Archiwum shoutboksa

Claudio 10.09.2020 20:18

Sky Sports - Confermato: Kanté costa troppo, l'Inter valuta Seri del Fulham

Czarson 10.09.2020 20:17

czemu nie ma bana za to slowo?

Rebelde 10.09.2020 20:15

jak w każdej innej TV. 98% śmieci

Imrahil 10.09.2020 20:00

wlasnie ogladam ramówkę tvp na jesień; jrpdl ile zmarnowanych pieniędzy facepalm

Klinsi64 10.09.2020 19:47

Lukaku juz wyladował kusy?

Imrahil 10.09.2020 19:41

widal już jest ?

bitels10 10.09.2020 19:36

Kante już jest?

bitels10 10.09.2020 19:36

xd

jaszczomb 10.09.2020 19:35

mialo byc joao mario pilkarz* :)

jaszczomb 10.09.2020 19:35

masz na mysli smieci takie jak joaomario

JoaoMario 10.09.2020 19:27

A Lukaku i Lautaro zamienić na duet Longo+Esposito

JoaoMario 10.09.2020 19:26

I przed nimi Joao Mario

JoaoMario 10.09.2020 19:26

W sumie z Gagliardinim świetnie by się uzupełniali i rozumieli

JoaoMario 10.09.2020 19:26

A co do Seriego to suoer opcja jak chcemy zbudować druzyne walczaca o top 10 i zbierac pod mostem

Vancore 10.09.2020 19:26

typu przydomen emersona i darmiana scisle zwiazany z recyklingiem i ogolnie koszami

Vancore 10.09.2020 19:25

o moje ulubione zwroty

Vancore 10.09.2020 19:25

jeszcze cenzora ubogacili

Klinsi64 10.09.2020 19:24

taki błazen może pisać wysrywy a banują za byle gówno

jaszczomb 10.09.2020 19:24

te cale 5 osob co byu zagralo roma jakos to przeboleje

JoaoMario 10.09.2020 19:23

As Roma chyba tez nie ma

JoaoMario 10.09.2020 19:23

IntermistrzKamil lepiej ze mamy licencje a nie Piemontw Calcio

jaszczomb 10.09.2020 19:22

fuuu

jaszczomb 10.09.2020 19:22

sa tylko jak takiego prowokatora wyzwiesz

Vancore 10.09.2020 19:20

gdzie jestescie lumpy

Vancore 10.09.2020 19:20

np administracja

Vancore 10.09.2020 19:19

a ja uwazam ze wrecz przeciwnie ktos powinien zwrocic na niego uwage

Nitrogen 10.09.2020 19:19

Jegołajn won z Juventusa. Rozwiązał kontrakt @Romano

InterMistrzKamil 10.09.2020 19:19

No De Vrij i Lautaro po 84 albo i mniej, a rashford 85 beka jedyny plus to, że Lukaku jest szybszy

IlCapitano 10.09.2020 19:16

Generalnie najlepiej nie zwracać uwagi

IlCapitano 10.09.2020 19:16

Multi zapewne

IlCapitano 10.09.2020 19:16

Jakieś prowo

IlCapitano 10.09.2020 19:16

Ależ ty to opisujesz

Kazam 10.09.2020 19:16

Cap daj spokoj, gosc jest ewidentnie skrzywdzony przez brak zainteresownia bliskich

JoaoMario 10.09.2020 19:15

I atak to Carew lub Rocchi

JoaoMario 10.09.2020 19:15

A na lewe wahadło Nagatomo.

IlCapitano 10.09.2020 19:15

I ciebie zbanować

JoaoMario 10.09.2020 19:15

Jeszcze tylko Kuzmanovieca sprowadzic

JoaoMario 10.09.2020 19:15

Po co nam Kante mamy Gagliardiego i Joao Mario

Kazam 10.09.2020 19:14

Conte Kante mozna sie pogubic

Vancore 10.09.2020 19:14

jakim ujem

Kazam 10.09.2020 19:14

88 najwyzej handziak

Vancore 10.09.2020 19:14

de vrija nie ma a skriniar i godin sa

Vancore 10.09.2020 19:13

ratingi fify jak zawsze z dupska

Kazam 10.09.2020 19:12

Kante albo smierc

IlCapitano 10.09.2020 19:11

Naczytacie się jakichś głupot i już amok

IlCapitano 10.09.2020 19:11

Tak na pewno Conte pragnie alternatyw

pluto11 10.09.2020 19:11

Conte i jego alternatywy

IlCapitano 10.09.2020 19:09

Co

inter30 10.09.2020 19:07

seri alternatywą kante facepalm

emika 10.09.2020 19:00

to chyba tylko w srataloni pismaki pisza o martinezie, nie widze zadnego newssa

IlCapitano 10.09.2020 18:57

A jak wiadomo nie mają pieniędzy więc mogą sobie wypisywać durnoty pismaki

IlCapitano 10.09.2020 18:57

100 mln i won

Vancore 10.09.2020 18:56

niech se suta nacisna

jaszczomb 10.09.2020 18:55

ale pewnie chca zrobic aby lautarak naciskal na transfer

emika 10.09.2020 18:53

agentka twoja stara u mnie pod stolem negocjuje z moim dickiem cumshota

jaszczomb 10.09.2020 18:53

co oni tam moga negocjowac jak barca nie ma siana

Vancore 10.09.2020 18:53

pogonic go fast

Vancore 10.09.2020 18:53

no i malina

grandderby 10.09.2020 18:53

Agenci Lautaro w Barcelonie aby negocjować kontrakt z Barcelona ;)

emika 10.09.2020 18:53

lorenzo insignie budzi moja sympatie bo ruchalem kiedys dupeczke jego wzrostu

Vancore 10.09.2020 18:53

duzo mlodych, ktorzy sie beda rozwijac

Vancore 10.09.2020 18:52

i w przeciwniestwie do takiego napola to milan ma graczy ktorzy budza jakas tam moja sympatie

emika 10.09.2020 18:52

a dałnarumun lubi babola walnac

emika 10.09.2020 18:52

tylko punktowanie slabiakow u mylanow jest gorsze niz u nas

emika 10.09.2020 18:52

w sumie to ten mylan moze te naplety ograc

jaszczomb 10.09.2020 18:52

no proste

jaszczomb 10.09.2020 18:51

powinni wejsc

emika 10.09.2020 18:51

z wąkorem sie zgadzam, ze mylan wole niz naplety jakies

Vancore 10.09.2020 18:51

tysiackrotnie wolalbym ogladac milana w LM niz naboly czy lazyje

Vancore 10.09.2020 18:51

no do top4 muszo wejsc zamiast tych lumpow

jaszczomb 10.09.2020 18:50

no to wszystko wskazuje na to, ze jednak mulaniak ten caly skeduto

emika 10.09.2020 18:50

gomec na vice lautaro a sancheza pogonic o

emika 10.09.2020 18:49

kluczowy dzien ws gomeziaka i od razu biorac pod uwage naszego trenera myslalem, ze mario gomec u nas

Nitrogen 10.09.2020 18:49

Ale póki co nic więcej na ten temant nie ma

jaszczomb 10.09.2020 18:49

hmmm, bez niego sie atalanta zesra na miekko

Nitrogen 10.09.2020 18:49

15 mln dla Atlanty Hawks i 7.5 dla niego

Nitrogen 10.09.2020 18:49

Ta. Do Kataru czy tam ZEA

jaszczomb 10.09.2020 18:49

ma gdzies isc?

jaszczomb 10.09.2020 18:48

2 najwikesze niewiadome jak dla mnie

Nitrogen 10.09.2020 18:48

Dzisiaj miał być kluczowy ponoć dzień ws Gomeziaka

emika 10.09.2020 18:48

barella nainggolan eriksen a przed nimi bukaku i lautaro martyniec

Vancore 10.09.2020 18:48

w dupie powinnismy miec jakies lazio, nawet na niech nie patrzec tylko robic swoje w lidze

jaszczomb 10.09.2020 18:48

zobhaczymy co pokaze neapol gatucodzy i atalanta z coraz starszym gomezem i ilikikiem

Nitrogen 10.09.2020 18:47

Zobaczymy

jaszczomb 10.09.2020 18:47

lacyjo nie da rady tak punktowac

emika 10.09.2020 18:47

wychodzi na to, ze conte jest uposledzony i jak jest typ ktory umie dobre podanko zagrac ale nie biega w obronie to out

jaszczomb 10.09.2020 18:47

milaniak moze powlaczyc o top4 ale to tyle

emika 10.09.2020 18:47

milan moze mi co najwyzej jezykiem cewke moczowa zatkac podczas porannego suckingu

Nitrogen 10.09.2020 18:47

No to wychodzi na to, że Valero czy Weczyno jednak wiecej dawali niż Eriksen

Klinsi64 10.09.2020 18:46

jeszcze wam ten milan zamknie mordy

emika 10.09.2020 18:46

jak u nas pierwszy plac maja takie tuzy jak wącha baleron czy weczyno a na lawce eriksen warty tyle co oni razem, ich domy rodziny matki wujkowie i miasta z ktorych pochodza

jaszczomb 10.09.2020 18:46

po co nam jakis ngolo kant czy inny partet jaki jest kesi

jaszczomb 10.09.2020 18:45

mysle, ze frą kesi zdecydowanie jest brakujacym elementem naszej pomocy

emika 10.09.2020 18:45

bo zgnije na lawce

emika 10.09.2020 18:45

tylko wlasnie u conte my nie mozemy miec w pomocy fajnych graczy typu eriksen, luis alberto czy jak mu tam z lacyjo czy jakiegos typowego ofensywnego typa z finezja

jaszczomb 10.09.2020 18:44

jak juz ktos ma przyjsc do pomocy to ktos kto podniesie poziom a nie bedzie pol polki wyzej od gagsa

emika 10.09.2020 18:44

locatelli jak mnie pamiec nie myli mial kolo siebie uposledzonego kessie i bonawentura ktory jeszcze wtedy kopal sie po czole

Kredence 10.09.2020 18:44

typowe

jaszczomb 10.09.2020 18:44

nie no zadnych lokatelich

Shoutbox

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Romano - De Vrij w Panathinaikos zamknięty: porozumienie prawie osiągnięte, Grecy czekają tylko na ostatnie OK od obrońcy i wtedy będzie załatwione

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Di Marzio – Delegacja Brighton przebywała w Mediolanie w związku z serią spotkań. Angielski klub jest zainteresowany Frattesim, jednak to Nottingham Forest jest bliżej pozyskania pomocnika Interu.

AveCaesar 25.06.2026 08:41

GDS – 🇧🇷 Guga, brazylijski zawodnik grający na skrzydle lub boku obrony, urodzony w 1998 roku i występujący w barwach Fluminense, został zaoferowany Interowi.

Jacenty 25.06.2026 08:32

real/como

Jacenty 25.06.2026 08:32

spotkanko w Madrycie o godz. 13

martins2000 25.06.2026 07:50

Nasi pytali Nahuel Molina

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625403

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się