Archiwum shoutboksa

bitels10 11.09.2020 19:23

Claudio ona wygląda prawie jak Wanda

Skepta 11.09.2020 19:22

Wtedy zobaczycie cudotworce Conte tego calego masakra

pluto11 11.09.2020 19:22

Sezon rusza za, 2 tygodnie a Conte nadal czeka na Vidala ktory ma nas w dupie

Skepta 11.09.2020 19:22

W tabeli

Skepta 11.09.2020 19:22

Przejrzycie na oczy jak Milan bedzie przed nami

bitels10 11.09.2020 19:22

ale za to ma byc Kancioch

bitels10 11.09.2020 19:21

i gitara

Kredence 11.09.2020 19:21

i tak sie skonczy

Kredence 11.09.2020 19:21

przyjdzie Kumbulla

pluto11 11.09.2020 19:21

Nie tym lepiej zasrywasz gacie

IlCapitano 11.09.2020 19:21

Buk Skriniar będzie i znowu Wlahowik i Lazowik będzie go objeżdżał

Kredence 11.09.2020 19:20

chyba najwiekszy na stronie

Rebelde 11.09.2020 19:20

czytałem że Darmian ma być zamiast Ranoki

Kredence 11.09.2020 19:20

pluto straszny z ciebie obsrajtus

pluto11 11.09.2020 19:20

Tym obronca do pierwszego skladu bedzie buk obrony Izzo

bitels10 11.09.2020 19:20

no trochę przesadzasz pluto

IlCapitano 11.09.2020 19:20

Tak, tak właśnie bym chciał zagrać, pragnę i marzę o tym

Kredence 11.09.2020 19:20

czy przerasta cie to

pluto11 11.09.2020 19:20

Wy to byscie chcieli zagrac Dalbert Kolarov Rano DD Dariamn widze

Kredence 11.09.2020 19:20

ale rozumiesz, ze przy odejsciu Skriniara i Godina kupimy obronce do pierwszego skladu?

IlCapitano 11.09.2020 19:20

Po co się tak męczysz, życia nie masz

IlCapitano 11.09.2020 19:19

Pluto odpocznij sobie od Intera i nie płacz już tu codziennie od rana do wieczora

pluto11 11.09.2020 19:19

Napewno lepsza forme jak taki placek jak Darmian

Nitrogen 11.09.2020 19:18

Póki co Godin i Skriniar nigdzie się nie wybierają

bitels10 11.09.2020 19:18

no przecież nie zostawią obrony bez zastępstw

pluto11 11.09.2020 19:18

Darmian DD i Kolarov

Kredence 11.09.2020 19:18

bo chyba nie rowna i wysoka forme

Kredence 11.09.2020 19:18

a co nam gwarantuje Godin i Skriniar?

pluto11 11.09.2020 19:18

Oddamy Godina i Skriniara i co dalej

pluto11 11.09.2020 19:17

W obronie mamy pewniaka Vrija i mlodziama Bastoniego ktory moze zagrac lepszy sezon a moze sie tez obsrac

bitels10 11.09.2020 19:17

to oczywiste, ale Skrinka też bez namysłu większego

pluto11 11.09.2020 19:17

Dla Kante sprzedal bym Brozo

Skepta 11.09.2020 19:17

Dokladnie pluto

Kredence 11.09.2020 19:17

NIE ZESRAJ SIE PLUTO

pluto11 11.09.2020 19:16

Zobaczymy jak beda pragneli jak bedziemy grac Darmianem i Kolarovem w obronie i Inglesie w ataku

Skepta 11.09.2020 19:16

Jak chcemy sie bic o najwyzsze cele trzeba miec jakosciowych zmiennikow a nie znow jakies polsrodki

bitels10 11.09.2020 19:16

nawet dla Pana Kante?

pluto11 11.09.2020 19:16

Nie nie sprzedal bym

Skepta 11.09.2020 19:16

Oni tu pragna tego calego Conte

Skepta 11.09.2020 19:15

Jedziesz pluto z towarzystwem

Kredence 11.09.2020 19:15

nie zesraj sie tam pluto

bitels10 11.09.2020 19:15

nie sprzedałbyś pluto za 60 Skriniara?

Kredence 11.09.2020 19:15

AMEN

pluto11 11.09.2020 19:15

Ty tez

Nitrogen 11.09.2020 19:15

Nie zesraj się pluto

pluto11 11.09.2020 19:15

Zmien płytę

Kredence 11.09.2020 19:14

za 60 mln to sie nawet nie ma co zastanawiac tylko sprzedawac

bitels10 11.09.2020 19:14

błagam niech to się uda Barelka Kante Vidal Erikcen Sensi

Kredence 11.09.2020 19:13

a Leonardo kocha kupowac z serie a

bitels10 11.09.2020 19:13

w Paryżu też są dziewczyny :)

Kredence 11.09.2020 19:13

odeszli Silva i Kouassi

Kredence 11.09.2020 19:13

PSG niby faktycznie potrzebuje srodkowego obroncy

Claudio 11.09.2020 19:12

partnerka Skriniara jest w ciąży. Wątpię by chciał teraz zmieniać otoczenie

bitels10 11.09.2020 19:12

szkoda Skriniara bo jakiś sentyment do niego jest, no ale jeśli dzięki niemu ma byc Pan Kancioch to pożegnam bez żalu

Kredence 11.09.2020 19:09

ale nie dupe zawracasz

Kredence 11.09.2020 19:09

idz tam przymierzyc nowe rurki i umaluj sie nowa szminka z rossmana

Skepta 11.09.2020 19:09

Mowi Ci to cos

Skepta 11.09.2020 19:09

Agresja oznaka slabosci, brak argumentow = agresja

Kredence 11.09.2020 19:08

zamknij morde typie

Skepta 11.09.2020 19:08

Uj ze cale zycie na lewej obronie latal xD

Kredence 11.09.2020 19:08

#PSG are really interested in Milan #Skriniar. The intermediary Marcelo #Simonian is in Milan to try to reach an agreement with #Inter. #Leonardo is preparing for the centre-back a 5-year offer (€6M/year as a salary), meanwhile Inter ask €60M to sell him.

Kredence 11.09.2020 19:08

chyba go nie ma jeszcze ale mam takie cos

Skepta 11.09.2020 19:08

Jak to kim kolarowem on przeciez kazda pozycje obsadzi

bitels10 11.09.2020 19:06

Witam, Kante już jest?

Kredence 11.09.2020 19:06

nie zesraj się pluto

pluto11 11.09.2020 19:00

Jak sprzedamy Skriniara i oddamy Godina to kim mamy zamiar grac w obronie bo sam Vrij nie da rady

Claudio 11.09.2020 18:51

Lukaku "„Bądźmy szczerzy, Fifa źle ocenia oceny, więc my, gracze, zaczynamy narzekać na tę grę, a robiąc to, reklamujemy ją. Wiem, co robię, nie chcę być częścią tego gówna ”." "D

yanik96fci 11.09.2020 18:48

czy te mecze sparingowe kibice moga obejrzec na zywo w apiano gentile?

JoaoMario 11.09.2020 18:48

I Firpo za Dalberta

JoaoMario 11.09.2020 18:47

Bo trzeba oszczędzać

JoaoMario 11.09.2020 18:47

Oczywiście Padelli za Samira

JoaoMario 11.09.2020 18:47

Takbym to widział na przyszly sezon

JoaoMario 11.09.2020 18:46

Handanovic Kolarov Ranochia Izzo Dalbert Serri Gagliardini Joao Mario Darmian Longo Inglese

JoaoMario 11.09.2020 18:44

Niech odejdzie ma przyjść zamiast niego Izzo

KibicInteru 11.09.2020 18:40

won z nim

Kredence 11.09.2020 18:39

agent wyznaczony przez PSG do sciagniecia Skriniara w Mediolanie

KibicInteru 11.09.2020 18:33

trudno mu siw dziwić

Endru 11.09.2020 18:27

Czuje ze Inter mnie olewa

Endru 11.09.2020 18:25

Trace cierpliwosc w te mercato

ZnawcaCalcio 11.09.2020 18:24

raczej nie blisko, ale coś wysapał Romano

ZnawcaCalcio 11.09.2020 18:24

Declan Rice blisko Chelsea

Endru 11.09.2020 18:15

Wole Dalberta lub Asamoaha od Juniora Firpo

Endru 11.09.2020 18:14

Junior Firpo matko swieta strzeż nas

Endru 11.09.2020 18:14

To mercato smierdzi uwstecznieniem

maverik 11.09.2020 17:42

Ale Karnowski schudł

Czarson 11.09.2020 15:38

przegral 8-0 bylem przekonany. ze to ty

Orzeu 11.09.2020 15:34

ja nie gram w tegoroczną Fifę

Orzeu 11.09.2020 15:34

nie to nie ja

Alfa 11.09.2020 15:31

skad barca wezmie 80mln beka

Czarson 11.09.2020 15:29

Orzeu czy to ty?

Czarson 11.09.2020 15:29

wczoraj gralem w fife z gosciemj interopole

Czarson 11.09.2020 15:29

bierzemy za niego firpo kante i po dzeko mocno

Czarson 11.09.2020 15:28

chyba lautaro robi out

inter30 11.09.2020 15:27

z niego taki kante jak z muntariego lampard

Klinsi64 11.09.2020 15:22

chciala go barca

Klinsi64 11.09.2020 15:21

Chuchu on byl hajpowany za czasow dalberta w nicei

Woo-cash 11.09.2020 15:17

Wspólny wzrost. Obaj to krasnale ogrodowe.

WTC 11.09.2020 15:15

i nie trzeba płacić za dodatkowego ogóra

Shoutbox

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625470

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się