Archiwum shoutboksa

maniekfci 10.09.2020 12:13

dostałem zaproszenie na kawalerski, cena ponad 800 zł chyba ktoś się z chuyem na głowy zamienił

IlCapitano 10.09.2020 12:13

HAKYMI ależ on opisał w wywiadzie

InteristaNagato 10.09.2020 12:12

nmzc

maniekfci 10.09.2020 12:12

thx @Nagato

InteristaNagato 10.09.2020 12:12

smacznego manius

maniekfci 10.09.2020 12:12

witam @Nasir i dziękuję

Nasir 10.09.2020 12:12

smacznego

InteristaNagato 10.09.2020 12:12

Pjerun nie jesteś jedyny

maniekfci 10.09.2020 12:12

jajecznica z 5 jaj, 5 g oleju kokosowego, teraz 50 g makaronu, 120 tuńczyka, 20 g migdałów, pomidor, ale nie ten z firmy

Pjerun 10.09.2020 12:11

Chociaz po lockdownie gral kiepsko Brozo

Endru 10.09.2020 12:11

Zaraz wymienię kluby w jakich potencjalnie widzialbym borowica ze wzgledu na jego mentalnosc

IlCapitano 10.09.2020 12:11

Jato zjadłem własnie dwa pączki i dwa napoleonki

maniekfci 10.09.2020 12:11

uwaga opisuję posiłki

Pjerun 10.09.2020 12:11

Chyba jestem jedyny na tej stronie, ktory ceni Brozovica i chcialbym, zeby zostal

IlCapitano 10.09.2020 12:11

Maniek jakie posiłki

IlCapitano 10.09.2020 12:11

Sprzedałbym borowika do Milanu ale jakość ich pomocy jest przytłaczająca i on mógłby grzać ławkę

maniekfci 10.09.2020 12:10

Brozo to idealny kandydat na króla środka pola w West Hamie

Endru 10.09.2020 12:10

On mi pasuje na Napoli

Endru 10.09.2020 12:10

Nie wyobrazam sobie go w takim powaznym klubie jak Bayern

Endru 10.09.2020 12:10

Nikt nie kupi tego durnia Brozovica

maniekfci 10.09.2020 12:09

@IlCapsko witam

IlCapitano 10.09.2020 12:09

Jeszcze borowika pogonic won

maniekfci 10.09.2020 12:09

poniżej 4 ma rs3

IlCapitano 10.09.2020 12:09

ykkarrrdy TTTTFFFFFUUUUUUUU BLEEEEEEEE

Endru 10.09.2020 12:09

Mam nadzieje ze do konca roku sie uda Maniek Niezwłocznie wrzucę filmik od 0 do 100 w 4 sec

maniekfci 10.09.2020 12:07

@Endru kiedy odbiór rski

Endru 10.09.2020 12:07

Dobrze rozegrane to zostalo typ bardziej potrzebowal Interu niz Inter jego

Endru 10.09.2020 12:06

Jestem przekonany ze gdyby nie obowiazek nie mielibysmy co zrobic z ikardim i bylaby saga z juve

maniekfci 10.09.2020 12:06

albo króciutko

maniekfci 10.09.2020 12:06

prosta pila sztywniutko

maniekfci 10.09.2020 12:06

brakuje jeszcze

maniekfci 10.09.2020 12:05

prosta pila jakie to prawilne

Odet 10.09.2020 12:05

dasz radę?

maniekfci 10.09.2020 12:05

xddddd

Odet 10.09.2020 12:05

ale nie wazne, od teraz nie pisz, oki

Odet 10.09.2020 12:05

kłamiesz, jak typowy troll

jaszczomb 10.09.2020 12:04

prosta pila

jaszczomb 10.09.2020 12:04

nic do ciebie gosciu nigdy nie napisalem pierwszy bo nie jestes dla mnie zadnym partnerem do rozmowy. nic do mnie nie pisz to i sam nigdy do ciebie nie napisze

Odet 10.09.2020 12:04

oj nie wazne, po prostu od teraz

jaszczomb 10.09.2020 12:03

zjedz nizej i zobacz kto to rozpocza

Odet 10.09.2020 12:02

wiem, że jako troll jej nie spełnisz, ale proszę po ludzku, po prostu

Odet 10.09.2020 12:02

to mam prośbę, nie rozmawiaj ze mnę, nie pisz pod moim adresem itp

jaszczomb 10.09.2020 12:01

skoro tego nie rozumiesz to widoccznie twoje pojmowanie calcio jest na tym samym poziomie co jaskara wiec i z toba nie mam o czym rozmawiac

Pjerun 10.09.2020 12:01

zobaczymy, moze odpali im ta pomoc. Narazie mozemy tylko oceniac jak to wyglada na papierze

IlCapitano 10.09.2020 12:01

Jeszcze taktyczny kloszard na ławce, masakra

Odet 10.09.2020 12:01

przesławny

Odet 10.09.2020 12:01

i ten tryner

IlCapitano 10.09.2020 12:01

Benaser, Tonali, Kessie ależ moc ranyboskie

Odet 10.09.2020 12:01

:)

IlCapitano 10.09.2020 12:01

XDDD

jaszczomb 10.09.2020 12:00

oczywiscie, ze nie chce normalnie rozmawiac z osobami ktore zazdroszcza lini pomocy milanowi xD

Odet 10.09.2020 12:00

chyba że się jest trollem i nie chce się normalnie porozmawiać

IlCapitano 10.09.2020 11:59

Asamoah, Berni, Valero out, Vidal, Kolarov in no masakra dom starców siem robi

jaszczomb 10.09.2020 11:59

w dyskusje sie wchodzi z powaznymi osobami a nie z uzytkownikami ktorzy nie m,aja o niczym pojecia

IlCapitano 10.09.2020 11:58

Ranocchia robi won a w jego miejsce do kadry Pirola, ależ ten Conte to łun kocha emerytuw

Odet 10.09.2020 11:57

zadasz mu normalne pytanie a on nie umie/ nie chce ospowiedzieć

IlCapitano 10.09.2020 11:57

Co zresztąsam przyznał

IlCapitano 10.09.2020 11:57

A jasker nie zna się na piłce

Odet 10.09.2020 11:57

przecież jaszczomb jest trollem

IlCapitano 10.09.2020 11:57

Bo by przylazł tu znowu

IlCapitano 10.09.2020 11:56

ykardy brutalnie zweryfikowany, dobrze że mieli obowiązek wykupa

jaszczomb 10.09.2020 11:56

roznica jest taka, ze czas zweryfikowal twoje twoje pitolenie. okienko milanu pod ktore waliles gruche bylo jednym wielkim niewypalem, co do reszty to jestesm tutaj z 3 razy w tygodniu ze wzgledu na poziom,k

Yascarr 10.09.2020 11:55

otrząśnij się chłopak, bana to można dać jak obrażam komuś rodziców i wtedy to jest sprawiedliwe

Yascarr 10.09.2020 11:54

Jaszczomb jesteś po prostu komiczny. Jak Ilcapitano wstawia co chwile ten mój post o okienku Milanu to siedzisz cicho, ewentualnie napiszesz "xd" i wtedy prowokacja ci nie przeszkadza. Nawet ja nic do niego nie mam o to że mnie prowokuje, a ty się prujesz o coś takiego co napisałem przed chwilą.

jaszczomb 10.09.2020 11:51

trudno

Lopez 10.09.2020 11:51

czasami właśnie myśle, że niektórzy mają koło 13

Lopez 10.09.2020 11:51

ale obrażanie ich kończy się banem

jaszczomb 10.09.2020 11:50

3

Yascarr 10.09.2020 11:50

13?

jaszczomb 10.09.2020 11:50

ja mam niskie zdanie o konkretnych osobach i co

Yascarr 10.09.2020 11:50

Jak można zbanować kogoś za napisanie czegoś takiego? Ile ty masz lat jaszczomb?

jaszczomb 10.09.2020 11:50

to wnies o zmiane regulaminu

Lopez 10.09.2020 11:50

możesz mieć różne zdanie chyba?

Lopez 10.09.2020 11:50

nie ma paragrafu na to co piszą

jaszczomb 10.09.2020 11:49

to ich banujh

Lopez 10.09.2020 11:49

to nie wyzywaj

jaszczomb 10.09.2020 11:48

trolle maja tu uzywania do woli, ajak takeigo wwyzwiesz to konczysz z banem

Pjerun 10.09.2020 11:48

przede wszystkim merytoryczny

Pjerun 10.09.2020 11:48

i utrzymac przyzwoity poziom dyskusji na sb

Pjerun 10.09.2020 11:47

ale wedlug mnie lepiej tępic trolli

Pjerun 10.09.2020 11:47

moge

Lopez 10.09.2020 11:47

Pjerun nie możesz ignorować ?

CzarodziejCzasu 10.09.2020 11:46

Macie sie wyzywac

CzarodziejCzasu 10.09.2020 11:46

Ale conto za dyktat? Niech sie wyzywaja

Pjerun 10.09.2020 11:46

jest tutaj dużo trolli i ludzi, którzy lubią prowokować, ale bany dostaje ja, bo np taki maniek robi szpagaty na policji

jaszczomb 10.09.2020 11:46

sb jest od kilku msc na takim poziomie, ze to zadna strata

Lopez 10.09.2020 11:45

Jaszczomb i intermemm albo się ogarniecie i zaczniecie rozmawiać bez wywzisk albo polecą bany

jaszczomb 10.09.2020 11:45

jak inaczej chcesz to opisac jak nie "debilizmem" wlasnie

Pjerun 10.09.2020 11:45

przeceiz to troll

jaszczomb 10.09.2020 11:45

Yascarr 10.09.2020 11:34 Tonali, Bennacer, Kessie, Bakayoko, Calhanoglu ależ moc Milanu, zazdroszczę im tej linii pomocy

intermemm 10.09.2020 11:45

Chłopie pisz normalnie. Ile ty masz lat ? Chyba ze na czacie same debile i w taki sposób trzeba pisać....

Lopez 10.09.2020 11:44

Yascarr Ty gościu chyba specjalnie takie rzeczy piszesz

Lopez 10.09.2020 11:44

:D

jaszczomb 10.09.2020 11:44

spoko, nastepnym razem zjade jeszcze z 2 pietra w dol, moze wtedy dasz rade

Lopez 10.09.2020 11:44

Yascarr 10.09.2020 11:34 Tonali, Bennacer, Kessie, Bakayoko, Calhanoglu ależ moc Milanu, zazdroszczę im tej linii pomocy

intermemm 10.09.2020 11:44

Nie mogę

intermemm 10.09.2020 11:43

No widzisz,właśnie nie jestem przyswoić tego gowna co piszesz

jaszczomb 10.09.2020 11:42

pisze tak aby ameby twojego pokroju byly w stanie przyswoic wiadomosc

CzarodziejCzasu 10.09.2020 11:42

Xdddddd

intermemm 10.09.2020 11:42

Japier..jaki syf tu ostatnio jest... jeszcze jakiś Jaszczomb pisze jak upośledzony. Czytać tego się nie da

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się