Archiwum shoutboksa

Claudio 09.09.2020 20:08

Marotta postawił weto Giuliniemu. Radja nie pójdzie do Cagliari.

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:05

Skriniar duzo gorzej gral nie bedzie, na niego chetnych za rok tez nie zabraknie

Claudio 09.09.2020 20:04

Godin sie ogarnal, a Skriniara żal się pozbywać

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:04

Skriniara nie puszcza

Claudio 09.09.2020 20:04

do tego jeszcze to wyglada Skriniar vs Godin odnosnie sprzedazy

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:04

Darmian chyba xD

Claudio 09.09.2020 20:03

ale ktos przyjdzie skoro chca odpalic Ranocchie

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:03

a pewnego mamy tylko De Vrija

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:03

a srodek obrony to nie zapominajmy ze Bastoni jest gowniarzem ciagle i jemu w przyszlym sezonie wahania formy beda sie zdarzac

Claudio 09.09.2020 20:03

niech sie tylko zbednych zawodnikow pozbędą

Claudio 09.09.2020 20:03

no poprzedni sezon pokazal ze musi byc jeszcze jeden napadzior

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:02

Zero zaufania do Sanczeza

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:02

To nie moze byc byle gowniak tylko konkretny gosc

Claudio 09.09.2020 20:02

i moglibysmy grac same wrzutki na Lukaku i Dzeko

Claudio 09.09.2020 20:02

Dzeko to by jeszcze Lautaro wygryzl ze skladu :P

Klinsi64 09.09.2020 20:01

tylko ze dzeko pragnie juve

Klinsi64 09.09.2020 20:01

snajper z 1 golem

Klinsi64 09.09.2020 20:01

Salceson

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:01

konkretnie Dzeko

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:01

nie zmennik

Claudio 09.09.2020 20:01

tak jak piszesz srodkowy obronca i lewy wahadłowy + zmiennik Lukaku

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:00

taka prawda

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:00

tej druzynie potrzebny jest obronca ogarniajacy trojke z tylu jak Kumbulla i Dzeko

Claudio 09.09.2020 20:00

ale denerwuje mnie swoim nieobliczalnym charakterem

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:00

jak nie bedzie oferty za brozo to nie ma co stekac

Claudio 09.09.2020 20:00

chociaz Brozo to bdb zawodnik

Claudio 09.09.2020 20:00

ale wiadomo jak masz do wyboru Brozo czy Kante...

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:59

dokladnie

Claudio 09.09.2020 19:59

po przyjsciu Vidala i Radji i zdrowym Sensim to nie widzę Sensu wzmacniania środka pola

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:59

na szczescie ucichlo o emersonie xD

Claudio 09.09.2020 19:59

mlodziki z Ralu na wahadelkach...mysle ze ladnie by chodzili

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:58

Bo sie szczerze obawiam o nasza glebie skladu srodka obrony

Claudio 09.09.2020 19:58

fajnie jakby wpadl taki Reguilion

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:58

Kumbulle

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:58

nawet wolalbym zeby wzieli Vidala i kupili tego Kumbulli

Nitrogen 09.09.2020 19:57

Radja Nainggolan is not coming back to Cagliari. Inter board just met the Cagliari president and told him they "want to keep Nainggolan for next season". No talks on with Galatasaray right now. Czerwone kołoFlaga Belgii @SkySport #Inter #Cagliari #transfers #Nainggolan

Klinsi64 09.09.2020 19:57

dokl

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:57

bo Vidal i Nine za Valero i Vecino to jest cos

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:57

o ile Ninja zostanie

Klinsi64 09.09.2020 19:56

kante nie przyjdzie

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:56

mi tam wystarczy Vidal

Klinsi64 09.09.2020 19:56

locatelli kocha juve ponoc

Klinsi64 09.09.2020 19:56

brozovic zostaje co jest oczywiste

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:53

a jak Sensi bedzie zdrowy to nawet ten Kante potrzebny nie bedzie

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:53

wiec przeczuwam ze bedzie Brozo Eriksen Vidal Sensi Barollo Ninja gaglia

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:52

Ndombele to jednak ryzyko

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:52

Ngolo nie wierze ze przyjdzie jesli nie musi, a Thomas nie powinien sie palic tez do odejscia z Atleti

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:51

Dojdzie Vidal i pewnie taka bedzie nasza pomoc

JoaoMario 09.09.2020 19:43

Brozovic i Eriksen niech zostana

Claudio 09.09.2020 19:33

a wlasnie kto powazny ogladal francja - chorwacja? Bo kumple w pracy mowili, że Brozovic to najlepszy z CHorwatów był i się dziwią, że chciałbym by go sprzedali. Serio tak dobrze grał?

CzarodziejCzasu 09.09.2020 19:28

OOOO NO CO TY PIERDO*LISZ

Endru 09.09.2020 19:26

Ogladajac wczoraj ten mecz Chorwacja Francja doszedlem do wniosku ze z Brozovicem nie da sie wygrywac powaznych meczow

IlCapitano 09.09.2020 18:57

Jakby co to do posilku ogladam 0,7 Zglos sie odcinek Hieny polecam

Czarson 09.09.2020 18:53

skad mial na to pieniazki?

Klinsi64 09.09.2020 18:50

przetrawiłeś

Klinsi64 09.09.2020 18:49

a ty vancore co jeszcze placka nie przetrwaiłeś

IlCapitano 09.09.2020 18:41

Po prostu jakiś obłęd

IlCapitano 09.09.2020 18:41

I loda magnum double raspberry

IlCapitano 09.09.2020 18:41

Na deser mam delicje jagodowe

IlCapitano 09.09.2020 18:40

Podarowałem sobie ten luksus

IlCapitano 09.09.2020 18:40

Z polędwiczki

Imrahil 09.09.2020 18:38

mielone jakie ?

IlCapitano 09.09.2020 18:38

Bo mnie stać

IlCapitano 09.09.2020 18:38

Zaraz spożywam mięsko mielone smażone z sosiwem pomidorowem i ryżem

IlCapitano 09.09.2020 18:36

MMA PANOWIE MMA

Czarson 09.09.2020 18:20

ale hipokryci fmma pajacerka to wzieli najmana a pozniej borek na gali, teraz kolejny jutuber znany z przeklinania gownie

Endru 09.09.2020 18:20

Bedzie przetłumaczona konfa z Hakimim?

Endru 09.09.2020 18:20

Si

Czarson 09.09.2020 18:15

platyna?

Endru 09.09.2020 18:14

Widze niebawem hejtpark stanowski i Paris moze byc ciekawie

Klinsi64 09.09.2020 18:06

od biedy sobie juniora wprowadza

Klinsi64 09.09.2020 18:06

maja sane i comana

Klinsi64 09.09.2020 18:05

wygrali wszystko wiec po uj im 31 latek

Klinsi64 09.09.2020 18:05

pisalem ze perisic jest im zbedny

Piekarz 09.09.2020 17:42

Randama wynoś się stąd po prostu

Luki165 09.09.2020 17:41

Hehe :) widzę byle co Cie ekscytuje

CzarodziejCzasu 09.09.2020 17:41

Ciekawe czy zgodzi sie na wahadlo bo napastnik dobry to nje bedsie raczej

CzarodziejCzasu 09.09.2020 17:40

Ja czuje ekscytacje

Luki165 09.09.2020 17:40

Ciekawe jak czuję się Ivanek że będzie musi wrócić do Interu

ZnawcaCalcio 09.09.2020 17:23

też czekam na ten quiz

Vancore 09.09.2020 17:23

okurde dzis stano w quizie pod slowakiem

Vancore 09.09.2020 17:21

sa pewne granice i tego rapu nie zdetronizuje nic z pola lidera obrzydliwosci

Nitrogen 09.09.2020 17:21

Jeżeli wrzuci jakieś gówno to wiedz że to twoja wina Kredensiak

maniekfci 09.09.2020 17:21

wszyscy pieprzą, że się wypalił, ale jednocześnie potrafią z nim gadać pół dnia

Skepta 09.09.2020 17:21

podziekuje

Skepta 09.09.2020 17:21

juz raz mielismy nieśmiałego Dalberta

Nitrogen 09.09.2020 17:21

Kredence 09.09.2020 17:20 juz bym chyba wolal posluchac rapu od skepty niz tracic na to czas

maniekfci 09.09.2020 17:20

amen

Kredence 09.09.2020 17:20

juz bym chyba wolal posluchac rapu od skepty niz tracic na to czas

Kredence 09.09.2020 17:20

fascynuje mnie, ze Randama dalej brnie w to co wykreowal i jednoczesnie dalej sa ludzie ktorzy na to odpisuja

maniekfci 09.09.2020 17:19

ja zjem z Wami posiłek przedtreningowy i pójdę sobie poćwiczyć

Skepta 09.09.2020 17:19

a na wywiadzie to jak jakis Incel sie zachjowywal

Skepta 09.09.2020 17:19

mowilem ci Czarodziej ze on cierpi na chorobe sieroca dlatego jest z takim milfem w zwiazku

CzarodziejCzasu 09.09.2020 17:18

Hakimi bardzo nieśmiały w tym wywiadzie

maniekfci 09.09.2020 17:18

zwykły bezbek i atencjusz

Vancore 09.09.2020 17:17

nawet ja dalem spokoj barelakowi

Vancore 09.09.2020 17:17

nie mozna caly czas szkalowac

Vancore 09.09.2020 17:16

jakis konkurs albo zabawe forumowa bys przygotowal a nie

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się