Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Guarin 11.09.2020 11:06

GdS o latających smokach nic nie wspomniało

jaszczomb 11.09.2020 11:06

chcesz go atakowac bo jest czarny czy co :/

Kazam 11.09.2020 11:06

xD

jaszczomb 11.09.2020 11:06

rasista ;/

Kazam 11.09.2020 11:06

no i mozna atakowac kante

Kazam 11.09.2020 11:06

40 mln za brązowycza, moze byc, wiecej chyba nie uda sie wyciagnac za tego dzbana

jaszczomb 11.09.2020 11:05

jak przeczytam oficjalnie to uwierze

Guarin 11.09.2020 11:05

yhy

kulfon32 11.09.2020 11:04

GdS - Brozovic addio: su di lui il Monaco, a 40 mln si chiude. Poi l'Inter farà all-in su N'Golo Kanté GdS - Brozovic żegnaj: Monako, 40 mln i zamyka. W takim razie Inter będzie w na N 'Golo Kanté

Kazam 11.09.2020 10:59

Aleksandar Potężny Strzał Kolarov

Kazam 11.09.2020 10:58

Tak, mam potężny strzał, ale wymaga to dużej pracy na treningach

Kazam 11.09.2020 10:56

:D

Lopez 11.09.2020 10:56

nic, nie napisał, ale chyba się przestraszył i uciekł :D

Kazam 11.09.2020 10:54

?

Kazam 11.09.2020 10:54

co czuczu wysapal

jaszczomb 11.09.2020 10:52

podżeganie do nienawisci

jaszczomb 11.09.2020 10:52

pdw koba

KoBa 11.09.2020 10:50

dokl Lopez, banuj Chucha niech gdzieś indziej taki chlew robi

Alfa 11.09.2020 10:42

wywalic szrot i byloby na tonaliego no ale nikt tego gowna nie chce wiec jest jak jest

Alfa 11.09.2020 10:41

GdS – Niechciani w Interze Joao Mario, Diego Godin, Kwadwo Asamoah, Ivan Perisic, Dalbert oraz Andrea Ranocchia kosztują rocznie klub 41 mln euro brutto.

Lopez 11.09.2020 10:27

tak wulgarnego szota i agresywnego nie widziałem od dawna. musze się najpierw otrząsnąć

Chuchu 11.09.2020 10:27

;(

Lopez 11.09.2020 10:26

Ban dla Chucha oczywiście

Chuchu 11.09.2020 10:26

O ile dojdzie :D

Lopez 11.09.2020 10:26

BAN

Klinsi64 11.09.2020 10:25

idioci

Klinsi64 11.09.2020 10:25

dojdzie vidal i bedziemy w uj mocniejszy sklad a ludzie pieprza ze po takim mercato walka o top4

Skepta 11.09.2020 10:19

zobaczycie na koniec okna

KoBa 11.09.2020 10:15

nie wiem co sie sprawdza, skoro na razie przyszli Hakimi i Kolarov a odeszli Berni i Borja Valero

Skepta 11.09.2020 10:11

wszystko co mowie na temat pana conte sie sprawdza, pogrąży nas swoimi decyzjami i upartoscia

KoBa 11.09.2020 10:11

Zaniolo przejdzie operację, po której pauzować będzie 7-8 miesięcy o.O

Skepta 11.09.2020 10:10

co takie zaniepokojenie u was, przeciez tacy spokojni byliscie

Lopez 11.09.2020 10:10

ja bym sobie darował sprzedaż brozovicia bo jak nie przyjdzie kante to kto wtedy przyjdzie?

Klinsi64 11.09.2020 10:09

zreszta czelsi nie chce go puscic do conte własnie a on sam sie nie pali

Klinsi64 11.09.2020 10:09

sprzedamy brozo i zostaniemy z niczym

inter30 11.09.2020 10:08

dac mu pol banki odprawy i paszol won

KoBa 11.09.2020 10:08

najlepiej byłoby rozwiązać

KoBa 11.09.2020 10:08

jeszcze rok na szczescie

inter30 11.09.2020 10:07

do kiedy kontrakt?

KoBa 11.09.2020 10:07

Asamoah zarabia 3 bańki netto i30

inter30 11.09.2020 10:07

wypchnac bo pojdzie sladem vecino i polroczny platny urlop

oster 11.09.2020 10:07

podobno Mylik odsunięty od składu Napoli, chyba powrót do ekstraklapy go czeka bo inkt o zdrowych zmysłach go nie będzie chciał

inter30 11.09.2020 10:07

co tu jeszcze robi polamaniec asamoah

KoBa 11.09.2020 10:07

no dokl

inter30 11.09.2020 10:06

lazaro w ostatniej chwili bo kmiot sie pozniej polamal wiec nigdzie by nie odszedl

KoBa 11.09.2020 10:06

jak krew z nosa idą te pozbycia się szrotu, za nami 1/3 mercato a tak na prawde udało sie jedynie Lazaro wypożyczyć - Brozo to nie jest żaden problem aktualnie

inter30 11.09.2020 10:06

mowilem ze bedziemy dostawac gowno oferty za brozo typu 25 baniek, tu akurat monaco a nie bayern ale kwota podobna, zenada

Lopez 11.09.2020 10:04

póki nie zgromadzimy 60 baniek to żadnych

Klinsi64 11.09.2020 10:02

tylko jakie sa szanse ze go sciagniemy

Lopez 11.09.2020 10:00

Kante ma być nastepcą brozo

Klinsi64 11.09.2020 09:53

poki nie ma realnej opcji na registe to nigdzie nie pojdzie

Gloin1989 11.09.2020 09:49

35 i może iść

Alfa 11.09.2020 09:49

22mln za brozo :D

Klinsi64 11.09.2020 09:41

Skriniara chcieliscie zostawic i zostaje

KoBa 11.09.2020 09:39

Jeśli odejscie Godina oznacza szanse na Kumbullę to warto zaryzykować.

Odet 11.09.2020 09:35

ja tez, na razie

SETE 11.09.2020 09:34

Ide popracowac, milego

Odet 11.09.2020 09:34

bo nic innego nie wchodzi w grę

Odet 11.09.2020 09:34

no chyba tylko Imrahil

Imrahil 11.09.2020 09:33

pewnie konflikt z tym wariatem

Odet 11.09.2020 09:33

jak można w ogóle myśleć o oddaniu takiego piłkarza

SETE 11.09.2020 09:33

tak

Odet 11.09.2020 09:32

że im pomaga, uczy, ma wpływ w szatni

Odet 11.09.2020 09:32

ale pamiętasz co nasi piłkarze mówią o Godinie

SETE 11.09.2020 09:32

kazdy chce byc w siodle

SETE 11.09.2020 09:31

A Rano to kiep ale wie ze nie moze zrezygnowacv z z kowty na kontrakcie bo nigdy juz takich cyfr nie bedzie :)

SETE 11.09.2020 09:31

Perisic kiepem nie jest ale nie wszedzie chce

SETE 11.09.2020 09:31

ale niepotrzebnego nikt nie chce :) bo zazwyczaj jest to kiep

Odet 11.09.2020 09:30

a nie Godina

Odet 11.09.2020 09:30

takiego Perisica czy Żabkę

Odet 11.09.2020 09:30

wypychac to można gracza niepotrzebnego

Odet 11.09.2020 09:30

albo w co wierzę bardziej plotki

Odet 11.09.2020 09:30

dla mnie to głupota z tym godinem

SETE 11.09.2020 09:29

stad goraczkowe wypychanie graczy za free jak Godina np

SETE 11.09.2020 09:29

ja mysle, ze tu nie ma teraz miejsca dla Vidala nawet za darmo jakby przyszedl

SETE 11.09.2020 09:28

*sowitych

SETE 11.09.2020 09:28

w kadrez mamy ponad 30 graczy , z czego lwia czesc na swoitych pensjach

SETE 11.09.2020 09:27

Asamoah, Vecino , Ranocchia ...masakra ...juz nawet nikt o Roberto nie pisze

Imrahil 11.09.2020 09:27

i wez takiego sprzedaj

SETE 11.09.2020 09:27

naingollana schowasz , przyda sie ale Perisic czy JM to obce ciala dzisiaj

SETE 11.09.2020 09:26

wraca gracz ( niechciany ) na kontrakt 4,5 mln rocznie plus podatki

SETE 11.09.2020 09:26

prob;em jest duzy

Odet 11.09.2020 09:25

hehe

SETE 11.09.2020 09:25

co najmniej finalista LM :)

Odet 11.09.2020 09:25

szansę

Odet 11.09.2020 09:25

tak, żeby maił zaszne na 2 LM z rzędu

SETE 11.09.2020 09:25

nie no musi byc klub z LM :) jak z Vecino

SETE 11.09.2020 09:25

mnie to generalnie lata, nie mam nic do Ivana , chcialbym zeby go jak najszybciej gdzies spieniezyli

Odet 11.09.2020 09:25

może Benevento?

Odet 11.09.2020 09:24

nie chcieli zwycięzcy z Bayernie, nie chcą w Interze

SETE 11.09.2020 09:24

jeden powie zwyciezca inny ze popychadlo :)

Odet 11.09.2020 09:24

też prawda

Imrahil 11.09.2020 09:24

inaczej nie bedzie

SETE 11.09.2020 09:24

no wlasnie Odet zalezy kto jak na to popatrzy

Imrahil 11.09.2020 09:24

z takim ryjem

Odet 11.09.2020 09:23

jak popychadło

Odet 11.09.2020 09:23

natomiast nieźle się musi Perisic czuć

Odet 11.09.2020 09:23

dlatego chyba Bayern odpuścił

SETE 11.09.2020 09:23

Imrahil..tak to mozna powiedziec nawet o JM ze nie musi, bop ma 3 mln rocznie :)

Imrahil 11.09.2020 09:23

taa, peryshit wiadomo ze facet jak chce to b. dobrze gra, u nas na poczatku pykal az milo

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się