Godyn, cozes narobil? Bedzie darmian przebrzydly i skryniar co sie boi w 3 z tylu wlasnego cienia
Amen cap
Wystarczy, że mamy ciebie
Dobrze ze messi tu nie przyszedl bo bysmy mieli turaj nowe mądrale mlode jakies
Fcbarca polecam komentarze tych dzieciakow to jest lepsze niz kabaret
Nawet nie wchodzę do tego rakowiska, mamy swoje na sb
BEKA
jada po Interze niezle tam barceloniarze ;D
Koman bedzie chcial zeobic holenderska barce jak kiedys z klajfercikiem, overmarsem reizigierem itd itd
wybitna rewolucja
I to wszystko
No zając i Vidal jeszcze odejdą
reszta siedzi na kontraktach
no jeszcze suarez miedzy jude a atleti sie waha niby
Ależ nowe porządki Kuman robi
po pomyslnie zdanych przez niego badaniach meczycznych
Rakiticia tylko pogonili za 1,5 mln
Kiedy oficjalka Kante
?
albo za 1,5 mln
niech lautaraka kupujo jeszcze albo holenderskiego rapera to ich za rok wezmiemy na wypo xD
rakitik ałt i basta
niesamowita rewolucja jak do tej poiry
ewentualnie skompromitują siebie jak i Koemana
Po prostu beka opór z mes sres klaba
Sapali za Widala 20 mln w styczniu a teraz przyjdzie góra za 2 mln XD
nikt Vidala prócz nas nie pragnie, więc prędzej czy później rura im zmięknie
junajtedowi tez chcieli 20 mln za sankiza a przysdzedl za darmo
nie wiem co sie pultaja jak wystawiaja dupe to niech sie nie dziwia ze ktos ich zrucha
kogo obchodzi zdanie podludzi kibicujacych podklubowi
Skepta idź stąd, nikt cię nie wołał
Ale plucie na Inter
Randama ma racje i ja tez mam a wy
cie jak Conciak zagra
darmian to pies, nienawidze go, dla mnie to santon ale godin wykorzystal calkowicie wszelkie moje poklady cierpliwosci co do jego gry
Dawac capacoste jeszcze
Bije konia pod niego
Wankorowy woli darmiana
Godin nie jest idealny, ale zaoszczędzone na nim pieniądze i tak będzie trzeba wydać na jakiegoś stopera
chyba jednak skonczyles
Nie. Noe skonczylem. Prosze - milcz dalej
juz?
ok
To moja wina? Nie moja
No i co
Gowno sie znasz
Bez pojecia?
Odwalilo bo co? Bo pleciesz bzdury
a pieprzenia randamy nie da sie czytac serio, edwalilo mu kompletnie
no z darmianem sie trzeba pogodzic, najwazniejsze zby nie mial wstepu na wahadlo ale ma na to na szczescie marne szanse
w najgorszym wypadku będzie Basto (Kolarov) SDV (DD) i Skriniar (Darmian)
jest pirola xd
Może Kumbulle ogarną jak Dimarco znowu na wypożyczenie polazł do Hellasu
Jezu przecież przyjdzie ktoś
Tylko DD na srodku 3 osobowego bloki to nie widze tego jakoś
Tylko kto na zmiane za Rano przyjdzie, czy DD zostanie za niego a za Skriniara Darmiana
albo nie i okazja jak z adriano rpzejdzie kolo nosa
bo słabo mieć zmiennika co zarabia 6,5 mln euro albo takiego, za którego mozna 65 mln przytulić
Z tej dwojki wole zeby zostal Skriniar bo chlopak sie ogarnie i bedzie znowu wymiatal
no odejsc musiał Godin, albo Skriniar
A jak zarabia jeszcze 6,5 to i moze lepiej na lawce miec Darmiana za 2,5
Jeden + odejscia Godina to taki ze Skriniar zostanie
Ja nie wiem jak gra darmian przyjdzie to sie dowiem
Jakby Godin został to by płakali, że emeryt kolejny i 6,5 mln rocznie zarabia
probleemem nie jest odejscie godina tylko darmian jako zastepstrwo za niego
bez przesady z tym poziomem darmiana
o odejsciu godina gadalo sie od dawna teraz wielkie zdziwienie bo rzekomo ogarnal
inna sprawa, że to było 6 lat temu
Darmian jest to obrońca doświadczony i uniwersalny, stanowi niezwykle jakościowe wzmocnienie
Darmian swego czasu grał na poziomie, na któym DD nigdy nie grał
Darmian to dla mnie taki gorszy DD zagra na kazdej pozycji w obronie i na dwoch wahadlach ale do poziomu nigdy soe nie zbizy
Darmian na 100% przyjdzie
wciaz mam nadzieje, ze darmian to jednak plota ostra jest
Godin moze i zarabia za duzo ale gdzie on a gdzie Darmian
No Skriniara zmieniać to moze i D'Ambrosio
Godin nie jest zly ale zarabia kompletnie nieadekwatnie to tego co pokazuje na boisku
Ta, i pewnie lukaku tez bys sprzedal za tego samoboja co
i ciesze sie ze odchodzi
mnie doprowadzil do wrzenia
jak ktos twierdzi ze godin zaczal jako tako ogarniac to niech jeszcze raz obejrzy sobie mecze w LE a w szczegolnosci final
bezsens jak te twoje codzienne pierdzenie
ale to bez sens
i chce ,żeby obrona De Vrij Skriniar Bastoni Pirola była
jedynie rozumiem ,że Conte chce z Piroli zrobić kozak piłkarza
i jeszcze go takim kmiotem zastąpić
a nie Godina
Conte sprzedać
Nie ma mosesa to musk byc damian
Liczba paziow conte musi siw zgadzac
ale bedzie Darmian ocen
Glupota i tyle
Pozbywamy sie typa ktory jako tako zaczal ogarniac
ale mnie przynajmniej nie bedzie wkur.....
transfer godina do cagliari jest mocno dfziwny
może że DD na stałe zastąpi Candreve na wahadle
w sumie dwóch odejdzie i dwóch dojdzie, Ranokia i Godin aut , Darmian i Kolarov in . Więc chyba nie ma miejsca dla następnego
No i nie wiem jak ten Pyrola
Ranocchia. Póki jeszcze jest w Interze
może toczą się jakieś rozmowy dotyczące jakiegoś środkowego obrońcy
a jak wyleci De Vrij, to który z nich zagra na środku?