taki glupek a zrobil sie znany rucha 2 panny i zebral 400k
Ciężko mi wierzyc w to ze psg da 60 za Skriniara
Skriniar out Kumbulla + 40 mln in no byłaby bajka
florenzi w psg niebywałe
Ktory Antonio?
Antonio zrób to w tym sezonie prosze cie
Skriniar i Godin robia wypad przychodza Darmian i Kumbulla
zastanawia mnie jedno czy ty taki smieszek czy prowokator. ale jedno i drugie oceniam 1/10
I Lukaku jaki zmiennik Inglesie
Mistrz więcej niz pewne
Takbym to widział
Handanovic Izzo Ranochhia Kolarov Young Seri Gagliardini Darmian Gervinho Inglese
dobra ty to utkaj bo bezbek jestes
Darmian i Izzo
W ich miejscs widze Seri,Gervinho,Inglese,Junior Firpo
Skriniar Eriksen Brozovic Lautaro De Vrij i Godin maja odejść
Juventus opublikował sprawozdanie finansowe z którego wynika, że zakończył rok finansowy ze stratą w wysokości 71.4 milionów euro.
kurcze zal by mi bylo tego Skriniara gdyby odszedl mimo slabszej formy
Szansa na sukces, ewentualnie od przedszkola do Opola
wie ktoś gdzie mogą znaleźć piosenkę z takiego konkursu dawno? chłopak śpiewa że dostał koszulkę w 97, nie wie co by zrobił gdyby kibicował Juventusowi itp
no i fajnie sobie tak czasem opisywac przy piatku nie wiem co to lopeziakowej przeszkadza
szybki spacer 6 km z buta na budowe, po drodze wzrok spuszczony gdy mija 3 wyrostkow sniadej karnacji
Nie wymięka na robocie
A w chwilach kryzysu tam na podwórko wychodzi, puszcza wodę z węża i zmywa rozpaczliwie zaprawę zaschniętą z twarzy
Ewentualnie okupuje brodzik nadźgany rozbiera się, to rano tylko zimną wodę puszcza na otrzeźwienie, że niby prysznic
Ależ oni tam są
nokaut
bo tak to materac dmuchany w korytarzu
Husaria na emigracji
xdddd
pod warunkiem ze inny z 12 lokatorow nie zajal pryczy
I tak to siem żyje na tej emigracji całej
Po powrocie do domu vifon mega ostry, sześciopak tyskiego i do spania, a rano znów się dzieje życia cud
a jak chwila przeciętności puka do drzwi to trzeba przelać przez gardziel kilka łyczków substancji 40 procentowej
I obowiązkowo trzy paczki viceroy czerwonych wypalone na dniówce
I on 12h tak na tym wytrzymuje, a w chwilach kryzysu doładowuje się enerdżajzerem
na popitke woda z parowek
Taki sawulajki w uk na budowie to on 6 rano polisz brekfast małpka, harnaś, bułka i paprykarz szczecińsk lub parówka do wyboru
ale wystarczylo wlaczyc im na yt kanal Lukasz Budowlaniec i teraz smigaja zgodnie ze sztuka
kilka ruchów kielnią, potem bloczek i tylko stawia małpkę i patrzy czy poziom jest, poziomica nie potrzebna
no dobre sa magiki na poczatku to chcieli suporex na zaprawe kleic xd
Wypici to oni cuda wyczyniają tą kielnią całą i szpachelką a tak to tylko leżą i nic
masakra jak ja spytalem savulikees jaka ma stawke na zmywak w uk i dostalem ban xddd
jak są nadźgani to ręka tak nie drży, większa precyzja z kielnią
wracaja w niedziele
jak vidal nie przyjdzie to też powinni sobie dać bana
Chyba, że nadźgani mają pewniejszą rękę
oni w piatek o 16 ida w miasto
@nas xddd
nie
Nasir a badasz ich alkomatem
szkoda ze przez miesiac opisywali messiego w interze i bana nikt nie dostal
dwulicowy niestety
no ale to jest właśnie ten cały lopek ala Sam Losco
poprosilbym o szczegoly ale lopeziakowa banuje za opisywanie tlumaczac to spamem
NIE ZAMKNIECIE NAM UST
Ale tak już musi widocznie być, tak czy inaczej nie powstrzymacie nas
a ja za endre
To jest skandal, że Nasir otrzymuje bana za sawulajkitdza lutonowego, a ja za skepte
maja od chyba 3 tygodni zablokowana już
a ty co jakie plany jak forma jakie posilki jak maja
xd
może w tle lecieć jeszcze nutka HATE ME NOW
brutto
no i elegancko Nasir musisz tak robić
140
za ile sprzedałeś swoją bmkę serię 4?
na ich nieszczescie ja tam wjezdzam codziennie po poludniu i sprawdzam katy z ekierka wiec mieli kilka poprawek
zgadza sie
Oleg to chyba posłuszny pracownik ze wschodu
na razie Oleg i jego ludzie koncza sciany
jeszcze nie ten etap
czy panele fotowoltaiczne już założone i światło świeci nawet w nocy?
no bo mnie lopeziakowa zbanowala
co tam mordko dawno sie nie widzieliśmy
machina prawna ruszyla, spodziewajcie sie szczegolow w najblizszych dniach
witam Piter
spokojnie ilc moi prawnicy badaja sprawe stronniczego banowania przez niejakiego lopeziaka
witam Nasir
witam zacne grono
no a miałem dobry humor
chyba trochę tak skoro o tym piszesz
jezus maria piotrekfci dał mi minusa. Ależ mi wieczór zepsuł
szczurek potem na dziąsło to co zostało i #życiejestpiękne
pewnie po szczurku
Potem przepraszał na drugi dzień
Jakoś 2 tygodnie temu Lopeziak na rauszu wpadł na SB i wyznawał wszystkim miłość
Lubię Lopeza ale podpadł mi jak mnie banował niesłusznie za wyzywanie skepte dwa razy pod rząd
neandertalczyk wcinający hot dogi
lopek to taki sam losco niestety
Donatele to taki ulany Lopez może spożywać a potem banuje bez opamiętania
może walka na gołe pięści z różalem @ilcap
Gościu sam sobie przyrządzam
A nie. To maniek
Donatello?
Będę spożywał i będę rósł
Nojato zaraz pitca domowa
dziwię się, że wielu Milanistów skreśla Atalante, że już im się taki sezon nie zdarzy itp. Tylko, że oni maja 2 swietne ostatnie sezony, a na dodatek sie mądrze wzmacniają. Wg mnie to wciąż lepsza ekipa od Milanu, a tu zostaje jedno 4 miejsce z LM. Lazio, Napoli, Roma...wszyscy będą walczyć, więc Milan niech się skupi na realnych celach,a nie gadce o Scudetto.
ender jest upośledzony jak to ktoś powiedział