Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

CzarodziejCzasu 08.09.2020 10:45

No bo co

Yascarr 08.09.2020 10:34

Szkoda tego Zaniolo

Czarson 08.09.2020 10:30

margarynke

Skepta 08.09.2020 10:23

wszyscy wpier dalaja tutaj magdalenke

Skepta 08.09.2020 10:23

od miesiaca do miesiaca na rezerwie

Skepta 08.09.2020 10:23

tu królują szwedzkie meble

Gloin1989 08.09.2020 10:20

Locatelli wypożyczenie z opcją kupna

Luki165 08.09.2020 10:16

My chcemy on nie haha

Luki165 08.09.2020 10:16

Myślę że nie ma co oczekiwać od Kante publicznego narobienia do swojego gniazda. To w Chelsea stal się topem i patrząc na niego ma on duży szacunek dla swojego klubu. Jeżeli rzeczywiście uzbieramy kasę to szanse są pół na pół

maniekfci 08.09.2020 10:14

coś takiego XD

CzarodziejCzasu 08.09.2020 10:14

Co niekoniecznie muszą

CzarodziejCzasu 08.09.2020 10:14

A tacy co nie chca juz niekoniecznie

CzarodziejCzasu 08.09.2020 10:13

Komu sie podoba to czy nie to do Interu przychodzą piłkarze ktorzy chca odejsc ze swoich

andyvdm 08.09.2020 10:13

Dzaniolo zerwane więzadło w drugim kolanie oficjalnie

CzarodziejCzasu 08.09.2020 10:13

Lukaku to laske zrobił conte publicznie przed transferem a kante to co

KoBa 08.09.2020 10:12

Wczoraj z Holandią zaskoczyła mnie jego gra

Gloin1989 08.09.2020 10:11

Może wypali młody jest

Luki165 08.09.2020 10:10

Jak z nikim nam nie wyjdzie to na koniec okienka przyjdzie na wyp. Z opcją i twk się skończy to okienko najprawdopodobniej

Gloin1989 08.09.2020 10:08

On do juve

Alfa 08.09.2020 10:06

no oni go chca od dawna

Lopez 08.09.2020 10:05

Bukmacherzy oceniają szanse przejcia Locatelliego do Interu 1-10, Najniższy kurs jest na jude

Luki165 08.09.2020 10:05

Locatelli panowie Locatelli :P

Chuchu 08.09.2020 10:02

Albo Duncan, top3 pomocnik w Europie za 2-3 lata

Gloin1989 08.09.2020 09:57

Zostaje Ndombele lub Partey

Claudio 08.09.2020 09:55

jeśli chodzi o Kante to jest analogiczna sytuacja jak z Vidalem rok temu. Dużo gadki, ale mało realne. Pismaki się rozpisują jak szalone, a fakty są takie, że Chelsea nie chce go puścić, a on sam nie ciągnie się do odejścia.

Claudio 08.09.2020 09:53

Dzisiaj póżnym popołudniem Vidal ma rozwiązać kontrakt z Barceloną

Karpik 08.09.2020 09:36

We wtorek, 8 września o godzinie 15:00 w siedzibie Lega Serie A w Mediolanie rozlosowana zostanie drabinka Pucharu Włoch 2020/2021.

Imrahil 08.09.2020 09:36

no szansa jest

maniekfci 08.09.2020 09:35

mają sezon na wygranie scudetto a dalej niech robią co chcą, choćby mieli do Chin iść

Imrahil 08.09.2020 09:35

jest ryzyko trzymania obu w skladzie

maniekfci 08.09.2020 09:35

no i dobra

Imrahil 08.09.2020 09:35

radja jak i vidal to sa najemnicy

Imrahil 08.09.2020 09:34

tylko wlasnie

maniekfci 08.09.2020 09:31

obłęd

maniekfci 08.09.2020 09:31

w gangbangu z Barellą

maniekfci 08.09.2020 09:31

Vidal mu dziecko zrobi przy pierwszej okazji

maniekfci 08.09.2020 09:31

jeśli tak by to miało wyglądać, to niech se w dupę wsadzą tego Tonala

maniekfci 08.09.2020 09:30

prestiż

maniekfci 08.09.2020 09:30

coś pięknego, mistrzowie, doświadczenie, agresja, młodość, ambicja, technika, wizja

maniekfci 08.09.2020 09:30

Barella oczywiście

maniekfci 08.09.2020 09:29

obłędna pomoc Sensi, Eriksen, Radja, Vidal, ?, ?

maniekfci 08.09.2020 09:29

@Claudio piękne wieści

maniekfci 08.09.2020 09:29

@Imra @KoBa pięknie opisane o Tonalu, amen

Claudio 08.09.2020 09:28

CdS - Nainggolan nie jest już na uboczu Interu: rosną szanse na pozostanie w Mediolanie

Imrahil 08.09.2020 09:15

trzeba pogonić asamoah, vecino

Imrahil 08.09.2020 09:14

dokł

KoBa 08.09.2020 09:14

na pewno nie w tym*

KoBa 08.09.2020 09:14

no na pewno w tym okienku

Imrahil 08.09.2020 09:14

wyszło nam z barela - ok, fajnie

Imrahil 08.09.2020 09:14

plus dodałbym od siebie, że nie stać nas na ponowną inwestycję w typa, który może lub nie wypalić w poważnym klubie

Imrahil 08.09.2020 09:13

a tak na poważnie, to masz racje z tym tonalem

KoBa 08.09.2020 09:13

no i mysle, ze zostanie w takiej roli jeżeli Bayern sie nie skusi

Imrahil 08.09.2020 09:13

brzoza tez sie nadaje jako rzemieslnik

KoBa 08.09.2020 09:11

Mamy grac 2 rzemieślników (Barella/Radja i Vidal/ ?? ?) oraz 1 artysta (Eriksen/Sensi)

KoBa 08.09.2020 09:10

Ale Tonala odpuściliśmy z tego samego powodu, dla którego wystawiamy na sprzedaż Broza - Conte nie chce grac z registą

Imrahil 08.09.2020 09:09

trzeba bylo brac tonala

KoBa 08.09.2020 09:08

typowy placek

Imrahil 08.09.2020 09:06

słąby ten barela, skoro nawet w reprezentacji strzela ;/

Gloin1989 08.09.2020 08:43

Z opcją zakupu

Gloin1989 08.09.2020 08:43

Ewentualnie wypożyczyć Ndombele

Gloin1989 08.09.2020 08:42

50mln klauzula

Alfa 08.09.2020 08:39

patrzac na ostatni zjazd kante, zarobki to partey tez dobra opcja

Gloin1989 08.09.2020 08:36

Jak nie Kante to Partey

Czarson 08.09.2020 08:23

Nasir jaki temat beka

Dzonyy 08.09.2020 08:23

Schira podaje, ze Lautaro 6 aniek rocznie do 2025

Skepta 08.09.2020 08:21

Kolarov, Vidal i Darmian wystarcza

Skepta 08.09.2020 08:21

my juz nie chcemy nikogo

KoBa 08.09.2020 08:20

Telefoot: Kante chce zostać w Chelsea, a Chelsea nie chce go sprzedawać

KoBa 08.09.2020 08:15

Sky: Ostatnie podejście Barcy po Martineza zakończone fiaskiem. Rozmowy n.t. nowego kontraktu na dniach

Dzonyy 08.09.2020 08:13

Szkoda, ze mnie to ominelo

maniekfci 08.09.2020 08:12

obłęd PDW

Skepta 08.09.2020 08:11

@maniek nasir ma bana po sparingu z savulikesem 2 dni temu

maniekfci 08.09.2020 07:17

Mbappe z koroną

maniekfci 08.09.2020 07:14

witam @Nasir Nasir opisz może stężenie kofeiny, z kim wczorajsza no i może plany posiłkowe na sobotę

Endru 08.09.2020 00:51

Szkoda Zaniolo ale na Euro bedzie gotowy

Endru 08.09.2020 00:00

Zielinski i Milik zmasakrowani w stanie kadry

Nitrogen 07.09.2020 23:30

Brat Jegołajna we Włoszech. Ynter Miami czeka na jego rozwiązanie kontraktu @Romano

Nitrogen 07.09.2020 23:24

Nawet jeżeli jest to tylko uszkodzenie to jest operacja i mimimum 2-3 miesiące przerwy

Kredence 07.09.2020 23:23

moze powroci

Kredence 07.09.2020 23:23

szkoda typa bo on akurat mial szans byc kozakiem

Nitrogen 07.09.2020 23:22

*gorsze

Kredence 07.09.2020 23:22

moze nie tak bardzo jak dla koszykarza ale tez pewnie dramat

Nitrogen 07.09.2020 23:22

Dla mnie więzadło jest dużo gorsza

Kredence 07.09.2020 23:22

a achilles?

Nitrogen 07.09.2020 23:22

Generalnie gorsze od zerwania więzadeł dla piłkarza jest tylko stracenie nogi

Kredence 07.09.2020 23:22

a Zaniolo przeciez wrocil ekspresowo

Kredence 07.09.2020 23:21

no wlasnie

Nitrogen 07.09.2020 23:21

Druga noga jest wtedy osłabiona i bardziej podatna na uraz

Kazam 07.09.2020 23:21

caniolo znow wiezadla?

Kredence 07.09.2020 23:21

poprawi mnie jesli sie myle

Kredence 07.09.2020 23:21

tez zerwal w drugim

Nitrogen 07.09.2020 23:21

Oczywiście że tak

Kredence 07.09.2020 23:21

podobnie chyba mial Milik

Kredence 07.09.2020 23:21

no ale przeciez wiadomo, ze to jest powiazane

Nitrogen 07.09.2020 23:21

Ponoć oczywiście

Nitrogen 07.09.2020 23:21

No teraz akurat zerwał w drugiej Kredenc

Kazam 07.09.2020 23:21

w przyszlym sezonie erykcen z lawki za sensiego :D

Kredence 07.09.2020 23:20

to szybkie wracanie po zerwaniu wiezadel to chyba rzadko konczy sie dobrze

Kazam 07.09.2020 23:20

ale ciekawy jestem jak ustawilby bidala i radosława w jednym skladzie, raczej sie nie przekonamy

Kazam 07.09.2020 23:19

nowy piornik i do Cagliari

Shoutbox

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się