Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

mroowa111 13.09.2020 12:58

skedutto jak nic

mroowa111 13.09.2020 12:58

handa skriniar de vrij bastoni hakimi barella brozo eriksen kolarov lukaku lautaro

mroowa111 13.09.2020 12:56

aha oki

WTC 13.09.2020 12:50

potwierdzony numer jest tylko Kolarova

WTC 13.09.2020 12:50

usunęli już tę informację z oficjalnej strony

mroowa111 13.09.2020 12:50

55 wybrał

jaszczomb 13.09.2020 12:47

mozna zlozyc petycje o usuniecie tego podusera joao mario na stale?

WTC 13.09.2020 12:45

przecież Hakimi nie wybrał jeszcze numeru

Kondzik 13.09.2020 12:44

Bo pajac zostaję

Endru 13.09.2020 12:44

Gagliardini powinien miec numer zero koniec kropka

Endru 13.09.2020 12:44

Gagliardini ty idioto czemu nie oddałeś numeru hakimiemu

WTC 13.09.2020 12:43

ty jesteś najgorszym trollem tej strony ostatnich lat

JoaoMario 13.09.2020 12:43

Milanie

jaszczomb 13.09.2020 12:43

utkaj tam bezbeku

JoaoMario 13.09.2020 12:43

Powinni razez z Joao Mario mieć zastrzeżone numery coś jak Maldini w Onterze

JoaoMario 13.09.2020 12:42

Yuto to obok Andrzeja najwieksza legenda Interu ostatnimi czasy

Klinsi64 13.09.2020 12:19

a propos Yuto,wczoraj miał 34 urodziny gdzie news na tą okolicznosc?

Kusy 13.09.2020 11:58

Kubica 9 w w kwalifikacjach samochodem prywatnym, Jezu jak on to zrobił to nie wiem, pewnie i tak będzie na końcu stawki

Rebelde 13.09.2020 11:58

oglądam mecz Juve, co ten Pellegrini taki napuchnięty? Chyba pare KG za dużo

Lopez 13.09.2020 11:58

Witamy Kusy

WTC 13.09.2020 11:58

cześć kusy

pluto11 13.09.2020 11:58

Hakimi bedzie gral z 55 oby nie byl naszym drugim Yuto

Lopez 13.09.2020 11:57

wiem,że Klinsiemu to nie pierwszy raz przy okazji okienka tłumaczę. jetem tego pewien na 110%

WTC 13.09.2020 11:57

czytelnik wchodzi i widzi plotę sprzed 2 - 3 dni i myśli sobie - kurva, znowu to samo

Kusy 13.09.2020 11:57

Cześć Adam, Lopec i Wtc

WTC 13.09.2020 11:57

ty jako członek redakcji wiesz jak to działa, ale odbiorca nie ma takiego obowiązku

Klinsi64 13.09.2020 11:56

zaorac polski futbol

Klinsi64 13.09.2020 11:56

w cafe futbol rozmowa o kadrze i już zjezdzaja na temat gry LFC czy Francji na MŚ w Rosji :D

Lopez 13.09.2020 11:54

jak wiemy, ze coś się powtórzyło i nie wrzucamy tego, to sapy, że nic w mercato nie ma WTF :D

Lopez 13.09.2020 11:53

Klinsi - wiesz, że nie każdą aktualizację zawsze pisze jedna osoba tylko w ciągu mercato każdy redaktor może coś dorzucić? Myślisz, że pamiętamy co pisali trzy dni temu? to są proste sprawy, a ich nie ptrafisz zrozumieć nawet na chłopski rozum

Kusy 13.09.2020 11:49

Wtedy mnie zacytuj

Kusy 13.09.2020 11:49

Derby Łodzi

Kusy 13.09.2020 11:49

Nitrogen jesteś, ponoć mnie cytujes. Środa przed brama czekam

Klinsi64 13.09.2020 11:40

no ale rozumiem show must go on

Klinsi64 13.09.2020 11:39

potem sie groch z kapusta sie z tego robi i ludzie sie sraja o nieaktualne ploty :D

Klinsi64 13.09.2020 11:38

aha

Lopez 13.09.2020 11:38

ale może wtedy było inne źródło?

Klinsi64 13.09.2020 11:38

vecino i zenit np

Klinsi64 13.09.2020 11:38

albo cos zapodajecie co było 3 dni temu

Lopez 13.09.2020 11:38

którą?

Klinsi64 13.09.2020 11:37

powtarzacie te same ploty

Lopez 13.09.2020 11:37

opszi klinisak

Klinsi64 13.09.2020 11:37

zawsze mnie to wcurwia

Klinsi64 13.09.2020 11:37

kierwa ale wy sie powtarzacie w tym mercatolive

Klinsi64 13.09.2020 11:36

jak to kawał gnoja?przecież to chad

Klinsi64 13.09.2020 11:35

pewnie mu te zdrady przeszkodziły w 2 ostatnich sezonach 15 bramek strzelic

Vancore 13.09.2020 11:23

nie zeby mnie to obchodzilo ale fakt faktem to kawal gnoja

Rebelde 13.09.2020 11:23

bo*

Rebelde 13.09.2020 11:23

ważne, po na koniec wyru** Inter

Lopez 13.09.2020 11:22

Ilosc lajdakow musi sie zgadzac

WTC 13.09.2020 11:22

co was obchodzi kogo rucha

WTC 13.09.2020 11:22

ważne że w piłkę kopnąć prosto potrafi

Rebelde 13.09.2020 11:21

a potem zrobił dziecko tej modelce i kopnoł ją w D po 10 latach romansowania

Skepta 13.09.2020 11:02

odpjerdolylo od pieniazkow, zapomnial co najwazniejsze, czyli rodzina

Skepta 13.09.2020 10:58

wlasnie wyczytalem ze kolarov przez 10 lat zdradzal zone z jakas modelka xddd koles ma smietnik zamiast serca

Skepta 13.09.2020 10:50

ogladam juz kilka minut i novara ic hzamyhka w polu karnym

SETE 13.09.2020 10:42

I klasyczne już baty Widzewa

SETE 13.09.2020 10:42

Zwycięstwa Tychów i Łódzkiego Klubu Sportowego

SETE 13.09.2020 10:41

Siema chlopaki, widzę ze dobry weekend w fortuna 1 lidze

Lopez 13.09.2020 10:28

wzmocniliśmy ochronę celi

Nitrogen 13.09.2020 10:25

Jezu ten psychol to dalej czyta xD

Nitrogen 13.09.2020 10:25

Użytkownicy online: 4 (Lopez, Nitrogen, Savulikees nutcracker ) oraz 31 gości

Michellaga 13.09.2020 10:16

i to ten wielki kapitan milana

Michellaga 13.09.2020 10:15

Batoni 45 mln

Michellaga 13.09.2020 10:15

Romanioli 36mln

Nasir 13.09.2020 10:03

savu nie wstydz sie, pisz cos

WTC 13.09.2020 09:43

moim mentorem w PN jest Janusz Jojko

Pader88 13.09.2020 09:31

facepalm

Pader88 13.09.2020 09:31

No i dlatego taki kasztan

Pader88 13.09.2020 09:30

JoaoMario 12.09.2020 23:09 Kto jest waszym mentorem jesli chodzi o pilke nożną ?? ?? Bo moj jest w nicku

JoaoMario 13.09.2020 09:22

Lini

JoaoMario 13.09.2020 09:22

Chupo Moting nie trafil z loni bramkowej

ragnar 13.09.2020 07:19

Przebił Gaglie, jednak sie da

Czarson 13.09.2020 03:05

Aaaaaa reinkarnacja

Alfa 12.09.2020 23:28

reinkarnacja

Alfa 12.09.2020 23:28

peruke jeszcze zaloz i nie ma szans

WTC 12.09.2020 23:23

na początek zgoliłem wąsa to może mnie lutończyk nie pozna

Alfa 12.09.2020 23:21

a ten to po prostu losowo wybrali

Alfa 12.09.2020 23:21

oni chyba zadnych nie ogladaja

InterMistrzKamil 12.09.2020 23:14

Ojj obejrzeli jeden mecz xD

JoaoMario 12.09.2020 23:10

Prawdziwa legenda Intetu i Portugalskiej piłki

JoaoMario 12.09.2020 23:09

Kto jest waszym mentorem jesli chodzi o pilke nożną ?? ?? Bo moj jest w nicku

Alfa 12.09.2020 23:08

a ogolnie luj

Alfa 12.09.2020 23:08

kosmonauta akrobata

jaszczomb 12.09.2020 23:04

hultaj i nicpon

Alfa 12.09.2020 23:04

no i jest golomp rzezimieszek

jaszczomb 12.09.2020 23:03

hashyahashahaahwfhaqhahaha

jaszczomb 12.09.2020 23:03

napisal zycie przez rz a nie z

jaszczomb 12.09.2020 23:03

hasdhasehfaswdehgqwAEHGQWHGE\

Alfa 12.09.2020 23:03

ciekawe kto pierwszy mi wypomni rzycie przez rz a nie ż

Alfa 12.09.2020 22:52

bitelz naklamal jak zwykle :/

Alfa 12.09.2020 22:51

wiec jak to jest

Alfa 12.09.2020 22:51

wutec rzyje a mial nie rzyc

Czarson 12.09.2020 22:48

tez skonczylo sie w klopie

jaszczomb 12.09.2020 22:48

sie lepiej przyznaj jakiego stracha ci lutonczyk napedzil

WTC 12.09.2020 22:41

napędził stracha Klopowi

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się