Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:59

Xd

Davvid4 07.09.2020 19:59

Sensi ma już jakaś kontuzję że go nawet na ławce nie ma ??

Kredence 07.09.2020 19:59

KG Pierce i te sprawy

Kredence 07.09.2020 19:59

szkoła Bostonu

Klinsi64 07.09.2020 19:59

no bo ma playoffy w DNA

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:59

Wczoraj mu sie udało i tyle

Kredence 07.09.2020 19:58

Rondo bywa rakiem ale w playoffach od poczatku kariery gra duzo lepiej

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:58

Gowno nie kluczowyc

Klinsi64 07.09.2020 19:58

no i co pisałem że Rondo kluczowy bedzie

maverik 07.09.2020 19:58

do Robina Lopeza, klinsi

Lopez 07.09.2020 19:58

Opisz nitro co powiedzial

Kredence 07.09.2020 19:57

Nash jest tak wybitny ze pick and rolla by zagral z drzewem

Nitrogen 07.09.2020 19:57

To było KO

Nitrogen 07.09.2020 19:57

Gortat został spektakularnie obity na gali mistrzów sportu przez prezesa polskiej koszykówki

Klinsi64 07.09.2020 19:57

albo jameer nelson

Klinsi64 07.09.2020 19:57

do kogo by nash wtedy podawał?

maverik 07.09.2020 19:57

ale taki Lampe xD

maverik 07.09.2020 19:57

bo jakby mu ktos kuku zrobil to by mogli zerwac kontrakt w NBA

maverik 07.09.2020 19:56

no Gortat jak gral w NBA to musial miec ubezpiecznie, ale to akurat zrozumiale

Lopez 07.09.2020 19:56

2 mln $ chcialo orlando za zgode na rep

Kredence 07.09.2020 19:56

a no mozliwe Lopec

Lopez 07.09.2020 19:56

Ubezlieczenie do gortat

Nitrogen 07.09.2020 19:56

I cześc

Nitrogen 07.09.2020 19:56

A Pan Taylor uznał, że ma go w dupie

Kredence 07.09.2020 19:56

i sie obrazil

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:56

Pies zwykły tak jak gortat

Kredence 07.09.2020 19:56

nie chcieli mu czegos oplacic

Nitrogen 07.09.2020 19:56

No debil typowy

Kredence 07.09.2020 19:56

jakas akcja byla z ubezpieczeniem pamietam xD

Lopez 07.09.2020 19:56

Co?

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:55

Xd

maverik 07.09.2020 19:55

bo zazadal miliona chyba zeby grac

Kredence 07.09.2020 19:55

za duza gwiazda z niego

Klinsi64 07.09.2020 19:55

bo jest debilem

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:55

Lampe czemu nie gra w repce

Nitrogen 07.09.2020 19:54

Wieczna beka z tych idiotów

Nitrogen 07.09.2020 19:54

Lampe i Gortat dali niebywały popis przez MŚ

Klinsi64 07.09.2020 19:54

ja bym postawił na 2 wieże Lampe-Gortat

Nitrogen 07.09.2020 19:54

Pokonanie nawet bardzo bardzo rezerwowej Hiszpanii w takim stylu robiło wrażenie

Kredence 07.09.2020 19:54

jest klimat w tej kadrze do gry

Kredence 07.09.2020 19:53

jesli beda wstanie grac jak na MŚ to szanse sa wielkie

maverik 07.09.2020 19:52

Luka byc moze z nami nie zagra, takze beda szanse

Kredence 07.09.2020 19:52

to polak przeciez

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:52

Nie interwsuje mnie reprezentacja z tym murzynem

Nitrogen 07.09.2020 19:51

Brak medalu to kompromitacja

ragnar 07.09.2020 19:51

ten turniej a zwłaszcza mecz z norwegia

Nitrogen 07.09.2020 19:51

Siatkówka męska na tym poziomie z kolei, że każdy inny wynik niż złoto na IO to będzie porażka

maverik 07.09.2020 19:51

mam nadzieje ze pod dowodztwem pana Taylora Mike'a pojedziemy na IO

ragnar 07.09.2020 19:51

nigdy ręcznej nie lubiłem, grać itp

Klinsi64 07.09.2020 19:51

w sumie teraz w nba wiecej obcokrajowców niz amerykanów

Klinsi64 07.09.2020 19:50

dobra nie wymadrzajcie sie

Nitrogen 07.09.2020 19:50

Kadrowo to pewnie najmocniejsi od Dream Teamu

Kredence 07.09.2020 19:50

zawsze sa mocni na IO

maverik 07.09.2020 19:50

na IO im sie chce, na MŚ nie bardzo

Nitrogen 07.09.2020 19:50

I grali wielkie rzeczy

Nitrogen 07.09.2020 19:50

Na IO 2012 byli bardzo mocni Klinsi

maverik 07.09.2020 19:50

czy Olimpiada czy MŚ

maverik 07.09.2020 19:50

klinsi to zalezy kiedy

Nitrogen 07.09.2020 19:49

Uważam, że jest wielki postęp

Klinsi64 07.09.2020 19:49

też macie takie wrażenie że ogladajac USA na imprezach koszykarskich ci zawodnicy traca cała magię?

Kredence 07.09.2020 19:49

podnosi to za duzo powiedziane moim zdaniem

Nitrogen 07.09.2020 19:49

Męska przejęła dyscyplinę na wiele wiele lat

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:49

A teraz to takie gowno

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:49

No ręczna to bylo cos

Nitrogen 07.09.2020 19:49

Nie no kobieca siatkówka się podnosi

Kredence 07.09.2020 19:49

co jak z kobieca siatkowka

Kredence 07.09.2020 19:48

trafilo sie zlote pokolenie i tyle :D

Kredence 07.09.2020 19:48

to nie tak Nitrogen

Nitrogen 07.09.2020 19:48

Oczywiście zesraliśmy

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:48

Moze trafimy na ameryke i zrobią nam dziecko jak nigeriii

Nitrogen 07.09.2020 19:48

Mieliśmy wielką szasne na zadomowienie się z czołowce piłki ręcznej

maverik 07.09.2020 19:48

walczyc o medale

Nitrogen 07.09.2020 19:48

Dla beki

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:47

I po co

Nitrogen 07.09.2020 19:47

Koszykarze

maverik 07.09.2020 19:47

koszykarze

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:47

Kto

maverik 07.09.2020 19:47

moze na Olimpiade pojedziemy co

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:47

Z jakich polskich sportowców możemy byc dumni?! Bokserzy dostaja w ryj, nie mamy ludzi w nba, siatkarze to podrzedna dyscyplina. Teraz to tylko Robert Lewandowski i Janek Blachowicz

Nitrogen 07.09.2020 19:46

*miała

Nitrogen 07.09.2020 19:46

Z TOP8 na MŚ chyba tylko Polska nie miały nikogo w NBA

Klinsi64 07.09.2020 19:45

rim protector

Kredence 07.09.2020 19:45

mial byc wybitny a okazal sie sredniakiem niestety

Klinsi64 07.09.2020 19:45

hrycaniuk to srodkowy w starym stylu

Nitrogen 07.09.2020 19:45

Bestia nigdy nie dostała szansy

Kredence 07.09.2020 19:45

byl kilka lat temu - Ponitka

Nitrogen 07.09.2020 19:45

A Hrycaniuk?

Klinsi64 07.09.2020 19:45

a siatkówka to też gówno

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:45

Nie ma zadnego polskiego talentu

Kredence 07.09.2020 19:44

nigdy Czarodziej

Nitrogen 07.09.2020 19:44

To prawda Klinsi

Klinsi64 07.09.2020 19:44

bylismy o włos od finału euro

Nitrogen 07.09.2020 19:44

Był już jeden. Wygrał wszystko i przetarł szlaki

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:44

Kredens kiedy jakis polak w NBA

Klinsi64 07.09.2020 19:43

tylko że takie wyjscie nic za sobą nie pociagnie

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:43

Np siatkarzom

Kredence 07.09.2020 19:43

*na

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:43

I wtedy zaczniemy kibicowac powaznym polskim sportowcom

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się