kontrakty xD

Luki165 15.09.2020 08:57

bo się nic póki co nie zapowiada :)

Luki165 15.09.2020 08:56

Ciekawe kiedy nasz szrot zacznie odchodzić

Luki165 15.09.2020 08:56

niech to się wkońcu wydarzy bo meczy ta saga strasznie

Dzonyy 15.09.2020 08:54

Ja wlasnie koncze espresso

Dzonyy 15.09.2020 08:54

witam

Nasir 15.09.2020 08:43

nie wstydzcie sie, piszcie cos

maniekfci 15.09.2020 08:22

nie do konća, ale staram się

Nasir 15.09.2020 08:14

to forma pewnie kosencja?

maniekfci 15.09.2020 08:13

thx nasir 30 b 0 ww 30 t

Nasir 15.09.2020 08:05

smacznego jakie makro

maniekfci 15.09.2020 07:09

witam u mnie pierwszy posiłek

pablo77 15.09.2020 00:11

Nikola Milenković ?

pablo77 15.09.2020 00:11

ja bym widział tego młodego z Fiorentiny na obrone

Skepta 14.09.2020 23:56

albo dawać starego capa Otamendiego i dajmy mu 4 kafle

Skepta 14.09.2020 23:52

dawać Izzo do nas :D

Luki165 14.09.2020 23:52

Kumbula do Romy :) Tonali w Milanie :) pięknie te młode talenty sprowadzamy co już praktycznie były nasze

pablo77 14.09.2020 23:36

ale on chyba w ufc nie walczyl tylko wlasnie DW sie za niego wstawił

pablo77 14.09.2020 23:32

nawet apel Dany White nie pomogł

pablo77 14.09.2020 23:32

no grubo

Skepta 14.09.2020 23:32

poyebani co? :D

pablo77 14.09.2020 23:31

słyszałem

Skepta 14.09.2020 23:31

slyszeliscie jakiegos irańskiego zawodnika UFC iran odyebal u siebie w kraju za uczestnictwo w protestach

pablo77 14.09.2020 23:30

ale za to jest niezawodny Gaga

pablo77 14.09.2020 23:30

borki juz chyba nie ma

Piter 14.09.2020 23:27

ciekawe czy już z fiorentiną będzie Inter krula i 1:1 w 86 minucie i wpuszczanie borki valero oraz candreve za hakimiego

pablo77 14.09.2020 23:26

my mamy Vidal day już od 3 tygodni :D

Nitrogen 14.09.2020 23:26

Wiemy

pablo77 14.09.2020 23:26

Schira zapowiada też jutro Vidal day :D

Piter 14.09.2020 23:25

kolejny rok i to samo będzie

Piter 14.09.2020 23:25

nawet jakbyśmy mieli mu gwarantować 1wszy skład to i tak wybrałby juve ze względu na pewne mistrzostwo bo u nas to wiadomo

pablo77 14.09.2020 23:24

przydałby się Dzeko na ławke, ale jak Juve go bedzie chciało do 1 składu to na pewno wybierze Juve

Nitrogen 14.09.2020 23:22

Juventus zaprowonował wymianę Dzeko-De Szylio. Roma się poważnie zastanawia @Ściera

pablo77 14.09.2020 23:21

a podobno Kulusevski nie chciał do Interu bo nie chciał grać w 3-5-2 :D

Nitrogen 14.09.2020 23:20

Po biografii okazało się, że Pirlo nigdy legendą Milanu nie był

Piter 14.09.2020 23:20

*legendę

Piter 14.09.2020 23:20

nitrogen jak sie czujesz że juve ukradło wam klubową gwiazdę

Nitrogen 14.09.2020 23:19

3-5-2 było z Nowarro

Piter 14.09.2020 23:19

włosy troche zobowiązują co

Piter 14.09.2020 23:19

no właśnie będę miał beke jak będzie to kolejny beton i 352 będzie grane xd

pablo77 14.09.2020 23:18

z Novara nie wiem czy nie grali 3-5-2

Czarson 14.09.2020 23:18

433 coś widziałem

Piter 14.09.2020 23:17

wiadomo coś o pirlo i jego preferowanym systemem gry w judkach?

Czarson 14.09.2020 23:17

Ależ mercato, rotacja tymi graczami jak loteria

pablo77 14.09.2020 23:17

no ciekawe czy Dzeko pojdzie do Juve

Nitrogen 14.09.2020 23:16

A Mylyk nadchodzi do Romy jeśli tylko Dzeko zaliczy won do Juve

Nitrogen 14.09.2020 23:16

Fajnie

pablo77 14.09.2020 23:16

niezle :)

pablo77 14.09.2020 23:16

wczoraj mówili, że Izzo idzie do Romy

Nitrogen 14.09.2020 23:16

Wiemy

pablo77 14.09.2020 23:15

Romano podał że Kumbulla idzie do Romy

Claudio 14.09.2020 23:15

tak jak i miesiąc temu, a może nie

Claudio 14.09.2020 23:15

Zgadza się jutro Vidal w Interze.

Claudio 14.09.2020 23:13

Kante dzis bez szału. Dobranoc

KibicInteru 14.09.2020 23:12

no i Vidal day jutro

KibicInteru 14.09.2020 23:08

kumbulla jednak w romie

pluto11 14.09.2020 22:37

Conte bedzie naciskal na Dzeko pewnie chyba ze Juve ktroe nie ma 9

Claudio 14.09.2020 22:30

James jaka brama

Nitrogen 14.09.2020 22:29

Dzeko musi wysapać wpierw

Nitrogen 14.09.2020 22:29

Ale jeszcze to się nie dzieje

Kredence 14.09.2020 22:28

Milik do Romy za 25 mln

pluto11 14.09.2020 22:09

Chyba nie mial wyjscia, a lepiej sie przyznac niz w zaparte isc ze on nic nie wie

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się