Archiwum shoutboksa

Luki165 10.09.2020 11:42

pamietamy xD

CzarodziejCzasu 10.09.2020 11:41

No pomoc milan ma naprawde bardzo fajną

jaszczomb 10.09.2020 11:41

mozna go olac

jaszczomb 10.09.2020 11:41

jaskarrrr szczytowal pod pamietne okjno milana 2017 xD

Gloin1989 10.09.2020 11:40

Sensi,Barella,Radja,Brozo, Eriksen mamy o wiele lepsza

Luki165 10.09.2020 11:40

tutaj na tym sb jest coraz gorzej :)

Luki165 10.09.2020 11:40

hahah

jaszczomb 10.09.2020 11:39

nie zesraj sie

jaszczomb 10.09.2020 11:38

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Yascarr 10.09.2020 11:34

Tonali, Bennacer, Kessie, Bakayoko, Calhanoglu ależ moc Milanu, zazdroszczę im tej linii pomocy

Alfa 10.09.2020 11:24

udalo nam sie go pozbyc w ostatniej chwili

Kredence 10.09.2020 11:23

oni już jakąś spine mieli z Tuchelem, to też pewnie miało wpływ

Pjerun 10.09.2020 11:22

Icardi to jest gracz na druzyny 4-7, a nie walczące o coś więcej.

SETE 10.09.2020 11:20

ze znajdzie tam dla siebie miejsce, wychodzi jednak inaczej

SETE 10.09.2020 11:20

Ja myslalem, ze bedzie naturaolnym nastepca Cavaniego

Pjerun 10.09.2020 11:20

ja wiedzialem, ze tak bedzie

SETE 10.09.2020 11:19

Nie sadzilem, ze tak bedzie

SETE 10.09.2020 11:19

Zdregradowany zostal strasznie przez Tuchela.

Endru 10.09.2020 11:15

Swoja droga icardi wyjasniony w psg przez czopo motinga jakby ktos mial watpliwosci do kwestionowania umiejetnosci

Endru 10.09.2020 11:11

Horrory

Endru 10.09.2020 11:11

Fiorentina sassuolo Bologna czy lecce

Pjerun 10.09.2020 11:10

Mielismy pelno meczow, w ktorych moglismy zabic mecz, a nie wykorzystywalismy setek. Po czym tracilismy bramke w koncowce

Endru 10.09.2020 11:10

Mam dosc nonszalancji tego kiepa

Pjerun 10.09.2020 11:10

Dokladnie

Kredence 10.09.2020 11:09

i trzeba poprawić skuteczność, bo mimo, że jest już lepiej to dalej sporo marnujemy

Endru 10.09.2020 11:09

Przede wszystkim trzeba wyebac Brozovica

Kredence 10.09.2020 11:09

jeśli wyeliminujemy te głupie błędy to jak na warunki ligowe możemy być piekielnie mocni

Claudio 10.09.2020 11:09

Darmian ma przyjść w przypadku odejscia Godina. Czyli chodzi tylko o zmniejszenie wydatków na wynagrodzenie. Szkoda ze kosztem jakości

Endru 10.09.2020 11:08

Najwyższa pora

Endru 10.09.2020 11:08

Musimy pokonac juve w przyszlym sezonie

Kredence 10.09.2020 11:08

obrona dała popis w obu meczach z nimi

Pjerun 10.09.2020 11:07

zawsze ten kmiot Berardi cos strzeli na farcie

Kredence 10.09.2020 11:07

więc źle nie było

Kredence 10.09.2020 11:07

niewiele brakowało żeby zdobyć na nich 6

Pjerun 10.09.2020 11:07

z Sassuolo co sezon tracimy punkty, nie cierpie tej druzyny

Kredence 10.09.2020 11:07

i zdobyliśmy na nich 4 pkt

Endru 10.09.2020 11:07

Obled

Kredence 10.09.2020 11:06

no

Endru 10.09.2020 11:06

Z 6 ?

Endru 10.09.2020 11:06

Sassuolo nam nastrzelalo mase bramek

Kredence 10.09.2020 11:06

i to boli bo obrona potrafiła grac świetnie a nagle jakiś kretynski błąd

IlCapitano 10.09.2020 11:05

Ważne, że za 6 miesięcy wygramy Scudetto

Dzonyy 10.09.2020 11:05

Tak mały dystans miedzy nami a Juve zawdzieczamy tylko temu, ze oni juz to mieli w dupie

Pjerun 10.09.2020 11:05

ale jako druzyna gramy naprawde wybitny defense

Dzonyy 10.09.2020 11:05

Końcówke mieliśmy mocną, ale i tak średnio oceniam Conte.

Kredence 10.09.2020 11:05

dokl Pjerun

Kredence 10.09.2020 11:05

bo czasem aż szok co oni wyczyniali

Pjerun 10.09.2020 11:05

no tak, z Sevilla np bledy indywidualne w kryciu

IlCapitano 10.09.2020 11:05

Skriniar popełniał

Kredence 10.09.2020 11:04

ale dalej popełniamy bardzo dużo indywidualnych błędów w obronie, chociaż trudno miec pretensje o to do Conte, bardziej do zawodników

Dzonyy 10.09.2020 11:04

liczy*

Dzonyy 10.09.2020 11:04

i to sie lcizy

Endru 10.09.2020 11:04

Scudetto w marcu bylo przegrane

Dzonyy 10.09.2020 11:04

W tabeli jestesmy na drugim miejscu

IlCapitano 10.09.2020 11:04

Tabela zakłamana bo Endru opisywał, że napuli i sratalanta nas obiją w opór a tu wyjaśniliśmy ich straszliwie

Endru 10.09.2020 11:04

Tabela wyglada jakbysmy walczyli o scudetto ale cos takiego nie mialo miejsca

Dzonyy 10.09.2020 11:03

On ma alternatywna matematyke

Dzonyy 10.09.2020 11:03

Endru jak zwykle błysnie czyms super ;D

IlCapitano 10.09.2020 11:03

Endra opisuje

Dzonyy 10.09.2020 11:03

tabela zaklamana xD

IlCapitano 10.09.2020 11:03

Bilansiak goli 81 - 36 coś zjawiskowego, jara mnie to

Dzonyy 10.09.2020 11:03

xDD

Pjerun 10.09.2020 11:03

ogolnie nikt tego nie docenia jaka Conte zrobil robote w defensywie. Wszyscy wiedza jak sie poruszać, swietnie przesuwamy, wracamy, walczymy.

Endru 10.09.2020 11:02

Coppa italia styl odpadniecie z napoli zenujacy bo napoli bylo tak gowniane w tym sezonie ciezko to opisac

Pjerun 10.09.2020 11:02

mamy najmniej bramek straconych

Endru 10.09.2020 11:02

Zalosny byl to sezon i do ostatniej kolejki bylismy blizej 4 miejsca niz 2 ta tabela jest totalnie zakłamana

Dzonyy 10.09.2020 11:01

NIsko cenisz Ikara

Pjerun 10.09.2020 10:59

Sama zamiana Icardiego na Lukaku to jest wejscie na poziom, jak nie dwa wyzej

Pjerun 10.09.2020 10:58

Nie byla na tym samym poziomie

Endru 10.09.2020 10:58

W meczu z Lazio i Juve w marcu tez byli dostępni

Nasir 10.09.2020 10:58

zrozumcie przyjdzie brakujacy element vidal i teraz to juz scudetto pewne nie jak rok temu

IlCapitano 10.09.2020 10:58

Kadra była na tym samym poziomie a 20 pkt więcej to zasługa PANA TRENERA CONTE

Endru 10.09.2020 10:58

Sanchez i Barella byli zdrowi kiedy bylismy pod gra o scudetto czy coppa

Nasir 10.09.2020 10:58

dokl odczepcie sie juz

IlCapitano 10.09.2020 10:58

Można by było mówić, że Conte miał mocniejszą kadrę jakby Sensi, Sanchez i Barella byli zdrowi cały sezon a tak nie było więc won

Nasir 10.09.2020 10:57

XD

Endru 10.09.2020 10:57

Dobrze wiesz ze drugi sezon to bylo szambo u Lucka i aspekty poza sportowe zdecydowały

Nasir 10.09.2020 10:57

29.05.2019 o 11:27 przez WTC Here cover The King.

IlCapitano 10.09.2020 10:56

i PErisrak miał pewny plac

IlCapitano 10.09.2020 10:56

Bo w waszym 4-2-3-1 Martinez grzał ławę

Endru 10.09.2020 10:56

Z Ederem jako wice Icardim

Pjerun 10.09.2020 10:56

ja np pamietam mecz z Leverkusen, gdzie chodziliśmy w defensywie jak maszyna

IlCapitano 10.09.2020 10:56

Taką, że Walery i Gagliardini grali

Endru 10.09.2020 10:56

Gowniana

IlCapitano 10.09.2020 10:56

No jaką kadrą dysponował opisz

Endru 10.09.2020 10:56

No jak ktos zarabia 12 baniek nam prawo wymagać wiecej niz od kogos kto zarabia 5, a pozatym porownaj sobie kadre jaka dysponował Lucek a jaka krul

IlCapitano 10.09.2020 10:56

Rewanż z Napoli to wasz Eriksen przesrał bo nie umiał bramki z 5 metrów strzelić tylko ładował w bramkarza

Endru 10.09.2020 10:55

Jeszcze ten mecz z napoli w pucharze wloch to tez byl pokaz braku jajec typowy

IlCapitano 10.09.2020 10:55

Lepiej walczyć o 4 miejsce do ostaniej kolejki co endru myślicielu

Pjerun 10.09.2020 10:55

beka

IlCapitano 10.09.2020 10:55

Nie posraj się

Endru 10.09.2020 10:54

Ta tabela serie a to straszna ściema jak juve mialo scudetto dwie kolejki przed koncem zapewnione pfff

Endru 10.09.2020 10:53

Bo zwycięski po uju w 1 sezonie przegryw okrutny

Nasir 10.09.2020 10:53

31.05.2019 o 09:42 przez IlCapitano Po prostu Pan Trener Conte Antonio wybitny. Nieposkromiony, zwycięski. WITAMY !!

Endru 10.09.2020 10:52

W finalach trzeba zachowac spokoj i zimna glowe a tacy panowie jak Conte czy Simeone nigdy nie beda ich wygrywac wprowadzają za duzo paniki i nerwowości

Endru 10.09.2020 10:50

Mysle ze jakby Conte spędził final w pozycji siedzącej wygralibysmy to

IlCapitano 10.09.2020 10:50

Byłby przyjemny akcent tego finała

IlCapitano 10.09.2020 10:49

Szkoda, że banega ta ciota nie dostała w ryj tam

Endru 10.09.2020 10:48

Caner Erkin

Endru 10.09.2020 10:48

I Erkin

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się