Archiwum shoutboksa

Nitrogen 12.09.2020 21:55

Niestety patus z Luton nas już szukał

Lopez 12.09.2020 21:55

:lol:

Lopez 12.09.2020 21:54

dostaliście na pw zdjęcia ryby na wycieraczce>? :D

bitels10 12.09.2020 21:54

masakra

jaszczomb 12.09.2020 21:54

xDDDDDDDDDD

jaszczomb 12.09.2020 21:54

Klinsi64 12.09.2020 21:53 lopec ta makrela w gazecie na wycieraczce to były pogrózki z luton a nie prezent

Klinsi64 12.09.2020 21:53

smakowała?

Klinsi64 12.09.2020 21:53

lopec ta makrela w gazecie na wycieraczce to były pogrózki z luton a nie prezent

bitels10 12.09.2020 21:50

jednego orzeszka z crunchera

Lopez 12.09.2020 21:50

z 2 zł na cole max

Lopez 12.09.2020 21:50

w sumie wiele bym za niego nie wział

jaszczomb 12.09.2020 21:50

wszyscy zyskuja

jaszczomb 12.09.2020 21:50

wlasnie caly myk jest w tym, ze nikt nie traci

Lopez 12.09.2020 21:49

skepciaka moge dorzucić gratis, niech strace

jaszczomb 12.09.2020 21:49

wydaje mi sie, ze gratis to uczciwa cena

jaszczomb 12.09.2020 21:48

najwazniejsze pytanie to czy skepciak jest gratis czy nie

Lopez 12.09.2020 21:48

no już można by coś pomyśleć

bitels10 12.09.2020 21:48

ale crunchera takiego

Lopez 12.09.2020 21:48

nie lubie

Alfa 12.09.2020 21:47

masakra jakas

bitels10 12.09.2020 21:47

a za snikersa?

bitels10 12.09.2020 21:47

co łaska xd

Lopez 12.09.2020 21:47

co łaska, ale teraz trzeba uwzględnić procent na orła

bitels10 12.09.2020 21:45

wnoszę o publikację tabeli opłat ile za ile za kogo

jaszczomb 12.09.2020 21:44

dobra dobra lopek, lepiej powiedz jak duzy przelew cie przekonal aby akurat sprawdzac czy cie nie ma gdzie indziej

Lopez 12.09.2020 21:43

nie mam czasu siedzieć non stop na sb

jaszczomb 12.09.2020 21:42

no lopec byl oplacony aby tu nie byc 3h temu

Nasir 12.09.2020 21:42

taki straznik a nie wie co sie na sb dzieje

Lopez 12.09.2020 21:41

jakie groźby?

Nasir 12.09.2020 21:41

ciekawe czemu lopeziakowa teraz nie banuje za grozby

Lopez 12.09.2020 21:39

normalnie za usunięcie klienta biorę min. 500 zł, ale tym razem nie było ządnej oferty ;(

Lopez 12.09.2020 21:38

nic nie wziąłem

Nasir 12.09.2020 21:38

no juz randam jechal do mnie z wyrokiem

Nitrogen 12.09.2020 21:37

Podobno jest na ciebie wyrok Nasir

jaszczomb 12.09.2020 21:37

skepciak ci wysyla i nie robisz problemu

Nasir 12.09.2020 21:37

no i smacznego

Nasir 12.09.2020 21:37

savu zamiast opisywac to postuje zdjecia swojego posilku

Nasir 12.09.2020 21:36

czy to bezpieczne otwierac czy jakies gej porno?

Nasir 12.09.2020 21:35

mam jakis message od savulikes

Nasir 12.09.2020 21:34

witam

Alfa 12.09.2020 21:23

no to rip panowie

bitels10 12.09.2020 21:09

niektórzy się boją i chcą iść na ugodę

jaszczomb 12.09.2020 21:09

:lol:

bitels10 12.09.2020 21:08

Savulikes czy wyrok jest prawomocny?

Savulikees 12.09.2020 21:07

jeszcze, ja wszystko obserwuje ;)

WTC 12.09.2020 21:01

21:01 Patus z Luton jeszcze mnie nie dorwał

Dzonyy 12.09.2020 20:39

Widocznie nie doczyscil

Dzonyy 12.09.2020 20:39

Dostałem, ale na brudnym talerzu

Dzonyy 12.09.2020 20:39

Jestem.

IlCapitano 12.09.2020 20:30

Jem koreczki po giżycku pychota

Pader88 12.09.2020 20:28

Jesteś Dzony ? Tez dostałeś Rybę?

Tifosinho 12.09.2020 19:55

Klich ładna bramka

Klinsi64 12.09.2020 19:54

ja

CzarodziejCzasu 12.09.2020 19:33

Ktos stad mieszka w Niemczech?

jaszczomb 12.09.2020 19:31

obstaw kto cie tym razem zmasakruje na forum

CzarodziejCzasu 12.09.2020 19:29

Poleci kros cos?

CzarodziejCzasu 12.09.2020 19:29

Chciałbym grubo zagrać u buka na jakas mocna lokate 1.6-1.7, tak za 5000 zl

Nitrogen 12.09.2020 19:25

I krzyżyk koniecznie

IlCapitano 12.09.2020 19:25

Ten wytatuowany to aniol

jaszczomb 12.09.2020 19:25

sawulniks nie opisuje juz bo sie pakuje na lotnisko pewnie, 1 para majtek i skarpetek kastet i bejzbol

jaszczomb 12.09.2020 19:23

ale jakies zwierze jest operatorem kameryt

Dzonyy 12.09.2020 19:23

oezu skad sie tacy ludzie biora :D

WTC 12.09.2020 19:23

12 lat siedział i umie się zachować w towarzystwie

Dzonyy 12.09.2020 19:23

wtc zaraz Cie przeladuje xDDDD

WTC 12.09.2020 19:23

ale ten z wytatuowanym ryjem też niezły agent

Dzonyy 12.09.2020 19:22

Masakra, ale typ jest zalatwiony

IlCapitano 12.09.2020 19:21

XDDDDDDDDD

Dzonyy 12.09.2020 19:21

a 5.45 to savu po nokaucie na sb

WTC 12.09.2020 19:21

Kazam jeszcze

WTC 12.09.2020 19:21

bitels10 12.09.2020 19:20 WTC Nasir Maniek Dzonyy i kto jeszcze jest w top5?

WTC 12.09.2020 19:20

tym rowerkiem po nas przyjedzie

IlCapitano 12.09.2020 19:20

3:10 Savu pokazuje jakby obijał drogiego Łukaszka

bitels10 12.09.2020 19:20

WTC Nasir Maniek Dzonyy i kto jeszcze jest w top5?

Dzonyy 12.09.2020 19:20

savu idzie nas przeladowac

Dzonyy 12.09.2020 19:20

OD 5:30 NA TYM FILMIKU

jaszczomb 12.09.2020 19:19

no sawulniks by mogl troche nad wymowa popracowac

WTC 12.09.2020 19:19

ja się boję w linki klikać bo tam jakiś tracker device od sawuklatesa może się znajdować

IlCapitano 12.09.2020 19:18

Tam Savulikees opisuje

IlCapitano 12.09.2020 19:18

Dzony jedyny pewno włączył

IlCapitano 12.09.2020 19:18

XDDD

Dzonyy 12.09.2020 19:18

bo Cie zaraz przeladuje xD

Dzonyy 12.09.2020 19:18

jezuuu ale ten filmik to zloto xDDDDDD

Nitrogen 12.09.2020 19:17

Kto jest w 5 wybrancow ktora dostala zlote kupony od Willego Suwalskiego?

Dzonyy 12.09.2020 19:17

Moze to jakis lutonski odpowiednik rutokowskiego ?

IlCapitano 12.09.2020 19:17

Parówkę dostał skepta, dlatego go nie ma gdyż zrobił się mokry sami wiecie gdzie i teraz zadowala się w ubikacji

bitels10 12.09.2020 19:17

tak piszecie o tych rybach aż się głodny zrobiłem

jaszczomb 12.09.2020 19:17

sawulniks opisz o kim zbierasz wywiad teraz?

WTC 12.09.2020 19:16

a tak makrelka przed wędzeniem wpadła

WTC 12.09.2020 19:16

xDDD

Kredence 12.09.2020 19:16

albo skepte xd

jaszczomb 12.09.2020 19:15

xD

WTC 12.09.2020 19:15

jakby pakował parówkę to byśmy dostali zdjęcie przeciętej berlinki

Klinsi64 12.09.2020 19:15

czyli cos go ze skepta laczy

WTC 12.09.2020 19:15

no tak sobie go wyobrażam

Nitrogen 12.09.2020 19:15

Byly plotki ze parowki pakuje

Kredence 12.09.2020 19:15

gdyby to było Luton to Savu na 100 %

maniekfci 12.09.2020 19:15

on sam jest rybą i jego przerzucają i srotują, jak to dzielnego husarza na emigracji

Klinsi64 12.09.2020 19:14

on w sortowni ryb robi?

Kredence 12.09.2020 19:14

WTC xdd

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się