Archiwum shoutboksa

JoaoMario 08.09.2020 15:27

Oby to nie przekreślało Alphonso Daviesa w tym okienku

JoaoMario 08.09.2020 15:27

Szkoda

Imrahil 08.09.2020 15:24

no kto by pomyślał..

WTC 08.09.2020 15:12

no i gitarka

Kredence 08.09.2020 15:05

Kolarov oficjalnie

maniekfci 08.09.2020 14:20

obłęd

maniekfci 08.09.2020 14:20

masakra co te Suning pobudowało w Appaino

CzarodziejCzasu 08.09.2020 14:12

i co oni chca prezentowac?

Imrahil 08.09.2020 13:53

dokl chcialem napisac

Alfa 08.09.2020 13:53

jutro prezentacja hakimiego

Yascarr 08.09.2020 13:47

Jak ktoś potrzebuje tylko do Facebooka u YouTube to nie ma sensu chyba wydawać więcej

Yascarr 08.09.2020 13:46

Ja nie siedzę w telefonach od czasów Sony Ericssonów, ale kupiłem nowego Xiaomi rok temu i mi wystarcza

Imrahil 08.09.2020 12:30

bym kupił 8 ale jakos mi szkoda siana na ten moment

Imrahil 08.09.2020 12:28

no dobra, sklamalem, bylo ze 7m

Imrahil 08.09.2020 12:27

i po upadku dalej bylo polaczenie :D

Imrahil 08.09.2020 12:27

najlepsze jest to, ze akurat gadalem i mi z reki wypadl jak po drabinie szedlem

Imrahil 08.09.2020 12:26

i nic

Imrahil 08.09.2020 12:26

hehe, mi w parc i5 spal ze 4 metrów z instalacji na glebe

Skepta 08.09.2020 12:26

No mi tel nigdy nie upad jeszze

Skepta 08.09.2020 12:26

xajomi by padlo juz z 5 razy

Imrahil 08.09.2020 12:25

a wiadomo jak to starszku dbają jak o zloto ;)

Skepta 08.09.2020 12:25

No to niezle

Imrahil 08.09.2020 12:25

kupilem od ojca, ze 3 lata temu, on sam kupil w 2013 na firme kiedy była premiera

Skepta 08.09.2020 12:23

Ze ci tyle trzyma naprawiales?

Skepta 08.09.2020 12:23

A kiedy kupiles 5

Imrahil 08.09.2020 12:23

a jakiś gamoń w pracy mi wciska kaszel, ze jego note pro bedzie dzialac kilka lat, a sam laduje baterie co 6h

Imrahil 08.09.2020 12:21

bateria mi 3-4 dni działała

Imrahil 08.09.2020 12:21

to zobacz, 9 letni telefon a na nim praktycznie net dziala, nawet fcinter.pl zaladujesz aczkolwiek na sb juz sie nie zalogujesz na iphone4

Imrahil 08.09.2020 12:20

iphone5 2013 jakoś

Imrahil 08.09.2020 12:20

chyba tak, 2011

Skepta 08.09.2020 12:20

Ae to prawda ze te stare ajfony maka cos w sobie, 4 powstalo jak jeszcze jobs zyl nie?

Imrahil 08.09.2020 12:19

a czwóreczka fajna była, dalej działa na niej youtube czy fb

Imrahil 08.09.2020 12:19

sam tak gadalem, az dorwalem pierwszego ajfona 4 xD

Imrahil 08.09.2020 12:19

sama parwda

Imrahil 08.09.2020 12:19

dokł

Skepta 08.09.2020 12:19

Wiem mordo ale im nie przegadasz te typy nigdy ajfona w lapach nie mieli a pjer dola to mnie wlasnie rozwala jeszcze bym zrozumia jakby mieli doswiadczenie z ajfonami to by mogli wyrazic opinie

Imrahil 08.09.2020 12:18

i to są fakty

Imrahil 08.09.2020 12:18

xD jakis huwai 2 letni za 2k robi gorsze zdj niz 7 letni 5s

Skepta 08.09.2020 12:18

Na pewno potanieje musisz polowac na przeceny

Imrahil 08.09.2020 12:18

proszę Cię

Skepta 08.09.2020 12:17

Ale dobrze imra ze masz chociaz ajfona a nie jak te biedaki co sie sraja ze xiomi za 500zl maja to samo co ajfony

Imrahil 08.09.2020 12:17

moze ta seria rtx 20## potanieje

Imrahil 08.09.2020 12:17

niedługo nvidia wyda nowe karty graficzne

Skepta 08.09.2020 12:16

Niektorzy to maja graby jakby zapier dalali w polu od 6 roku zycia a ja niestety miastowy

Skepta 08.09.2020 12:16

Niestety u mnie z tymi dloniami to geny niestety chociaz moze jakbym troche polazil na silkw to by moze spuchly troche i palce pogrubialy chociaz watpoe

Imrahil 08.09.2020 12:16

akurat na nowym, drogim telefonie mi nie zależy

Skepta 08.09.2020 12:14

Ponoc 12 ma byc mniejszy

Imrahil 08.09.2020 12:14

no wiadomo, ze 10 bym przytulił

Skepta 08.09.2020 12:14

Bo sie przyzwyczailes wzialbys w lape dziesiatke to bys inaczej mowil chociaz dla mnie minus jeden taki ze mam mala reke a te 6,11 calowe nie poreczne troche jak na moka dlon, taki 5,5 bylby w pyte

Imrahil 08.09.2020 12:14

ale wiadomo, szpan musi byc, 10 obiektywów, słuchawki bezprzewodowe itd.

Imrahil 08.09.2020 12:13

7 letni aparat

Imrahil 08.09.2020 12:13

mam 5s iphone i potrafi wiecej niz te nowe talafony, to jest beka z gamoni

maniekfci 08.09.2020 12:13

d

maniekfci 08.09.2020 12:13

obłę

Skepta 08.09.2020 12:12

Czytalem opinie tez ludzie wlasnie sobie chwala, najnowszego nie chcialem. Ten to i tak nowy jak na standsrdy polskie gdzie jeszcze gamonie lataja z ajfonami 5tkami xdd

maniekfci 08.09.2020 12:11

coś pięknego

Skepta 08.09.2020 12:10

Bardzo wydajny i dlugo bateria trzyma czyli cos co chcialem. Aparat w nocy co prawda robi tragiczne zdj ale w dzien to bajka

maniekfci 08.09.2020 12:09

XR

Skepta 08.09.2020 12:09

I mi wmawial „a co jesli panu upadnie albo balbalbla” wysmialem goscia

maniekfci 08.09.2020 12:09

i jak oceniasz XRE

Skepta 08.09.2020 12:08

Poyebany nie? Beka z takim wciskaniem ubezpieczen to se moze 50 letniemu januszowi a noe mi

maniekfci 08.09.2020 12:08

idź w chuy

maniekfci 08.09.2020 12:08

ubezpieczenie za 500 zł

maniekfci 08.09.2020 12:08

XD

maniekfci 08.09.2020 12:08

FF łapka w górę zostawiona dawno niestety

Skepta 08.09.2020 12:07

Normalnie kupile w media expert chlop mi chcial wcisnac jakies ubezpieczenie telefonu za 500zl ale nie dalem sie.

maniekfci 08.09.2020 12:07

kupiłeś se SKepta

Skepta 08.09.2020 12:07

Zaraz ktos przyjdzie j sie wysra ze jego xajomi za 1000zl jest lepsze no cóż

Skepta 08.09.2020 12:06

Oczywiscie. Ogolnie polecam Iphone 10r

maniekfci 08.09.2020 12:06

zostawiłeś łapkę w górę?

Skepta 08.09.2020 12:05

Nie docenialem tego kawalka ale po 15tym razie siedzi jak ulał

maniekfci 08.09.2020 12:04

czelsi wydaje tych na transfery a tam trenerem ciągle Lampard

Skepta 08.09.2020 12:02

Wloskie kluby maja to do siebie zwlaszcza typu sasuolo ze oddaja swietnych grajkow za grosze (nie liczac lazio i fiory) a nie jak te angole ze jakies southamptpn se krzyczy za goscia 80 mln i przychodzi jakies chelsea i im tyle placi xddd

maniekfci 08.09.2020 11:55

Vendetta za ofiary, #magdalenka pamiętamy #PWJ

Skepta 08.09.2020 11:54

Zaniolo powacha dupe fizjoterapeuty a nie juve

FReeFonix 08.09.2020 11:54

Wałęsa Leszke?

maniekfci 08.09.2020 11:53

@Skepta ja sam nie wiem niestety co to @Magdalenka, opisz może

kulfon32 08.09.2020 11:50

uuu... widze ze Zaniolo sobie juz pograł

Skepta 08.09.2020 11:49

Na instastory zamiescila jak kleczy przed jego guczi beltem

Skepta 08.09.2020 11:40

Maniek chonciak nie wie co to magdalenka wez mu wytlumac

FReeFonix 08.09.2020 11:33

Oglądam nowe szarpanki https://www.youtube.com/watch?v=Fet2H0cNeow

maniekfci 08.09.2020 11:31

co tam cucki

FReeFonix 08.09.2020 11:24

Ok napisalem

CzarodziejCzasu 08.09.2020 11:24

Ano

FReeFonix 08.09.2020 11:23

COs mi sie fb pierdoli bo mi sie wiadomosci nie laduja

CzarodziejCzasu 08.09.2020 11:23

Foniak odpisz na fb

FReeFonix 08.09.2020 11:23

Hejka co robicie

CzarodziejCzasu 08.09.2020 11:21

Powszechnie wiadomo ze kante nie bedzie

CzarodziejCzasu 08.09.2020 11:21

Kante?

Luki165 08.09.2020 11:21

Pomoc : Eriksen/Sensi, Barella/ Radja i Kante/Vidal wydaje się optymalna i trzymam kciuki zeby tak sie to skończyło.

Gloin1989 08.09.2020 11:13

Dlatego wypożyczyć z opcją kupna

KoBa 08.09.2020 11:11

Ja miałbym mieszane uczucia co do niego, za bardzo mi Gaglie przypomina

Klinsi64 08.09.2020 11:11

Loca tylko do juve on ich kocha

Gloin1989 08.09.2020 11:07

Ja bym go wypożyczył

Luki165 08.09.2020 11:02

Powiem tak, zrobił chłopak krok do tyłu bo nie trzymał presji w Milanie kto wie co moze wydarzyć sie w przyszłosci bo talent chłopak ma, miał tego odbierać mu nie można

KoBa 08.09.2020 11:01

W sumie Locatelli jest tylko 2 lata starszy od Tonalego

chonciak 08.09.2020 10:50

Czym jest magdalenka?

Shoutbox

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się