Sky Sports - Confermato: Kanté costa troppo, l'Inter valuta Seri del Fulham
czemu nie ma bana za to slowo?
jak w każdej innej TV. 98% śmieci
wlasnie ogladam ramówkę tvp na jesień; jrpdl ile zmarnowanych pieniędzy
Lukaku juz wyladował kusy?
widal już jest ?
Kante już jest?
xd
mialo byc joao mario pilkarz*
masz na mysli smieci takie jak joaomario
A Lukaku i Lautaro zamienić na duet Longo+Esposito
I przed nimi Joao Mario
W sumie z Gagliardinim świetnie by się uzupełniali i rozumieli
A co do Seriego to suoer opcja jak chcemy zbudować druzyne walczaca o top 10 i zbierac pod mostem
typu przydomen emersona i darmiana scisle zwiazany z recyklingiem i ogolnie koszami
o moje ulubione zwroty
jeszcze cenzora ubogacili
taki błazen może pisać wysrywy a banują za byle gówno
te cale 5 osob co byu zagralo roma jakos to przeboleje
As Roma chyba tez nie ma
IntermistrzKamil lepiej ze mamy licencje a nie Piemontw Calcio
fuuu
sa tylko jak takiego prowokatora wyzwiesz
gdzie jestescie lumpy
np administracja
a ja uwazam ze wrecz przeciwnie ktos powinien zwrocic na niego uwage
Jegołajn won z Juventusa. Rozwiązał kontrakt @Romano
No De Vrij i Lautaro po 84 albo i mniej, a rashford 85 beka jedyny plus to, że Lukaku jest szybszy
Generalnie najlepiej nie zwracać uwagi
Multi zapewne
Jakieś prowo
Ależ ty to opisujesz
Cap daj spokoj, gosc jest ewidentnie skrzywdzony przez brak zainteresownia bliskich
I atak to Carew lub Rocchi
A na lewe wahadło Nagatomo.
I ciebie zbanować
Jeszcze tylko Kuzmanovieca sprowadzic
Po co nam Kante mamy Gagliardiego i Joao Mario
Conte Kante mozna sie pogubic
jakim ujem
88 najwyzej handziak
de vrija nie ma a skriniar i godin sa
ratingi fify jak zawsze z dupska
Kante albo smierc
Naczytacie się jakichś głupot i już amok
Tak na pewno Conte pragnie alternatyw
Conte i jego alternatywy
https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-21/ratings/ratings-database widać fifa doceniła Inter xd
Co
seri alternatywą kante
to chyba tylko w srataloni pismaki pisza o martinezie, nie widze zadnego newssa
A jak wiadomo nie mają pieniędzy więc mogą sobie wypisywać durnoty pismaki
100 mln i won
niech se suta nacisna
ale pewnie chca zrobic aby lautarak naciskal na transfer
agentka twoja stara u mnie pod stolem negocjuje z moim dickiem cumshota
co oni tam moga negocjowac jak barca nie ma siana
pogonic go fast
no i malina
Agenci Lautaro w Barcelonie aby negocjować kontrakt z Barcelona
lorenzo insignie budzi moja sympatie bo ruchalem kiedys dupeczke jego wzrostu
duzo mlodych, ktorzy sie beda rozwijac
i w przeciwniestwie do takiego napola to milan ma graczy ktorzy budza jakas tam moja sympatie
a dałnarumun lubi babola walnac
tylko punktowanie slabiakow u mylanow jest gorsze niz u nas
w sumie to ten mylan moze te naplety ograc
no proste
powinni wejsc
z wąkorem sie zgadzam, ze mylan wole niz naplety jakies
tysiackrotnie wolalbym ogladac milana w LM niz naboly czy lazyje
no do top4 muszo wejsc zamiast tych lumpow
no to wszystko wskazuje na to, ze jednak mulaniak ten caly skeduto
gomec na vice lautaro a sancheza pogonic o
kluczowy dzien ws gomeziaka i od razu biorac pod uwage naszego trenera myslalem, ze mario gomec u nas
Ale póki co nic więcej na ten temant nie ma
hmmm, bez niego sie atalanta zesra na miekko
15 mln dla Atlanty Hawks i 7.5 dla niego
Ta. Do Kataru czy tam ZEA
ma gdzies isc?
2 najwikesze niewiadome jak dla mnie
Dzisiaj miał być kluczowy ponoć dzień ws Gomeziaka
barella nainggolan eriksen a przed nimi bukaku i lautaro martyniec
w dupie powinnismy miec jakies lazio, nawet na niech nie patrzec tylko robic swoje w lidze
zobhaczymy co pokaze neapol gatucodzy i atalanta z coraz starszym gomezem i ilikikiem
Zobaczymy
lacyjo nie da rady tak punktowac
wychodzi na to, ze conte jest uposledzony i jak jest typ ktory umie dobre podanko zagrac ale nie biega w obronie to out
milaniak moze powlaczyc o top4 ale to tyle
milan moze mi co najwyzej jezykiem cewke moczowa zatkac podczas porannego suckingu
No to wychodzi na to, że Valero czy Weczyno jednak wiecej dawali niż Eriksen
jeszcze wam ten milan zamknie mordy
jak u nas pierwszy plac maja takie tuzy jak wącha baleron czy weczyno a na lawce eriksen warty tyle co oni razem, ich domy rodziny matki wujkowie i miasta z ktorych pochodza
po co nam jakis ngolo kant czy inny partet jaki jest kesi
mysle, ze frą kesi zdecydowanie jest brakujacym elementem naszej pomocy
bo zgnije na lawce
tylko wlasnie u conte my nie mozemy miec w pomocy fajnych graczy typu eriksen, luis alberto czy jak mu tam z lacyjo czy jakiegos typowego ofensywnego typa z finezja
jak juz ktos ma przyjsc do pomocy to ktos kto podniesie poziom a nie bedzie pol polki wyzej od gagsa
locatelli jak mnie pamiec nie myli mial kolo siebie uposledzonego kessie i bonawentura ktory jeszcze wtedy kopal sie po czole
typowe
nie no zadnych lokatelich