Archiwum shoutboksa

maniekfci 10.09.2020 12:26

jakie posiłki dzisiaj

Nasir 10.09.2020 12:26

malo

Nasir 10.09.2020 12:26

nie wiem co sie dzieje

maniekfci 10.09.2020 12:26

dużo czy małó

Nasir 10.09.2020 12:26

musze zaczac jesc

Nasir 10.09.2020 12:26

maskara

Nasir 10.09.2020 12:26

u mnie dzisiaj waga pokazal 80.8

IlCapitano 10.09.2020 12:26

Jestem mocny jak nigdy dlatego tak w opór poniewieram endra dziś

maniekfci 10.09.2020 12:25

jak forma

IlCapitano 10.09.2020 12:25

2 kawki dziś

maniekfci 10.09.2020 12:25

obłęd

Nasir 10.09.2020 12:25

2 kawy 1 monster

maniekfci 10.09.2020 12:25

ile kaw dzisiaj @Nasir i @IlCapsko

Nasir 10.09.2020 12:25

endru chyba czas usunac cie ze znajomych

jaszczomb 10.09.2020 12:25

:(

maniekfci 10.09.2020 12:25

xd

Endru 10.09.2020 12:25

Nie mozesz

jaszczomb 10.09.2020 12:24

ender moge sobie wpisac w cv, ze dziele z toba jedno sb?

IlCapitano 10.09.2020 12:24

Dokl komprmitacji nie ma końca

Endru 10.09.2020 12:24

Jestem dosc aktywnym użytkownikiem tej strony mysle, ze ma to znaczenie

InteristaNagato 10.09.2020 12:24

xdddddddddddddd

InteristaNagato 10.09.2020 12:24

Nasir 10.09.2020 12:19 no ja spytalem savulikees jaka ma stawke na zmywaku w UK i bana dostalem

maniekfci 10.09.2020 12:23

o ile skeptę zrozumie, o tyle czarodziejka to już dno

Nasir 10.09.2020 12:23

xd

IlCapitano 10.09.2020 12:23

Endru w poszukiwaniu atencji skumał się nawet ze skeptą i czarodziejem czasu, totalny upadek

maniekfci 10.09.2020 12:23

czylio kusym

maniekfci 10.09.2020 12:23

o sukcesie

Nasir 10.09.2020 12:23

endru o czym rozmawiacie z kusym

IlCapitano 10.09.2020 12:23

Endru też myśli, że coś znaczy

Nasir 10.09.2020 12:21

no ale juz ci dupy nie trulem niech ma satysfakcje niech mysli ze cos tu znaczy

Endru 10.09.2020 12:21

No tak lepiej zniknąć jak Interowi nie idzie

Nasir 10.09.2020 12:21

i jak zawsze za niewinnosc

Orzeu 10.09.2020 12:21

:[

Nasir 10.09.2020 12:21

tak Orzeu

IlCapitano 10.09.2020 12:21

'masakra

IlCapitano 10.09.2020 12:21

No w opór jestem zazdrosny, o niczym innym nie marzę niż o dyskutowaniu z kusym i endru na mesendżerze

Orzeu 10.09.2020 12:21

lopezisko znowu banuje?

Endru 10.09.2020 12:21

O patrzcie capitaniaka zazdrosna :D

Nasir 10.09.2020 12:20

jak skradzione jak sa ogolnodostepne

Nasir 10.09.2020 12:20

i ze trzeba sie dzielic szczesciem

Endru 10.09.2020 12:20

Mysle ze zdjecia kusego zostaly skradzione przez nasira z fb

IlCapitano 10.09.2020 12:20

Piszą o depresji na bank

Dzonyy 10.09.2020 12:20

gadaja ze soba, zeby siem lepiej spało

Nasir 10.09.2020 12:20

pewnie tam zdjecia pindoli sobie wymieniaja

Dzonyy 10.09.2020 12:20

czyli Ty zdradziles jego tozsamosc

Endru 10.09.2020 12:20

Tak sie sklada ze ma tam zdjecia

IlCapitano 10.09.2020 12:20

Kusy pisz coś nie wstydź się

Endru 10.09.2020 12:20

Bo kusy to moj dobry przyjaciel czesto ze soba piszemy na fb

Dzonyy 10.09.2020 12:20

Ja widzialem tam jakas gigantyczna glowe dolaczona do posteru z filmu

Nasir 10.09.2020 12:19

skad wiesz kto to jak ma oczy zasloniete co

Nasir 10.09.2020 12:19

nie

Dzonyy 10.09.2020 12:19

a skad wiesz, ze to kusy ?

Endru 10.09.2020 12:19

@Nasir

Dzonyy 10.09.2020 12:19

siedzi na zasilku

Endru 10.09.2020 12:19

Ty wrzuciłeś tu przerobione zdjecie kusego

Dzonyy 10.09.2020 12:19

Savuklies sobie rak robota nie brudzi

Dzonyy 10.09.2020 12:19

czemu biles te dowody endruu ?

Nasir 10.09.2020 12:19

no ja spytalem savulikees jaka ma stawke na zmywaku w UK i bana dostalem

jaszczomb 10.09.2020 12:19

jak abrdzo zbite

Endru 10.09.2020 12:18

A ja siedzialem niesprawiedliwie i mam na to zbite dowody

Nasir 10.09.2020 12:18

nie wchodze na fb bo mam spam od kilku zawodniczek

IlCapitano 10.09.2020 12:18

Bo ban za wyzywanie skepty to ban za niewinność

maniekfci 10.09.2020 12:18

ja zawsze jak siedzę w pace, to za niewinność

IlCapitano 10.09.2020 12:18

Lopez ostatnio zbanował mnie dwa razy za niewinność

Endru 10.09.2020 12:17

Dlaczego Kusy zniknal po wyjezdzie do tej miejscowości na S czy ktos cos wie?

maniekfci 10.09.2020 12:17

ale fb

Nasir 10.09.2020 12:17

nie bo on czyta pw

maniekfci 10.09.2020 12:17

@Nasir to może PW

Endru 10.09.2020 12:17

IlCapitano a Ty z czego korzystasz?

Endru 10.09.2020 12:16

Chodza takie sluchy na miescie

Nasir 10.09.2020 12:16

cala masa ale lopez wypowiedzial wojne wiec na razie nic nie wrzucam, moi prawnicy wlasnie badaja sprawe takze na dniach moze byc ciekawie

Endru 10.09.2020 12:16

Ostatnio podobno sympatia.pl tez jest modna

maniekfci 10.09.2020 12:16

@Nasir jakieś ciekawe fotki z ostatnich dni?

Nasir 10.09.2020 12:15

moge ci podlinkowac

maniekfci 10.09.2020 12:15

amen

Endru 10.09.2020 12:15

A na badoo masz outlet

Nasir 10.09.2020 12:15

po co placic na tinderze masz pelno darmowych cichodajek

Nasir 10.09.2020 12:15

xd

maniekfci 10.09.2020 12:15

tak @Nasir

Endru 10.09.2020 12:15

Małpi mozg

Dzonyy 10.09.2020 12:15

jakas loza w klubie. Plus uber tylko dla nas

Dzonyy 10.09.2020 12:15

Tylko u mnie byly gokarty, laser tagi

IlCapitano 10.09.2020 12:14

Endru lubi dupeczki z siusiaczkami

Nasir 10.09.2020 12:14

ale czekaj kazdy sie po 800zl sklada?

Endru 10.09.2020 12:14

Na kawalerski poleciałbym do tajlandi

maniekfci 10.09.2020 12:14

nie wiem po co ta cała reszta

Dzonyy 10.09.2020 12:14

ale musialbys sobie sisuaka na czarno malnac

Kazam 10.09.2020 12:14

on moglby sie odnalezc najwyzej na jakims oddziale zamknietym, w towarzystwie specjalistow psychiatrow, behawiorystow i terapeutow

Dzonyy 10.09.2020 12:14

albo 4 razy skepte

maniekfci 10.09.2020 12:14

wszyscy dobrze wiemy, że w kawalerskich chodzi tylko o rokse, wódę i ćpanie

Nasir 10.09.2020 12:14

i robisz z nia co chcesz

Nasir 10.09.2020 12:14

za 800 zl to masz ukrainke na miesiac

Dzonyy 10.09.2020 12:13

Ostatnio byłem na kawalerskim we wrocku to ponad 1k poszło

Nasir 10.09.2020 12:13

i co jest w tej cenie

IlCapitano 10.09.2020 12:13

Na kawalerskich ludzie umierają

InteristaNagato 10.09.2020 12:13

Zapłacić za kawalerski a potem jeszcze do koperty wrzucic hajs

Nasir 10.09.2020 12:13

co xd

Dzonyy 10.09.2020 12:13

Dobry kawalersk

Endru 10.09.2020 12:13

Napoli, Lazio, Roma, Everton, Arsenal, Barcelona, Valencia w tych zespołach Brozovic moglby sie odnaleźć

IlCapitano 10.09.2020 12:13

No wprawdzie nie jest to tak jakościowy zawodnik jak Salemaekers z Milanu ale troszkę radości powinien nam dać

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się