Archiwum shoutboksa

Klinsi64 12.09.2020 11:45

regujon,vidal,kante

CzarodziejCzasu 12.09.2020 11:45

Pierdzenie jest pewne

CzarodziejCzasu 12.09.2020 11:45

Pierdzenie raczej

Klinsi64 12.09.2020 11:44

czuje mocne pjerdolniecie na koniec okna

Claudio 12.09.2020 11:44

"Hakimi nie wybrał numeru koszulki, bo pewnie czeka na numer 2; teraz w posiadaniu Godina"

Claudio 12.09.2020 11:43

Di Marzio sapał wieczorem, że Barca, Inter i Vidal chcą by wszystko zostało załatwione do poniedziałku, więc coś musi być na rzeczy

IlCapitano 12.09.2020 11:41

Dawać go fast bo mnie szlag trafi nagły

Claudio 12.09.2020 11:40

Radio Catalunya i jacys hiszpanscy dziennikarze

Michellaga 12.09.2020 11:40

ktoś zasadny czy kolejny szop

Michellaga 12.09.2020 11:40

??

Michellaga 12.09.2020 11:40

claudio kto o vidalu napisał

Claudio 12.09.2020 11:40

Ciekawe czy dalej fantazjują czy w końcu konkrety

Claudio 12.09.2020 11:39

Coraz więcej źródeł potwierdza, iż Vidal zrezygnował z kasy z ostatniego roku kontraktu, by jak najszybciej trafić do Interu. Mówi się, że w ten weekend może już przylecieć do Mediolanu.

Michellaga 12.09.2020 11:39

czy coś tam

Michellaga 12.09.2020 11:39

czy ma niski

Michellaga 12.09.2020 11:39

a partey nie chce kontraktu przedłużyc

Michellaga 12.09.2020 11:38

Cholo lubi takich biebgaczy jak marczelllo

Michellaga 12.09.2020 11:38

ciekweczy dało by ugrac wymiane brozovic partey

Claudio 12.09.2020 11:38

Coś czuję, że nawet nie ma tematu sprzedaży Skriniara. Po odejsciu Ranocchi i Godina to byloby raczej niemozliwe

Nitrogen 12.09.2020 11:38

Teraz dużo ludzi zamawia Ubera

Nitrogen 12.09.2020 11:38

Pewnie zarobiony byznesowo

Claudio 12.09.2020 11:37

Gds - Inter zaprzecza zainteresowaniu PSG Skriniarem

Nitrogen 12.09.2020 11:37

Swoją drogą to już dawno nie widziałem MenOnFaji

MK92 12.09.2020 11:37

Jak to mówią mądre głowy.

MK92 12.09.2020 11:37

Trzeba być sobą.

IlCapitano 12.09.2020 11:37

I dzielić się szczęściem bo tylko wtedy jest ono autentyczne

Nitrogen 12.09.2020 11:36

I się przejść żeby siem lepiej spało

IlCapitano 12.09.2020 11:36

Musisz żyć realnie

IlCapitano 12.09.2020 11:36

Pamiętaj MK92 wartość historyczna jeść ci nie da

MK92 12.09.2020 11:36

A Napoli to zakompleksieni południowcy.

MK92 12.09.2020 11:36

Gorzej od Waszej nie wypada.

MK92 12.09.2020 11:35

Znamy swoją wartość historyczną.

MK92 12.09.2020 11:35

Aż tak to nie.

IlCapitano 12.09.2020 11:35

I tatuaż Kulibali 1:0

IlCapitano 12.09.2020 11:35

Ponoć kiedy Milan w końcu wygra derby to będą skakać do fontanny jak małpy z Neapolu

MK92 12.09.2020 11:34

I ten Wecyniak przeklęty...

IlCapitano 12.09.2020 11:34

To prawie jak Scudetto covid co

MK92 12.09.2020 11:34

A z Wami ciągle pod górkę...

MK92 12.09.2020 11:34

Juve w tym czasie dwa razy w lidze obiliśmy.

MK92 12.09.2020 11:34

No, od tego 31 stycznia 2016 roku już prawie 5 lat minie. Masakra.

MK92 12.09.2020 11:33

To prawda. Bez alkoholu język spięty.

IlCapitano 12.09.2020 11:33

To dlatego tak przynudzasz, napij się jak człowiek

MK92 12.09.2020 11:33

Umiem sobie radzić z porażkami bez alkoholu.

IlCapitano 12.09.2020 11:33

No masakra już mi powszednieje to, ostatnia wygrana Milana we lidze za Sinisy Mychajłowika obłęd

MK92 12.09.2020 11:32

Capitano, jestem abstynentem.

MK92 12.09.2020 11:32

Żeby się tylko Inter nie przemęczył od tego obijania...

IlCapitano 12.09.2020 11:32

MK92 co porabiałeś w przerwie ostatnich derbów, pewno polazłeś do żabki po pół litra a jak wróciłeś to było już 3:2 dla Interu co HAHAHAH

IlCapitano 12.09.2020 11:31

Tak obijany jak MK92 będzie Milan w derbach znowu

Nitrogen 12.09.2020 11:30

Za 2 godziny podrzędna premier lyg i muszę jakoś spożytkować czas

MK92 12.09.2020 11:30

Dobrze, niech punktuje.

Nitrogen 12.09.2020 11:29

No i tak sobie ten czas leci

IlCapitano 12.09.2020 11:29

Halogen metodycznie punktuje kolegę po szalu

Klinsi64 12.09.2020 11:29

dwaj milanisci kłocą sie na stronie Interu xd

MK92 12.09.2020 11:29

Nitro, powiem Ci, że Inter jest 9 lat młodszy od Milanu. Pewnie nie wiedziałeś.

Nitrogen 12.09.2020 11:29

Może, że Pyrlo nie ogarnie co

IlCapitano 12.09.2020 11:29

XD

Nitrogen 12.09.2020 11:28

Masakra opisz nam jeszcze jakieś "nieoczywistości"

MK92 12.09.2020 11:28

Ale ogółem Inter dla mnie głównym faworytem do scudetto 2021.

MK92 12.09.2020 11:28

To go gubi.

MK92 12.09.2020 11:27

Conte to wspaniały trener, ale straszny uparciuch.

IlCapitano 12.09.2020 11:27

Czasem sobie wstaję rano i sobie myślę, jak to fantastycznie byłoby mieć na ławce Piolego zamiast tego Conte i 12 mln rocznie

MK92 12.09.2020 11:26

Pewnie, że nie zapomnę, jeśli wygracie.

IlCapitano 12.09.2020 11:26

No to przyjdź wtedy i pogratuluj wygranej jak zwykle, nie zapomnisz?

Klinsi64 12.09.2020 11:26

zgwałcą nas

MK92 12.09.2020 11:25

Coś koło czterdziestu.

IlCapitano 12.09.2020 11:25

MK92 ile dni do derbów

Nitrogen 12.09.2020 11:25

Opisuj na Serie A.pl dalej

IlCapitano 12.09.2020 11:25

Nie wydaje mnie siem

MK92 12.09.2020 11:25

Nie da się wszystkiego 1:1 porównywać.

Nitrogen 12.09.2020 11:25

Dobra już wiemy

MK92 12.09.2020 11:25

IlCapitano, ale u Was w sezonie 2016/2017 Pioli miał dużo cięższe warunki niż będzie miał teraz w Milanie.

WTC 12.09.2020 11:24

to jak już zagrają to wtedy oceniaj

Klinsi64 12.09.2020 11:24

kto sie nie skompromitował w tamtym interze?

Nitrogen 12.09.2020 11:24

Według kogo?

JoaoMario 12.09.2020 11:24

Seri też ,ale maja grać od orzyszlego sezonu

IlCapitano 12.09.2020 11:24

Piolak już zajmował 3 miejsce z Lazio i się skompromiował potem, a w Interze miał passę 8 wygranych z rzędu

Nitrogen 12.09.2020 11:24

Inglese, Darmian, Vidal i Gervinho nie grają w Interze z tego co wiem

WTC 12.09.2020 11:24

bo innej możliwości nie ma

IlCapitano 12.09.2020 11:24

Ojej

Nitrogen 12.09.2020 11:23

Fajnie

MK92 12.09.2020 11:23

Nitrogen, tak, ale ja widzę tylko te podśmiewania się z Piolego, a nikt nie zakłada innej możliwości.

Klinsi64 12.09.2020 11:23

pisałem że obecny milan to szansa życia dla stafana

JoaoMario 12.09.2020 11:23

Najbardziej przyszłościowa ma Inter z Gagliardinim,Serim Inglesem,Darmianem,Kolarovem,Vidalem i Gervinho

IlCapitano 12.09.2020 11:23

Kiedy ludzie pytają mnie o top3 trenerów na świecie, od razu wymieniam Piolego, Probierza i Guardiolę, kolejność nieprzypadkowa

Nitrogen 12.09.2020 11:23

A może nie

MK92 12.09.2020 11:23

A może Pioli znalazł swoje miejsce na ziemi?

Klinsi64 12.09.2020 11:22

łysy zarosniety i szczupły

Kazam 12.09.2020 11:22

o jezu

Klinsi64 12.09.2020 11:22

Pioli wyglada jak guardiola troche

Kazam 12.09.2020 11:22

xddddddd

IlCapitano 12.09.2020 11:22

Plus ten Pioli na ławce, obłęd

MK92 12.09.2020 11:22

Moim zdaniem Milan ma najbardziej przyszłościową kadrę.

Kazam 12.09.2020 11:22

xd

IlCapitano 12.09.2020 11:22

Młode talenty a z doświadczonych tylko 40 letni Ibra i 43 letni Kessie, mieszkanka istna, to się musi udać

Klinsi64 12.09.2020 11:22

mnie nie jara ale doceniam i szanuję

Nitrogen 12.09.2020 11:21

*jakby

IlCapitano 12.09.2020 11:21

Po prostu jara mnie projekt Milanu

Nitrogen 12.09.2020 11:21

W sumie to Fiorentina jak by miała Spalettiego to mogłoby powalczyć o ciekawe rzeczy

Klinsi64 12.09.2020 11:21

cap sie nakrecił

Klinsi64 12.09.2020 11:21

:D

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się