Archiwum shoutboksa

Odet 11.09.2020 09:23

tam na lewą bedzie Sane i Coman

SETE 11.09.2020 09:22

inni powiedza ze byl tam tylko zapchaj dziura :)

Imrahil 11.09.2020 09:22

on juz nie musi

Imrahil 11.09.2020 09:22

facet mial konflikty w szatni, pupil trenerów, kwas z kapitanem druzyny, na sile zatrzymany w klubie; wraca jako zdobywca triplety

SETE 11.09.2020 09:22

mysle, ze ma teraz niezly wqrw ze bawaria go nie wykupila

SETE 11.09.2020 09:21

Perisic jest idealny do bundesligi , ustawienia Bayernu

Imrahil 11.09.2020 09:21

to daje do myslenia

Imrahil 11.09.2020 09:20

jak nie dłużej

SETE 11.09.2020 09:20

nie gral i gral nie bedzie

SETE 11.09.2020 09:20

u nas jest /był wypalony

Imrahil 11.09.2020 09:20

u nas tak nie gral ost 1,5 toku gry

Imrahil 11.09.2020 09:20

i dobrze gral w bajernie

Imrahil 11.09.2020 09:19

wygrał LM

Tifosinho 11.09.2020 09:19

Wrócił z niemiecką triplettą

SETE 11.09.2020 09:19

+ covid

SETE 11.09.2020 09:19

no mielismy co najmniej 120 mln na wypozyczonych graczach a z tego wykupiono tylko Icara za 50 :)

Imrahil 11.09.2020 09:18

no co, teraz peryshit pokazal ze mial racje, Inter to nadal klub 2 kategorii

Chuchu 11.09.2020 09:18

Wiele wskazuje na to, że jesteśmy biedakami

SETE 11.09.2020 09:18

Dzeko mial ustalone z nami warunki, owszem ROma leciala w bierki, ale tam Marotta ewidentnie byl dosc pewny siebie , a Petracchi chcial przykozaczyc

Imrahil 11.09.2020 09:18

wpada do klubu w glorii i chwale

Tifosinho 11.09.2020 09:18

Zaraz się okaże, że mieliśmy uzbierane na klauzule Messiego 699mln i tego jednego zabrakło ;)

Imrahil 11.09.2020 09:18

i jeszcze ten ryj peryszit

SETE 11.09.2020 09:17

dzisiaj nie byloby tematu vice Lukaku , a sam Dzeko mialnby mniejszy kontrakt niz teraz ma :)

inter30 11.09.2020 09:17

tam pewnie byl otrudniej go roma w kulki leciala i on sam nie byl przekonany a tu sytuacja jest prosta jak drut

SETE 11.09.2020 09:17

rok temu Dzeko byl o 5 mln

inter30 11.09.2020 09:16

jeszcze czytam ze vidal pod znakiem zapytania o te 2 banki facepalm

SETE 11.09.2020 09:16

nie kazdy ma krula mercato Maldiniego

SETE 11.09.2020 09:16

ja powiem tak, ze nie ma sie co dziwic jak co okno musiz zonglowac na rynku ok 10 nazwiskami , kup/sprzedaj , jeszcze w czasie postcovid

oster 11.09.2020 09:15

no chyba że tak

oster 11.09.2020 09:15

aaa

SETE 11.09.2020 09:15

Hahahha

inter30 11.09.2020 09:15

murzyn 29 lat ten sam wzrost, ponoc liczą że conte sie nie skapnie

Imrahil 11.09.2020 09:15

beka i tyle, nasi nie maja 2mln na widalka a chca startowac do kante, poco on nam tutaj

Odet 11.09.2020 09:15

a tyle to mieli dać za Ivanka :)

Odet 11.09.2020 09:14

czyli nam za Brozo mogliby dac to co za Thiago

SETE 11.09.2020 09:14

tak mozna kupowac, jak masz sklad niemal kompletny, potrzebujesz wymienic 1 , 2 ogniwa ...inaczej wyglada sytuacja na rynku

inter30 11.09.2020 09:14

seri

oster 11.09.2020 09:14

ten Sari z Galatasaray to jakiś żart?

SETE 11.09.2020 09:14

i wszystko

Odet 11.09.2020 09:14

chłop ma rok kontraktu i chce tylko do Kloppa

SETE 11.09.2020 09:14

rok kontraktu ma , tak ?

Odet 11.09.2020 09:13

bo liverpool daje za thiago jedynie 20mln

SETE 11.09.2020 09:13

no :)

Odet 11.09.2020 09:13

własnie

inter30 11.09.2020 09:13

a dla nas to gowniany interes

inter30 11.09.2020 09:13

czyli <30

inter30 11.09.2020 09:13

dlatego nie wydadza wiecej niz dostana za thiago

SETE 11.09.2020 09:13

chyba ze tak , ale to u nich wazna pozycja , duza strata ten Thiago, musza zainwestowac moim zdaniem. Pytanie czy Brozo to ich kaliber

inter30 11.09.2020 09:12

wydebia od kogos jakies wyp z opcja i tyle

SETE 11.09.2020 09:11

no to beda grac Tolliso :)

inter30 11.09.2020 09:11

szwaby w zyciu nie kupia brozo za powazna kase

SETE 11.09.2020 09:11

byloby idealnie

Odet 11.09.2020 09:11

no ale to mało prawdopodobne

Odet 11.09.2020 09:11

dobrze by było gdyby Bayern zabrał od nas Brozo i Perisica

inter30 11.09.2020 09:11

dla mnie nei jest to nierealne niestety

Odet 11.09.2020 09:10

dokł SETE

SETE 11.09.2020 09:10

inter30 to bylby sabotaz ale ...

jaszczomb 11.09.2020 09:10

marotta i w jude srednio sobie radzil z wypychaniem smieci

inter30 11.09.2020 09:10

conte zacznie sapac o kante to poswieca lautaro i zalataja dziure w ataku byle kim

Tifosinho 11.09.2020 09:10

Na to, że Bayern kupi to ja już nie liczę

SETE 11.09.2020 09:10

Bayern to jedyna droga dla Brozo, inaczej zostanie

SETE 11.09.2020 09:09

Skrinar zostanie

SETE 11.09.2020 09:09

Brozo jesli Bayern bedzie potrzebowal registy

inter30 11.09.2020 09:09

w kwestii sprzedazy ogolnie jest kompro jak na marotte

Odet 11.09.2020 09:09

a Brozovic i Skriniar?

inter30 11.09.2020 09:09

a moze conte nie czyta gazet i internetów i mu wcisną seriego jak niby kante

Odet 11.09.2020 09:08

też tak uważam

SETE 11.09.2020 09:08

hmm , mysle ze Lautaro bedzie dalej zawodnikiem Interu

Odet 11.09.2020 09:08

nie strasz inter30 :)

SETE 11.09.2020 09:08

umowmy sie, na wielkie nazwiska nie ma kasy , a ten szrot jak sie nie pozbedziemy to kolejne okno bedzie znow to ciazyc

inter30 11.09.2020 09:08

Perisic na wice Lukaku, Dalbert lewe wahadło i Mario jako brakujący pomocnik, jeszcze bardziej ekonomicznie

Odet 11.09.2020 09:07

a wierzysz w te oferty Barcelony za Lautaro?

SETE 11.09.2020 09:07

dokl

Odet 11.09.2020 09:07

tak byłoby najbardziej ekonomicznie

SETE 11.09.2020 09:07

Ja bym na miejscu Zarzadu sciagnal tego Vidala ( uwazam ze jest potrzebny ) i zastepstwo dla Lukaku na wypozyczenie , zostawil Naingollana i zajal sie do konca mercato wydaleniem szrotu

Odet 11.09.2020 09:06

u nas w miejsce brozovica

Odet 11.09.2020 09:06

ja myślałem, że już łatwiej byłoby pozyskać zamiast Kante Jorghinio

Odet 11.09.2020 09:05

heja

SETE 11.09.2020 09:04

Hey Odet, nie no Kante jest praktycznie niemozliwy do sciagniecia w obencych warunkach

SETE 11.09.2020 09:04

Siema

Odet 11.09.2020 08:55

a u nas wiadomo jak jest z wielkimi kwotami

Odet 11.09.2020 08:55

przekonać ich może tylko wielka kwota transferu

Odet 11.09.2020 08:55

przeciez Cheslea nie ma w interesie się go pozbywać

Odet 11.09.2020 08:55

serio ktoś wierzy w Kante?

KoBa 11.09.2020 08:52

GDS podaje, że Pirola może być włączony do 1 zespołu

Kazam 11.09.2020 08:51

amen koba

KoBa 11.09.2020 08:50

Prawdopodobnie osoba Conte i fakt, jego procesowania się z Chelsea ma pływ na ogromną niechęć The Blues aby sprzedać nam Ngolo

Imrahil 11.09.2020 08:50

idealny wiek

Imrahil 11.09.2020 08:50

jeszcze bedzie jaja ture

KoBa 11.09.2020 08:50

Di Marzo wysapał, że Chelsea chce 70-80 mln za Kante xD

Lopez 11.09.2020 08:45

No wlasnie bo czekam?

jaszczomb 11.09.2020 08:19

gdzie espresso i szpagaty z agatka?

Nasir 11.09.2020 07:58

witam

maniekfci 11.09.2020 07:39

teraz kawa a potem wypuszczenie forąworka na szparagi

maniekfci 11.09.2020 07:39

smacznego, dokł jajecznica

Dzonyy 11.09.2020 07:36

a potem furewer powie bonjour

Dzonyy 11.09.2020 07:36

ale to za jakies 1-2h narazie espresso

Dzonyy 11.09.2020 07:34

U mnie serek wiejski i skyr

Dzonyy 11.09.2020 07:33

Legendaran jajecznica ?

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się