Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:48

był jakiś ranking to był 4 najlepiej zarabiającym piłkarzem, który nie rozegrał nawet 1 spotkania w PL w poprzednim sezonie

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:48

pewnie mniejszy hajs, ale to PL więc myślę, że +1 mln by dostał

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:47

w sumie jakby utrzymali się w lidze to miał dostać jeszcze na rok umowę

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:47

w ostatnim sezonie był 3

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:47

nie

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:47

ale to pewnie był kontrakt jeszcze z okresu jak był nr. 1

Nitrogen 14.09.2020 13:47

Nie no drugim chyba

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:47

był 3 bramkarzem

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:47

tak

Nitrogen 14.09.2020 13:44

Serio Borubar tam zarabiał 2 mln?

Nitrogen 14.09.2020 13:44

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:37 jak Boruc miał +2 mln funty rocznie

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:42

tylko przydałby im się napastnik

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:42

według mnie sensownie wzmocnili się

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:42

ale i tak lepsze okienko niż w 2017

Sub-Zero 14.09.2020 13:39

Na stronie milanu tradycyjnie żyją w innej rzeczywistości, mówią że okienko 9/10 a prawego obrońcy jak nie było tak nie ma. A atak opierają na pradziadku Ibrahimovicu :)

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:37

jak Boruc miał +2 mln funty rocznie :D

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:37

on w MC pewnie zarabia podobnie jak Godin u nas

jaszczomb 14.09.2020 13:36

pozbywamy sie godina bo za duiza peensja a wezmiemy otamendiego za hajs i podobna pensje xD

jaszczomb 14.09.2020 13:36

nie no co za bzdura

CzarodziejCzasu 14.09.2020 13:32

Otamendi ogarnie trojke z tylu na pewno co

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:30

Inter In Talks With Man City Over Nicolas Otamendi Italian Media Claim

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:28

ależ upadek

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:27

oni chyba już w League one

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:27

dokł xd

jaszczomb 14.09.2020 13:27

niech lepiej sanderland oddaje hajsy w koncu

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:27

ciekawe kto spadnie

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:26

i Leeds może być ciekawym projektem

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:26

ale o LE powalczy parę ekip

CzarodziejCzasu 14.09.2020 13:26

No bo co innego?

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:26

też bym tak obstawiał

CzarodziejCzasu 14.09.2020 13:25

Tak

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:25

MC, Liverpool, MU i Chelsea?

CzarodziejCzasu 14.09.2020 13:25

Wiadomo kto bedzie w czworce

CzarodziejCzasu 14.09.2020 13:25

Nie bedzie zazarta

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:25

nawet o LE

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:25

ale w PL będzie zażarta walka o LM

jaszczomb 14.09.2020 13:24

co na to timżoze

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:24

ale Carlo przyciągnął paru zawodników swoim nazwiskiem

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:24

jak patrzę na wyjściowy skład

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:23

ale całkiem fajną ekipę zrobili

Nitrogen 14.09.2020 13:23

No Everton bardzo dobrze zagrał

CzarodziejCzasu 14.09.2020 13:23

No mourinho osrany zupełnie

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:23

Everton ponoć wysrał Tottenham

CzarodziejCzasu 14.09.2020 13:22

Milan jest obecnie glownym kandydatem du tytułu

jaszczomb 14.09.2020 13:22

milan skueduto post covid to i kupuja jak na miszczuf przystalo

Kredence 14.09.2020 13:22

Castagne wczoraj brameczka w debiucie

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:21

to już w ogóle luksus u nich

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:21

Lampard zrobił LM tym co miał

CzarodziejCzasu 14.09.2020 13:21

Milan niezwykle mercato

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:21

więc mogą szaleć

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:21

ale Chelsea zaoszczędziła grubą kapuchę

CzarodziejCzasu 14.09.2020 13:21

No i Milan

KibicInteru 14.09.2020 13:21

tylko Chelsea kupuje

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:21

średnio to wyglądało

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:20

widziałem go w repr. Niemiec

KibicInteru 14.09.2020 13:20

wszędzie tak jest

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:20

mnie coraz mniej przekonuje Gosens

CzarodziejCzasu 14.09.2020 13:20

Jesli nie dzeko to bralbym tego jovicia

jaszczomb 14.09.2020 13:20

wlosi pewnie na styk z budzetem i popstr covid nie ma siana

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:20

nagle Inter i Juve trochę odpuściły sobie

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:20

jeśli chodzi o Włochy

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:20

dziwne mercato

jaszczomb 14.09.2020 13:20

pragne wymiany dalbert +10 za gosensa

KibicInteru 14.09.2020 13:20

po alonso ruszymy na koniec okienka

Kredence 14.09.2020 13:19

kompletna cisza

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:19

a wiadomo co z Gosensem?

Kredence 14.09.2020 13:18

wiec zwykle pyerdolenie

Kredence 14.09.2020 13:18

Real to plotka a w kwestii Barcelony bez zmian

Kredence 14.09.2020 13:17

Fabrizio Romano @FabrizioRomano · 26 min W odpowiedzi do @ACube43414826 no breakthroug from Barça for Lautaro and there’s nothing with Real Madrid despite some rumours

Klinsi64 14.09.2020 13:16

jak to tak nikogo nie kupic?

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:16

na to wygląda KoBa

KoBa 14.09.2020 13:16

widocznie Barca musi kupic kogoś za gruby hajs na grubym kontrakcie do ataku w każde okno

KibicInteru 14.09.2020 13:15

depaya chca kupić

Klinsi64 14.09.2020 13:15

po takim wysrywie to powinni portal zamknać

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:15

bo tam będzie przesyt z przodu

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:15

nie lepiej spróbować Barcelonie z Griezmannem jako 9?

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:15

here we go

jaszczomb 14.09.2020 13:14

no lautarak pragnie kuski mesiego

Klinsi64 14.09.2020 13:14

to kto tak wysrał?

Kredence 14.09.2020 13:14

to brednie

Kredence 14.09.2020 13:14

Romano zdementował temat Lautaro do Realu

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:14

Luka Jovic's Style of Play Counter attack threat Likes to do layoffs Plays the ball off the ground often Likes to play long balls Indirect set-piece threat Gets fouled often Does not dive into tackles

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:13

ale jakie on atuty ma?

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:13

miał fajny sezon w Eintrachcie

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:13

to dobry jest?

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:13

a ten Jović

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:12

dokł

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:12

jaszczomb 14.09.2020 13:12 yesterday was vidal day, today is vidal day, tommorow is vidal day, evry day is vidal day

KoBa 14.09.2020 13:12

Romano zdementował kształt oferty czy rozmowy z Realem?

ZnawcaCalcio 14.09.2020 13:12

dzień dobry

jaszczomb 14.09.2020 13:12

yesterday was vidal day, today is vidal day, tommorow is vidal day, evry day is vidal day

Orzeu 14.09.2020 13:09

dokl

Klinsi64 14.09.2020 13:07

za fajnie to wygladalo by bylo prawda

Klinsi64 14.09.2020 13:06

zdecydujcie sie

Orzeu 14.09.2020 13:06

romano zdementowal

Nitrogen 14.09.2020 12:55

Póki co cisza u Romano

jaszczomb 14.09.2020 12:54

?

jaszczomb 14.09.2020 12:54

Kredence 14.09.2020 12:51 no i Romano wyjaśnił temat Lautaro w Realu xd

Claudio 14.09.2020 12:53

Teraz znowu info ze 50mln + Jovic...

Kredence 14.09.2020 12:51

no i Romano wyjaśnił temat Lautaro w Realu xd

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się