Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kredence 12.09.2020 18:41

Vidal na ten moment jest lepszym graczem od Tonalego

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:41

Szkoda Tonalego, ale według mnie nasi mądre ruchy robią

IlCapitano 12.09.2020 18:40

Jak on Interowi nie kibicuje gościu

Pader88 12.09.2020 18:40

Skepta ssiesz, ale trochę dobry tez, bo za Interem

Kredence 12.09.2020 18:40

Conte nas zostawi i będziemy się z nimi męczyć itp itd

IlCapitano 12.09.2020 18:40

To jest zwykły prowokator, troll i antykibic to nic dziwnego, że sapie od rana do wieczora nierób

Kredence 12.09.2020 18:40

wiadomo

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:40

KREDENS, ALE TO DZIADKI !! !! !! !! !! !

Kredence 12.09.2020 18:39

dla zasady

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:39

Witam Pader

Kredence 12.09.2020 18:39

ale posapac trzeba

WTC 12.09.2020 18:39

i przemyślane przede wszystkim

IlCapitano 12.09.2020 18:39

Bo się rzuca coś pędrak

Kredence 12.09.2020 18:39

Kolarov, Hakimi i zaraz Vidal - świetne mercato, prawdopodobnie najlepsze we Włoszech

IlCapitano 12.09.2020 18:38

Jak widzisz skepte masakrujemy

WTC 12.09.2020 18:38

siema Pader

IlCapitano 12.09.2020 18:38

Pader witam

Pader88 12.09.2020 18:38

Witam serdecznie użytkowników @IlCapitano, @WTC @ZnawcaCalcio, @Klinsi64

WTC 12.09.2020 18:38

jak możesz twierdzić, że brak zakupu Tonalego jest błędem, skoro nie widziałeś jego meczów? na podstawie zdjęcia tak twierdzisz, czy co?

IlCapitano 12.09.2020 18:38

Jakby Vidal polazł do Milanu a Tonali do nas to by sapał, że bierzemy młokosa zamiast topa, typowy turkuć podjadek do rozdeptania

Klinsi64 12.09.2020 18:37

musimy miec max 25 lat

Klinsi64 12.09.2020 18:37

no ale srednia wieku bedzie wysoka

Skepta 12.09.2020 18:36

ale nie wiedziales tego przed jego przyjsciem bo na pewno nie ogladales jego kazdego meczu od 1 do 90 minuty a tutaj niektorzy gadaja ze Tonali slaby i sie zaslaniaja czy widzial ktos jego mecze

WTC 12.09.2020 18:36

no i wtedy klub podjął decyzję o zakupie Barelli, a wypadku Tonalego nie, widocznie z jakiegoś powodu go nie chcą

IlCapitano 12.09.2020 18:36

Barella wymiata sprawdzony u nas a Tonali się zesra w Milanie

IlCapitano 12.09.2020 18:35

No i nie zesraj się

Skepta 12.09.2020 18:35

zanim tu przyszedl

Skepta 12.09.2020 18:35

Ale co to za gadanie Znawca nt Tonaliego, takiego Barelle tez wszystkjich meczow nie widziales

IlCapitano 12.09.2020 18:35

TFFFFUUUUUUU

IlCapitano 12.09.2020 18:35

A ja nie mogę się denerwować

IlCapitano 12.09.2020 18:35

Przylezie taka obrzydliwa skepta i podnosi mi ciśnienie

WTC 12.09.2020 18:35

no tak pewnie było

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:35

ale Kumbulla i Tonali rocznik 00 więc muszą być dobrzy

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:34

a co dopiero innych zespołów z Serie A

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:34

duża część z tych osób nawet wsztstkich spotkań Intera nie oglądała

WTC 12.09.2020 18:34

ale ma podpisane ''wielki potencjał'' w fifie i trzeba go kupić natychmiast

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:34

powiem więcej

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:34

dokł

WTC 12.09.2020 18:34

warto zauważyć, że pewnie żaden z nich nawet nie widział tego Tonalego w żadnym meczu

IlCapitano 12.09.2020 18:34

No i won stąd prowokatorze

Skepta 12.09.2020 18:33

nie bede sie z toba lal i pisal jak wyzywasz

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:33

a najgorsze jest to, że Conte Antonio szkalowany jest przez psychopatów, bo nie przyszedł Tonali, a już z niejednego źródła mogliśmy przeczytać, że to KLUB zrezygnował z tego transferu, a nie Conte

IlCapitano 12.09.2020 18:33

To dawaj na sparing

Skepta 12.09.2020 18:33

nie mam czasu na takie bzdcury

Skepta 12.09.2020 18:33

Ja nie donaszam w przeciwienstwie do cb

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:32

a niektórzy tutaj mają z tym problem

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:32

nie można zawsze wygrywać :D

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:32

ale to jest sport

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:32

mocno liczyłem na przynajmniej P. Włoch albo LE

WTC 12.09.2020 18:32

zrozum to

WTC 12.09.2020 18:32

nie jesteś kibicem bo nie szkalujesz Interu po przegranym finale

IlCapitano 12.09.2020 18:32

A teraz donieś żeby mnie zbanowali robaku

IlCapitano 12.09.2020 18:32

Będzie spokój z tobą w koncu

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:31

robiłem to dla beki, a nie dlatego, że jestem kibicem xDDDD

IlCapitano 12.09.2020 18:31

Ustaw sie tam z czarsonem na mecz w koncu i z dzonym to podjade i ci nayebie

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:31

uj tam, że od sezonu 2002/03 śledzę wyniki tego klubu, uj, że trawiłem bagno w którym byliśmy przez prawie 10 lat

IlCapitano 12.09.2020 18:31

Nastukalbym ci po ryju najchetniej

Skepta 12.09.2020 18:31

po co ci to?

IlCapitano 12.09.2020 18:31

Już mnie podkórwiasz w opór

IlCapitano 12.09.2020 18:31

Wykórwiaj stąd cioto waflu zayebany

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:31

nie jestem kibicem Interu

IlCapitano 12.09.2020 18:30

W dupe yebany

IlCapitano 12.09.2020 18:30

Pedale

Skepta 12.09.2020 18:30

nie jestescie kibicami

IlCapitano 12.09.2020 18:30

Więc won już śmierdzielu stąd

IlCapitano 12.09.2020 18:30

Tym się różnimy, że my jesteśmy kibicami a ty prowokatorem juwkiem

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:30

xDDDDDDDDD

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:30

dokł

Skepta 12.09.2020 18:30

dla was to jest swietny sezon dla Interu a dla mnie to jest kolejny sezon bez trofeum w takim klubie jak Inter. Tym sie roznimy, dziekuje za uwage

WTC 12.09.2020 18:30

ty masz w sobie za dużo złości sportowej przelewanej na SB xDD

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:29

tak jakby w życiu prywatnym nie mieli żadnych problemów

IlCapitano 12.09.2020 18:29

W tobie złości zabrakło jak uciekałeś przed żulami z parku

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:29

niektórzy tutaj wchodzą codziennie żeby nasrać na Inter

Skepta 12.09.2020 18:29

brakuje w was zlosci sportowej wszzystko przyjmujecie z lekkoscia

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:29

ja przyjmuję ze spokojem bo nie jestem chory psychicznie żeby srać się o porażki klubu

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:28

tak już mam

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:28

oglądam finał z udziałem Interu z myślą, że dostaniemy wpjerdol

Skepta 12.09.2020 18:28

a teraz nagle wszyscy ze spokojem przyjmuja porazke w lidze europy

KibicInteru 12.09.2020 18:28

o tej kompromitującej porażce 3:2 bedzie sie mówić latami

Skepta 12.09.2020 18:28

kazdy tutaj wiedzial ze wygramy lige europy

IlCapitano 12.09.2020 18:28

Nie zwracajcie uwagi

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:28

facepalm

Skepta 12.09.2020 18:28

moze nie sama przegrana ale sposob w jaki zesmy przegrali

KibicInteru 12.09.2020 18:27

wstyd i hańba

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:27

faktycznie

ZnawcaCalcio 12.09.2020 18:27

przegrana w finale LE to kompromitacja

Skepta 12.09.2020 18:27

mimo ze bylismy o 1 punkt od scudetto i zblaznilismy sie w lidze europy

Skepta 12.09.2020 18:27

bo jak dla mnie to kolejny rok bez zadnego trofeum

Skepta 12.09.2020 18:27

a cos zlego powiedzialem? wygralismy cos zebym przestal tak twierdzic?

WTC 12.09.2020 18:26

W biały dzień skepta pozwala sobie na określenie ''bagno'' w stosunku do najświętszego Interu i nic? zero reperkusji?

Nitrogen 12.09.2020 17:58

Calcio na Ylewen 2

Skepta 12.09.2020 17:58

Dziwisz mu sie? Wygra tyrplete i wrocil do tego bagnA

CzarodziejCzasu 12.09.2020 17:48

Moze mowic ze covid

CzarodziejCzasu 12.09.2020 17:48

Teraz ma wymowke

Klinsi64 12.09.2020 17:46

znowu bedzie stał 3 metry od wszystkich na zdjeciach

CzarodziejCzasu 12.09.2020 17:44

Perisic depresja mocna chyba

IlCapitano 12.09.2020 17:12

Moje top3 to Candreva vs Lecce, Barella vs Hellas a także Borowik vs Milaniaki

Vancore 12.09.2020 17:11

mje sie bardziej podobala bramka lukaka z genoo

IlCapitano 12.09.2020 17:08

Kibice Intera wybrali na instagramie bramkę sezonu Intera, wygrał oczywiście Candreva z Lecce

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się