Archiwum shoutboksa

Czarson 11.09.2020 21:39

taki glupek a zrobil sie znany rucha 2 panny i zebral 400k

Endru 11.09.2020 21:39

Ciężko mi wierzyc w to ze psg da 60 za Skriniara

KoBa 11.09.2020 21:38

Skriniar out Kumbulla + 40 mln in no byłaby bajka

Klinsi64 11.09.2020 21:35

florenzi w psg niebywałe

Endru 11.09.2020 21:33

Ktory Antonio?

Czarson 11.09.2020 21:33

Antonio zrób to w tym sezonie prosze cie

Endru 11.09.2020 21:28

Skriniar i Godin robia wypad przychodza Darmian i Kumbulla

Ojciec SB 11.09.2020 21:18

zastanawia mnie jedno czy ty taki smieszek czy prowokator. ale jedno i drugie oceniam 1/10

pluto11 11.09.2020 21:17

I Lukaku jaki zmiennik Inglesie

JoaoMario 11.09.2020 21:16

Mistrz więcej niz pewne

JoaoMario 11.09.2020 21:16

Takbym to widział

JoaoMario 11.09.2020 21:16

Handanovic Izzo Ranochhia Kolarov Young Seri Gagliardini Darmian Gervinho Inglese

Ojciec SB 11.09.2020 21:15

dobra ty to utkaj bo bezbek jestes

JoaoMario 11.09.2020 21:14

Darmian i Izzo

JoaoMario 11.09.2020 21:14

W ich miejscs widze Seri,Gervinho,Inglese,Junior Firpo

JoaoMario 11.09.2020 21:13

Skriniar Eriksen Brozovic Lautaro De Vrij i Godin maja odejść

InterMistrzKamil 11.09.2020 21:13

Juventus opublikował sprawozdanie finansowe z którego wynika, że zakończył rok finansowy ze stratą w wysokości 71.4 milionów euro.

Ojciec SB 11.09.2020 21:12

kurcze zal by mi bylo tego Skriniara gdyby odszedl mimo slabszej formy

IlCapitano 11.09.2020 20:34

Szansa na sukces, ewentualnie od przedszkola do Opola

krystianeczek 11.09.2020 20:32

wie ktoś gdzie mogą znaleźć piosenkę z takiego konkursu dawno? chłopak śpiewa że dostał koszulkę w 97, nie wie co by zrobił gdyby kibicował Juventusowi itp

Nasir 11.09.2020 20:08

no i fajnie sobie tak czasem opisywac przy piatku nie wiem co to lopeziakowej przeszkadza

Nasir 11.09.2020 20:06

szybki spacer 6 km z buta na budowe, po drodze wzrok spuszczony gdy mija 3 wyrostkow sniadej karnacji

IlCapitano 11.09.2020 20:05

Nie wymięka na robocie

IlCapitano 11.09.2020 20:05

A w chwilach kryzysu tam na podwórko wychodzi, puszcza wodę z węża i zmywa rozpaczliwie zaprawę zaschniętą z twarzy

IlCapitano 11.09.2020 20:04

Ewentualnie okupuje brodzik nadźgany rozbiera się, to rano tylko zimną wodę puszcza na otrzeźwienie, że niby prysznic

Nitrogen 11.09.2020 20:04

Ależ oni tam są

Piter 11.09.2020 20:04

nokaut

Nasir 11.09.2020 20:04

bo tak to materac dmuchany w korytarzu

Nitrogen 11.09.2020 20:04

Husaria na emigracji

Piter 11.09.2020 20:04

xdddd

Nasir 11.09.2020 20:04

pod warunkiem ze inny z 12 lokatorow nie zajal pryczy

IlCapitano 11.09.2020 20:03

I tak to siem żyje na tej emigracji całej

IlCapitano 11.09.2020 20:03

Po powrocie do domu vifon mega ostry, sześciopak tyskiego i do spania, a rano znów się dzieje życia cud

Piter 11.09.2020 20:03

a jak chwila przeciętności puka do drzwi to trzeba przelać przez gardziel kilka łyczków substancji 40 procentowej

IlCapitano 11.09.2020 20:03

I obowiązkowo trzy paczki viceroy czerwonych wypalone na dniówce

IlCapitano 11.09.2020 20:02

I on 12h tak na tym wytrzymuje, a w chwilach kryzysu doładowuje się enerdżajzerem

Nasir 11.09.2020 20:02

na popitke woda z parowek

IlCapitano 11.09.2020 20:02

Taki sawulajki w uk na budowie to on 6 rano polisz brekfast małpka, harnaś, bułka i paprykarz szczecińsk lub parówka do wyboru

Nasir 11.09.2020 20:02

ale wystarczylo wlaczyc im na yt kanal Lukasz Budowlaniec i teraz smigaja zgodnie ze sztuka

Piter 11.09.2020 20:01

kilka ruchów kielnią, potem bloczek i tylko stawia małpkę i patrzy czy poziom jest, poziomica nie potrzebna

Nasir 11.09.2020 20:01

no dobre sa magiki na poczatku to chcieli suporex na zaprawe kleic xd

IlCapitano 11.09.2020 20:00

Wypici to oni cuda wyczyniają tą kielnią całą i szpachelką a tak to tylko leżą i nic

Nasir 11.09.2020 20:00

masakra jak ja spytalem savulikees jaka ma stawke na zmywak w uk i dostalem ban xddd

Piter 11.09.2020 20:00

jak są nadźgani to ręka tak nie drży, większa precyzja z kielnią

Nasir 11.09.2020 19:59

wracaja w niedziele

Piter 11.09.2020 19:59

jak vidal nie przyjdzie to też powinni sobie dać bana

IlCapitano 11.09.2020 19:59

Chyba, że nadźgani mają pewniejszą rękę

Nasir 11.09.2020 19:59

oni w piatek o 16 ida w miasto

Piter 11.09.2020 19:59

@nas xddd

Nasir 11.09.2020 19:59

nie

IlCapitano 11.09.2020 19:59

Nasir a badasz ich alkomatem

Nasir 11.09.2020 19:59

szkoda ze przez miesiac opisywali messiego w interze i bana nikt nie dostal

Piter 11.09.2020 19:59

dwulicowy niestety

Piter 11.09.2020 19:59

no ale to jest właśnie ten cały lopek ala Sam Losco

Nasir 11.09.2020 19:59

poprosilbym o szczegoly ale lopeziakowa banuje za opisywanie tlumaczac to spamem

IlCapitano 11.09.2020 19:59

NIE ZAMKNIECIE NAM UST

IlCapitano 11.09.2020 19:58

Ale tak już musi widocznie być, tak czy inaczej nie powstrzymacie nas

Piter 11.09.2020 19:58

a ja za endre

IlCapitano 11.09.2020 19:58

To jest skandal, że Nasir otrzymuje bana za sawulajkitdza lutonowego, a ja za skepte

Piter 11.09.2020 19:58

maja od chyba 3 tygodni zablokowana już

Nasir 11.09.2020 19:57

a ty co jakie plany jak forma jakie posilki jak maja

Nasir 11.09.2020 19:57

xd

Piter 11.09.2020 19:57

może w tle lecieć jeszcze nutka HATE ME NOW

Nasir 11.09.2020 19:57

brutto

Piter 11.09.2020 19:57

no i elegancko Nasir musisz tak robić

Nasir 11.09.2020 19:57

140

Piter 11.09.2020 19:57

za ile sprzedałeś swoją bmkę serię 4?

Nasir 11.09.2020 19:56

na ich nieszczescie ja tam wjezdzam codziennie po poludniu i sprawdzam katy z ekierka wiec mieli kilka poprawek

Nasir 11.09.2020 19:56

zgadza sie

Piter 11.09.2020 19:56

Oleg to chyba posłuszny pracownik ze wschodu

Nasir 11.09.2020 19:55

na razie Oleg i jego ludzie koncza sciany

Nasir 11.09.2020 19:55

jeszcze nie ten etap

Piter 11.09.2020 19:55

czy panele fotowoltaiczne już założone i światło świeci nawet w nocy?

Nasir 11.09.2020 19:55

no bo mnie lopeziakowa zbanowala

Piter 11.09.2020 19:55

co tam mordko dawno sie nie widzieliśmy

Nasir 11.09.2020 19:55

machina prawna ruszyla, spodziewajcie sie szczegolow w najblizszych dniach

Nasir 11.09.2020 19:54

witam Piter

Nasir 11.09.2020 19:54

spokojnie ilc moi prawnicy badaja sprawe stronniczego banowania przez niejakiego lopeziaka

Piter 11.09.2020 19:54

witam Nasir

Nasir 11.09.2020 19:53

witam zacne grono

Claudio 11.09.2020 19:53

no a miałem dobry humor

Piter 11.09.2020 19:53

chyba trochę tak skoro o tym piszesz

Claudio 11.09.2020 19:52

jezus maria piotrekfci dał mi minusa. Ależ mi wieczór zepsuł

Piter 11.09.2020 19:50

szczurek potem na dziąsło to co zostało i #życiejestpiękne

Piter 11.09.2020 19:50

pewnie po szczurku

Nitrogen 11.09.2020 19:50

Potem przepraszał na drugi dzień

Nitrogen 11.09.2020 19:50

Jakoś 2 tygodnie temu Lopeziak na rauszu wpadł na SB i wyznawał wszystkim miłość

IlCapitano 11.09.2020 19:49

Lubię Lopeza ale podpadł mi jak mnie banował niesłusznie za wyzywanie skepte dwa razy pod rząd

Piter 11.09.2020 19:49

neandertalczyk wcinający hot dogi

Piter 11.09.2020 19:49

lopek to taki sam losco niestety

IlCapitano 11.09.2020 19:49

Donatele to taki ulany Lopez może spożywać a potem banuje bez opamiętania

Piter 11.09.2020 19:49

może walka na gołe pięści z różalem @ilcap

IlCapitano 11.09.2020 19:49

Gościu sam sobie przyrządzam

Nitrogen 11.09.2020 19:48

A nie. To maniek

Nitrogen 11.09.2020 19:48

Donatello?

IlCapitano 11.09.2020 19:48

Będę spożywał i będę rósł

IlCapitano 11.09.2020 19:48

Nojato zaraz pitca domowa

Claudio 11.09.2020 19:48

dziwię się, że wielu Milanistów skreśla Atalante, że już im się taki sezon nie zdarzy itp. Tylko, że oni maja 2 swietne ostatnie sezony, a na dodatek sie mądrze wzmacniają. Wg mnie to wciąż lepsza ekipa od Milanu, a tu zostaje jedno 4 miejsce z LM. Lazio, Napoli, Roma...wszyscy będą walczyć, więc Milan niech się skupi na realnych celach,a nie gadce o Scudetto.

Piter 11.09.2020 19:47

ender jest upośledzony jak to ktoś powiedział

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się