Claudio ona wygląda prawie jak Wanda
Wtedy zobaczycie cudotworce Conte tego calego masakra
Sezon rusza za, 2 tygodnie a Conte nadal czeka na Vidala ktory ma nas w dupie
W tabeli
Przejrzycie na oczy jak Milan bedzie przed nami
ale za to ma byc Kancioch
i gitara
i tak sie skonczy
przyjdzie Kumbulla
Nie tym lepiej zasrywasz gacie
Buk Skriniar będzie i znowu Wlahowik i Lazowik będzie go objeżdżał
chyba najwiekszy na stronie
czytałem że Darmian ma być zamiast Ranoki
pluto straszny z ciebie obsrajtus
Tym obronca do pierwszego skladu bedzie buk obrony Izzo
no trochę przesadzasz pluto
Tak, tak właśnie bym chciał zagrać, pragnę i marzę o tym
czy przerasta cie to
Wy to byscie chcieli zagrac Dalbert Kolarov Rano DD Dariamn widze
ale rozumiesz, ze przy odejsciu Skriniara i Godina kupimy obronce do pierwszego skladu?
Po co się tak męczysz, życia nie masz
Pluto odpocznij sobie od Intera i nie płacz już tu codziennie od rana do wieczora
Napewno lepsza forme jak taki placek jak Darmian
Póki co Godin i Skriniar nigdzie się nie wybierają
no przecież nie zostawią obrony bez zastępstw
Darmian DD i Kolarov
bo chyba nie rowna i wysoka forme
a co nam gwarantuje Godin i Skriniar?
Oddamy Godina i Skriniara i co dalej
W obronie mamy pewniaka Vrija i mlodziama Bastoniego ktory moze zagrac lepszy sezon a moze sie tez obsrac
to oczywiste, ale Skrinka też bez namysłu większego
Dla Kante sprzedal bym Brozo
Dokladnie pluto
NIE ZESRAJ SIE PLUTO
Zobaczymy jak beda pragneli jak bedziemy grac Darmianem i Kolarovem w obronie i Inglesie w ataku
Jak chcemy sie bic o najwyzsze cele trzeba miec jakosciowych zmiennikow a nie znow jakies polsrodki
nawet dla Pana Kante?
Nie nie sprzedal bym
Oni tu pragna tego calego Conte
Jedziesz pluto z towarzystwem
nie zesraj sie tam pluto
nie sprzedałbyś pluto za 60 Skriniara?
AMEN
Ty tez
Nie zesraj się pluto
Zmien płytę
za 60 mln to sie nawet nie ma co zastanawiac tylko sprzedawac
błagam niech to się uda Barelka Kante Vidal Erikcen Sensi
a Leonardo kocha kupowac z serie a
w Paryżu też są dziewczyny
odeszli Silva i Kouassi
PSG niby faktycznie potrzebuje srodkowego obroncy
partnerka Skriniara jest w ciąży. Wątpię by chciał teraz zmieniać otoczenie
szkoda Skriniara bo jakiś sentyment do niego jest, no ale jeśli dzięki niemu ma byc Pan Kancioch to pożegnam bez żalu
ale nie dupe zawracasz
idz tam przymierzyc nowe rurki i umaluj sie nowa szminka z rossmana
Mowi Ci to cos
Agresja oznaka slabosci, brak argumentow = agresja
zamknij morde typie
Uj ze cale zycie na lewej obronie latal xD
#PSG are really interested in Milan #Skriniar. The intermediary Marcelo #Simonian is in Milan to try to reach an agreement with #Inter. #Leonardo is preparing for the centre-back a 5-year offer (€6M/year as a salary), meanwhile Inter ask €60M to sell him.
chyba go nie ma jeszcze ale mam takie cos
Jak to kim kolarowem on przeciez kazda pozycje obsadzi
Witam, Kante już jest?
nie zesraj się pluto
Jak sprzedamy Skriniara i oddamy Godina to kim mamy zamiar grac w obronie bo sam Vrij nie da rady
Lukaku "„Bądźmy szczerzy, Fifa źle ocenia oceny, więc my, gracze, zaczynamy narzekać na tę grę, a robiąc to, reklamujemy ją. Wiem, co robię, nie chcę być częścią tego gówna ”." "D
czy te mecze sparingowe kibice moga obejrzec na zywo w apiano gentile?
I Firpo za Dalberta
Bo trzeba oszczędzać
Oczywiście Padelli za Samira
Takbym to widział na przyszly sezon
Handanovic Kolarov Ranochia Izzo Dalbert Serri Gagliardini Joao Mario Darmian Longo Inglese
Niech odejdzie ma przyjść zamiast niego Izzo
won z nim
agent wyznaczony przez PSG do sciagniecia Skriniara w Mediolanie
trudno mu siw dziwić
Czuje ze Inter mnie olewa
Trace cierpliwosc w te mercato
raczej nie blisko, ale coś wysapał Romano
Declan Rice blisko Chelsea
Wole Dalberta lub Asamoaha od Juniora Firpo
Junior Firpo matko swieta strzeż nas
To mercato smierdzi uwstecznieniem
Ale Karnowski schudł
przegral 8-0 bylem przekonany. ze to ty
ja nie gram w tegoroczną Fifę
nie to nie ja
skad barca wezmie 80mln beka
Orzeu czy to ty?
wczoraj gralem w fife z gosciemj interopole
bierzemy za niego firpo kante i po dzeko mocno
chyba lautaro robi out
z niego taki kante jak z muntariego lampard
chciala go barca
Chuchu on byl hajpowany za czasow dalberta w nicei
Wspólny wzrost. Obaj to krasnale ogrodowe.
i nie trzeba płacić za dodatkowego ogóra
3pkt za LM