Archiwum shoutboksa

Lopez 12.09.2020 22:12

no

Nitrogen 12.09.2020 22:12

Pewno cenzor

bitels10 12.09.2020 22:12

Lopez za co jest najkrótszy ban i ile trwa?

Nasir 12.09.2020 22:12

sranie w lesie jak cos

Nasir 12.09.2020 22:12

moge mu dac namiot

Nitrogen 12.09.2020 22:12

No może w budzie

Lopez 12.09.2020 22:12

a nocleg?

Nitrogen 12.09.2020 22:11

Tzn ci z małej oczywiście

jaszczomb 12.09.2020 22:11

na sortowni ma 3,5 nadzyr wiec nie da rady

Nasir 12.09.2020 22:11

jez klinsi takie sprawy to na pw

Nitrogen 12.09.2020 22:11

Nie może Ci dać znać, bo zbanowani nie mogą pisać

Nasir 12.09.2020 22:11

Klinsi64 12.09.2020 22:10 lopec długa masz wędke?

Nasir 12.09.2020 22:11

savu jak to czytasz to na wiosne bede potrzebowal sily roboczej do karczowania nowej dzialki, place 2funty za godzine plus rybka na obiad, daj znac na pw czy pasuja warunki

Lopez 12.09.2020 22:11

ty dostaniesz leszcza :D

Lopez 12.09.2020 22:10

klinsi chcesz dostać ode mnie rybkę?

Nitrogen 12.09.2020 22:10

1 stycznia Suwalski wyładuje swoją frustrację i wyłapie do 1 stycznia 2022 roku

Skepta 12.09.2020 22:10

grypser

Skepta 12.09.2020 22:10

nie potrzebnioe w sumie na tak dlugo, ten savulieks to widac ze jakis 40 latek z zasadami

Lopez 12.09.2020 22:10

no teraz pewnie wysunałem się na czoło rankingu

Klinsi64 12.09.2020 22:10

lopec długa masz wędke?

Czarson 12.09.2020 22:09

dobrze go podszedl

Czarson 12.09.2020 22:09

lopec do wedkarz amator

bitels10 12.09.2020 22:09

jeszcze

Lopez 12.09.2020 22:09

ja nie dostałem rybki

Klinsi64 12.09.2020 22:09

obiecał mu dorsza tym razem

Skepta 12.09.2020 22:09

o wlasnie ciekawe czy Antoniowi Conte tez wyslal na emaila to zdjecie

Nasir 12.09.2020 22:09

savu teraz nerwowo pali szluga i odswieza sb, wlasnie proboje zalozyc multikonto

Czarson 12.09.2020 22:09

w gescie wdziecznosci za ten bilet

Czarson 12.09.2020 22:09

pewnie lopec mu powiedzial

Lopez 12.09.2020 22:09

1 stycznia dostaniecie wszyscy listy z luton z nabojem w środku

Czarson 12.09.2020 22:09

gdzie mieszka dzony

Skepta 12.09.2020 22:08

to jakis swir jest

Skepta 12.09.2020 22:08

ale ja bym sie w sumie cykal bo on cos gasdal ze dane moze sie dowiedziec dzonego tam wystalkowal gdzie mieszka juz

Skepta 12.09.2020 22:08

nie chce tego wysluchiwac

Skepta 12.09.2020 22:07

nie bedziem i grozil

Klinsi64 12.09.2020 22:07

myslałem że zdjecie formy

Lopez 12.09.2020 22:07

savu siedzi skepta wyszedł XD

Nasir 12.09.2020 22:07

https://prnt.sc/ug803a

bitels10 12.09.2020 22:07

poka

Skepta 12.09.2020 22:07

tez dostales rybke nasir?

Nasir 12.09.2020 22:07

savu przeslal mi tez fotke ze swojego pokoju mowi ze w grupie razniej

Lopez 12.09.2020 22:07

do 1 stycznia

jaszczomb 12.09.2020 22:06

na ile czasu w choroszczy sawulniks

Czarson 12.09.2020 22:06

Ktoś go zauważył w końcu

Lopez 12.09.2020 22:06

pewnie śledzia

Nasir 12.09.2020 22:06

savu nie dosc ze musi dzielic pokoj z 12 husarzamy jp100% i zajadac rybki wygrzebane ze smietnika to teraz jeszcze ban

Czarson 12.09.2020 22:06

Jak się cieszy

Lopez 12.09.2020 22:06

to jest już taka recydywa

Skepta 12.09.2020 22:06

tez od niego dostalem rybke :D

bitels10 12.09.2020 22:06

niespodziewany gość co

Lopez 12.09.2020 22:05

wpadne na wigilie z rybą

Lopez 12.09.2020 22:05

Czarson 12.09.2020 22:05 Dostał bilet to leci XDD

Lopez 12.09.2020 22:05

Jezu po co ja to pisałem

bitels10 12.09.2020 22:05

xd

Czarson 12.09.2020 22:05

Dostał bilet to leci

Nitrogen 12.09.2020 22:04

Wiedz Lopez, że jesteś już pod obserwacją

bitels10 12.09.2020 22:04

wbijasz do Luton w sylwka?

jaszczomb 12.09.2020 22:04

ile czasu w choroszczy?

Lopez 12.09.2020 22:04

zorganizowałem mu sylwestra

jaszczomb 12.09.2020 22:04

tylko dumnie przewraca paczki w sortowni z wypieta do przodu piersia

jaszczomb 12.09.2020 22:03

husaria nie klania sie nikomu

Nitrogen 12.09.2020 22:02

Będzie miał więcej czasu żeby zlizywać gówno z buta angielskiego Pana

bitels10 12.09.2020 22:02

nie idź

jaszczomb 12.09.2020 22:02

xdddddddd

Lopez 12.09.2020 22:02

dobra ide banować czubka

Lopez 12.09.2020 22:02

Savulikees 12.09.2020 18:47 Powiem tylko tyle że rybka z uciętą głową powędrowała do 5 delikwentów

bitels10 12.09.2020 22:01

7 już

Lopez 12.09.2020 22:01

Klinsi64 12.09.2020 18:49 Sawulikec jak jezus jedna rybe w 5 zamienil XDDDDD

Nitrogen 12.09.2020 22:01

I mówię to na serio xD

Nitrogen 12.09.2020 22:01

Podobno w najgorszej sytuacji jest Nasir i Skepta

bitels10 12.09.2020 22:01

ktoś miesza w zesnaniach, miało być top5 a jest już 6

Nitrogen 12.09.2020 22:01

A nie. Rybie głowy miały dojść pocztą potem

Czarson 12.09.2020 22:00

XDD

Nitrogen 12.09.2020 22:00

Podobno tylko 5 wybrańców dostała rybie głowy

bitels10 12.09.2020 22:00

Ty też Czarson?

Lopez 12.09.2020 22:00

https://prnt.sc/ug5cwf

Czarson 12.09.2020 22:00

tez to dostaliscie?>>>?\

Czarson 12.09.2020 22:00

https://prnt.sc/ug5cwf

bitels10 12.09.2020 22:00

dokł Lopez moja widocznie miała głowę i prawdopodobnie żyje sobie dalej w akwarium

Czarson 12.09.2020 21:59

jezu ale beka

Czarson 12.09.2020 21:59

Klinsi64 12.09.2020 21:53 lopec ta makrela w gazecie na wycieraczce to były pogrózki z luton a nie prezent

Lopez 12.09.2020 21:59

Savulikees 12.09.2020 19:03 Nie wysyłałem to bitelsowi. Wysyłam tylko martwe bez głowy i z reguły te same zdjecie. Nie chce sie rozdrabniać.

bitels10 12.09.2020 21:58

to prawda

Lopez 12.09.2020 21:58

WTC 12.09.2020 19:06 zmienię na profilu w sekcji ''Miasto'' na Nowy Jork xdd

Nitrogen 12.09.2020 21:57

Dzonny okrutnie upokarzał patusa

jaszczomb 12.09.2020 21:57

przyszedl wysprzeglil sierpa i poszedl

Lopez 12.09.2020 21:57

to czemu on nie banował

Nitrogen 12.09.2020 21:57

Dzonny był dziś wybitny

Lopez 12.09.2020 21:57

CO?

jaszczomb 12.09.2020 21:57

najlepszy byl dzony

Nitrogen 12.09.2020 21:57

"Łukaszu drogi" xD

bitels10 12.09.2020 21:57

może chodziło o ustawke na wutke

Nitrogen 12.09.2020 21:56

WuTeC niebywale gościa obijał

Nitrogen 12.09.2020 21:56

Savulikees 12.09.2020 19:06 WTC. Łukaszku drogi, na ciebie tez przyjdzie pora. Nie martw się, wywącham wiecej danych

Lopez 12.09.2020 21:56

o której Wam groził? popatrze i wyciągne konsekwencje

bitels10 12.09.2020 21:55

ja miałem byc bezpieczny

Lopez 12.09.2020 21:55

wrzucice mi screena jednego na pw

bitels10 12.09.2020 21:55

wszystkich?

Nitrogen 12.09.2020 21:55

On groził, że nas wszystkich dorwie i sobie porozmawiamy

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się