Marotta postawił weto Giuliniemu. Radja nie pójdzie do Cagliari.
Skriniar duzo gorzej gral nie bedzie, na niego chetnych za rok tez nie zabraknie
Godin sie ogarnal, a Skriniara żal się pozbywać
Skriniara nie puszcza
do tego jeszcze to wyglada Skriniar vs Godin odnosnie sprzedazy
Darmian chyba xD
ale ktos przyjdzie skoro chca odpalic Ranocchie
a pewnego mamy tylko De Vrija
a srodek obrony to nie zapominajmy ze Bastoni jest gowniarzem ciagle i jemu w przyszlym sezonie wahania formy beda sie zdarzac
niech sie tylko zbednych zawodnikow pozbędą
no poprzedni sezon pokazal ze musi byc jeszcze jeden napadzior
Zero zaufania do Sanczeza
To nie moze byc byle gowniak tylko konkretny gosc
i moglibysmy grac same wrzutki na Lukaku i Dzeko
Dzeko to by jeszcze Lautaro wygryzl ze skladu
tylko ze dzeko pragnie juve
snajper z 1 golem
Salceson
konkretnie Dzeko
nie zmennik
tak jak piszesz srodkowy obronca i lewy wahadłowy + zmiennik Lukaku
taka prawda
tej druzynie potrzebny jest obronca ogarniajacy trojke z tylu jak Kumbulla i Dzeko
ale denerwuje mnie swoim nieobliczalnym charakterem
jak nie bedzie oferty za brozo to nie ma co stekac
chociaz Brozo to bdb zawodnik
ale wiadomo jak masz do wyboru Brozo czy Kante...
dokladnie
po przyjsciu Vidala i Radji i zdrowym Sensim to nie widzę Sensu wzmacniania środka pola
na szczescie ucichlo o emersonie xD
mlodziki z Ralu na wahadelkach...mysle ze ladnie by chodzili
Bo sie szczerze obawiam o nasza glebie skladu srodka obrony
fajnie jakby wpadl taki Reguilion
Kumbulle
nawet wolalbym zeby wzieli Vidala i kupili tego Kumbulli
Radja Nainggolan is not coming back to Cagliari. Inter board just met the Cagliari president and told him they "want to keep Nainggolan for next season". No talks on with Galatasaray right now. Czerwone kołoFlaga Belgii @SkySport #Inter #Cagliari #transfers #Nainggolan
dokl
bo Vidal i Nine za Valero i Vecino to jest cos
o ile Ninja zostanie
kante nie przyjdzie
mi tam wystarczy Vidal
locatelli kocha juve ponoc
brozovic zostaje co jest oczywiste
a jak Sensi bedzie zdrowy to nawet ten Kante potrzebny nie bedzie
wiec przeczuwam ze bedzie Brozo Eriksen Vidal Sensi Barollo Ninja gaglia
Ndombele to jednak ryzyko
Ngolo nie wierze ze przyjdzie jesli nie musi, a Thomas nie powinien sie palic tez do odejscia z Atleti
Dojdzie Vidal i pewnie taka bedzie nasza pomoc
Brozovic i Eriksen niech zostana
a wlasnie kto powazny ogladal francja - chorwacja? Bo kumple w pracy mowili, że Brozovic to najlepszy z CHorwatów był i się dziwią, że chciałbym by go sprzedali. Serio tak dobrze grał?
OOOO NO CO TY PIERDO*LISZ
Ogladajac wczoraj ten mecz Chorwacja Francja doszedlem do wniosku ze z Brozovicem nie da sie wygrywac powaznych meczow
Jakby co to do posilku ogladam 0,7 Zglos sie odcinek Hieny polecam
skad mial na to pieniazki?
przetrawiłeś
a ty vancore co jeszcze placka nie przetrwaiłeś
Po prostu jakiś obłęd
I loda magnum double raspberry
Na deser mam delicje jagodowe
Podarowałem sobie ten luksus
Z polędwiczki
mielone jakie ?
Bo mnie stać
Zaraz spożywam mięsko mielone smażone z sosiwem pomidorowem i ryżem
MMA PANOWIE MMA
ale hipokryci fmma pajacerka to wzieli najmana a pozniej borek na gali, teraz kolejny jutuber znany z przeklinania gownie
Bedzie przetłumaczona konfa z Hakimim?
Si
platyna?
Widze niebawem hejtpark stanowski i Paris moze byc ciekawie
od biedy sobie juniora wprowadza
maja sane i comana
wygrali wszystko wiec po uj im 31 latek
pisalem ze perisic jest im zbedny
Randama wynoś się stąd po prostu
Hehe
widzę byle co Cie ekscytuje
Ciekawe czy zgodzi sie na wahadlo bo napastnik dobry to nje bedsie raczej
Ja czuje ekscytacje
Ciekawe jak czuję się Ivanek że będzie musi wrócić do Interu
też czekam na ten quiz
okurde dzis stano w quizie pod slowakiem
sa pewne granice i tego rapu nie zdetronizuje nic z pola lidera obrzydliwosci
Jeżeli wrzuci jakieś gówno to wiedz że to twoja wina Kredensiak
wszyscy pieprzą, że się wypalił, ale jednocześnie potrafią z nim gadać pół dnia
podziekuje
juz raz mielismy nieśmiałego Dalberta
Kredence 09.09.2020 17:20 juz bym chyba wolal posluchac rapu od skepty niz tracic na to czas
amen
juz bym chyba wolal posluchac rapu od skepty niz tracic na to czas
fascynuje mnie, ze Randama dalej brnie w to co wykreowal i jednoczesnie dalej sa ludzie ktorzy na to odpisuja
ja zjem z Wami posiłek przedtreningowy i pójdę sobie poćwiczyć
a na wywiadzie to jak jakis Incel sie zachjowywal
mowilem ci Czarodziej ze on cierpi na chorobe sieroca dlatego jest z takim milfem w zwiazku
Hakimi bardzo nieśmiały w tym wywiadzie
zwykły bezbek i atencjusz
nawet ja dalem spokoj barelakowi
nie mozna caly czas szkalowac
jakis konkurs albo zabawe forumowa bys przygotowal a nie