jakie posiłki dzisiaj
malo
nie wiem co sie dzieje
dużo czy małó
musze zaczac jesc
maskara
u mnie dzisiaj waga pokazal 80.8
Jestem mocny jak nigdy dlatego tak w opór poniewieram endra dziś
jak forma
2 kawki dziś
obłęd
2 kawy 1 monster
ile kaw dzisiaj @Nasir i @IlCapsko
endru chyba czas usunac cie ze znajomych
:(
xd
Nie mozesz
ender moge sobie wpisac w cv, ze dziele z toba jedno sb?
Dokl komprmitacji nie ma końca
Jestem dosc aktywnym użytkownikiem tej strony mysle, ze ma to znaczenie
xdddddddddddddd
Nasir 10.09.2020 12:19 no ja spytalem savulikees jaka ma stawke na zmywaku w UK i bana dostalem
o ile skeptę zrozumie, o tyle czarodziejka to już dno
xd
Endru w poszukiwaniu atencji skumał się nawet ze skeptą i czarodziejem czasu, totalny upadek
czylio kusym
o sukcesie
endru o czym rozmawiacie z kusym
Endru też myśli, że coś znaczy
no ale juz ci dupy nie trulem niech ma satysfakcje niech mysli ze cos tu znaczy
No tak lepiej zniknąć jak Interowi nie idzie
i jak zawsze za niewinnosc
tak Orzeu
'masakra
No w opór jestem zazdrosny, o niczym innym nie marzę niż o dyskutowaniu z kusym i endru na mesendżerze
lopezisko znowu banuje?
O patrzcie capitaniaka zazdrosna
jak skradzione jak sa ogolnodostepne
i ze trzeba sie dzielic szczesciem
Mysle ze zdjecia kusego zostaly skradzione przez nasira z fb
Piszą o depresji na bank
gadaja ze soba, zeby siem lepiej spało
pewnie tam zdjecia pindoli sobie wymieniaja
czyli Ty zdradziles jego tozsamosc
Tak sie sklada ze ma tam zdjecia
Kusy pisz coś nie wstydź się
Bo kusy to moj dobry przyjaciel czesto ze soba piszemy na fb
Ja widzialem tam jakas gigantyczna glowe dolaczona do posteru z filmu
skad wiesz kto to jak ma oczy zasloniete co
nie
a skad wiesz, ze to kusy ?
@Nasir
siedzi na zasilku
Ty wrzuciłeś tu przerobione zdjecie kusego
Savuklies sobie rak robota nie brudzi
czemu biles te dowody endruu ?
no ja spytalem savulikees jaka ma stawke na zmywaku w UK i bana dostalem
jak abrdzo zbite
A ja siedzialem niesprawiedliwie i mam na to zbite dowody
nie wchodze na fb bo mam spam od kilku zawodniczek
Bo ban za wyzywanie skepty to ban za niewinność
ja zawsze jak siedzę w pace, to za niewinność
Lopez ostatnio zbanował mnie dwa razy za niewinność
Dlaczego Kusy zniknal po wyjezdzie do tej miejscowości na S czy ktos cos wie?
ale fb
nie bo on czyta pw
@Nasir to może PW
IlCapitano a Ty z czego korzystasz?
Chodza takie sluchy na miescie
cala masa ale lopez wypowiedzial wojne wiec na razie nic nie wrzucam, moi prawnicy wlasnie badaja sprawe takze na dniach moze byc ciekawie
Ostatnio podobno sympatia.pl tez jest modna
@Nasir jakieś ciekawe fotki z ostatnich dni?
moge ci podlinkowac
amen
A na badoo masz outlet
po co placic na tinderze masz pelno darmowych cichodajek
xd
tak @Nasir
Małpi mozg
jakas loza w klubie. Plus uber tylko dla nas
Tylko u mnie byly gokarty, laser tagi
Endru lubi dupeczki z siusiaczkami
ale czekaj kazdy sie po 800zl sklada?
Na kawalerski poleciałbym do tajlandi
nie wiem po co ta cała reszta
ale musialbys sobie sisuaka na czarno malnac
on moglby sie odnalezc najwyzej na jakims oddziale zamknietym, w towarzystwie specjalistow psychiatrow, behawiorystow i terapeutow
albo 4 razy skepte
wszyscy dobrze wiemy, że w kawalerskich chodzi tylko o rokse, wódę i ćpanie
i robisz z nia co chcesz
za 800 zl to masz ukrainke na miesiac
Ostatnio byłem na kawalerskim we wrocku to ponad 1k poszło
i co jest w tej cenie
Na kawalerskich ludzie umierają
Zapłacić za kawalerski a potem jeszcze do koperty wrzucic hajs
co xd
Dobry kawalersk
Napoli, Lazio, Roma, Everton, Arsenal, Barcelona, Valencia w tych zespołach Brozovic moglby sie odnaleźć
No wprawdzie nie jest to tak jakościowy zawodnik jak Salemaekers z Milanu ale troszkę radości powinien nam dać