Archiwum shoutboksa

Nitrogen 10.09.2020 15:47

No, ale tak czy siusiak to tylko LGdS

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:47

a wiele wskazuje na to, że Skriniar będzie miał mocną pozycję w przyszłym sezonie

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:47

kontrakt Godina jest problematyczny, ale szkoda go, bo grał już naprawdę całkiem nieźle

Luki165 10.09.2020 15:47

Bujda

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:47

dokł

Nitrogen 10.09.2020 15:47

Bo ciężko mi uwierzyć w trasnsfer gotówkowy i dodatkowo taką pensje

Nitrogen 10.09.2020 15:46

Właściwie to jedyną opcją na Godina w Cagliari byłoby rozwiazanie kontraktu z Interem

Yascarr 10.09.2020 15:46

Moratti z Branca przejęli stery od kilku tygodni jak nic

Yascarr 10.09.2020 15:46

Godin XD

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:45

i Rennes na pewno ma większe możliwości finansowe, a ponoć to kontrakt Godina był głównym problemem

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:45

poza tym nie wierzę, że odrzuciłby Rennes dla nich

CzarodziejCzasu 10.09.2020 15:45

No

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:45

byłby szok, bo z niczego pojawiło się Cagliari

Nitrogen 10.09.2020 15:44

Mimo wszystko to byłby szok

Nitrogen 10.09.2020 15:44

To tylko LGdS póki co

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:44

myślałem, że wykupiliśmy go już na stałe

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:43

mamy jeszcze jakąś ratę za Barelkę?

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:43

teraz za niego dalismy chyba 20-25 mln?

Orzeu 10.09.2020 15:43

może Barellę spłacamy?

maverik 10.09.2020 15:43

jak nie Radja za darmo w dodatku oplacajac pensje to jeszcze Godina im dac

maverik 10.09.2020 15:42

my mamy jakis dlug wobec Cagliari czy co

Orzeu 10.09.2020 15:42

możej ako część zapłaty za Barellę

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:42

i co my za niego dostaniemy?

Nitrogen 10.09.2020 15:42

Póki co inne źródła o tym milczą

Endru 10.09.2020 15:39

Godin w Cagliari to jakies prima aprilis

Imrahil 10.09.2020 15:39

oficjal ?

CzarodziejCzasu 10.09.2020 15:36

Godin w Cagliari. Czy ktoś to pojmuje

Alfa 10.09.2020 15:31

wtf xD

WTC 10.09.2020 15:27

widziałem to xD

jaszczomb 10.09.2020 15:25

xD

Czarson 10.09.2020 15:22

nic wielkiego ale szopke robia na bonka

WTC 10.09.2020 15:22

nawet Targalski się powstrzymał xDDD

Czarson 10.09.2020 15:22

afera melioracyjna 2mln w 7 lat

Czarson 10.09.2020 15:21

ale , ze rudy z nimi zadarl to jest nieostrozny

Czarson 10.09.2020 15:21

to jest tuba propagandowa jak to sie ostanio ladnie mowi

WTC 10.09.2020 15:21

pamiętam jak Kania kiedyś doszukiwała się współpracy Konfederacji z Rosją bo orzeł na ich logo był skierowany na wschód xddd

Nitrogen 10.09.2020 15:21

Gazeta Polska facepalm

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:21

czytałem xd

Czarson 10.09.2020 15:21

dzis cba w pzpn xdd

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:21

Boniek też jest zwykłym ściekiem

WTC 10.09.2020 15:21

oni agenta na agencie widzą

WTC 10.09.2020 15:20

Gazeta Polska to też jest ściek, więc ostrożnie bym podchodził do ich rewelacji

Czarson 10.09.2020 15:20

siedli na niego za ten wyrok XD

Czarson 10.09.2020 15:20

„Nowe fakty dotyczące działalności w SB kpt. Andrzeja Placzynskiego. Prezes firmy do lat zarabiającej miliony na współpracy z PZPN w drugiej połowie lat 80. bezpośrednio rozpracowywał papieża Jana Pawła II” – pisze o współpracowniku prezesa PZPN Zbigniewa Bońka tygodnik „Gazeta Polska”, który trafi do kiosków w środę.

WTC 10.09.2020 15:20

no ale po Grzesiu Lacie to przyjście Bońka było jednak jakimś powiewem świeżości

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:19

pewnie sprzedawał swoich kolegów

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:19

w wieku 26 lat wyjechał z Polski

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:19

Boniek to szuja i komunista

Czarson 10.09.2020 15:18

oni robia interesy boniek i ten typ od 20lat

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:18

najlepsze, że ponoć piłkarze po mundialu w Rosji byli przekonani, że następnym selekcjonerem będzie ktoś z zarganicy

Czarson 10.09.2020 15:18

i pisza ciagle, ze jego kumpel od 20 lat rozpracowywal jp2 i sbek

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:18

xDDDDD

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:18

Czarson 10.09.2020 15:18 gazeta poslka ma roczny zakaz sadowy pisania o bonku xdd

Czarson 10.09.2020 15:18

i zrobila sie gownoburza w gownoszklane gowna

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:18

ale w końcu wiadomo na co?

WTC 10.09.2020 15:18

to tylko w Polsce porządny trener (Michniewicz) pracuje z młodzieżówką, a parodysta prowadzi seniorów

Czarson 10.09.2020 15:18

gazeta poslka ma roczny zakaz sadowy pisania o bonku xdd

Czarson 10.09.2020 15:17

nie prawo tylko sa zobligowani

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:17

PZPN ma budżet +100 mln, a biorą Brzęczka facepalm

Czarson 10.09.2020 15:17

i nie chcieli powaiedziec na co choc maja takie prawo

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:17

a włoski trener byłby idealny dla tej kadry

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:17

kompromitacja

IlCapitano 10.09.2020 15:16

To wuefiste ryży chóij wziął

IlCapitano 10.09.2020 15:16

Cezary Prandelli miał przyjść

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:16

taki Lewy powinien z liścia mu dać w ten głupi ryj

Czarson 10.09.2020 15:16

a oni kreca jakies lody

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:16

i Boniek zmarnował dwa lata tym piłkarzomm

Czarson 10.09.2020 15:16

ja rozumiem nikt powazny za 400k ↓ rocznie nie przyjdzie

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:16

według mnie tam jest duży potencjał

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:16

ale nie zgodzę się również, że naszej reprezentacji nie stać na regularne granie przynajmniej w 1/8, a może nawet 1/4 MŚ/ME

WTC 10.09.2020 15:16

no wybór Brzęczka był absurdalny

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:15

wiem, że nie jesteśmy kolejną Francją czy Hiszpanią

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:15

ale ja nie mogę zrozumieć zatrudnienia Brzęczka

Czarson 10.09.2020 15:15

na bonka jak siadla gp o gpc z sakiewiczem nawet kaczynski cos wysapal

WTC 10.09.2020 15:14

Boniek jest jaki jest, ale na bank potrafi wykorzystać swoje atuty

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:14

ale będzie pewnie Koźmiński

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:14

w PZPN potrzebny jest ktoś z zewnątrz

Endru 10.09.2020 15:14

Zachowuje sie jak capitaniak przed banem

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:14

Boniek ma przeogromne ego

Endru 10.09.2020 15:13

Boniek to zwykly furiat won z nim

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:13

i chciałbym dodać, że Piotr Świerczewski jest mega pozytywnym gościem

Endru 10.09.2020 15:13

:)

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:13

zazwyczaj większość dziennikarzy liże im dupska

Endru 10.09.2020 15:13

Boniek powiedzial rokiemu ze sobiech zarabia w pol godziny tyle co on przez caly rok

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:13

ale z drugiej strony portal weszło, to jedyny portal, który potrafi krytykować pzpn

WTC 10.09.2020 15:13

ale to działa niestety

WTC 10.09.2020 15:13

no i bagatelizuje ich

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:13

Boniek po prostu przekrzykuje swoich rozmówców i tyle

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:12

nie mocna kontra

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:12

hahahahaha

WTC 10.09.2020 15:12

nie, 5 to żak szirak xDDDD

WTC 10.09.2020 15:11

numer 5

WTC 10.09.2020 15:10

jedynie Roki próbował coś zaczepić rudego, ale ten kontrę mocną wyprowadził i Roki tez ucichł do końca programu

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:10

on ma problem z poprawnym wysławianiem się

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:10

to o czym my mówimy xd

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:10

jak on w swoim życiu przeczytał jedną książkę

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:09

no niestety, ale Kowal jest głupiutki

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 08:55

Roma informuje Inter że Brazylijczyk nie jest na sprzedaż

Jacenty 24.06.2026 08:53

Arabowie zaproponowali olbrzymie pieniądze dla Soule, Roma chce za niego 40mln.

Claudio 24.06.2026 08:51

jedyna szansa na Wesleya to byłaby oferta oplacajaca ich zobowiazania z FFP, ale tez wielkich promocji na swojego czolowego zawodnika robic nie beda.

pluto11 24.06.2026 08:38

Na pewno jest pieniądzistą

Dzonyy 24.06.2026 08:33

Ciekawe czy Palestra tez byl Interista

Dzonyy 24.06.2026 08:29

Po co Palestra mamy Darmiana

Jacenty 24.06.2026 07:48

City bardzo chcą Malo Gusto, Chelsea żąda 50-55mln euro. Zamienią sobie 1 do 1 na Palsestrę.

pluto11 24.06.2026 07:24

W tym momencie jeżeli Palestra poszedł za kasą do Chelsea to mamy dwie opcje na rynku Włoskim. Mocniejsza czyli Weasley i bardziej prawdopodobna Cambiaso. Jednego o drugiego można by próbować wymienić za Fratte przy Wesleyu można by dopłacić 5-10

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625270

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się