Archiwum shoutboksa

WTC 10.09.2020 15:06

no chciałbym to zobaczyć z tym montażem Miecia xDD

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:06

i każdy chciał live z euro2020 xd

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:05

w reprezentacji zaczął notować ujowe wyniki, a w Legii było lepiej

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:05

tam był zwrot akcji

WTC 10.09.2020 15:05

bo było wtedy właśnie pytanie o Miecia i Kowal mówił, że jeszcze nagrają Managera

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:04

bo Paczul coś sapał, że z pewnych przyczyn nie mogą tego robić i nie ujawnił dlaczego

WTC 10.09.2020 15:04

Kowal w HP chyba

Endru 10.09.2020 15:04

Ze świerszczem nuda troche

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:04

kto powiedział o tym i kiedy?

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:04

WTC 10.09.2020 15:04 no Kowal Manager ma być kontynuowany

Endru 10.09.2020 15:04

Z markiem citko nawet fajne

Czarson 10.09.2020 15:04

to byly te ostanie hp co ogladalem bo juz nuda straszna

WTC 10.09.2020 15:04

no Kowal Manager ma być kontynuowany

Endru 10.09.2020 15:03

Xd

Czarson 10.09.2020 15:03

tak spijali sobie z dzubkow

Czarson 10.09.2020 15:03

endru tak brakowalo zeby polecieli w sline

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:03

czyli gra

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:03

a wczoraj coś Kowal mówił, że ma jakiegoś piłkarza w managerze na ŚO

WTC 10.09.2020 15:03

Bojarska xd

Czarson 10.09.2020 15:03

jeszcze taka babka z canal+ wrzucila nudesy

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:03

tego nie mogę przeboleć :(

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:03

WTC 10.09.2020 15:00 Kowal Manager to przecież złoto jest

Endru 10.09.2020 15:03

Jak byl ten hejtpark quebo i smoku to nudniejszego nie widzialem chyba

Czarson 10.09.2020 15:03

ktos weryfikowal?

Czarson 10.09.2020 15:02

to byly cyce jego zony?

Czarson 10.09.2020 15:02

tak sapal

Endru 10.09.2020 15:02

Smokowski i pol sa nudni , a borek nie ogarnia internetow

Czarson 10.09.2020 15:02

cos robi podobno i szczesliwszy

WTC 10.09.2020 15:02

no Mieciu jeszcze dawał radę, no ale uciekł niestety

Endru 10.09.2020 15:01

Roki paczul kowal i stanowski zawsze beka jest reszta jest mi obojętna

WTC 10.09.2020 15:00

Kowal Manager to przecież złoto jest

WTC 10.09.2020 15:00

Kowal dostarcza mi beki i tylko to mnie interesuje

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:00

ma lepiej niż zdecydowana większość

ZnawcaCalcio 10.09.2020 15:00

on przynajmniej ma normalne życie i nie musi pracować w jakiejś hucie za 2,8 tys. zł

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:59

ale też nie mówcie, że Kowal, to menel

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:59

czasami zdarza się tak, że proszą o pokazanie składu tuż przed meczem i jakąś głupią gadkę sobie wymyślają

WTC 10.09.2020 14:59

no a ile nietrafionych prognoz ma taki Ćwiąkała np? Co program coś przewiduje, a potem jest dokładnie na odwrót

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:59

i wielu dziennikarzy to mówi

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:59

ale wolę takiego Kowala bo regularnie ogląda piłkę niż większość pseudoekspertów, którzy tego nie robią

Endru 10.09.2020 14:58

100% WTC

Nitrogen 10.09.2020 14:58

Pamiętam jak ten idiota opisywał, że Krychowiak nie ma czego szukać w Sevilli

WTC 10.09.2020 14:58

no ale co do Zielińskiego to ma rację

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:58

Kowal czasami ma takie fazy, że jak coś sobie wmówi, to koniec

Endru 10.09.2020 14:58

Kowal na temat Zielińskiego juz zdania nie zmieni XD

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:57

do menela mu daleko

Vancore 10.09.2020 14:57

po tygodniu mu sie wszystko juz rozmywa

Nitrogen 10.09.2020 14:57

Tylko, że Kowal jest menelem

Vancore 10.09.2020 14:57

kowla to dobry ekspert ale tylko od bierzacych wydarzen ktore faktycznie ogladal

WTC 10.09.2020 14:57

Kowal potrafi zmienić zdanie na dany temat w ciągu jednego i tego samego programu

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:57

masz pewność, że on ogląda mecz, bo wielu ekspertów zachowuje się tak jakby nie widzieli meczu, tylko coś przed studiem przeczytali

Nitrogen 10.09.2020 14:57

Taki mniej więcej poziom jak Romek Kołtoń

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:57

ogólnie Kowal to bardzo dobry ekspert

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:57

zgadzam się WTC

Endru 10.09.2020 14:57

Obejrzyjcie sobie program stan kadry po meczu z Bośnia Kowal tam masakruje Zielińskiego

WTC 10.09.2020 14:56

Kowal w Cafe Futbol był przeze mnie znienawidzony, a w Weszło to on mi pasuje niesamowicie

Vancore 10.09.2020 14:56

nasz klub to jest epicki, kolarov w wywiadzie powiedzial ze od 10 lat czekal na oferte z interu i wkoncu mu sie udalo tu przyjsc, to ten patologiczny klub nie wyslal nigdy nawet oferty za niego przez te wszystkie lata xD jezu sciagalismy pereiry dody i inne parodie litosci

Endru 10.09.2020 14:56

Juz niebawem

Endru 10.09.2020 14:56

Czekam na hejtpark stan i platynov

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:55

a i tak prawie na żadne pytanie odpowiedzieć nie umie xd

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:55

wiadomo, że quizy bez niego tracą, ale jak on spina dupsko

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:55

ale Kowal mnie czasami denerwuje

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:55

Wojtka Pieli?

WTC 10.09.2020 14:54

generalnie jak nie ma tego z ulizaną fryzurą to zawsze jest dobry program

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:53

widziałem to na necie gdzies xd

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:53

ale wiedziałem o co chodzi xd

WTC 10.09.2020 14:53

no dokl Endru xD

WTC 10.09.2020 14:53

chociaż 1 vs 1 ze szklanką też mnie rozbawiło xDD

Endru 10.09.2020 14:53

Dobre bylo to jak musieli udawać paczula tez

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:53

xDDDDDDDDD

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:53

"poważnie"

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:53

oni za bardzo nie ogarniają o co chodzi, lekko się śmieją, a Stano

WTC 10.09.2020 14:53

no mocne to było xd

IlCapitano 10.09.2020 14:53

Nie pryszedłeś na mecz endru więc nie było starcia

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:53

"ten pierwszy po lewej to były chłopak mojej żony"

WTC 10.09.2020 14:52

xDDD

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:52

coś przepięknego

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:52

z byłym chłopakiem żony Stanowskiego

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:52

Złoto :D

WTC 10.09.2020 14:51

Znawca, jak oceniasz wczorajszy osąd bohatera? xD

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:51

ale wtedy pierwszy raz widziałem jak Stano naprawdę zesrany był xddd

Endru 10.09.2020 14:50

Flaga Japonii capitaniak co

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:50

mam nadzieję, że koleś się nie sprzeda i do końca będzie trzymał się tego, że nie chce z nimi już kolacji jak zadeklarował w rozmowie ze Stanem

Endru 10.09.2020 14:50

Tak jak ty w starciu ze mna

IlCapitano 10.09.2020 14:50

Brązowe gacie mieli typowo

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:50

gość płacy 13k za kolację, to powinni to zorganizować jak najszybciej

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:50

skompromitował się tymi wymówkami

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:49

daj spokój

Endru 10.09.2020 14:49

Bo Michał pol wyjechal

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:49

haha

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:49

13k za kolacje, a gościu czeka już chyba 10 miesięcy?

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:49

no odpisali i zapomnieli o tym xDDDDD

Czarson 10.09.2020 14:49

stano jeszcze, ze jest natretny na koniec opisal xdd

Czarson 10.09.2020 14:49

gosc wylicytowal zq 13k kolecje z nimi i nawet mu nie odpisali

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:48

no u mnie też

Czarson 10.09.2020 14:48

oni strasznie stracili w moich oczach oprocz pola

Czarson 10.09.2020 14:48

albo krol donejtow kopyto borka pol usmieszek reszta grobowa cicza

Endru 10.09.2020 14:48

Co ziomek beke zrobil

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:48

xD

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:48

każdy lekko się śmieje, a Stano chwilę później mówi "poważnie"

Shoutbox

pluto11 24.06.2026 07:24

W tym momencie jeżeli Palestra poszedł za kasą do Chelsea to mamy dwie opcje na rynku Włoskim. Mocniejsza czyli Weasley i bardziej prawdopodobna Cambiaso. Jednego o drugiego można by próbować wymienić za Fratte przy Wesleyu można by dopłacić 5-10

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625248

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się