Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:45

dokł

Nitrogen 14.09.2020 15:42

Krzynówek jak na polskie warunki w tamtych czasach robił mega karierę

Imrahil 14.09.2020 15:41

a jak tam milan, podobno liczą sie w walce o scudetto

Imrahil 14.09.2020 15:38

alez on byl slaby, zerowa technika tylko szybkość i siła

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:37

:D

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:37

Krzynówek: Lewandowski nie jest warty 7 mln

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:37

ale tytuł artykułu lepszy

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:37

W zeszłym sezonie Jacek Krzynówek miał niewielki wkład w mistrzostwo Niemiec zdobyte przez VfL Wolfsburg. Reprezentant Polski był "Wilkiem" przez połowę sezonu. Nie grał wiele, ale okazuje się, że w klubie czeka na niego medal za mistrzostwo. Dziś Krzynówek zaczyna natomiast kolejny, już jedenasty sezon, w Niemczech.

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:36

Krzynówek zagrał tylko jesień w Wolfsburgu, a medal za mistrzostwo kraju ponoć dostał

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:36

pewnie nawet klub zrobiłby to

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:36

bo co to za koszt zrobić 10 czy 15 medali więcej?

Nitrogen 14.09.2020 15:35

O to samo w grach krajowych

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:35

jednak facet jest na treningach więc w jakimś stopniu przyczynia się do zdobycia pucharu

Nitrogen 14.09.2020 15:35

Powinien dostać każdy kto jest zgłoszony do kadry jeśli chodzi o rozgrywki UEFA

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:35

głupota

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:35

tak samo dla mnie śmieszny był przepis o tym, że Wasyl nie dostał medalu, bo rozegrał za mało spotkań

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:34

a nie byli w kadrze

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:34

+ Ci co zagrali coś w LM

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:34

może chodzi o 11 + rezerwowi w finale

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:34

na zdjęciu

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:34

widzę, że Bravo medal ma

Nitrogen 14.09.2020 15:34

Czyli po prostu dostaje kto pierwszy ten lepszy xD

Nitrogen 14.09.2020 15:33

No, a medal chyba dostał

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:33

nie zagrał

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:33

zresztą o czym rozmawiamy :D

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:33

Toldo nie zagrał, a miał medal

Nitrogen 14.09.2020 15:33

A ta Pirola coś zagrała w LE?

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:32

a jednak nie zagrał

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:31

coś takiego

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:31

i czytałem kiedyś, że jak zmienił klub, to na korkach miał napisane "zwycięzca CL" :D

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:31

Arnautović dostał, bo zagrał parę min

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:31

Np

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:30

Czy krhin

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:30

No ale w 2010 Orlando ni dostal

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:30

bo było coś z Claudio Bravo, że chyba nie dostał medalu, bo grał w PD, ale w CL nr. 1 był Ter Stegen

Nitrogen 14.09.2020 15:30

Dokł Randama

Nitrogen 14.09.2020 15:30

No faktycznie coś było, ale tytuł chyba może sobie przypisać

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:30

W lm chyba zgloszona kadra cala dostaje

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:30

patrzę na zdjęcia Orlandoniego i ma puchar, ale na szyi brak medalu

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:30

Zeby dostac medal

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:29

Chyba trzeba zagraf w meczu

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:29

i coś tam sapali, że niby nie ma medalu

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:29

bo kiedyś pamiętam, że Ter Stegen grałw CL, a Bravo już nie

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:29

no właśnie nie wiem

Nitrogen 14.09.2020 15:28

W pucharach chyba wystarczy być w kadrze żeby odebrać medal/mieć zaliczony triumf

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:25

A tak to wszędzie lawa

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:25

chyba z Werderem zagrał

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:25

On chyba w ternanie chyba tylko cos gral

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:25

Berni nigdy nie był bramkarzem na poziomie serie a

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:24

ale ja tego nawet nie pamiętam :D

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:24

bo widzę, że na wikipedii ma 1 spotkanie

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:24

Orlandoni chyba nawet zagrał w CL

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:23

a jednak u nas trenuje

Klinsi64 14.09.2020 15:22

z drugiej strony dowhan w legii tez byl nikim jako zawodnik

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:22

to jest akurat pewne

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:22

Orlandoni > Berni

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:22

I chyba nienajgorzej to wyszlo

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:22

ale nie w Interze jednak

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:22

Ligowy

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:21

Orlandoni to jakis mecz gral

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:21

I mysle ze typ to poziom okregowki moze byc

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:21

Orlandoni chyba jest trenerem bramkarzy

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:21

Ja pamiętam typa z dwoch sparingow de

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:21

bo co innego może nauczyć?

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:21

jak sapać z ławki

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:20

No wlasnie xd

Klinsi64 14.09.2020 15:20

przeciez ten amator bronic nie potrafi

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:20

A co on ma ich kuhwa nauczyc

ZnawcaCalcio 14.09.2020 15:18

a Berni nie miał zostać trenerem bramkarzy?

KoBa 14.09.2020 15:14

pewnie w pośredniaku już był

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:14

Ciekawe czy berni bedzie kontynuowal kariere :lol:

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:12

Dopoki mu sie bedzie chcialo siedzieć

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:12

Pewnie z 5 lat zostanie na lawce

KoBa 14.09.2020 15:11

dokl, drużynę buduje się od tyłu

AlwaysRemember 14.09.2020 15:08

najważniejsze negocjacje już z nami, teraz pójdzie z górki

Orzeu 14.09.2020 15:07

tylko trochę malo hajsu

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:07

Perisic

Orzeu 14.09.2020 15:07

ciekawe

Orzeu 14.09.2020 15:06

powrót do Premier League

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:06

Nainggolan, Hakimi, Kolarov

pablo77 14.09.2020 15:06

widziałem tylko, że pisał vidal is not flying to milano tonight :)

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:06

Fajnie ze jutro sparing ocencie

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:05

Romano

pablo77 14.09.2020 15:05

kto tak powiedział ?

CzarodziejCzasu 14.09.2020 15:05

Eriksen odchodzi

pablo77 14.09.2020 15:03

Zostawcie Eriksena w spokoju :[

ZnawcaCalcio 14.09.2020 14:57

padło na Eriksena

ZnawcaCalcio 14.09.2020 14:57

Conte musiał się nad kimś znęcać

Skepta 14.09.2020 14:56

dokladnie conte potrzebuje zolnierzy a nie pilkarzy, dlatego Mandzukic zapraszamy

Orzeu 14.09.2020 14:55

tu trzeba żołnierzy

Skepta 14.09.2020 14:55

ale go zrobilismy w uja :lol: na uj my go sprowadzalismy w zimie?

ZnawcaCalcio 14.09.2020 14:55

umęczony Eriksen :((((

Skepta 14.09.2020 14:54

tu trzeba topornego rzemieslnika pracusia wybieganego a nie technika

Skepta 14.09.2020 14:54

Eriksenik zbyt zaawansowany technicznie na Inter Contego

Orzeu 14.09.2020 14:50

:lol:

CzarodziejCzasu 14.09.2020 14:49

Bylo miło

CzarodziejCzasu 14.09.2020 14:48

Eriksen bye bye

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:49

chyba nawet Handa tyle nie zarabia co Borubar miał w ostatnim sezonie

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:49

jednak te 2 mln dostał rok temu :D

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się