Archiwum shoutboksa

Kazam 10.09.2020 18:03

Godyn, cozes narobil? Bedzie darmian przebrzydly i skryniar co sie boi w 3 z tylu wlasnego cienia

Kazam 10.09.2020 18:02

Amen cap

Skepta 10.09.2020 18:02

:D

IlCapitano 10.09.2020 18:01

Wystarczy, że mamy ciebie

Skepta 10.09.2020 18:00

Dobrze ze messi tu nie przyszedl bo bysmy mieli turaj nowe mądrale mlode jakies

Skepta 10.09.2020 17:59

Fcbarca polecam komentarze tych dzieciakow to jest lepsze niz kabaret

IlCapitano 10.09.2020 17:57

Nawet nie wchodzę do tego rakowiska, mamy swoje na sb

Kazam 10.09.2020 17:56

BEKA

Kazam 10.09.2020 17:56

jada po Interze niezle tam barceloniarze ;D

Skepta 10.09.2020 17:55

Koman bedzie chcial zeobic holenderska barce jak kiedys z klajfercikiem, overmarsem reizigierem itd itd

jaszczomb 10.09.2020 17:50

wybitna rewolucja

IlCapitano 10.09.2020 17:50

I to wszystko

IlCapitano 10.09.2020 17:50

No zając i Vidal jeszcze odejdą

jaszczomb 10.09.2020 17:49

reszta siedzi na kontraktach

jaszczomb 10.09.2020 17:49

no jeszcze suarez miedzy jude a atleti sie waha niby

IlCapitano 10.09.2020 17:48

Ależ nowe porządki Kuman robi

Vancore 10.09.2020 17:48

po pomyslnie zdanych przez niego badaniach meczycznych

IlCapitano 10.09.2020 17:48

Rakiticia tylko pogonili za 1,5 mln

JoaoMario 10.09.2020 17:48

Kiedy oficjalka Kante ?? ?

jaszczomb 10.09.2020 17:47

albo za 1,5 mln

Vancore 10.09.2020 17:47

niech lautaraka kupujo jeszcze albo holenderskiego rapera to ich za rok wezmiemy na wypo xD

jaszczomb 10.09.2020 17:46

rakitik ałt i basta

jaszczomb 10.09.2020 17:46

niesamowita rewolucja jak do tej poiry

WTC 10.09.2020 17:46

ewentualnie skompromitują siebie jak i Koemana

IlCapitano 10.09.2020 17:45

Po prostu beka opór z mes sres klaba

IlCapitano 10.09.2020 17:45

Sapali za Widala 20 mln w styczniu a teraz przyjdzie góra za 2 mln XD

WTC 10.09.2020 17:45

nikt Vidala prócz nas nie pragnie, więc prędzej czy później rura im zmięknie

jaszczomb 10.09.2020 17:44

junajtedowi tez chcieli 20 mln za sankiza a przysdzedl za darmo

Vancore 10.09.2020 17:44

nie wiem co sie pultaja jak wystawiaja dupe to niech sie nie dziwia ze ktos ich zrucha

jaszczomb 10.09.2020 17:42

kogo obchodzi zdanie podludzi kibicujacych podklubowi

IlCapitano 10.09.2020 17:41

Skepta idź stąd, nikt cię nie wołał

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:40

Ale plucie na Inter :lol:

Skepta 10.09.2020 17:38

Randama ma racje i ja tez mam a wy tanczy cie jak Conciak zagra

Vancore 10.09.2020 17:37

darmian to pies, nienawidze go, dla mnie to santon ale godin wykorzystal calkowicie wszelkie moje poklady cierpliwosci co do jego gry

Skepta 10.09.2020 17:37

Dawac capacoste jeszcze

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:36

Bije konia pod niego

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:36

Wankorowy woli darmiana

WTC 10.09.2020 17:35

Godin nie jest idealny, ale zaoszczędzone na nim pieniądze i tak będzie trzeba wydać na jakiegoś stopera

Vancore 10.09.2020 17:34

chyba jednak skonczyles

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:33

Nie. Noe skonczylem. Prosze - milcz dalej

Vancore 10.09.2020 17:33

juz?

Vancore 10.09.2020 17:32

ok

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:32

To moja wina? Nie moja

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:32

No i co

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:32

Gowno sie znasz

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:32

Bez pojecia?

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:32

Odwalilo bo co? Bo pleciesz bzdury

Vancore 10.09.2020 17:29

a pieprzenia randamy nie da sie czytac serio, edwalilo mu kompletnie

Vancore 10.09.2020 17:28

no z darmianem sie trzeba pogodzic, najwazniejsze zby nie mial wstepu na wahadlo ale ma na to na szczescie marne szanse

KoBa 10.09.2020 17:28

w najgorszym wypadku będzie Basto (Kolarov) SDV (DD) i Skriniar (Darmian)

jaszczomb 10.09.2020 17:27

jest pirola xd

IlCapitano 10.09.2020 17:27

Może Kumbulle ogarną jak Dimarco znowu na wypożyczenie polazł do Hellasu

IlCapitano 10.09.2020 17:27

Jezu przecież przyjdzie ktoś

pluto11 10.09.2020 17:26

Tylko DD na srodku 3 osobowego bloki to nie widze tego jakoś

pluto11 10.09.2020 17:26

Tylko kto na zmiane za Rano przyjdzie, czy DD zostanie za niego a za Skriniara Darmiana

jaszczomb 10.09.2020 17:25

albo nie i okazja jak z adriano rpzejdzie kolo nosa

KoBa 10.09.2020 17:25

bo słabo mieć zmiennika co zarabia 6,5 mln euro albo takiego, za którego mozna 65 mln przytulić

pluto11 10.09.2020 17:25

Z tej dwojki wole zeby zostal Skriniar bo chlopak sie ogarnie i bedzie znowu wymiatal

KoBa 10.09.2020 17:24

no odejsc musiał Godin, albo Skriniar

pluto11 10.09.2020 17:24

A jak zarabia jeszcze 6,5 to i moze lepiej na lawce miec Darmiana za 2,5

pluto11 10.09.2020 17:23

Jeden + odejscia Godina to taki ze Skriniar zostanie

Klinsi64 10.09.2020 17:23

Ja nie wiem jak gra darmian przyjdzie to sie dowiem

IlCapitano 10.09.2020 17:23

Jakby Godin został to by płakali, że emeryt kolejny i 6,5 mln rocznie zarabia

jaszczomb 10.09.2020 17:23

probleemem nie jest odejscie godina tylko darmian jako zastepstrwo za niego

jaszczomb 10.09.2020 17:23

bez przesady z tym poziomem darmiana

Klinsi64 10.09.2020 17:22

o odejsciu godina gadalo sie od dawna teraz wielkie zdziwienie bo rzekomo ogarnal

KoBa 10.09.2020 17:22

inna sprawa, że to było 6 lat temu

IlCapitano 10.09.2020 17:22

Darmian jest to obrońca doświadczony i uniwersalny, stanowi niezwykle jakościowe wzmocnienie

KoBa 10.09.2020 17:21

Darmian swego czasu grał na poziomie, na któym DD nigdy nie grał

pluto11 10.09.2020 17:20

Darmian to dla mnie taki gorszy DD zagra na kazdej pozycji w obronie i na dwoch wahadlach ale do poziomu nigdy soe nie zbizy

KoBa 10.09.2020 17:19

Darmian na 100% przyjdzie

jaszczomb 10.09.2020 17:19

wciaz mam nadzieje, ze darmian to jednak plota ostra jest

pluto11 10.09.2020 17:18

Godin moze i zarabia za duzo ale gdzie on a gdzie Darmian

KoBa 10.09.2020 17:17

No Skriniara zmieniać to moze i D'Ambrosio

Kredence 10.09.2020 17:13

Godin nie jest zly ale zarabia kompletnie nieadekwatnie to tego co pokazuje na boisku

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:13

Ta, i pewnie lukaku tez bys sprzedal za tego samoboja co

Vancore 10.09.2020 17:12

i ciesze sie ze odchodzi

Vancore 10.09.2020 17:12

mnie doprowadzil do wrzenia

Vancore 10.09.2020 17:12

jak ktos twierdzi ze godin zaczal jako tako ogarniac to niech jeszcze raz obejrzy sobie mecze w LE a w szczegolnosci final

Kredence 10.09.2020 17:11

bezsens jak te twoje codzienne pierdzenie

JoaoMario 10.09.2020 17:10

ale to bez sens

JoaoMario 10.09.2020 17:10

i chce ,żeby obrona De Vrij Skriniar Bastoni Pirola była

JoaoMario 10.09.2020 17:10

jedynie rozumiem ,że Conte chce z Piroli zrobić kozak piłkarza

JoaoMario 10.09.2020 17:09

i jeszcze go takim kmiotem zastąpić

JoaoMario 10.09.2020 17:09

a nie Godina

JoaoMario 10.09.2020 17:09

Conte sprzedać

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:07

Nie ma mosesa to musk byc damian

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:06

Liczba paziow conte musi siw zgadzac

maverik 10.09.2020 17:06

ale bedzie Darmian ocen

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:06

Glupota i tyle

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:06

Pozbywamy sie typa ktory jako tako zaczal ogarniac

Vancore 10.09.2020 17:03

ale mnie przynajmniej nie bedzie wkur.....

Vancore 10.09.2020 17:03

transfer godina do cagliari jest mocno dfziwny

Rebelde 10.09.2020 16:57

może że DD na stałe zastąpi Candreve na wahadle

Rebelde 10.09.2020 16:57

w sumie dwóch odejdzie i dwóch dojdzie, Ranokia i Godin aut , Darmian i Kolarov in . Więc chyba nie ma miejsca dla następnego

Nitrogen 10.09.2020 16:56

No i nie wiem jak ten Pyrola

Nitrogen 10.09.2020 16:56

Ranocchia. Póki jeszcze jest w Interze

WTC 10.09.2020 16:56

może toczą się jakieś rozmowy dotyczące jakiegoś środkowego obrońcy

Rebelde 10.09.2020 16:55

a jak wyleci De Vrij, to który z nich zagra na środku?

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się